یک پسر به نام Wilfred Lawrie نیکلاس


دیدار Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون: افتخار کری Symonds و بوریس به اشتراک گذاری اولین عکس از نوزاد پسر پس از نام هر دو پدربزرگ خود و پزشکان که ذخیره شده PM در زندگی و وجود دارد بدون شک که در آن او می شود موهای خود را!

  • کری Symonds نشان داده است: نام پسر تازه متولد شده به عنوان Wilfred پس از پدر بزرگ بوریس جانسون
  • در یک عکس به اشتراک گذاشته شده در Ms Symonds’ Instagram, اولین بار, مادر, 32, دیده می شد محکم cradling پسر
  • او همچنین نشان داد که Wilfred متولد شده بودند در بیمه خدمات درمانی دانشگاه کالج بیمارستان در مرکز لندن

تبلیغات

کری Symonds نشان داده است نام او و بوریس جانسون نوزاد پسر به عنوان Wilfred, پس از نخست وزیر پدربزرگ به پدر و مادر افتخار مشترک اولین عکس از پسر بچه خود را با جهان است.

در یک پست به اشتراک گذاشته شده در Ms Symonds’ Instagram اولین بار بود دیده محکم cradling پسرش که sported سر پر از مو متفاوت نیست که از پدرش به او افتخار: ‘قلب من پر است.’

قلب و گرم شدن کره زمین عنوان نشان داد این پسر نام و نام خانوادگی به عنوان Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون با Lawrie اشاره به Ms Symond پدربزرگ و نیکلاس ادای احترام به این دو پزشک که “ذخیره بوریس’ زندگی’.

32 ساله و نامزد آقای جانسون همچنین نشان داد برای اولین بار است که Wilfred تا به حال متولد شده در زایمان بال بیمه خدمات درمانی دانشگاه کالج بیمارستان در مرکز لندن.

به عنوان خوانده شده: ‘معرفی Wilfred Lawrie نیکلاس متولد 29.04.20 در 9. Wilfred پس از بوریس پدربزرگ Lawrie پس از پدربزرگم نیکلاس پس از Dr Nick قیمت و دکتر نیک هارت – دو پزشک که ذخیره بوریس’ زندگی در ماه گذشته.

‘با تشکر از شما, بنابراین به باور نکردنی بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان تیم در UCLH که پس از نگاه ما به خوبی. من نمی تواند شادتر. قلب من پر است.’

Ms Symonds, 32, تحویل پسر در یک بیمارستان NHS در لندن صبح روز چهارشنبه با نخست وزیر در کنار او روز بعد از او خود را تا به حال منتشر شده از مراقبت های پزشکی پس از یک نبرد طولانی با کوروناویروس.

Carrie Symonds has revealed the name of her and Boris Johnson's newborn son is Wilfred, after the Prime Minister's grandfather, as the beaming parents shared the first photograph of the baby boy on Instagram

کری Symonds نشان داده است نام او و بوریس جانسون نوزاد پسر است Wilfred, پس از نخست وزیر پدربزرگ به عنوان بشاش پدر و مادر مشترک اولین عکس از پسر بچه در Instagram

A heart-warming caption revealed the boy's full name as Wilfred Lawrie Nicholas Johnson, with Lawrie a reference to Ms Symond's grandfather and Nicholas a tribute to the two doctors that 'saved Boris' life'

قلب و گرم شدن کره زمین عنوان نشان داد این پسر نام و نام خانوادگی به عنوان Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون با Lawrie اشاره به Ms Symond پدربزرگ و نیکلاس ادای احترام به این دو پزشک که “ذخیره بوریس’ زندگی’

Carrie Symonds (pictured on March 9) has revealed the name of her and Boris Johnson's newborn son as Wilfred, after the Prime Minister's grandfather, as the proud parents shared the first photograph of their baby boy with the world

کری Symonds (تصویر در مارس 9) نشان داده است نام او و بوریس جانسون نوزاد پسر به عنوان Wilfred, پس از نخست وزیر پدربزرگ به پدر و مادر افتخار مشترک اولین عکس از پسر بچه خود را با جهان

خیابان داونینگ گفت: نخست وزیر است که به رهبری این کشور در مبارزه با Covid-19 بحران خواهد شخم با وظایف خود و یک دوره کوتاه’ از مرخصی بعد از آن در سال.

خانواده جدید در حال برنامه ریزی برای زندگی در خیابان داونینگ تخت همراه با سگ خود را Dilyn تعداد 10 سخنگوی تایید کرد در اوایل این هفته.

