A tale of two New Yorks: همه گیر می گذارد سر یک شهر را تکان دهنده نابرابری

Wمرغ شان خرده راه می رفت به اتاق اورژانس ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس در آغاز از او پرستاری شیفت روز دوشنبه او هزینههای فاجعه بار ، حدود 60 نفر تقریبا همه آنها آمریکایی های آفریقایی تبار یا لاتین تبار از منطقه اطراف شهر نیویورک همه نمایش کلاسیک علائم Covid-19 بودند و نفس نفس زدن روی برانکار در همه جا او نگاه کرد.

“در هر گوشه و از شکاف دیوار بخش اورژانس پر بود از بیماران متصل به اکسیژن قابل حمل مخازن مردم تا بیمار آنها نیاز به تخت. این برانکار پر از اتاق و ریخته پایین دالان 10 بيمار فقط در یک راهرو,” او گفت:.

بسیار ناراحت کننده برای تلفن های موبایل از بیماری پر از اتاق. “آن را مانند یک کر ، یک صدای ناهنجار و خشن از سرفه.”

خرده اطفال اورژانس پرستار که در حال حاضر بیشتر وقت خود را صرف مراقبت از بزرگسالان مبتلا به کروناویروس نمی تواند کمک به envisaging هزاران مسری قطرات کوچک بودن اخراج به هوا با همه که سرفه. “من احساس مثل من در راه رفتن به یک ابر سمی,” او گفت:.

خرده است در خط مقدم از خط مقدم: شهر نیویورک است. کلان شهر تبدیل شده است تمرکز در سراسر جهان coronavirus همه گیر همانطور که در سال 2001 شد تمرکز در سراسر جهان القاعده تهدید تروریستی در 9/11.

روز به روز آمار خود را بگویید ترسناک داستان. روز دوشنبه در شهر نیویورک مرگ و میر پیشی گرفت که از 9/11 و در حال حاضر در 3,602 (2,753 فوت در این شهرستان در سال 2001 حملات تروریستی). روز چهارشنبه اعلام شد که نیویورک دچار آن بالاترین تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته – 806 زندگی snuffed فقط در یک روز.

حتی که تقریبا به طور قطع یک undercount به عنوان کسانی که نیویورکی که مرگ در خانه نیست و شامل شدن در آمار و ارقام.
A worker wearing personal protective equipment (PPE), pushes a COVID-19 patient from a specialized bus known as a Medical Evacuation Transport Unit (METU), which carried patients to the Montefiore Medical Center Moses Campus on April 07, 2020 in the Bronx borough of New York City.

این حمله است که در امواج – نه فقط در یک صبح آفتابی در ماه سپتامبر به عنوان زمانی که برج های دوقلو پایین آمد اما در طول روز و بی امان هفته. وجود زمین صفر خال خال در سراسر شهر ژاکوبی یکی از 11 اصلی بیمارستان های دولتی است که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند و فراتر از حد.

به عنوان بحران غلیظ, عکس چگونه این ویروس شده است ravaging شهر آمده است به نظر حمل با آن تحقق عاقلانه. Coronavirus ممکن است به خودی خود قائل است اما نتایج آن قطعا انجام دهید. این تحمیل آن وحشتناک تلفات بسیار نیست در شهر نیویورک اما در این دو شهر در آن وجود دارد.

“کروناویروس در معرض نیویورک دو جوامع” Jumaane ویلیامز مدافع عمومی که به عنوان مقام ناظر برای نیویورک گفت: نگهبان. “یک جامعه قادر به فرار به Hamptons و یا کار از خانه و مواد غذایی به خود را درب تحویل; دیگر جامعه تلقی شد ‘ضروری کارگران و ساخته شده برای رفتن به کار با هیچ حمایت می کند.”

مختلف منطقه و حتی محله های مختلف در هر قصبه در حال تجربه coronavirus تقریبا به عنوان اگر آن را دو contagions. در ثروتمند سفید مناطق مسکونی خیابان ها خالی هستند; پارکینگ که در حال مبارزه در بیش از زمان عادی در حال حاضر خالی پس از مهاجرت به خارج از شهر در تعطیلات آخر هفته خانه یا Airbnbs.

