کوچک, Georgia شهرستان برنامه ای برای قرار دادن دانش آموزان در کلاس های درس این هفته

JEFFERSON, Ga. — وقتی که جنیفر Fogle و خانواده اش نقل مکان کرد و از ایندیانا به گرجستان 13 سال پیش آنها در حل و فصل Jefferson, کوچک, خوش تیپ شهرستان درایو یک ساعت از آتلانتا چرا که آنها تا به حال شنیده در مورد مدارس عالی. و تا همین اواخر آنها به حال کمی به شکایت در مورد. معلمان پرشور و متعهد و امکانات رقیب کسانی که در برخی از مدارس خصوصی است.

اما در روزهای اخیر خانم Fogle خودش نحو نامشخصی اضطراب پس از یادگیری است که جفرسون مدارس شهرستان برنامه ریزی شده برای ارائه چهره به چهره آموزش در میان احیا coronavirus همه گیر است که دیده می شود هزاران نفر از موارد جدید گزارش روزانه در گرجستان است.

به عنوان مناطق دیگر در سراسر کشور با تاخیر خود را به روز و یا نقل مکان کرد به همه-از راه دور, یادگیری, Jefferson, مقامات مدرسه اعلام کردند که چسبیده با جمعه شروع تاریخ یکی از اولین در کشور است. و در حالی که مسئولان مدرسه گفتند که “به شدت تشویق” ماسک برای دانش آموزان و معلمان آنها را متوقف ساخت ماسک الزامی است.

خانم Fogle, 46, اقامت در خانه مادر فکر می کند این تصمیمات غیر عاقلانه. اما پس از وزن گزینه های خود را از جمله آموزش آنلاین ترویج شده توسط منطقه اما تدریس توسط یک شرکت خصوصی یا دولت او تصمیم گرفت آن را بهترین به او اجازه دو نوجوان فرزندان در آغوش خطرات و جسمی حضور جفرسون دبیرستان. آن را بیهوده به نظر می رسید او گفت: در مقابل دانه بروید و در را به شدت pro-مغلوب ساختن پیشی جستن جامعه که در آن بسیاری از ماسک به عنوان یک تخلف از آزادی های شخصی خود را — و در یک وضعیت که در آن جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ شده است اصرار مناطق برای بازگشایی کلاس های درس خود را با وجود همه گیر رو به رشد تلفات.

“من می توانید آن را حل نمی کند,” خانم Fogle گفت. “پس من باید به یاد بگیرند که چگونه ما در زندگی به عنوان طبیعی که ممکن است و هنوز هم سعی کنید برای محافظت از خودمان است؟”

بازگشایی برنامه باید کاملا تقسیم شده, Jefferson, طبقه متوسط شهر از حدود 12000 نفر ارائه به احتمال زیاد پیش از ستیز بحث پیش برای بسیاری از جوامع دیگر که مدرسه سال شروع و به پایان نزدیک تر از تابستان است.

یک دادخواست آنلاین ایجاد شده توسط دو جفرسون بالا سالمندان خواستار اجباری ماسک حکومت را به دست آورد بیش از 600 امضا. اما رقابت طومار خواستار آن است که ماسک باقی می ماند یک انتخاب برای دانشجویان جذب کرده است بیش از 200 امضاء کنندگان برخی از آنها را ترک کرده اند نظرات که تاکید سیاسی ماهیت اختلاف است. “تنها لیبرال ها می توانید rona و من یک لیبرال” نوشت: یکی با استفاده از یک اصطلاح عامیانه برای coronavirus. “TRUMP2020 ماسک برای من است.”

اعتبار…ملیسا طلایی برای نیویورک تایمز

این ویروس به طور فزاینده در ایالات متحده از اواسط ماه ژوئن. و امکان بیشتر آنلاین-تنها تحصیل در پاییز — بعد از بهار است که در آن بسیاری از مردم مجبور شدند برای یادگیری از صفحه اصلی — افزایش نگرانی در مورد کیفیت آموزش و پرورش دانش آموزان از آسیب احتمالی آن ممکن است باعث شود آنها از نظر روانی و اجتماعی کودک-مراقبت از مشکلاتی که پدر و مادر کار روبرو خواهد شد.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در روز پنج شنبه که مدارس در مناطق ضربه سخت coronavirus باید تاخیر بازگشایی. اما او همچنین گفت: مدارس باید قادر به شرکت در یک پیشنهاد چند میلیارد دلاری بسته کمک مگر اینکه آنها را باز برای فرد در یادگیری است. که همان روز مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کامل بویژه تماس برای بازگشایی مدارس است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • همین حالا بازی توپ: لغو بازی های لیگ آخرین نشانه ای از چگونه این ویروس به طرح میتوانست تابستان است.
  • جمهوری خواهان به دنبال به بریده بریده انقضای بیکاری پرداخت دو سوم به عنوان بخشی از $1 تریلیون بازیابی لایحه.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به فرم می گوید: “فرمانداران باید باز می گوید که آنها در حال بازگشایی.’