این زن و شوهر رو مشغول در حالی که برای تعطیلات منحصر به فرد جزیره کارائیب از hostel green house coffee bar بیش از سال جدید و اعلام کردند که با ازدواج و داشتن یک نوزاد در فوریه 29, روز پس از PM طلاق از مارینا ویلر تایید شد.

تولد پس از آمد فوق العاده ای ماه برای زن و شوهر بودند که خود منزوی به طور جداگانه ابتدا به دلیل کری بارداری و پس از آن زمانی که بوریس بیمار.

کری ادای احترام به NHS قهرمانان که ‘ذخیره بوریس زندگی’

بوریس جانسون و کری Symonds باید فرزند خود را به نام Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون در ادای احترام به پدربزرگ خود و پزشکان که کمک به صرفه جویی نخست وزیر ،

سوم نام یک مرجع به دکتر نیک قیمت و دکتر نیک هارت که Ms Symonds به عنوان ‘دو پزشک که ذخیره بوریس’ زندگی در ماه گذشته’.

نیکلاس قیمت فارغ التحصیل از دانشگاه بیرمنگام دانشکده پزشکی در سال 1991.

او متخصص آموزش در بیماری های عفونی پزشکی عمومی سل طب گرمسیری و عفونت پیشگیری و کنترل است.

او قبلا اعطا MRC آموزش بالينی کمک هزینه تحصیلی برای تحقیقات به سل در Hammersmith بیمارستان.

Dr قیمت شد مشاور در گای و سنت توماس ” در سال 2005 است.

در سال 2009 او پیشنهاد شد به اعتماد مدیر عفونت و مشترک مدیر عفونت پیشگیری و کنترل است.

نیکلاس هارت فارغ التحصیل از دانشگاه لندن دانشکده پزشکی در سال 1993.

منطقه خود را از تجربه و تخصص شامل شیر توانبخشی و تهویه مکانیکی در بیماران مزمن نارسایی تنفسی.

او اعطا شده است نه محلی تعالی بالینی نقاط جایزه.

دکتر هارت شد مدیر لین فاکس, تنفسی, خدمات, بزرگترین توانبخشی و خدمات تهویه در بریتانیا در سال 2012.

او همچنین استاد دانشگاه در کالج کینگ لندن و مدیر تحقیق و توسعه تحویل در گای و سنت توماس”.

منبع: بیمه خدمات درمانی

آقای جانسون پس از صرف یک هفته در بیمارستان از جمله سه روز در بخش مراقبت های ویژه و دست Symonds نیز به طور خلاصه پرداخته و با علائم Covid-19 اما بهبودی کامل.

آنها تنها پیوست هفته گذشته در Chequers قبل از او رفت و به کار.

آن را نیز بیش از دو هفته از ساعت مرخص شد از مراقبت های ویژه که در آن او شده بود مبارزه با کروناویروس. دست Symonds نیز دچار علائم این بیماری است.

دست Symonds شده است به زندگی با آقای جانسون در شماره 11 خیابان داونینگ به عنوان نخست وزیر آگهی های دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

او قبلا خود منزوی در Camberwell, جنوب لندن با زن و شوهر سگ Dilyn پس از درد و رنج از علائم کروناویروس.

32 ساله سابق دولت مشاور و سپس پیوست آقای جانسون در ساعت را در کشور از Chequers در Buckinghamshire در حالی که او بهبود از ویروس.

آقای جانسون بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از اینکه عکس در خیابان داونینگ در روز یکشنبه.

اگر آن را تمام مدت بارداری از هفته 40 بارداری داشته اند ژوئیه گذشته در زمان آقای جانسون در زمان بیش از ترزا ممکن است به عنوان نخست وزیر.

بوریس در حال حاضر دارای چهار فرزند با همسر دوم مارینا لارا Lettice, 26, Milo آرتور, 24 سنا هلو 22 و تئودور آپولو 20. او همچنین دارای یک فرزند پنجم استفانی مک اینتایر, 11, پس از رابطه با هنر مشاور هلن مک اینتایر با ششمین فرزند از امور دیگر نیز شایعه.

این acrimonious تقسیم با مارینا باعث شده است که تنش بین آقای جانسون و فرزندان خود را که او خواست در فرد در ماه فوریه به آنها بگویید که او مشغول به کری و آنها با داشتن یک نوزاد.

اما نه همه از فرزندان او گزارش شده برای پدر خود را اعلام و گفته می شود ‘خشمگین’ زیرا آنها بر این باورند کری و بوریس رو هم بعد از یک امر است.

