A tale of two cities: چگونه پلیس نیویورک اجرا اجتماعی فاصله با رنگ پوست شمایکs نیویورک دیدم درجه حرارت صعود گذشته 70s این آخر هفته آرام تر با رویکرد اجتماعی فاصله در زور بود. نیویورکی گرسنگی برای هوای تازه و نور خورشید در زمان استفاده از آب و هوا به بازدید از پارک و رفتن به ساحل. در پاسخ بیش از 1000 NYPD افسران مستقر در سراسر نیویورک پنج قصبه به اجرا اجتماعی فاصله حکم با افسران پلیس یادآوری به مردم برای حفظ 6ft از راه دور و به پوشیدن ماسک.

اما برخی از آنها گله و شکایت از داستان دو بسیار متفاوت شهرستانها وقتی که می آید به چه کسانی دستورالعمل شده اند اجرا می شود. در خصوص خشم را برانگیخته بیش کنار تصاویر نشان می دهد که افسران توزیع ماسک برای سفید sunbathers در حالی که یکی دیگر از فیلم نشان می دهد یک افسر مشت زدن یک فرد از رنگ و نشسته بر او زیر یک اختلاف در مورد اجتماعی فاصله.

vice news
(@zellieimani)

همان شهر است. همان نیروی پلیس.

عبور از ماسک برای سفید مردمی نه اجتماعی فاصله در حالی که به معنای واقعی کلمه خود را اسلاک بر گردن ما.

این است که فراتر از مسخره در این نقطه است. pic.twitter.com/pY6kSGVEaZ

3 مه سال 2020

این فیلم ثبت شده در منهتن در شرق ایجاد کرد نشان می دهد یک افسر نزدیک شدن به یک مرد و ضربه زدن به او را چندین بار در این صورت قبل از هل دادن او به زمین و دو زانو بر گردن او.

NYPD تایید کرده است که این افسر در حال حاضر شناخته شده به عنوان فرانسیسکو گارسیا, تاکنون محروم از خود نشان و تفنگ خود را و این حادثه تحت بررسی داخلی.

Daquan Owens, bystander که آپلود تصویری از دستگیری به رسانه های اجتماعی گفت: نیویورک دیلی نیوز که پلیس واکنش ناخواسته برای.

“آن مرد که فقط ناودان به طبقه و پانچ او فقط ایستاده وجود دارد گفت: “آنها نمی, هیچ, و در واقع آنها نمی هیچ چیز” اونز گفت: اخبار روزانه.

“هیچ چیز در هیچ چیز باعث cop. او فقط تا خود را کشیده تیزر از … cop, من حدس می زنم او نا امید شد و در زمان نا امیدی در آن مرد گفت:” اونز.

در بیانیه ای NYPD تایید کرد که این حادثه نگران اجتماعی فاصله پروتکل برای شروع, اما تا به حال تشدید به عنوان ماری جوانا مشاهده شد در صحنه و آن یک نفر “در زمان مبارزه با موضع گیری در برابر افسر [گارسیا]”.

“یک گروه مشاهده شد ایستاده در گوشه … در نقض اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. افسران دستور گروه پراکنده و در حالی که اکثر مطابق [sic] برخی از خودداری کرد. به عنوان افسران نزدیک مشاهده کردند یک کیسه از اتهام ماری جوانا در نظر ساده … یک فرد سوم دستور داده شد توسط یک افسر به پراکنده کردن و این مرد در زمان مبارزه با موضع گیری در برابر افسر و نیز گرفته شد به بازداشت” یک مقام NYPD سخنگوی گفت.

شهردار بیل د Blasio و کمیسر پلیس درموت شیا هر دو اذعان کرد این حادثه در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در روز یکشنبه ، “آن آغاز شده به عنوان یک اجتماعی فاصله اجرای … من آگاه هستم از این ویدئو که در خارج وجود دارد” گفت: شیا. شهردار de Blasio گفت که او “واقعا آشفته” با این فیلم در یک صدای جیر جیر در یکشنبه شب.

شهردار بیل د Blasio
(@NYCMayor)

ویدیو دیدم از پایین سمت شرق بود و واقعا آشفته است. افسر درگیر قرار داده شده است در تغییر وظیفه و تحقیقات آغاز شده است. رفتار من تو را دیدم در آن تصویری است که به سادگی قابل قبول نیست.

3 مه سال 2020

شیا تایید 43 احضار شد ساخته شده در این پارک بیش از آخر هفته با اکثریت مربوط به شکست های اجتماعی را حفظ فاصله پروتکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net