تگزاس مرد نامشروع, لیسیدن وان بستنی در یک خارج شده و سپس قرار دادن آن در فریزر نیز محکوم شده است برای 30 روز

D’Adrien اندرسون.

Jefferson County Sheriff دفتر

  • یک زن 24 ساله تگزاس به نام D’Adrien اندرسون شده است محکوم به 30 روز در زندان و پس از او بازداشت لیس وان بستنی در خارج و قرار دادن آن در فریزر.
  • او همچنین با توجه به 1000 دلار جریمه نقدی و شش ماه به حالت تعلیق حکم و دستور داده شد برای تکمیل 100 ساعت خدمات اجتماعی و پرداخت $1,565 به بستنی شرکت بل.
  • حداقل دو نفر دیگر گرفتار شده اند انجام همان, عجیب و غریب, شوخی.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مردی از تگزاس است که فیلم برداری خود را لیس وان بستنی در یک خارج شده و سپس قرار دادن آن در فریزر شده است محکوم به 30 روز زندان ان بی سی وابسته KBMT از Beaumont, تگزاس, گزارش روز شنبه.

D’Adrien Anderson, 24, قرار دادن ویدئو در رسانه های اجتماعی در ماه اوت و دستگیر شد به اتهام جنایی فساد به زودی پس از.

بی بی سی گزارش داد که اندرسون نیز با توجه به 1000 دلار جریمه نقدی و شش ماه به حالت تعلیق حکم به مجازات بیشتر در حالی که دستور به تکمیل 100 ساعت خدمات اجتماعی و پرداخت $1,565 به بستنی شرکت بل است که restocked همه بستنی را در فریزر به عنوان یک اقدام احتیاطی.

این بود که حتی اگر نظارت تصویری در فروشگاه نشان داد اندرسون رفت و برگشت و خرید وان پس از فیلمبرداری.

“اگر مواد غذایی است که با دستکاری و یا یک مشتری می خواهد به ترک این تصور که آنها در پشت تقلبی محصول ما به سرعت حرکت می کند با اجرای قانون برای شناسایی دستگیری و محاکمه کسانی که فکر می کنم این یک شوخی است” وال مارت نماینده در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “آن نیست.”

اندرسون که التماس گناه بود فقط یکی از چند نفر که خود را ترویج لیس سوپر مارکت بستنی در سال 2019. تگزاس که همچنین licked آبی بل بستنی در یک فروشگاه شناسایی شد و پس از او تصویری ویروسی رفت و در ماه ژوئن و در مواجهه تا 20 سال در زندان به گفته مقامات.

36 سال در دختر خوشگل رز لوئیزیانا پس از آن دستگیر شد و در ماه جولای در همان اتهام. پلیس با سی ان ان گفت او متهم بود حتی اگر او به پایان رسید تا خرید وان چون “در هر میزان آن را یک چیز وحشتناک به انجام است.”

  • ادامه مطلب:
  • پلیس محلی را شناسایی کرده اند که مظنون به بستنی لیس مقصر از ویروسی تصویری
  • ویروسی ویدیو نشان می دهد یک زن, وان بستنی و سپس قرار دادن آن در فریزر سوپر مارکت و نام تجاری همکاری با پلیس به سعی کنید به او پیگیری کردن
  • زنی که licked وان بستنی قرار داده و سپس آن را در فریزر سوپر مارکت در یک ویدئو ویروسی می تواند تا 20 سال در زندان
  • یک پسر جوان یک ضربه مغزی و در بیمارستان بستری شد و پس از دوستان خود را انجام Infinite ‘جمجمه شکن’ چالش بر او
  • مردم در اشتباه هستند چرا که نانسی کارترایت صدای بارت سیمپسون نگه می دارد خود Instagram داستان

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>