لارا گزارش مارک پدر او یک خودخواه ب******’ پس از تقسیم ،

آقای جانسون, 55 و Ms Symonds اعلام کرد در اواخر ماه فوریه که آنها در انتظار یک کودک در اوایل تابستان’ و این که آنها تا به حال تبدیل شدن به درگیر در پایان سال گذشته است.

While Mr Johnson, already a father of five, and Miss Symonds will no doubt want to put their own stamp on parenting as a Prime Minister, there are certainly lessons that can be learned from their predecessors. Pictured, the couple outside Downing Street in December 2019

در حالی که آقای جانسون در حال حاضر یک پدر پنج و دست Symonds بدون شک می خواهید برای قرار دادن مهر خود را بر پدر و مادر به عنوان نخست وزیر وجود دارد قطعا درس های است که می تواند آموخته است که از پیشینیان خود. تصویر از زن و شوهر در خارج از خیابان داونینگ در دسامبر 2019

پس چگونه بسیاری از کودکان است که در حال حاضر بوریس?

نوزاد کری Symonds به هنگام تولد به این هفته که اولین فرزند او اما برای نامزد بوریس جانسون تجربه والدین یکی که احساس بسیار آشنا است.

نخست وزیر در حال حاضر حداقل شش فرزند هنوز است رسما تایید کرد تعداد دقیق پس از رهبری یک درهم زندگی عشق است که دیده می شود او دو بار ازدواج کرد.

Boris and Marina married in 1993 before splitting in 2018. Divorce proceedings are now understood to have concluded

بوریس و مارینا ازدواج در سال 1993 قبل از تقسیم در سال 2018 است. طلاق در حال حاضر قابل درک به این نتیجه رسیده اند

هر دو ازدواج به پایان رسید و پس از او در امور. این ممکن است به نظر می رسد فوق العاده است که تعداد فرزندان یک نخست وزیر است نه رکورد های عمومی و در عین حال که وضعیت است.

آنچه مشخص است این است که آقای جانسون و مارینا ویلر که از هم جدا شده در سال 2018 دارای چهار فرزند با هم: لارا Lettice, 26, Milo آرتور, 24 سنا هلو 22 و تئودور آپولو 20.

او همچنین دارای یک فرزند پنجم استفانی مک اینتایر با هنر مشاور هلن مک اینتایر. استفانی است که گفته می شود یکی از دو فرزند او پدر به عنوان یک نتیجه از یک امر است.

دادگاه تجدید نظر حکومت در سال 2013 که مردم حق دارند بدانند که او پدر یک دختر در طول یک زناکار رابط در حالی که شهردار لندن در سال 2009 – اما همچنین با اشاره به احتمال دوم کودک است.

معلوم نیست اگر این نخست وزیر است هر بیشتر کودکان – اما پسر بچه با کری Symonds رسما ششم خود را.

کری و بوریس برای اولین بار ملاقات در سال 2012 زمانی که او شهردار لندن و او برای حزب محافظه کار حزب است.

وجود دارد زمزمه های یک رابطه نزدیک و در سال 2018 پس از آنها دیده می شد صحبت flirtatiously خارج از حزب محافظه کار حزب توپ.

بعد از آن سال بوریس پرتاب شد توسط مارینا و در بیانیه ای گفت: آنها طلاق و حال ‘از هم جدا چند وقت پیش’.

شش ماه بعد رابطه آنها تایید شد و پس از آنها دیده می شود با هم برای تعطیلات در ایتالیا.

زمانی که آقای جانسون و سابق حزب محافظه کار حزب سر از مطبوعات دست Symonds سقوط در عشق بسیاری از آنها شک و تردید است که این می تواند آخرین.

Cynics به نظر می رسد ثابت شده درست زمانی که آنها شنید داشتن دیدنی داخلی تف در خانه لندن در اوایل رابطه خود را که دیدم پلیس نامیده می شود.

خود را به خوبی به اطلاع عموم ورق-فوق العاده ردیف ثبت شده توسط همسایه که ادعا کرده بود که او فریاد می زدند: ‘خاموش من” و “خارج شدن از تخت من’ در Camberwell, جنوب لندن در سال گذشته است.

اما آنها ثابت کرده اند که شک اشتباه است. با وجود عدم ازدواج آنها مذاکره روی حیله و تزویر لحظات مانند دیدن ملکه در Balmoral به عنوان یک مجرد زن و شوهر با عزت.

دست Symonds ثابت یک دارایی بزرگ برای آقای جانسون در انتخابات. او پیشتر عشق او را از محل موردتوجه وتماشای عموم و مطمئن ساخته شده او در مرکز توجه است.

