کوچک می سی سی پی شهر ‘درخواست برای یک نفس’ پس از شهردار سخنان از بند باز کردن تظاهرات

گلبرگ خانم. — در آنچه که تبدیل به یک روال صبح Lorraine بیتس پیاده روی هفت دهم مایل به تالار شهر از خانه او در گلبرگ خانم. در اولین روز از اعتراضات او به برخی از 200 دیگر معترضان بسیاری از آنها سفید و شعار و تکان دادن “Black Lives Matter” پوستر. اما نیز وجود دارد زمانی که آن را فقط او و یک groundskeeper که mowed در اطراف او.

او را در حفظ و آینده او گفت: تا زمانی که شهردار گلبرگ استعفا داد و یا حداقل به نمایش گذاشته چیزی شبیه به واقعی ندامت برای آنچه که او گفت: در مورد جورج فلوید پس از کشنده برخورد با مینیاپولیس پلیس از جمله “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است.”

“زمانی که من سلامت و قدرت من, من اینجا هر روز” خانم بیتس و 70 و گفت: به عنوان او نشسته در نورد واکر بر روی چمن مقابل شهرستان سالن. او گفت: تداوم خود را اطلاع داده شد قبل از آن حقوق مدنی دعوا یادآوری استقامت از فعالان که تا به حال تحت تاثیر او به عنوان یک جوان سیاه ریشه در اعماق جنوبی.

“من اینجا هستم چون من شش نوه,” او اضافه شده است. “هنگامی که آنها خود را به زانو در جورج فلوید را گردن آنها نیز ممکن است قرار داده اند و آن را در نوه من.”

ملت شده است بی قراری توسط سونامی خشم و ناامیدی که آقای فلوید مرگ کمک تنظیم کردن, رها کردن تظاهرات توده ای و پرقدرت پاسخ از اجرای قانون در شهرستانها در سراسر کشور.

که موج رسیده شهرهای کوچک مانند گلبرگ.

اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز

تظاهرات در این جوامع شد و تقریبا به عنوان مواد منفجره به عنوان کسانی که مسلط بسیاری از رسانه های خبری ، در عین حال تنش است که هنوز هم وجود دارد فقط ظریف تر و متمرکز به عنوان یک گفتمان ملی فراگیر بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند است که قریب به محدوده تنگ گره شهرها.

با بسیاری از زندگی در گلبرگ هنوز آرام توسط coronavirus قابل رویت ترین صحنه ناآرامی بوده است تالار شهر با معترضان در خارج نشسته اند و فشرده به هیئت aldermen جلسات. برخی از خیره خود سابق دبیرستان مطالعات اجتماعی معلم در حال حاضر شهردار و محکوم اقدامات خود را به عنوان نژادپرست است.

“من فکر می کنم راه همان است که جورج فلوید درخواست شد برای یک نفس این شهر خواسته است برای یک نفس,” جاستین پاول, 29, سیاه, سیستم, مهندس, گفت, شهردار, Hal مارکس در اخیر جلسه هیئت مدیره. او عینک قرمز گلبرگ دبیرستان پلنگ یقه پیراهن و گفت که او تا به حال شده است در آقای مارکس دولت کلاس. “ما نیاز شما را به مرحله پایین ،

آقای مارکس باقی مانده است مبارز. او اذعان کرده است که انتقاد باعث شده نظرات خود را که او ارسال شده به توییتر و سپس حذف شده است. “من متاسفم که نسبت به یک مرد, مرگ,” او در مصاحبه ای گفت:.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • جورج فلوید مرگ انرژی یک جنبش است. او به خاک سپرده خواهد شد در هوستون امروز.
  • به یاد جورج فلوید که او زندگی می کردند.
  • مردم چه معنی زمانی که آنها می گویند, ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’

اما او به استعفا خودداری کرده است.

“شما نباید خود را از دست امرار معاش بیش از یک احمق سخن گفتن” آقای مارکس که سفید است, گفت:.

هنوز هم برخی از ساکنان گفت: کلمات خود را تا به حال چه شد به احتمال زیاد عواقب ناخواسته: آقای فلوید مرگ احتمالا نمی خواهد که برای چندمین بار از این راه در گلبرگ بیشتر سفید شهر از برخی از 10000 نفر اگر آقای مارکس نشده بود گفت: چی گفت.