در مکان هایی مانند برانکس – که 84 درصد, سیاه, لاتین یا مخلوط نژاد – پیاده رو هنوز شلوغ با مردم ساخت راه خود را به کار می کنند. هنوز هم وجود دارد یک ساعت شلوغی. “ما به آنها تماس بگیرید ‘سرویس کارگران” ویلیامز گفت. “در حال حاضر آنها ‘ضروری کارگران و ما باید آنها را به سمت چپ به دفع کردن برای خود.”

مدافع عمومی با اشاره به اینکه 79 درصد از نیویورک خط مقدم کارگران – پرستاران مترو کارکنان بهداشت کارگران و رانندگان ون مواد غذایی تحویلدار – آیا آفریقایی یا لاتین. در حالی که آن دسته از ساکنان شهرستان که لوکس به انجام این کار هستند در مستند در خانه های خود این جوامع هیچ چاره ای اما برای قرار دادن خود را در راه آسیب است هر روز.

اگر شما روی چیزی قرار گرفتن یک نقشه که در آن کارگران خط مقدم در نیویورک بیش از یک نقشه از 76,876 موارد تایید شده در این شهرستان دو تقریبا یکسان است. در کوئینز شدید ترین غلظت Covid-19 عفونت در دقیقا همان محله با تعداد زیادی از کارگران ضروری.

یکی از گفتن جزئیات: حداقل 41 مترو و اتوبوس کارگران فوت کرده اند از coronavirus. تنوع نقد و بررسی توسط حمل و نقل متروپولیتن (MTA) در سال 2016 یافت که 55 درصد از آن 72,000, کارکنان, سیاه پوست بودند یا لاتین و 82 درصد مرد بودند – که آن هم گفتن که مردان بیشتر از زنان در حال مرگ هستند از ویروس.
A Metropolitan Transportation Authority (MTA) driver wears a protective mask while driving a bus in the Bronx borough of New York, U.S., on Thursday, April 2, 2020.

“ما با قرار دادن مردم وجود دارد و گفت: شما رو برای رفتن به کار می کنند اما ما نمی دهد آنها را دنده محافظ یا تست اضافی به آنها را امن نگه دارید. آن را تقریبا به عنوان اگر این گروه بودند مصرفی به نگه داشتن شهر در حال حرکت” ویلیامز گفت.

این هفته یک ببر آزمایش مثبت در باغ وحش برانکس. آن را به تولید مقدار زیادی از سرفصل اما چند رسانه ای مقالات ساخته شده است که ویلیامز برجسته شده است.

“یک ببر آزمایش مثبت – که خوب می دانم. اگر ما به اندازه کافی تست تشخیصی کیت برای ببرها نباید ما به اندازه کافی برای خود ما خط مقدم انسان؟”

دو مایل دورتر از باغ وحش برانکس در ER از ژاکوبی مرکز پزشکی شان خرده می بیند تاثیر نیویورک دو جامعه در هر روز. “ما تقریبا 100% مردم از رنگ در اتاق اورژانس” خرده گفت.

بسیاری از بزرگسالان Covid بیماران او برای مراقبت نیز کشتی با شرایط بهداشتی اساسی که آنها را به مراتب بیشتر در معرض خطر این بیماری است.

“بیماران ما در آینده با تمام بیماریهای مرتبط با فقر و نژاد پرستی – دیابت آسم و فشار خون بالا. ما بیمارانی که مریض تر و بیشتر احتمال دارد به مرگ از آنجا که زندگی خود را مشروط شده اند توسط این بیماری های مزمن است.”

داده های قابل اعتماد بوده است, سخت است, به عنوان هر دو شهرستان و مقامات دولتی مقاومت برای چند هفته از انتشار آمار رسمی در این زمینه که موضوع نابرابری کمتر مهم تر از نگه داشتن بیمارستان های شناور. روزنامه نگاران در مستقل نه برای سود سایت خبری شهر رانده شدند و به انجام خود را تجزیه و تحلیل نیویورک وزارت بهداشت داده و در بر داشت که در برانکس مردم در حال مرگ هستند در دو برابر نرخ نیویورک به عنوان یک کل.