در عرض چند هفته از تبدیل شدن به نخست وزیر او باردار شد. آقای جانسون به شدت مورد انتقاد قرار دارد و به زودی به نخست وزیری خود را که بسیاری از قطعات از بریتانیا بودند به شدت آب گرفتگی و او نتوانست به آنها مراجعه کنید.

در آن زمان او به ماندن با دست Symonds در ایران و رسمی اقامت Chevening در کنت در حالی که تعمیر شد و در حال انجام در Chequers.

آقای جانسون سقوط در عشق با Chequers در روز خود را به عنوان وزیر امور خارجه در ترزا ممکن است دولت.

اما آقای جانسون رقبای سیاسی به انتظارنشسته بودند تا به نام تجاری اعلام نامزدی یک حواس پرتی شگرد به عنوان بریتانیا دچار سیل شدید.

تولد اولین فرزند خود را پس از یک rollercoaster ماه که بوریس تقریبا درگذشت از coronavirus و نامزد او نیز شروع به نشان دادن علائم.

در مارس 27 – روز بوریس آزمایش مثبت برای coronavirus – کری مشترک یک عکس از خودش را از خود جدا و با خود سگ Dilyn در £1.3 میلیون Camberwell خانه او خریداری با آقای جانسون در سال گذشته است.

بوریس جانسون تاخیر خود مرخصی

بوریس جانسون تنظیم شده است برای به تاخیر انداختن او پدری ترک به عنوان او می خواهم به گرفتن بر روی coronavirus بحران آن را امروز نشان داد.

PM قبلا گفته او “تقریبا قطعا’ زمان را هنگامی که نامزد کری Symonds به هنگام تولد.

اما داونینگ استریت حاکی است که آقای جانسون نمی خواهد به مرخصی بروید تا بعد از آن در سال, با این کشور در حال حاضر در تلاطم از شیوع بیماری کشنده.

وجود دارد نگرانی بیش از یک خلاء قدرت در زمانی که آقای جانسون در بیمارستان بستری شد و پس از آن دو هفته را صرف recuperating در Chequers.

در مارس 5 آقای جانسون, 55 بود با عجله به ويژه در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن با مشکلات تنفسی و شریک زندگی خود را به او اجازه نداده بود در کنار او به دلیل بارداری و پتو ممنوعیت بازدید کنندگان است.

آنها با هم بوده است پس او مرخص شد.

کری آورده شد مادر ژوزفین که در حال حاضر 71 در شرق شین در جنوب غرب لندن و با حضور بخش خصوصی £20,000-یک-سال Godolphin & Latymer مدرسه.

پدر متی بنیانگذار روزنامه مستقل زندگی می کردند در یک ملک بزرگ دور نیست در Twickenham با همسرش, آلیسون کسی که با او دارای سه فرزند.

متی امر با ژوزفین بود که یک وکیل در کاغذ و کری است این محصول که امر به دنیا آمد و در سال 1988.

پس چگونه بسیاری از کودکان این است که بوریس? پسر تازه متولد شده است (رسمی) PM ششم کودک پس از چهار با همسر سابق مارینا ویلر و دختر از 2009 امر… اما دادگاه ذکر است امکان یکی بیشتر

نوزاد کری Symonds به هنگام تولد به امروز است که اولین فرزند او اما برای نامزد بوریس جانسون تجربه والدین یکی که احساس بسیار آشنا است.

نخست وزیر در حال حاضر حداقل شش فرزند هنوز است رسما تایید کرد تعداد دقیق پس از رهبری یک درهم زندگی عشق است که دیده می شود او دو بار ازدواج کرد.

هر دو ازدواج به پایان رسید و پس از او در امور. به نظر می رسد فوق العاده است که تعداد فرزندان یک نخست وزیر است نه رکورد های عمومی و در عین حال که وضعیت است.

آقای جانسون و مارینا ویلر که تقسیم در سال 2018 دارای چهار فرزند با هم: لارا Lettice, 26, Milo آرتور, 24 سنا هلو 22 و تئودور آپولو 20.

او همچنین دارای یک فرزند پنجم استفانی مک اینتایر با هنر مشاور هلن مک اینتایر. استفانی است که گفته می شود یکی از دو فرزند او پدر به عنوان یک نتیجه از یک امر است.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد تمام پنج تن از آقای جانسون کودکان شناخته شده است قبل از امروز:

Lara Lettice Johnson with Boris Johnson and Marina Wheeler in North London in May 2012

لارا Lettice جانسون با بوریس جانسون و مارینا ویلر در شمال لندن در مه 2012

لارا LETTICE جانسون (متولد در سال 1993 به بوریس جانسون و مارینا ویلر)

لارا شد اولین فرزند متولد شده از آقای جانسون و خانم ویلر در سال 1993.

