یک جدول زمانی از جورج فلوید تظاهرات

پس از مرگ جورج فلوید روز دوشنبه تظاهرات و ناآرامی را لرزاند مینیاپولیس. تظاهرکنندگان تخریب اموال و هدفمند ماشین پلیس. پلیس با استفاده از گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی به جمعیت.

در جای دیگر در ایالات متحده تظاهرکنندگان نیز در نیروی. در دیترویت پلیس گفت: یک مرد کشته شده بودند پس از کسی که آتش را به یک جمعیت. در نیویورک تظاهرات چپ نفر مجروح شدند و در آتلانتا معترضان تخریب سی ان ان ثبت نام.

در اینجا یک جدول زمانی از تظاهرات در سراسر کشور تا کنون.

آوریل 25

جورج فلوید 46 ساله آفریقایی-آمریکایی در مینیاپولیس, درگذشت, روز دوشنبه پس از دستبند و دوخته شده به زمین توسط Derek چوین سفید افسر پلیس است. تماشاگران دستگیر تصویری از افسر پلیس ماشین خود را با استفاده از زانو به پین کردن آقای فلوید بین گردن و سر. آقای فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

اعتبار…Darnella Frazier از Facebook از طریق Agence France-Presse — Getty Images

روز بعد او به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و در نهایت تبدیل به یک نیروی محرکه برای تظاهرات در مینیاپولیس.

مه 26

اعتبار…Kerem Yucel/Agence France-Presse — Getty Images

سه شنبه مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo حال اخراج چهار مردان درگیر در دستگیری آقای فلوید. او همچنین خواستار F. B. I. پس از بررسی این ویدئو نشان داد که این مقام پلیس حساب از دستگیری به عهده شباهت کمی به آنچه که در واقع رخ داده است.

آن شب صدها نفر از معترضان آب گرفتگی به مینیاپولیس خیابان. برخی از تظاهرکنندگان تخریب خودروهای پلیس با نقاشی های دیواری و هدفمند حوزه خانه که در آن چهار افسر اختصاص داده شده بود جان الدر یک سخنگوی پلیس گفت:.

تظاهرات نیز رخ داده در این شهر در روز پس از آن. ماموران با استفاده از گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی به جمعیت. برخی از کسب و کار از جمله رستوران ها و خودکار فروشگاه قطعات بودند به آتش کشیدند. ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی دستگیر مردم مصرف اقلام از فروشگاه ها که آسیب دیده شده است.

مه 27

اعتبار…رینگو H. W. Chiu/آسوشیتد پرس

تظاهرکنندگان در شهرهای دیگر شروع به سازماندهی. در ممفیس, اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور در Louisville, Ky., و Ahmaud Arbery در نیوبرانزویک., چراغ پلیس به طور موقت تعطیل کردن یک بخش از یک خیابان.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 1m پیش

  • شهرستانها در سراسر کشور مواجه شده دیگر شب از ناآرامی های بعد از یک روز افزایش تظاهرات.
  • مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی است اما این ارتش را برای استقرار نظامی پلیس است.
  • تنش افزایش یافت در تظاهرات در لس آنجلس که در آن خاطرات رادنی کینگ هنوز خام است.

در لس آنجلس صدها نفر از معترضان همگرا در این شهرستان در منطقه مرکز شهر به راهپیمایی در اطراف مرکز مدنی. یک گروه از تظاهرکنندگان از مارس مسدود و مسیر 101 بزرگراه.

مه 28

اعتبار…رنه جونز اشنایدر/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس

رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مینه سوتا فعال گارد ملی در روز پنج شنبه. منظور این شهرستان خواست برای کمک به پس از خرابکاری و آتش سوزی آغاز شد و در طول تظاهرات و به وزارت دادگستری گفت: تحقیقات فدرال به آقای فلوید مرگ یک اولویت است.

آقای Walz بعد گفت که او تا به حال فعال هزاران اضافی سرباز گارد ملی به ارسال به مینیاپولیس اما تا به حال کاهش یافته است ارتش را برای استقرار پلیس نظامی واحد است.

“اجازه دهید بسیار روشن” آقای Walz گفت. “وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید. آن است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ.”

مه 28

اعتبار…الیزابت Flores/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس

بعد از دو روز تظاهرات در مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در توییتر به نام برای سفارش و گفت: در آنجا خواهد بود “تمام تلاش خود را برای بازگرداندن صلح و امنیت” در این شهرستان است.

او التماس کرد با معترضان به بازگشت به خانه های خود. “ما نیاز به ارائه رادیکال عشق و محبت همه ما باید در ما,” او گفت:. “ما باید بازگرداندن صلح به طوری که ما می توانید انجام این کار سخت با هم کار کنند.”

مه 29

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت تحویل اولتیماتوم به مینیاپولیس معترضان روز جمعه پیشنهاد کرد که ارتش می تواند با استفاده از نیروی مسلح برای سرکوب شورش. در توییتر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام معترضان را “اراذل و اوباش” و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

او همچنین با انتقاد از شهرستان دموکراتیک شهردار.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی” آقای ترامپ گفت. “در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

مه 29

اعتبار…داستین مجلس/ایسنا

در این شب که به دنبال تظاهرات فوران در سراسر کشور است.

روز جمعه صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابانها خواهند ریخت در نزدیکی آتلانتا در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک پشت سر گذاشتن شکست ویندوز. برخی از صعود بالای قرمز بزرگ سی ان ان ثبت نام در خارج از رسانه های دفتر مرکزی شرکت و اسپری-رنگ پیام در آن است.

آن شب معترضان همچنین درگیری با پلیس در سراسر بروکلین و پایین منهتن ترک ماموران و تظاهرکنندگان مجروح شدند. هزاران نفر در راهپیمایی در تظاهرات قبل از تقسیم به کوچکتر از تظاهرات خشونت آمیز. برخی از مردم انداخت بطری و باقی مانده در افسران که در پاسخ با اسپری فلفل و دستگیری.

در واشنگتن یک جمعیت جمع آوری شده در خارج از کاخ سفید باعث این سرویس به طور موقت قفل کردن ساختمان است. در دیترویت 19 ساله کشته شد, وقتی کسی باز آتش به جمعیت تظاهرکنندگان, پلیس گفت:.

در دالاس معترضان و پلیس در طول تظاهرات بلوک از شهرستان سالن. افسران پاسخ با گاز اشک آور پس از معترضان مسدود مسیر یک خودروی پلیس و ضرب دیده در آن هود.

و در دنور با توجه به پخش اخبار صدها نفر از معترضان همگرا در مرکز اجتماعات پارک تکان دادن نشانه و شعار به عنوان سام کوک “تغییر خواهی آمد” با بازی.

مه 30

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

پس از چهار شب از هرج و مرج در مینیاپولیس آقای فری به نام مردم به ماندن در خانه. “چه آغاز شده به عنوان تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز برای جورج فلوید را تبدیل به آشکار غارت داخلی و تروریسم در منطقه ما گفت:” در توییتر.

او گفت: افرادی که شکست 8 بعد از ظهر حکومت نظامی می تواند کمک به کسانی که با استفاده از جمعیت شکار در مینیاپولیس.

“ما در حال حاضر مقابله با سفید supremacists اعضای جرم و جنایت سازمان یافته در خارج از کشور محرکین و احتمالا حتی خارجی, بازیگران, برای از بین بردن و بی ثبات کردن شهر ما و منطقه ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>