“ما نمی خواهد در اینجا” گفت: Michael McCullum 24 ساله و مادام العمر گلبرگ ساکن ،

اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز
اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز

آقای McCullum و دیگر ساکنان سیاه ادعا که این امر می تواند به اشتباه تعریف گلبرگ به عنوان آشکارا خصمانه نسبت به آنها. به جای این ابراز احساسات توسط شهردار خیانت gnarled تاریخ است که کمین درست در زیر سطح در می سی سی پی و راه های بی شماری است که میراث خود را نشان می دهد. “او را در معرض یک موضوع را در گلبرگ که پوشش داده شده است تا برای مدت طولانی” آقای McCullum گفت.

از آن شده است مشابه در دیگر جوامع کوچکتر در سراسر کشور از جمله در گرجستان, آلاباما, مونتانا و داکوتای شمالی, بازتاب به اعماق که آقای فلوید مرگ طنین انداز است و سرشار مخزن از غضب آن را شنود گذاشته باشند. در برخی از شهرها مردم در حال برگزاری و یا شرکت در تظاهرات برای اولین بار.

معترضان در گلبرگ ها جمع شده بودند در خارج از شهردار و یکی از برگزار ثابت شب زنده داری وجود دارد.

“این به ما بد نگاه” Lisa Foster, دیرین ساکنان شهر و یک مورخ نظامی گفت: آقای مارکس نظرات. “این عناوین ساخته شده در سراسر جهان و مردم راضی نیست که او ساخته شده شهر ما نگاه وحشتناک است.”

اما خانم فاستر که سفید است گفت: این پاسخ از ساکنان شده است متفاوت است. “این,” او گفت: “ترمیم شده ایمان من در گلبرگ و حتی در بشریت است.”

او با اشاره به قدرت از تماشای این شهر aldermen همه آنها مردان سفید پوست به عنوان یک سری از مردان و زنان سیاه ایستاده بود تا در طول این نظر عمومی بخشی از جلسات اخیر. سخنرانان خود اختصاص داده و سه دقیقه به فراتر از درخواست آقای مارکس به استعفا.

برخی به نام گلبرگ اداره پلیس برای قرار دادن دوربین های بدن در آن افسران. مادر گفت: او پسر ترسناک اجرا با یک افسر هنگامی که او کشیده شد بعد از یک شام دیر در وفل خانه. یکی پس از دیگری آنها به دنبال روشن کردن تنش و ترس در ارتباط با زندگی به عنوان آفریقایی-آمریکایی ها در شهر های کوچک می سی سی پی.

خشم در حال حاضر نیز آورده تمدید توجه به مرگ مارک دیویس یک مرد که کشته شد در سال 2017 توسط یک گلبرگ سفید افسر پلیس در پاسخ به یک تصادف.

این مقامات گفتند که آقای دیویس, 34 کشته شد پس از تشدید درگیری بین او و افسر; دولت محققان بعد از پاک افسر تخلف است. آقای دیویس خانواده گفت: او تا به حال شده است در تلاش برای پرچم کمک و افسر بود در پاسخ با نیروی بیش از حد. مادرش کاترین دیویس گرفته در این تظاهرات در روزهای اخیر گفتن جمعیت “پسر من بود به قتل رساندند و خود را در خیابان.”

اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز

برای Rev. Anthony T. McCullum کشیش Piney گرو کلیسای باپتیست در گلبرگ شهردار کلمات شعلهور خاطرات یک زشتتر زمان. در یک شهرستان دیدار وی با تشریح تبعیض او مواجه شده و در حال رشد در شهر: لیگ بیس بال است که نمی خواهد به او اجازه دهید بازی را لغو کردند او را به هنگامی که او جوان تر بود چرا که پسران دیگر به حال او را به نام نژادی تهمت. او به یاد می آورد به عنوان یک کودک از دیدن روپوش دار Klansmen ایستاده در کنار جاده اصلی.

و در عین حال آن را نیز جایی که همکلاسی در گلبرگ بالا انتخاب او را به عنوان یکی از صمیمی ترین و خوش تیپ دانش آموزان در کلاس از سال 1984. او مطرح فرزندان خود را در گلبرگ از جمله مایکل McCullum که پیوست, پدر و دیگر اعضای خانواده در این نشست است.

“من یک تحصیل کرده مرد” پاستور McCullum 54 گفت. “من می رفت و هر چیزی من می خواستم برای انجام. ما تصمیم گلبرگ.”

اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز

حدود 85 درصد از گلبرگ ساکنان سفید هستند. شهر و خیابان های آن صف عمدتا با انزال, خانه های بزرگ کاج-تحت پوشش تعداد زیادی و برخی از بالاترین نمایشی مدارس عمومی در می سی سی پی ساخته شده بود به عنوان یک جامعه اتاق خواب برای هتیزبرگ که در آن بیش از نیمی از این شهر جمعیت 45,000 مردم سیاه و سفید است.

تظاهرات در گلبرگ آغاز شده در ماه گذشته زمانی که آقای مارکس در توییتر نوشت که او “نمی بینم هر چیزی غیر منطقی” در این ویدئو نشان آقای فلوید دوخته به زمین توسط یک افسر پلیس به زانو. او پیشنهاد کرد که آقای فلوید مرده بود از یک حمله قلبی و یا مصرف بیش از حد.

آقای مارکس نوشته های به طور گسترده ای محکوم از جمله توسط کابل.

شهر aldermen برگزار شد جلسه ویژه ای که در آن آنها در زمان رای گیری و به اتفاق آرا به خواست آقای مارکس به استعفا. او با رد درخواست خود گفت: در این جلسه با توجه به هتیزبرگ امریکایی “من هرگز تسلیم شدن به ذهنیت اوباش.”

برخی از ساکنان گفت: آنها متنفر عینک نظرات خود را هم زده تا آنجا که نظرات خود را دارند. و او تا به حال برخی از مدافعان.

“هال و من هرگز همراه, اما من نمی دانم که او در حسرت آنچه که او گفت:,” گفت: جیم Cavazos که سفید است و برای زندگی در گلبرگ 38 سال.

اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز

آقای مارکس شهردار از سال 2009 تاکنون بر این باور بودند که او تا به حال تبدیل شدن به یک نماد معترضین بزرگتر نارضایتی. “آنها در حال تلاش برای پروژه ای است که بر روی گلبرگ خود را که گلبرگ,” او گفت: ملی اصطکاک در طول مسابقه.

“از آن آسان است برای من رنگ به عنوان برخی از بی سواد bigot که نمی مراقبت در مورد زندگی مردم سیاه و سفید,” او گفت:, و اضافه کرد که تصور می شد نادرست است. “شما تقریبا کلیشه ای خود را به عنوان یک نژادپرست هنگامی که شما می گویند شما یک نژادپرست اما چه چیز دیگری می توانم بگویم؟”

آقای مارکس که پدرش یک سپاهی با می سی سی پی امور خارجه پلیس بزرگ شده در شهر. او به عنوان یک خبرنگار و سردبیر یک روزنامه در نزدیکی شهر لورل و سپس به تدریس دولت و اقتصاد در گلبرگ بالا برای 11 سال قبل از ورود به سیاست است.

اخیر تحول او گفت: تا به حال شده است دردناک و در عین حال الهامی. “من تا به حال یک دوز از فروتنی,” او گفت:. “این است که من فکر می کردم همه همیشه با من موافق اما من نمی دانستم آن را به افراد صدمه دیده در راه است که باعث می شود آن را یک آسیب شخصی به آنها حتی اگر آن را در مورد آنها است.”

او گفت که او تا به حال دریافت پیام است که تهدید و نفرت. اما او افزود که مقاومت خود را به استعفا شد یک اصل مهم: او اعمال حق خود برای آزادی بیان است. آن را نیز عملی او گفت: او را به کار دیگری سال قبل از او می تواند جمع آوری بازنشستگی خود را و او حاضر به خطر اندازد که.

“اجازه دهید پیش بروید و گفتگو,” او گفت مردم خواستار تغییر دهید. “آیا چیزی وجود دارد که ما می توانیم در این 12 ماه آینده در حالی که من هنوز شهردار ؟ بیایید با هم یک مکالمه فراتر از ‘Hal مارکس باید استعفا’ به دلیل هال مارکس نیست استعفا.”

برخی از آنها از آمدن به شرایط با آن است.

در اخیر aldermen نشست پاستور McCullum اعلام کرد که او را ببخشند شهردار. آن آسان نیست تصمیم او گفت: اما یکی از سمت راست بود. خانم بیتس موافقت نکرد. مبارزه بود و نه بیش. او را ترک جلسه دانستن است که او می تواند راه رفتن به سالن شهرستان در صبح است.

اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز

[مسابقه زندگی ما تاثیر می گذارد در راه های بی شماری. به ادامه مطلب تحریک آمیز داستان در مسابقه از زمان ثبت نام برای مسابقه ما/مرتبط با عضویت در خبرنامه اینجا.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>