فقط پنج هفته پس از پدر و مادر خود را’ روز عروسی لارا – که تنها پنج سال جوان تر از کری Symonds – متولد شد.

او با حضور Bedales مدرسه – که هزینه £33,000-یک-سال – در نیوهمشایر و در ادامه به خواندن لاتین در دانشگاه سنت اندروز.

لارا گفته مارک پدر او یک خودخواه ب******’ پس از تقسیم ،

او قبلا تصویر در عمومی با پدر و مادر او از جمله زمانی که او قالبی یک رای با آنها در یک مرکز رای دهی در Islington شمال لندن در انتخابات شهرداری لندن از آوریل 2012.

میلو آرتور جانسون (متولد در سال 1995 به بوریس جانسون و مارینا ویلر)

Milo Arthur Johnson, 24, was educated at the £27,000-a-year Westminster School

میلو آرتور جانسون, 24, تحصیل کرده بود در £27,000-یک-سال مدرسه وست

متولد 1995, Milo شد بوریس جانسون و مارینا ویلر اول ،

24-ساله تحصیل کرده بود در £27,000-یک-سال مدرسه وست و گفت: به عنوان یک ورزشکار مشتاق.

2011 شماره از مجله مدرسه توصیف او به عنوان “لذت به تماشای” و گفت: او بدون شک بهترین بازیکن فصل را برای مهارت های فوتبال.

میلو مورد مطالعه در لندن مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی فارغ التحصیل از وجود دارد در سال 2014 و می تواند عربی صحبت می کنند روسیه و فرانسه است.

او نیز مشغول به کار به عنوان یک کارآموز در دبی در مردان مجله Esquire میانه است.

پس از آقای جانسون و Ms چرخ جدا شده در سال 2018 سیاستمدار و میلو عکس شد آوردن چای برای مطبوعات خارج از خانه خود در آکسفوردشایر.

Cassia Peaches Johnson, 22

Cassia هلو Johnson, 22

Cassia هلو جانسون (متولد در سال 1997 به بوریس جانسون و مارینا ویلر)

سنا, فکر می کردم به دنبال او قدم به قدم به یک نویسنده, جوانترین دختر آقای جانسون و خانم ویلر.

متولد شد و در سال 1997 و رفت به Highgate مدرسه – که هزینه £18,000 هر سال است.

در طول Cassia زمان در مدرسه خصوصی او یک دانش آموز ویرایشگر خود را فارغ التحصیلان مجله Cholmeleian.

تئودور آپولو جانسون (متولد در سال 1999 به بوریس جانسون & Marina ویلر)

Theodore Apollo Johnson, 20

تئودور آپولو جانسون 20

متولد در سال 1999 تئودور است که آقای جانسون و همسر سابق خود مارینا ویلر جوانترین فرزند.

او با حضور در مدرسه در لندن قبل از رفتن به دانشگاه کمبریج بر خلاف پدرش که با حضور آکسفورد.

او ذکر شده است در ارتباط با عنوان “تئودور جانسون-ویلر” در یک پروفایل است که دولت او در کمبریج در سال 2017.

تئودور نیز برچسب قبلا به عنوان چیزی از یک doppleganger برای آقای جانسون با همان متمایز مو رنگ و سبک است.

استفانی مک اینتایر (متولد در سال 2009 به بوریس جانسون و هلن مک اینتایر)

Helen Macintyre (pictured), the mother of Boris Johnson's fifth child Stephanie

هلن مک اینتایر (تصویر) مادر بوریس جانسون فرزند پنجم استفانی

او همچنین دارای یک فرزند پنجم استفانی مک اینتایر با هنر مشاور هلن مک اینتایر.

استفانی است که گفته می شود یکی از دو فرزند او پدر به عنوان یک نتیجه از یک امر است.

دادگاه تجدید نظر حکومت در سال 2013 که مردم حق دارند بدانند که او پدر یک دختر در طول یک زناکار رابط در حالی که شهردار لندن در سال 2009 – اما همچنین با اشاره به احتمال دوم کودک است.

سه درخواست تجدید نظر قضات دادگاه گفت: “آن بود و نه ماده به قاضی نتيجه آیا قرص های ضد بارداری اقدامات احتیاطی گرفته شد.

‘چه مواد بود که پدر infidelities منجر به مفهوم کودکان در دو نوبت.

