یک جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن فرصت های از دست رفته در coronavirus

به عنوان کشنده شیوع کروناویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر آمریکا در ماه فوریه و مارس جمهور تهمت بارها و بارها تأکید کرد که “هیچ کس نمی تواند پیش بینی چیزی شبیه به این.” اما یک بررسی پرونده های دولت نشان می دهد که هشدارهای مکرر صادر شده به کاخ سفید رفت و توجهی نشد.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده با مرکز ملی پزشکی هوش صادر شده در اواخر ماه نوامبر هشدار داد که یک ویروس بود که ریشه در چین, ABC News در گزارش روز شنبه. “تحلیلگران به این نتیجه رسیدند آن می تواند یک رویداد زمین شناسی” یک منبع در داخل دولت گفت: ABC و گزارش های به اشتراک گذاشته شده با کاخ سفید و پنتاگون مشترک کارکنان و آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع. معلوم نیست که آیا تهمت بود تا کنون در جریان این NCMI گزارش اما منابع صحبت کرد که به ABC توصیف های متعدد جلسات در مورد این گزارش در طول ماه دسامبر برای “سیاستگذاران” و همچنین مسئولان شورای امنیت ملی و کاخ سفید است. اواخر چهارشنبه وزارت دفاع منتشر شد, بیانیه ای گفت: “هیچ NCMI محصول وجود دارد” اما ABC News ایستاده بود توسط خود را گزارش.

اولین مورد تایید شده در چین از آنچه بعدها به عنوان COVID-19 بیماری است که می تواند نتیجه از قرار گرفتن در معرض coronavirus گزارش شده در Dec. 10. پس از آن ایالات متحده با مقامات اطلاعاتی با استفاده از شنود اطلاعات کامپیوتر و ماهواره ای در حال حاضر شناسایی تاثیر این ویروس بر زندگی روزانه در شهر ووهان و مناطق اطراف آن.

در دسامبر. 31 دولت چین علنا تایید کرد که ده ها تن از مردم در ووهان شد که برای درمان ذات الریه علائم مانند. سه روز بعد در ژانویه. 3 بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که او برای اولین بار آموخته از گسترش ویروس در چین در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با حضور مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield. دوباره معلوم نیست که آیا تهمت مطلع شد که در آن زمان.

اما روز پس از Jan. 3 جلسه در کاخ سفید اطلاعاتی ایالات متحده هشدار در مورد تهدید ناشی از این ویروس شروع به ظاهر شدن در رئیس جمهور روزانه مختصر. آیا تهمت خواندن آن یا بحث مطالب خود شناخته شده نیست.

رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد کوروناویروس در روز سه شنبه. (Alex براندون/AP)

بیش از روزهای بعد تعداد موارد COVID-19 گل رز به طور پیوسته در چین است. در Jan. 10, چینی, دانشمندان نوشته شده در توالی DNA برای این بیماری آنلاین و روز بعد اعلام کرد که مرگ برای اولین بار نسبت به COVID-19. ایالات متحده در گزارش خود اولین مورد در Jan. 20 و دولت چین به اجرا در یک مستند ووهان در Jan. 22.

در Jan. 24 تهمت ستایش رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

اما پنج روز بعد در Jan. 29 تهمت را مشاور اقتصادی پیتر ناوارو فرستاده شده برای اولین بار از دو یادداشت که پیش بینی عواقب وخیم از این ویروس به آمریکا در این یادداشت که وجود فاش شد روز دوشنبه توسط Axios, ناوارو نوشته است که بدون یک مهاجم مهار, استراتژی کاخ سفید باید انتظار COVID-19 به کشتن بیش از یک و نیم میلیون آمریکایی و هزینه ملت حدود 6 تریلیون.

در Jan. 31 تهمت صادر محدودیت برای شهروندان غیر آمریکایی سفر از چین که در اثر Feb. 3. نظم آمد و 10 روز پس از اولین مورد گزارش شده در واشنگتن است. مقامات بهداشت عمومی گفت که در حالی که آن را به احتمال زیاد خریداری آمریکا زمان برای آماده کردن یک طرح برای چگونه به مبارزه اجتناب ناپذیر گسترش این ویروس در ایالات متحده آن را کمی به جلوگیری از آن و زمان آن بیشتر بود به هدر رفته است. هنگ کنگ ماکائو و تایوان شدند نه در تحریم.

پس Dec. 31 زمانی که چین گزارش داد که ووهان ساکنان شد در بیمارستان بستری شده به علت سپس مرموز ویروس, 430,000 مردم وارد ایالات متحده پرواز مستقیم از چین, گزارش نیویورک تایمز از جمله تقریبا 40,000 که سفر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر اعلام شد.

با تعدادی از موارد COVID-19 افزایش به هزاران ناوارو گذراند وخیم دوم یادداشتی به کاخ سفید کارکنان در فوریه. 27 که او در آن تجدید نظر در پیش بینی های او. به عنوان بسیاری از 100 میلیون آمریکایی می تواند مبتلا به این ویروس ناوارو نوشت و آن را می تواند در نهایت کشتن به عنوان بسیاری از 2 میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده.

در روز سه شنبه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده قابل توضیح برای اینکه چرا او واکنش نشان داد با زور و اجبار به خود مشاور هشدار.

“من شنیده ام او نوشت: برخی از یادداشت ها صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا زمانی که او برای اولین بار آموخته از ناوارو هشدار. “من نمی توانید آنها را ببینید. من به نظر نمی آید برای آنها.”

آن شناخته شده نیست که دریافت ناوارو گزارش. شده است وجود دارد هیچ توضیحی به همین دلیل یک یادداشت از یکی از رئیس جمهور را بالا مشاوران, پیش بینی میلیون ها نفر از آمریکایی مرگ نمی رسیدن به میز خود و یا چرا تهمت نمی درخواست یک جلسه توجیهی در مورد بحران قریب الوقوع.

در Jan. 22 دو روز پس از ایالات متحده برای اولین بار مورد COVID-19 گزارش شد تهمت خواسته شده بود در CNBC که آیا او نگران بود در مورد امکان coronavirus بیماری همه گیر.

“نه در همه،” “و ما داریم آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

تحقیقات جدید نشان می دهد که coronavirus شروع به گردش در نیویورک در اواسط ماه فوریه و که آن را آورده بود به منطقه از طریق مسافران از اروپا و نه چین. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را گسترش محدودیت های مسافرتی شامل بسیاری از اروپا در مارس 11.

در مارس 17, شش روز بعد از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع جهانی یک بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به روز شده ارزیابی خود را از گسترش سریع ویروس.

“من همیشه شناخته شده این است — این واقعی است — این است که یک بیماری همه گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر. همه شما تا به حال به انجام است که در کشورهای دیگر.”

از روز شنبه بیش از 400000 مورد COVID-19 تاييد شده بود در آمریکا و ویروس تا به حال به کشته شدن بیش از 14000 آمریکایی.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>