یک پژوهشگر از دموکراسی می شود سال 2020 آزمایشگاه برای ایده های خود را

واشنگتن — دموکراسی آمریکایی شده است به طور کامل eulogized در سال های اخیر نوشته شده و با غم و اندوه و دلتنگی متعدد بهترین-فروش کتاب. استاد حقوق گانش Sitaraman نیز گرفته شده تا این موضوع اما خود را بیشتر aspirational عنوان: “بزرگ دموکراسی است.”

“من به خصوص هیجان زده به بحث در مورد این کتاب به خاطر من شده فکر کردن در مورد آن را برای 20 سال” آقای Sitaraman گفت: در یک رویداد جشن کتاب در واشنگتن در ماه گذشته. “که من می دانم که دیوانه به نظر می رسد چرا که من به نظر نمی آید که قدیمی است.”

آقای Sitaraman است, در واقع که نه ، او 37 ساله است که به اندازه کافی به اجرا برای رئيس جمهور. مثل دوست نزدیک خود و هاروارد همکلاسی پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., در حال انجام است.

“بزرگ دموکراسی” این مورد به صورت گسترده اصلاحات دموکراتیک — آن زمان برای تحول آقای Sitaraman می نویسد نه بازگشت به برخی از طبیعی است. و ایده ها در این کتاب در حال گرفتن اعتبار مناسب و معقول در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. آقای Buttigieg کشتی است با مفهوم اصلاحات دموکراتیک از طریق انتخاباتی خود را; و آقای Sitaraman در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد به سناتور الیزابت وارن از ماساچوست یک مربی پس از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.

“این بسیار غیر معمول برای دانشمندان علوم سیاسی برای تاثیر در دنیای واقعی” گفت: استیون Levitsky که می دانید: او یکی است و او نوشت: “چگونه دموکراسی می میرند.”

اما آقای Sitaraman, فنی, حقوقی, پژوهشگر و نه یک دانشمند علوم سیاسی است و در یک موقعیت منحصر به فرد به عنوان دوستان و همکاران توجه داشته باشید — هر چند هیچ کس نمی خواهد می گویند که آیا داشتن شخصی شماره تلفن همراه از دو رقیب نامزد یک همکار (آقای Sitaraman آقای Buttigieg را ساقدوش داماد) و یک مربی (خانم وارن شد رئیس خود) است که به عنوان بی دست و پا به نظر می رسد به خصوص که آنها کشتی های این کشور در آینده جهت.

حزب دموکرات را در سال 2020 تقلا از جنگ بین محاسن بود و progressivism است که آقای Sitaraman و آقای Buttigieg تهیه شده است از روز خود را در کالج. و خود را در اوایل مکالمات ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی جوان آقای Buttigieg پاسخ ایدئولوژیک سوال در حال حاضر مقابله با انتخابات ریاست جمهوری است.

Kenneth Townsend, 38, یک دوست دیرین آقای Sitaraman به یاد می آورد که در تابستان سال 2004 زمانی که آقای Sitaraman او را دعوت به پیوستن به حزب دموکرات رنسانس پروژه خواندن گروه او و آقای Buttigieg شروع شد و با تمرکز بر احیای آمریکایی progressivism.

بیش از دهه های آینده گروه خود را از دوستان در ادامه به تشکیل جلسه در دانشکده تحصیلات تکمیلی خوابگاه بارها و مراکز همایش به بحث در مورد آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک بحران در آمریکا باقی مانده است. این گروه جاه طلبی های آشکار در اوایل: “ما یک گروه 22 ساله در تلاش برای تغییر جهان” آقای تاونسند گفت.

آقای Sitaraman شده بود هیجان زده در مورد چشم انداز یک عضو از گروه های در حال اجرا برای دفتر به قهرمان برخی از آرمان مترقی آنها مورد بحث در طول سال. “او علاقه مند بود در طوفان مغزی چه یک مسیر ممکن است مانند نگاه کنید چگونه من می تواند به به می سی سی پی و اجرا برای دفتر آقای تاونسند گفت.

