فروشگاه کلبه ییلاقی, یک Unsealed لوله: Coronavirus نقاط داغ شعله ور دور از ووهان

دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی در شیوع کروناویروس در اینجا.

دلار هنگ کنگ — یک آپارتمان در هنگ کنگ آن واحد مرتبط با لوله های. یک فروشگاه در شرق چین در شهر تیانجین که در آن بیش از 11,000 خریداران و کارکنان مخلوط. یک کلبه ییلاقی اسکی در فرانسه پایه برای یک گروه از شهروندان در تعطیلات.

این سایت در سراسر جهان پراکنده اند در ارتباط با یک گریم اشتراک: آنها در مکان هایی که جیب جدید کروناویروس موارد پدید آمده در روزهای اخیر افزایش نگرانی در مورد ویروس توانایی به سرعت گسترش و فراتر از آن ریشه در مرکزی چین است.

پس از خطرناک شیوع ظهور در اواخر ماه دسامبر اکثریت قریب به اتفاق موارد شده اند متمرکز در ووهان شهرستان که در آن ویروس جدید برای اولین بار گزارش شده است. مقامات وجود دارد و در اطراف استان باید مهر و موم کردن ده ها میلیون نفر از مردم در تلاش در مهار.

اما به وقوع تلفات به سرعت رشد کرد — این ادعا بیش از 1100 در چین زندگی می کند و بیمار بیش از 44,000 — روشن شده است که چگونه به راحتی این ویروس منتقل می شود و چگونه آن را ممکن است شامل حتی در جوامع در سراسر جهان هستند که به دور از ووهان. بسیاری از مردم آلوده نشده بود حتی شده وجود دارد.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 45,100 مردم در چین و 24 کشور دیگر.

در تیانجین مقامات دستور داد بیش از 10000 نفر به قرنطینه و پس از آنها ترسیم یک سوم از موارد در این شهرستان به یک فروشگاه.

در هنگ کنگ در روز سه شنبه ده ها تن از ساکنان تخلیه شدند از آپارتمان خود در ساختمان یک شبه به عنوان دو نفر زندگی می کنند 10 طبقه از هم جدا شد با آلوده coronavirus. مقامات گفت: یک unsealed لوله ممکن است به سرزنش.

و در بریتانیا روز سه شنبه یک تاجر است که اعتقاد به منبع از 10 موارد دیگر در بریتانیا و فرانسه گفت که او نشان داد هیچ علائم قبل از آزمایش مثبت برای coronavirus.

جدید کروناویروس هر چند جدی ترین در چین “دارای یک قبر تهدید برای بقیه جهان” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک فروم در ژنو در روز سه شنبه.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

به عنوان شیوع سلامت پیامدهای باید نصب شده و پس از آن سیاسی, تلفن: آن است که در حال حاضر یکی از مهم ترین بحران برای دولت مرکزی در دهه. حزب کمونیست چین اخراج دو مقامات بهداشتی در هوبئی استان در مرکز این بیماری همه گیر و جایگزین آنها را با یک رهبر فرستاده شده از پکن است. آنها برای اولین بار مقامات ارشد به مجازات برای دولت را از دست داده و وقوع.

این هفته مقامات چینی خواست کارگران و کشاورزان برای بازگشت به کار. اما در همان زمان مقامات دیگر هشدار داد که ممکن است شیوع بیماری های جدید در هفته های آینده — به خصوص در سه پرجمعیت استان ژجیانگ گوانگدونگ و هنان — به عنوان کارگران مهاجر در بازگشت به شغل خود را پس از سال جدید قمری ،

آنها همچنین نقش برجسته خوشه که آنها تعریف شده به عنوان دو یا بیشتر عفونت در یک منطقه نسبتا کوچک در تسریع این بیماری را گسترش.

وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه بوده است نزدیک به 1000 خوشه چین با 83 درصد اتفاق می افتد در درون خانواده است. اما مدارس و کارخانه ها و مراکز خرید و امکانات پزشکی و همچنین کمک به گسترش است.

در تیانجین بیش از 600 مایل از ووهان مقامات گرفته اند در مراحل شدید شامل یک خوشه از موارد مربوط به فروشگاه در منطقه Baodi. شیوع در این شهرستان می تواند به خصوص سخت برای دولت مرکزی: آن است که تنها نیم ساعت از پکن با قطار با سرعت بالا.

حداقل 33 از شهر 102 تایید بيماران مشغول به کار و یا خرید در فروشگاه و یا تماس نزدیک با کارکنان و یا مشتریان با توجه به بهداشت محلی مقامات. از کسانی که بسیاری — از جمله آخرین بیمار 31 ساله اعلام کرد روز سه شنبه — تا به حال هیچ سابقه سفر به ووهان.

در پاسخ گفته است که افرادی که تا به حال بازدید فروشگاه در اواخر ژانویه خواهد بود نیاز به قرنطینه خود را در خانه. آنها گفتند که در حال حاضر به دنبال در اطراف 11,700 کارکنان و خریداران اما انتظار می رود این تعداد به افزایش است.

مقامات بهداشتی در این شهرستان با استفاده از بلندگو در امتداد خیابان ها و در جوامع به اصرار ساکنان برای تماس با دولت اگر آنها شده بود اخیرا به فروشگاه چینی, گزارش های خبری گفت:. آنها همچنین با ارسال تیم از مسئولان به روستاها و قرار دادن هشدار در رسانه های اجتماعی.