‘قاضی برخوردار بود به نگه دارید که این از خود بی پروا رفتار صرف نظر از اینکه هر قرص های ضد بارداری اقدامات احتیاطی گرفته شد. ‘

زندگی خانوادگی در هیچ 11! به عنوان بوریس جانسون می شود چهارمین PM به منظور بالا بردن یک کودک در خیابان داونینگ چه او و کری Symonds ممکن است یادگیری از Blairs و Camerons – از فرار به Chequers به طراحی مجدد آشپزخانه

با تولد پسرش در ساعات اولیه صبح امروز بوریس جانسون می شود تنها چهارمین نخست وزیر در 150 سال برای استقبال از یک نوزاد به خیابان داونینگ.

نامزدش کری Symonds, 32, تصور می شود هنوز هم در NHS لندن در بیمارستان که در آن او به هنگام تولد اما به زودی باز خواهد گشت به چهار اتاق خواب تخت او سهام با آقای جانسون در بالا هیچ 11.

در انجام این خانواده جدید از سه خواهد بود پس در قدم به قدم از سابق نخست وزیر دیوید کامرون و تونی بلر که هر دو شد پدران در حالی که در دفتر و تا به حال بسیار غیر معمول تجربه بالا بردن کودکان در خیابان داونینگ.

این Camerons استقبال جوانترین دختر فلورانس در حال حاضر نه در مدت کوتاهی پس از انتخابات سال 2010 در حالی که تونی و چری به حال پسر لئو در حال حاضر 19 در سال 2009 پس از سه سال او رای دادند برای اولین بار.

With the birth of his son in the early hours of this morning, Boris Johnson becomes only the fourth Prime Minister in 150 years to welcome a baby to Downing Street. David and Samantha Cameron welcomed daughter Florence in 2010

Tony and Cherie Blair had their fourth child, Leo, in 2000, three years after he was first elected

با تولد پسرش در ساعات اولیه صبح امروز بوریس جانسون می شود تنها چهارمین نخست وزیر در 150 سال برای استقبال از یک نوزاد به خیابان داونینگ. دیوید و سامانتا کامرون استقبال دختر فلورانس در سال 2010 (سمت چپ خارج No 10) در حالی که تونی و چری بلر به حال خود چهارمین فرزند لئو در سال 2000 پس از سه سال او اولین انتخاب (راست با هم)

چهارمین نخست وزیر برای تبدیل شدن به یک پدر در اول خداوند از خزانه خداوند راسل که با همسر دوم خانم راسل به هنگام تولد به دو پسر جورج و فرانسیس در سال 1848 و 1849 بود.

در حالی که آقای جانسون در حال حاضر یک پدر پنج و دست Symonds بدون شک می خواهید برای قرار دادن مهر خود را بر پدر و مادر به عنوان نخست وزیر وجود دارد قطعا درس های است که می تواند آموخته است که از پیشینیان خود.

از Camerons’ استعداد برای طراحی داخلی به Blairs’ فرار به Chequers اینجا

یک آپارتمان بزرگ با اتاق به فراغت

Boris and Carrie's home above No 11 is spacious, with four bedrooms, a modern stainless steel kitchen and living area set in an open-plan arrangement designed by previous incumbent, Samantha Cameron. Pictured, Mrs Cameron hosting a breakfast club in the kitchen

بوریس و کری را بالا هیچ 11 پهناور است با چهار اتاق خواب مدرن استیل آشپزخانه و منطقه زندگی می کنند در یک باز-طرح ساماندهی طراحی شده توسط قبلی وقت سامانتا کامرون. تصویر خانم کامرون میزبانی باشگاه صبحانه در آشپزخانه

یک آشپزخانه لوکس مناسب برای yummy mummy

چری بلر قبلا اعتراف کرد که زمانی که او را دیدم آشپزخانه در هیچ 11, قلب او غرق شد چرا که پس از آن منسوخ شده است.

سامانتا کامرون, هدر رفته هیچ زمان در ایجاد خود تصور در تخت با گزارش نشان می دهد آنها در حال صرف بیش از £600,000 ساخت آن نگاه مدرن تر در Scandanavian, ‘مینیمالیستی سبک او گفت: به حضرت ،

عکس که بعدها پدید آمده از داخل کشور نشان داد £25,000 آشپزخانه با £1,615 دفاع کرد گرفته شد Flos آرکو طبقه لامپ £799 هود اجاق گاز توسط سیگما و £250 Hemnes سیاه چوبی کمد از IKEA.

ارتقاء ساخته شده خانه بسیار راحت تر – و همچنین نور و روشنایی – زمانی که Camerons میزبانی عالی و خوب با اوباما در میان بسیاری از مهمانان خود را بیش از شش سال تصدی ساختمان.