محققان نقاشی یک تصویر ناقص در مورد حکمت جسمی باز شدن مدارس. کودکان کمتر از افراد مسن به طور جدی بیمار از Covid-19 و برخی از تحقیقات نشان می دهد که کودکان ممکن است به احتمال زیاد کمتر از نوجوانان به مردم آلوده است.

اعتبار…ملیسا طلایی برای نیویورک تایمز

Jefferson نشسته در شمال شرقی آتلانتا و صندلی semirural شهرستان جکسون که تا به حال 13 coronavirus مربوط به مرگ و میر و عفونت نرخ 1,067 در هر 100 ، 000 نفر است. اما در نزدیکی شهرستان گوینت که حدود 12 بار به عنوان بسیاری از مردم به عفونت میزان قابل ملاحظه ای بالاتر و 216 نفر کشته شده اند. بیشتر به طور گسترده گرجستان در هفته پایان جولای 23, دیده است به طور متوسط 3,287 موارد جدید در هر روز — افزایش 42 درصد از متوسط دو هفته قبل. بسیاری از جفرسون ساکنان به طور سنتی رفت و آمد برای کار به آتلانتا و فراتر از آن.

رئیس جمهور برنده تقریبا 80 درصد از آرا در شهرستان جکسون در سال 2016 و او بارها و بارها عنوان جدی از ویروس. احساسات مشابه شده است به یک جزء اصلی در Facebook فروم برای Jefferson ساکنان شده است که در شعله ور با پرشور اختلاف نظر در مورد بیماری همه گیر و سیستم مدرسه پاسخ به آن است.

“بچه های من شده اند به بازی بیس بال, کشتی و cheerleading شیوه” یک دیدگاه نوشته شده است. “ما شده اند به خوردن و خرید. بله من خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اما قفل بچه ها من تا مطمئن شوید آنها 6ft از دوستان خود مسخره است. آنچه در مورد سلامت روان خود را. آن را طبیعی برای کودکان به هیچ فعل و انفعالات.”

جفرسون عمومی سیستم مدرسه که تاریخ به سال 1818 شده است به سرعت در حال رشد. امروز چهار مدارس خدمات 3,800-دانشجویی سیستم. منطقه است که 78 درصد سفید دارای بالا نمرات آزمون و دیگر تمجید در وب سایت خود و باعث می شود برخی از لکه های موجود به خارج از منطقه دانش آموزان 900 به 1000 $در هر سال است.

دانا McMullan منطقه سرپرست اذعان عصبانیت. اما او گفت: طرح بازگشایی شد و با دقت ابداع مطابق با دولت و دستورالعمل های فدرال و توسعه داده شد پس از مشورت با پدر و مادر.

اعتبار…ملیسا طلایی برای نیویورک تایمز

“بدیهی است که دیدگاههای مختلفی وجود دارد در مورد پوشیدن ماسک” دکتر McMullan گفت. دلیل آنها نمی شد که موظف به حال هیچ چیزی برای انجام با سیاست او گفت: اما از آنجا که دانش آموزان با ناتوانی و یا شرایط پزشکی دیگر ممکن است قادر به آنها را می پوشند.

او همچنین گفت: این طرح می تواند تغییر کند. هفته گذشته اخباری است که هیئت دولت به آموزش و پرورش بود و با توجه به هل دادن تمام مدرسه دهانه به سپتامبر. 8 هر چند هیچ چیز آمد از این ایده.

یک کپی از یادداشت ها از یک جولای 15 دبیرستان صندلی وزارت نشست توضیح می دهد که چگونه ماسک مورد نیاز خواهد بود در اتوبوس مدرسه, راهرو مشخص خواهد شد برای تشویق به راه رفتن در سمت راست و معلمان مورد نیاز خواهد بود برای ارسال کودکان با علائم کروناویروس به یک پرستار مدرسه در یک “اتاق ایزوله.”