روز شنبه, شهردار, بیل د Blasio در نهایت مجوف به فشار شده و یافته های اولیه که به روشنی تاکید نژادی تفکیک coronavirus مرگبار تلفات. سیاه پوست و لاتین در نیویورک در حال مرگ در دو رای سفید و آسیایی نیویورکی پس دقیقا عمومی مدافع روایت از دو جوامع است.
New York Police Department (NYPD) officers wear protective masks at the Fordham bus hub in the Bronx borough of New York, U.S., on Thursday, April 2, 2020. In four months, the new coronavirus infected more than 1 million people and killed more than 51,000. The U.S. accounts for a quarter of the cases.

“روشن وجود دارد نابرابری آسمان تفاوت در چگونه این بیماری مؤثر است مردم شهر ما” د Blasio گفت.

در روزهای اخیر اندرو کومو فرماندار نیویورک دولت به طور آزمایشی نشان می دهد که بحران ممکن است در حال حاضر به اوج خود رسیده و می تواند plateauing به عنوان منحنی برای موارد بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش همه علائم نشان از تراز وسط قرار دارد.

اگر نشانه های وجود دارد که ممکن است شهر شروع به غلبه در برابر این بیماری قطعا آن را احساس نمی کند که به شان خرده. زمانی که او به نظر می رسد از پنجره اتاق کارکنان در شیفت استراحت او می بیند یخچال کامیون صف برای دریافت اجساد Covid قربانیان – یکی از 80 پارک شده در خارج از بيمارستان در اطراف شهرستان.

“وجود دارد هیچ خبر خوب در اینجا,” او گفت:.

در حال حاضر ژاکوبی دهکدهای از دست داد دو خط مقدم سلامت کارگران یک مربی در بخش روانی و مشاور. در بالا از آنچه که او می بیند به عنوان پیشگیری تراژدی خرده گفت: آنچه لرزاند او بیشتر شد زمانی که یک ژاکوبی اورژانس مقیم سن 27 بستری شد به مراقبت های ویژه.

“است که یک بیدارباش برای من. برای دیدن 27-year-old فرد فرستاده شده در بخش مراقبت های ویژه بود که کار صد متری از من که من را تکان داد.”

خرده گفت که او هرگز احساس به عنوان قهر به سمت ما سیستم بهداشت و درمان و نسبت به دولت – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان شهرستان و رهبران دولت برای عدم محافظت از این شهر خط مقدم کارگران است. از طریق اتحادیه ایالت نیویورک انجمن پرستاران او تا به حال به مبارزه با هر مرحله از راه به امن اساسی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به نگه داشتن او و همکاران خود را امن است.
Nurses hold signs during a demonstration for increased personal protection equipment outside Montefiore Hospital in the Bronx borough of New York, U.S., on Thursday, April 2, 2020. Health-care workers and others essential to the Covid-19 fight say they’re increasingly frustrated that they’re being sent into a deadly battle without the protective gear they need for themselves and their patients.

به عنوان ویروس ادعا می کند بیشتر قربانیان این شهرستان است که نیاز به فکر می کنم غیر قابل تصور است. Rikers Island, بدنام نیویورک زندان پیچیده است که مبارزه خود را Covid-19 شیوع و دیدم اول مرگ یک زندانی در روز یکشنبه پرداخت شده است زندانیان $6 ساعت به حفاری گورهای دسته جمعی در نزدیکی یک جزیره در برانکس هر چند به تازگی آنها تغییر قرارداد کارگران.

این هفته نیویورک عضو شورای شهر نشان داد در یک صدای جیر جیر است که پس از حذف شده است که توده تدفین شد در نظر گرفته شده در پارک های محلی و 10 تابوت در قبر. او بعد از عقب نشینی و گفت: این یک “طرح احتمالی”.