یک نگاه اجمالی در داخل تخت هنگامی که ما برای اولین بار بانوی وارد شده در سال 2011 نشان داد Camerons نیز نصب £500 دستگاه قهوه £299 Magimix مواد غذایی پردازشگر و هوشمند £3,799 Britannia سیگما محدوده فر.

بوریس و کری تصمیم به اجتناب نخست وزیر آپارتمان دو خوابه فوق در شماره 10 خیابان داونینگ به نفع زندگی در صدراعظم را بزرگتر چهار اتاق خواب خانه های بالای پلاک 11.

تا به حال از آن شده است بوریس و کری با Dilyn خود را جک راسل کراس تریر وجود دارد که پتانسیل تبدیل به یکی از اتاق ها را به مهد کودک یا جای یک پرستار بچه.

مبادله بین No10 و No11 تخت در اصل انجام می شود تونی بلر که انتخاب بزرگ تر ملک در انتخابات خود را در سال 1997 به منظور تطبیق بهتر خود سه فرزند Euan نیکی و کاترین. او جوانترین پسر لئو متولد شد و سه سال بعد در ماه مه سال 2000.

ترتیب کار به خصوص به خوبی به عنوان گوردون براون سپس صدراعظم شد و تنها در آن زمان است. او همسر سامانتا در سال 2000.

زمانی که Camerons اول وارد خیابان داونینگ زن و شوهر نقل مکان کرد و به طبقه بالا گرجستان تخت بالا شماره 10. اما در آن زمان از جوانترین دختر فلورانس تولد در ماه اوت 2010, آنها برنامه ریزی برای اقامت در کنار درب.

اوایل ورود نوزاد جدید خود را خانواده را مجبور به حرکت زودتر از آنها برنامه ریزی شده بود.

در مصاحبه ای با دیلی تلگراف یک ماه پس از تولد او آقای کامرون نشان داد که فلورانس شده بود در یک جعبه مقوا.

او گفت: “نانسی [دخترش] او ساخته شده یک جعبه مقوایی زمانی که ما در Cornwall که ما نمی باید یک تخت و تزئین آن و او هنوز در جعبه مقوا. او قادر خواهید بود به می گویند من آورده بود تا در خیابان داونینگ در یک جعبه مقوا.’

اموال نیز برخوردار نفع خصوصی آسانسور – مناسب برای حمل یک کالسکه و یک خصوصی پشت راه پله منجر به باغ که دوست داشتنی است و منزوی.

فقط فراتر از آن است که به سنت جیمز پارک مناسب برای در نظر گرفتن نوزاد جانسون برای قدم زدن.

تمرین پیانو و شب در مقابل تلویزیون

Tony Blair complained about the strains of bringing up a young family in Downing Street and his determination to protect his children from public scrutiny. He also said he and Cherie tried to keep a 'normal' life with nights in front of the TV and doing homework with the children. Pictured, with their children Nicky, Euan, Leo and Kathryn outside No 10 in 2005

تونی بلر شکایت در مورد این گونه از آوردن یک خانواده جوان در خیابان داونینگ و عزم خود را برای محافظت از کودکان خود را از نظارت عمومی. او همچنین گفت که او و اولین تلاش برای نگه داشتن یک “طبیعی” زندگی با شب در مقابل تلویزیون و انجام مشق شب با کودکان. داستان سکس با فرزندان خود نیکی Euan لئو و کاترین خارج No 10 در سال 2005

زمانیکه شاهزاده خیابان داونینگ

بوریس کودک است به احتمال زیاد به شدت خراب. فلورانس بسیار در عنصر خود را در خیابان داونینگ همه حساب.

‘او زندگی می کردند وجود دارد برای پنج سال اول زندگی او و هر کسی که در آنجا کار می کرد او را دوست داشتم,’ خودی گفت: ایمیل های روزانه.

‘شما در حال شاهزاده خانم کوچک یا princeling. جهان حول محور شما از آنجا که پدر و مادر خود هستند.’

In her element: Florence Cameron, born in 2010, at Downing Street

در عنصر: فلورانس کامرون به دنیا آمد و در سال 2010 در خیابان داونینگ

خواسته های یک نوزاد تازه متولد شده و خوابی او به ارمغان می آورد بدون شک اضافه کردن به فشار آقای جانسون در حال حاضر احساس می کند که نخست وزیر بی سابقه ای در طول این زمان.

با این حال در زمان خانواده حل و فصل خواهد شد به خود را معمول خواهد شد و پیدا کردن راه خود را به تعادل یک زندگی همراه با خواسته های آقای جانسون ،

تونی بلر شکایت در مورد این گونه از آوردن یک خانواده جوان در خیابان داونینگ و عزم خود را برای محافظت از کودکان خود را از نظارت عمومی.

