یک مقام ارشد چینی heckled شد در حالی که بازدید از ووهان نشان دادن چقدر coronavirus را تضعیف کرده است حزب کمونیست گرفتن در قدرت

چینی معاون نخست وزیر خورشید Chunlan بازرسی Huoshenshan بیمارستان در ووهان در فوریه 2 سال 2020 است. نه سفر که در آن او بود heckled توسط ساکنان است.

ایسنا/چن Yehua via Getty Images

 • یکی از چین s قدرتمند ترین مقامات heckled شد در ووهان نشان میدهد که چگونه coronavirus است تست کنترل دولت است.
 • “جعلی, همه چیز جعلی است” ساکنان شعار در معاون نخست وزیر خورشید Chunlan به عنوان او راه می رفت از طریق Qingshan منطقه در روز پنج شنبه به عنوان دیده می شود در یک ویدئو منتشر شده در رسانه های چینی.
 • ووهان که در آن ویروس را شکست شده است تحت مستند از ژانویه 23. قرنطینه اعلام کرد: مقامات تنها تظاهر به ارائه مواد غذایی به آنها.
 • Coronavirus موجب شده است بسیاری از شهروندان چینی بسیاری از آنها قبلا نگه داشته و انتقاد خود را به خود را به تماس برای دموکراسی و آزادی بیان آنلاین.
 • در همین حال چین سانسور coronavirus محتوای آنلاین و معرفی قانون جدید جرم نوشته های انتقادی از دولت است.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک مقام چینی رسمی heckled شد در طول سفر به ووهان, نشان می دهد که coronavirus است تست حزب کمونیست گرفتن در قدرت است.

“جعلی, همه چیز جعلی است” رفت و شعار از ساکنان به معاون نخست وزیر خورشید Chunlan او به عنوان رهبری یک تیم دولت از طریق Qingshan منطقه در روز پنج شنبه.

ساکنان در ووهان ادعا کرد که مقامات تنها تظاهر به تحویل سبزیجات تازه و گوشت به کسانی که تحت مستند. خورشید به نام برای رسیدگی به این موضوع دولت-اجرای رادیو فردا خبر داد.

ایسنا گفت خورشید در پاسخ به “مشکلات و مشکلات مطرح شده توسط شهروندان در نقطه” اما اشاره نمی کند heckling.

یک ویدیو از لحظه was posted on Infinite توسط یک کاربر در ووهان بود که پس از آن انجام شده توسط برخی از رسانه های چینی این رسانه ها از جمله دولت-اجرای تلخیص جهانی بار.

دیگران در این ویدئو شنیده می شود شعار “ما اعتراض” گاردین گزارش شده است.

آن را غیر معمول است برای دیدن تظاهرات ضد دولتی که به طور گسترده ای پوشش داده شده در رسانه های اجتماعی چینی اجازه دهید به تنهایی دولتی, اخبار رسانه های. اما نگهبان گفت: این می تواند تلاش دولت برای کنترل این روایت از تظاهرات و نشان می دهد که آن را در پاسخ به نگرانی.

آفتاب مسئول دولت مرکزی اپیدمی-کنترل کار در شهر ووهان جایی که این بیماری همه گیر را شکست.

او یکی از چین چهار معاون premiers همه آنها در گزارش به طور مستقیم به نخست وزیر چین لی کچیانگ که با پیشرو ملی مبارزه با ویروس.

خورشید در فوریه 14.

دوربین مدار بسته

ووهان شده است تحت سخت قرنطینه پس از 23 ژانویه با مردم محلی مجبور به ماندن در خانه های خود.

بسیاری از شهروندان چینی ناراضی بوده با پاسخ به شیوع کروناویروس و خشمگین است که اطلاعات در مورد این ویروس شده است سانسور آنلاین.

دولت چین و شرکت های فن آوری شناخته شده است به تحریف داده ها و اجرای دقیق سانسور در چه شهروندان خود را می توانید ببینید.

داوطلبان و جامعه کارکنان آماده سازی سبزیجات تازه برای قرنطینه ووهان شهروندان در فوریه 25 سال 2020 است.

عکس TPG/گتی ایماژ

عمل کرده است به خصوص ملتهب در رابطه با مطالب مورد COVID-19 شیوع.

گزارش های اخیر از شهروند آزمایشگاه یافت که چینی سایت های رسانه های اجتماعی YY و WeChat برای اولین بار شروع به سانسور اطلاعات در مورد شیوع بیماری در اوایل دسامبر 31 همان روز چین برای اولین بار فاش شیوع به سازمان بهداشت جهانی است.

و در روز یکشنبه یک قانون جدید که به جرم ارسال مطالب انتقادی از دولت حاضر را به اثر.

این سانسور را دور نمانده است.

Li Wenliang دکتر کسی که در مشکل با مقامات این کشور کمونیستی برای صدایی اولیه هشدار در مورد شیوع کروناویروس. او از این بیماری در 7 فوریه سال 2020 است.

عکس از آسوشیتدپرس

در ماه دسامبر در چین سانسور چشم پزشک Li Wenliang برای هشدار همسالان خود در مورد کوروناویروس در دسامبر 30, مدت کوتاهی قبل از این دولت به طور رسمی تایید کرد شیوع.

پلیس در ووهان جایی که او زندگی می کردند او را مجبور به امضای اعتراف نامه به “ساخت نظر نادرست.”

Li درگذشت coronavirus در ماه فوریه و مرگ او باعث خواستار پایان دادن به سانسور و با پیغام هایی مانند: “این ووهان دولت مدیون Li Wenliang یک عذرخواهی” “من می خواهم آزادی بیان” و “ما می خواهیم آزادی بیان” مورد استفاده توسط میلیون ها نفر قبل از آنها بیش از حد سانسور شده بودند.

 • ادامه مطلب:
 • کره جنوبی است که فرح برای افزایش coronavirus موارد پس از یک سوپر پخش’ رویداد رخ داده در یک کلیسا ‘کیش’
 • ایران و ایتالیا و کره جنوبی اعلام خشن جدید اقدامات خود را بشدت شیوع کروناویروس
 • کره جنوبی پذیرفته شده است که تلاش خود را برای جلوگیری از coronavirus از آلوده کردن کشور شکست خورده و می گوید آن را pivoting به مهار
 • موارد coronavirus هستند خونتان خارج از چین و سازمان جهانی بهداشت هشدار داد ‘پنجره فرصت باریک است’ شامل آن

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>