نیویورک بالا جراح هشدار می دهد که coronavirus به ‘نقض’ بیمارستان دیوارها و عفونت می تواند اوج در 22 تا 32 روز

وزارت بهداشت کارکنان قطار نیویورک ارتش سربازان گارد ملی به ثبت نام مردم در iPads در یک درایو از طریق coronavirus بیماری (COVID-19) موبایل مرکز آزمون در گلن Island Park, New Rochelle, ایالات متحده, مارس 14 سال 2020 است. گروهبان. Amouris Coss/ارتش آمریکا گارد ملی/جزوه طریق رویترز این تصویر شده است عرضه شده توسط یک شخص ثالث.

گروهبان. Amouris Coss/ارتش آمریکا گارد ملی از طریق رادیو فردا

 • بالا شهر نیویورک جراح صادر کرده است دو شوم یادداشت هشدار دهنده است که سیستم بهداشت و درمان می تواند به زودی غرق می شود و بهداشت کارگران در معرض خطر هستند.
 • در یک یادداشت ساخته شده توسط دانشگاه کلمبیا بخش جراحی صندلی دکتر کریگ اسمیت هشدار داد که “این ویروس را نقض کرده ما گروه دیوار” و همکارانش در حال تبدیل شدن به آلوده.
 • او همچنین هشدار می دهد که coronavirus موارد می تواند در حفظ و بالا رفتن و رسیدن به اوج خود در 22 تا 32 روز است.
 • که در آن نقطه, نیویورک-پروتستان سیستم بهداشت و درمان می تواند نیاز به 934 تخت ICU — بیش از حال حاضر در دسترس است. دانشگاه کلمبیا بیمارستان وابسته است نیویورک-پروتستان به دنیا آمد.
 • اسمیت همچنین تاکید کرد وخیم کمبود تجهیزات حفاظت فردی اشاره کرد که کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از 40,000 N95 ماسک هر روز و پیش بینی شده به زودی نیاز 70,000 هر روز.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از شهر نیویورک را بالا جراحان صادر شده و تعدادی از استارک هشدار در روزهای اخیر در مورد افزایش تعداد coronavirus بیماران و افزایش خطرات به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

دکتر کریگ اسمیت جراح-in-chief در نیویورک-Presbyterian Hospital/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی و صندلی از دانشگاه کلمبیا در بخش جراحی صدا زنگ جمعه در مورد پیش بینی که سیستم بیمارستان می تواند “رسیدن به اوج COVID-19 دوره در 22-32 روز.”

که در آن نقطه, نیویورک-پروتستان نیاز به 700 934 واحد مراقبت های ویژه تخت. آن را نمی خواهد باید 700 حتی به عنوان آن را با این نسخهها کار برای افزایش ظرفیت آن اسمیت نوشت: در نامه ای به همکاران خود.

“داده های سخت تبدیل شده است نگران کننده” اسمیت گفت. “من آرزو می کنم من می تواند با استفاده از یک آرامش بیشتر کلمه.

در یک جفت از یادداشت های منتشر شده برای عموم توسط دانشگاه کلمبیا بخش جراحی اسمیت می گوید که در شهر نیویورک است که کانون این کشور شیوع کروناویروس.

 

نیویورک مقامات شده اند عجله به سرعت گسترش ویروس اجرای به طور فزاینده ای سخت و محدودیت در زندگی عمومی در سراسر کشور.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو مقامات نیویورکی به ماندن در داخل به عنوان آنجا که ممکن است و در روز جمعه ممنوع و غیر ضروری گردهمایی با هر اندازه و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار برای حفظ کارکنان در خانه.

حتی با افزایش محدودیت نیویورک بیمارستان سیستم به نظر می رسد رهبری برای یک بحران است. اسمیت هشدار داد در یک یادداشت که در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در سیستم بیمارستان شد و در خطر از درمان به بیماران خود را.

“در چند روز گذشته آن را نیز آشکار شده است که این ویروس را نقض کرده ما گروه دیوار, و ما می تواند انتظار می رود به شنیدن در مورد افزایش تعداد آلوده همکاران وزارت,” او نوشت: در یادداشت منتشر شده روز شنبه. “آن را باید جای تعجب نیست اگر این عفونت به نظر می رسد در خوشه های مرتبط با مراقبت از بیماران آلوده.”

 

مانند بیمارستان سیستم های سراسر کشور نیویورک امکانات نیز مواجه وخیم کمبود تجهیزات حفاظت شخصی اسمیت گفت.

برای مثال کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیویورک-پروتستان هستند با استفاده از 40,000 غیر-N95 ماسک هر روز و پیش بینی شده به زودی نیاز 70,000 هر روز. تقاضا تنظیم شده است به دور افتادن در دسترس بودن اسمیت گفت.

کل ما ذخیره استراتژیک تنها دارای 75 میلیون ماسک اسمیت گفت و مقامات بیمارستان تنها شده اند قادر به امن 150,000 — اساسا دو روز عرضه است.

اسمیت گفت که این بخش از جراحی است که در معرض خطر بودن “غرق در عرض چند هفته” بدون “برنامه ریزی و همکاری اعدام شخصی قربانی و شاید کمی شانس.”

او همچنین گفت که تعدادی از قبلا کشف نشده coronavirus موارد در این شهرستان خواهد بود “بسیار بزرگتر از تصور” معنای خود را از جراحان به طور فزاینده خواهد بود عامل در بیماران مبتلا به کوروناویروس.

همانطور که از شنبه شب, ایالات متحده تایید کرده بود بیش از 25000 coronavirus موارد و 307 مرگ و میر.

 • ادامه مطلب:
 • هدف این است که عذرخواهی پس از فروش آرزو N95 ماسک های عمومی در حالی که کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور اجرا
 • FDA فقط تایید شده جدید سریع coronavirus آزمون است که می تواند در تشخیص این ویروس در 45 دقیقه
 • سنا مورد تصویب ‘بزرگترین بسته امداد در تاریخچه’ میان coronavirus ناشی از بحران اقتصادی اما ترقی خواهان می گویند این کافی نیست
 • نیویورک دارای بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد و بیش از نیمی از آنها افراد کم تر از 50 فرماندار می گوید

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im