اما Blairs آیا همه آنها می تواند به نگه داشتن یک روال عادی و صحبت در مورد خوردن شام با کودکان نظارت بر تکالیف و نظارت بر تمرین پیانو و تماشای تلویزیون با هم زمانی که آنها می تواند.

چری آشکارا تغذیه نوزاد در خیابان داونینگ توابع که باعث ابرو مطرح شده اما بار نقل مکان کرد و خیابان داونینگ دارای یک چشم انداز مدرن.

این Camerons همچنین یک اهل تفریح و بازی, عکس از دختر فلورانس نشسته در جعبه قرمز به عنوان یک کودک نو پا.

البته بسته به چه مدت آقای جانسون است که با پسر خود را ممکن است به یاد داشته باشید خود را صرف زندگی در خیابان داونینگ.

در حالی که ترویج خاطرات خود برای ثبت در اکتبر آقای کامرون گفت: فلورانس ترک خیابان داونینگ در ماه جولای سال 2016 شد مه آلود در مورد وقت خود را در قدرت است.

در سن پنج در زمان او پرسید: پدر او که رله داستان در چلتنهام جشنواره ادبیات: ‘پدر, دختر, آیا این درست شد شما در واقع نخست وزیر؟’

اوایل هفته از عدم قطعیت

ادامه مستند به این معنی است که برای کری, وجود خواهد داشت هیچ ظاهر به چکمه پوشک بدون در نظر گرفتن نوزاد برای قدم زدن در کالسکه به یک کافی شاپ. لوازم کودک نیاز به سفارش و تحویل در یک عملیات که نیاز به برنامه ریزی نظامی.

با این حال بررسی دقیق خیابان داونینگ و ساکنان آن قرار دارد به معنی آن است که به دور از ‘معمولی’ تجربه یک مادر جدید, حتی زمانی که کشور در بحران نیست.

هر بار که او مراحل تخت او را تحت دقیقه آغاز شد. دوستان و خانواده که می خواهید برای آمدن و دیدن کودک را مجبور به رفتن را از طریق تمام امنیت حرف بی ربط.

به همین دلیل است که شاید با توجه به مطلع خیابان داونینگ منبع پس از سامانتا کامرون به هنگام تولد به دختر, فلورانس در سال 2010 زمانی که شوهرش دیوید نخست وزیر او رفت صحنه’ به صورت کمی و رفت به ماندن با پدر و مادر خود را.

‘آن را در برخی از راه,’ خودی گفت: ایمیل های روزانه. ‘شما در حال احاطه شده توسط مردم است. شما جدا نمی مانند برخی از مادران جدید هستند. شما رو همه منفی وزارت دفاع.

“این خوب است اما اگر من Carrie من می خواهم به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است از خیابان داونینگ. این یک محل کار. تخت بسیار خصوصی اما شما در زندگی بالاتر از فروشگاه. تمام ترتیبات امنیتی آن را فوق العاده سخت برای مردم می آیند و بروید. شما در حال زندگی در یک قلعه است. این طبیعی نیست.’

فرار به کشور

Carrie may well find she prefers the space and seclusion afforded by other prime ministerial residences. The Blairs and their brood certainly maid the most of Chequers, where they spent weekends and school holidays. Pictured, the PM's country home in Buckinghamshire

کری همچنین ممکن است پیدا کردن او ترجیح میدهد فضا و انزوا فراهم شده توسط دیگر نخست وزیران خوابگاه. این Blairs و نوزادان قطعا خدمتکار بسیاری از Chequers جایی که آنها صرف تعطیلات آخر هفته و تعطیلات مدرسه. تصویر PM کشور در باکینگهامشر

کری همچنین ممکن است پیدا کردن او ترجیح میدهد فضا و انزوا فراهم شده توسط دیگر نخست وزیران خوابگاه.

این زوج به تازگی صرف زمان در Chequers نخست وزیر 16th-century کشور محل اقامت در Buckinghamshire در حالی که آقای جانسون بهبود از coronavirus. آنها همچنین زمان صرف شده در Chevening کشور محل اقامت مشترک با دومینیک Raab خارجی ،

این Blairs و نوزادان قطعا خدمتکار بسیاری از Chequers جایی که آنها صرف تعطیلات آخر هفته و تعطیلات مدرسه.

با آن استخر گرم, گسترده, زمینه, کشور, عقب نشینی قطعا ارائه می دهد مقدار زیادی از فضا برای رشد کودک برای لذت بردن از – و ممکن است پیشنهاد جدید مادر کری شکستن استقبال از لندن زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de