“معلمان نمی تواند نیاز دانش آموزان به پوشیدن ماسک در کلاس درس” در این سند می گوید هر چند آن را نیز تشویق معلمان به “ماسک فرهنگ است.”

چند تن از معلمان نیویورک تایمز گفت آنها نگران سلامت خود و سلامت دیگران است. همه آنها نخواست نامش فاش شود زیرا آنها ترس از اقدامات تلافی جویانه. یک معلم گفت: او متعدد در زمینه مسائل مربوط به سلامت و می ترسم برای رفتن به کلاس درس.

اعتبار…ملیسا طلایی برای نیویورک تایمز

“من فکر می کنم آنها نگران ناراحت کننده مردم که نیست Covid جدی” معلم گفت. او اشاره کرد که فرماندار کمپ تحت پیگرد شهردار Keisha لنس کف آتلانتا یک دموکرات بیش از تلاش های او به دستور ماسک در این شهر است. “بسیاری از جمهوری خواهان در تمام سطوح دولت نیست این جدی است.”

اما دیگر معلمان می گویند که آنها آماده هستند برای بازگشت به کار. “من نمی پارانوئید در واقع ویروس. من بیشتر نگران بچه های ما و خود را به خوبی حال اگر ما نمی تواند آنها را دوباره به کلاس درس” گفت: کتی فروشندگان یک کلاس هشتم علوم فیزیکی معلم در جفرسون دبیرستان.

خانم فروشندگان دارای دو دانش آموز در منطقه یک هشتم کلاس و ارشد. او گفت که او بود و اجازه دادن به آنها را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد اینکه آیا به پوشیدن ماسک. “من ارشد مطلقا گفت: هیچ” بر این اساس است که مدرسه احساس می کند مانند یک “فضای امن” برای او, او گفت:.

دکتر McMullan گفت: 2 درصد از دانش آموزان انتخاب شده اند از راه دور-آموزش گزینه است. کسانی که دانش آموزان را قادر به انتخاب بین حداقل دو برنامه یکی ارائه شده توسط یک شرکت خصوصی به نام Edgenuity و دیگر گرجستان مدرسه مجازی است که توسط دولت اجرا.

معلمان از کلاس های آنلاین خواهد بود دولت تایید شده اما برخی از والدین نا امید شدند آنها معلمان از جفرسون سیستم. پیت فولر نامزد محلی صندلی در دولت و قوه مقننه گفت: او دو فرزند یک هشتم و یک نهم گریدر خواهد بود با شروع سال آموزش از خانه. “انتخاب شد و در واقع داده و آن را انتخاب نمی من می خواهم” او گفت:.

آقای فولر گفت: نهم گریدر Rainey فولر, 14, یک, ترومبون, بازیکن, تلاش برای حضور در راهپیمایی باند عمل در این ماه و ناراحت کننده شد که بسیاری از دانشجویان را متوقف پوشیدن ماسک روز دوم.

اعتبار…ملیسا طلایی برای نیویورک تایمز

در هفته گذشته حدود 30 ورودی دانشجویان سال اول و پدر و مادر خود را وارد در سالن اجتماعات مدرسه برای یک جلسه مقدماتی led اصل برایان مور. به طور معمول صدها نفر از دانشجویان سال اول ورودی را نشان می دهد تا در یک جلسه اما از آنجا که از virus آنها شکسته بود به جلسات کوچکتر. حدود یک سوم از آنها با پوشیدن ماسک.

او به عنوان مجموعه های خارج برای پیدا کردن خود را در کلاس های درس جدید با مادرش, شکارچی, واکر, 14 گفت: او طرح به پوشیدن ماسک. “هیچ کس در اطراف سن و سال من واقعا متاثر شده است آن را تا حد” او گفت:. سپس او اشاره کرد که یک بازیکن فوتبال چه کسی بوده است در معرض coronavirus شده بود در وزن های آموزشی جلسه دوشنبه گذشته مجبور مربیان به تعطیل کردن کلاس نهم فوتبال تمرین در هفته.

آن را یکی از نشانه های بسیاری است که این می تواند بسیار طولانی سال در پردیس — یا در واقع بسیار کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>