مقامات مستقر round-the-clock ماموران امنیتی در بخش هایی از Baodi و گفت: آنها اجازه می دهد ساکنان برخی از مناطق به ترک خانه های خود تنها یک بار در هر دو روز.

مائو Jinsong منطقه سر Baodi در مقایسه با فروشگاه به غذاهای دریایی بازار در ووهان که در آن شیوع است به طور گسترده ای در نظر گرفته شده اند آغاز شده است.

“آیا اجازه نمی دهد Baodi فروشگاه تبدیل به ووهان را, غذاهای دریایی, بازار,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

در هنگ کنگ این مقامات دستور تخلیه برخی از ساختمان آپارتمان ساکنان پس از پیدا کردن که 62 سال بود که به تازگی تایید کرد که آلوده بود unsealed لوله در حمام خود را. زن زندگی 10 طبقه زیر ساکن بود که در اوایل یافت به توان و حذف.

چهار نفر دیگر زندگی در سه واحد دیگر نیز نمایش داده می شود علائم کروناویروس, با توجه به سوفیا چان در هنگ کنگ وزیر بهداشت. بعد از آن در روز سه شنبه این شهر را به مقامات بهداشتی اعلام کرد که سه تن از بستگان از 62 سال نیز آلوده شده است.

اخبار بیشتر را لرزاند, در حال حاضر-عصبی شهرستان است که هنوز هم زخم خورده توسط حافظه از سال 2003 شیوع سارس. آن 329 ساکنان شلوغ توسعه مسکن آلوده شد با این ویروس جدید که برخی از کارشناسان معتقدند در حال گسترش از طریق لوله کشی معیوب. چهل و دو نفر از ساکنان آلوده درگذشت.

مقامات به دنبال کاهش این ترس در روز سه شنبه با اشاره به تفاوت در سیستم های لوله ساختمان که در سال 2003 و به تازگی تخلیه یک. اما آنها اذعان خطر ناشناخته حالت انتقال برنامه به طور بالقوه حتی از طریق هوا نه فقط از طریق قطرات از سرفه یا عطسه.

روز سه شنبه بعد از ظهر پلیس مسدود شده بود را از ساختمان اجازه می دهد تنها در ساکنان که نشان داد شناسایی. یک خیابان تمیز کردن خودرو اسپری پایین جاده خارج و حتی به عنوان نور باران سقوط کرد.

“ما مطلقا نمی خواهد پایین تر ما گارد و قطعا انجام دقیق و جامع بررسی” کری لام در هنگ کنگ اجرایی گفت.

هنوز اندرو Easton یک استاد در دانشگاه وارویک است که دارای تخصص در زیست شناسی مولکولی ویروس ها گفت: آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است که جدید کروناویروس خواهد به سرعت در حال گسترش در جوامع حتی با افزایش هوشیاری توسط مقامات بهداشت و روزمره مردم است.

“هر وضعیت است که به ارمغان می آورد یک گروه از افراد با هم در نزدیکی و یا اغلب برای مدت طولانی از زمان ارائه خواهد شد افزایش فرصت” برای این ویروس به گسترش کرد و در یک ایمیل. وی افزود: “البته این ویروس منتقل می شود قبل از ظهور علائم در یک فرد آلوده پس از آن ممکن است برای همیشه برای جلوگیری از چنین شرایطی است.”

صورت, فرانسوی, کلبه ییلاقی روشن می سازد فقط در چگونه به سرعت شما می توانید جهش از فرد به فرد حتی پس از آگاهی جهانی از شیوع و گسترش یافته است.

عفونت وجود دارد اعتقاد به آن ریشه در یک کنفرانس در سنگاپور در ماه گذشته که یک مرد استیو والش حضور داشتند قبل از پرواز به ژنو, به گفته مقامات فرانسوی و به آقای والش که علنا شناسایی خود را در روز سه شنبه. در حالی که وجود دارد آقای والش بوده است و در معرض coronavirus هر چند او را بلافاصله نشان می دهد علائم.

از سنگاپور آقای والش در سفر خود به کلبه ییلاقی در روستای باغچه از Les Contamines-Montjoie جایی که او در آنجا ماند با یک گروه دیگر انگلیسی. سپس او به خانه رفت به جنوب انگلستان است.

به زودی پس از بازگشت او مبتلا به این ویروس است. سپس پنج نفر از دیگر انگلیسی ها در پیست اسکی که هنوز در فرانسه آزمایش مثبت برای این ویروس به گفته مقامات فرانسوی.

و در روز دوشنبه مقامات انگلیسی اعلام کرد که چهار نفر در بریتانیا از جمله دو پرسنل بهداشتی — تشخیص داده شده بود با این ویروس دو برابر شدن تعداد موارد در کشور است. همه موارد جدید در ارتباط بودند به کلبه ییلاقی خوشه, مقامات گفت.

روز سه شنبه آقای والش که شناسایی خود را در یک بیانیه صادر شده از بیمارستان که در آن او در انزوا فرستاده همدردی خود را به دیگران که در معرض شده اند.

“در حالی که من به طور کامل بهبود افکار من با دیگران که قرارداد coronavirus,” او گفت:.

ویویان وانگ و آستین Ramzy گزارش از هنگ کنگ و مگان Specia از لندن است. گزارش و پژوهش می باشد که توسط استیون لی مایرز راسل گلدمن ایلین یو, Richard C. حصار بن دولی, Motoko غنی کهربا وانگ زو تفاهم آلبی Zhang Yiwei وانگ کلر فو و امی شین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im