رهبران سیاسی از د Blasio محلی به کومو منطقه ای و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور باید تمام تلاش برای آرام کردن احساسات با اشاره به مشخصات طرح های در نظر گرفته شده برای ارائه برخی از کمک برای بیمارستان ها تحت فشار قرار دادند به لبه. این Javits مرکز کنوانسیون شده است تبدیل به یک نظامی-اجرای بیمارستان ؛ USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی نیز در حال حاضر از منوی view در رودخانه هادسون.

اما تا کنون این تیتر گرفتن طرح شده اند پر از صدا و خشم ارائه بسیار کم است. بین آنها Javits و آسایش را درمان بیش از 100 بيمار.

به مراتب کمتر پر زرق و برق اما مقدار قابل توجهی بیشتر الگوی حوادث در حال وقوع است در بیرونی نیویورک که در آن بسیاری Covid قربانیان زنده به دور از دوربین ها و سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا. در اینجا پزشکان و پرستاران در حال کار دور ساعت دیگر در سرعت بیشتر از همیشه قبل از و با کمتر تجهیزات حفاظتی.
A crowded subway train heading towards Queens during the coronavirus outbreak. According to the information given by the Governor Andrew Cuomo it would appear that New York state has begun to flatten the curve with a decrease in hospitalizations and new infections of Coronavirus (Covid-19).

یک کمبود منظور برقراری تماس تلفنی در سراسر بخش برای دیدن اگر واحدهای دیگر می توانید به اشتراک بگذارید. بیماران منتقل شده بین بیمارستان ها که یکی در حال اجرا از فضا. و سلامت کارگران که به طور معمول نمی خواهد کار در یک ER یا مراقبت های ویژه شده اند reassigned برای پر کردن نیاز دارید.

در سراسر شهر طبابت تبدیل شده بر روی سر خود را. یک پزشک شاغل در بیمارستان بلوو در منهتن گفت که او تلاش می کند برای دیدن بیماران از خارج از اتاق پنجره به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض اغلب هدایت آنها را برای تنظیم سطح اکسیژن خود را.

“ما نیاز به ابتکاری,” او گفت:. “اما آن را نه لزوما راحت است.” ده ها تن از سلامت کارگران را تبدیل به بیمار در واحد خود را, او گفت:, اما بیشتر آنها بهبود سرعت و بازگشت به کار.

یک پزشک در المهرست بیمارستان که مانند ژاکوبی است که در ضخامت از بحران و رفتار بسیاری از کم درآمد و مهاجر جمعیت گفت: او در حال حاضر با داشتن گفتگو با بیماران و خانواده های آنها در مورد پایان زندگی مراقبت از شش یا هفت بار در روز به جای یک بار در هر دو هفته.

“این بحث ها به شدت شخصی و بسیار عاطفی,” او گفت:. و حالا که او نمی تواند دعوت خانواده به اتاق بیمار و یا نگه داشتن دست بیمار “وجود دارد یک درجه از جدا شدن و مسخ”.

با چنین دلخراش مکالمات در حال حاضر برگزار شد در سراسر شهر نژادی و نابرابری همچنان به تحریف همه چیز. Uché Blackstock فوری پزشک مراقبت های شاهد خلیج فارس در تجارب ویروس در مرکز بروکلین که در آن او کار می کند در سراسر چندین درمانگاه.

هنگامی که او به کار می رود در یک سایت در یک آفریقایی یا لاتین محله او می داند که او خواهد بود هولناک با بیماران مبتلا به Covid علائم مانند. در بالاتر درآمد سفید محله تقاضا برای خدمات بهداشتی و درمانی در واقع کاهش یافته است پس از شروع بحران به حدی که چندین درمانگاه در این مناطق بسته شده اند.

“این بیماری همه گیر است تخمگذار لخت و بی عدالتی است که همیشه وجود داشته و در شهر نیویورک,” او گفت:. “ما نمی سرمایه گذاری در مردم ما نمی سرمایه گذاری در محلات و این چیزی است که ما دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>