اما تماشای این دوران بوش آشکار آقای تاونسند بود با احتیاط از این ایده. “کسی که واقعا آماده به رئیس جمهور پیدا کرده بود خود را رئیس جمهور,” او گفت:. “به نظر می رسید پرمدعا می گویند که در 21 یا 22 سال, شما می توانید خودتان را به جلو به عنوان کسی که در حال رفتن به اجرا برای دفتر. وجود دارد یک حس شما تا به حال برای به دست آوردن راه خود را.”

البته از یک دهه به علاوه بعد از آن آقای Buttigieg که خود را به جلو. و با مبارزات انتخاباتی خود صحبت که دموکراتیک رنسانس پروژه پرورش پیدا کرده اند و زمین های حاصلخیز در سال 2020 نوین: آیا در این کشور مشکلات سیاسی تقاضا متوسط یا تغییر رادیکال? باید حزبی قطبش بود ملاقات با میانه سازش از سمت چپ ؟

قبل از این سوال مواجه رای دهندگان آنها در وزن اعضای دموکرات پروژه رنسانس در اواخر شب مکالمات. “ما شک و تردید در مورد آنچه که دولت قادر به انجام هنگامی که شرکت تصمیم گرفتند با بازار آزاد لیبرالیسم” گفت: Previn, Warren, عضو گروه است که از دوستان نزدیک آقای Buttigieg و به عنوان یک ارشد مشاوره حقوقی به کمپین. پرسش از بی تجربگی مشکل برخی از اعضای گروه; بنابراین مفهوم چگونه فعالیت سیاسی ممکن است رقیق یک فرد مترقی آرمان.

“ما می خواستیم و ماندن آرمان گرایان گفت:” شادی حمید عضو گروه که در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “اما سیاست دارای منطق خاص خود را دارد.”

گروه ملاقات ماهانه در ابتدا و بعد از آن سالانه است. آقای Buttigieg یک بار Skyped در افغانستان که در آن او مستقر شد. خود اختصاص داده خوانش متمرکز بر سیاست و سیاست از جمله برخی از افراد برجسته در آقای Sitaraman کتاب جدید.

بسیاری از اصلاحات در توصیف “بزرگ دموکراسی” شده اند و امکانات از خانم وارن کمپین پایان filibuster شکستن انحصارات. دیگران گرفته شده توسط آقای Buttigieg مانند تغییر ساختار دیوان عالی کشور و اجرای خدمات ملی برنامه.

اما از اکتبر رای دهندگان و صاحب نظران اشاره کرده اند که آقای Buttigieg حرکت به سمت خط میانه از سال 2020 مسابقه. و آقای Sitaraman تماس برای “بیس بال” سیاست مترقی امتیاز به خلیج فارس بین آقای Buttigieg رویکرد و پیشرفته تر جناح و حزب.

“گانش ساختاری متفکر در همان راه وارن گفت:” مورگان Ricks یک استاد حقوق در واندربیلت که “نزدیک به مکالمات روزمره” با نویسنده اعتبار به عنوان یک منبع الهام بخش برای آقای Sitaraman کتاب. “وارن با استفاده از این عبارت تمام وقت,” او گفت: از “ساختاری تغییر” و اضافه کرد که “سرهم بند در اطراف با نظم در حال حاضر قصد ندارم به آن را کاهش دهد.”

آقای Sitaraman به عنوان سیاست مدیر سناتور وارن 2012 اجرا برای سنا و به طور خلاصه به عنوان مشاور ارشد در سنا ، در حال حاضر به عنوان غیر رسمی مشاور او نقشی کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری اجرا شود.

در ژانویه کتاب رویداد دو تن از اعضای مخاطبان منتظر بودند در مورد نتيجه بخش در آقای Sitaraman کتاب. “او اعتبار هر دو پیت و لیز وارن” یک زن جوان به او زمزمه ، “من مطمئن هستم که آن را واقعی است. اما هنوز هم خنده دار است.” آقای Buttigieg می شود اولین ذکر است قبل از هر گونه اعتباری است که به آقای Sitaraman ترجیح نامزد و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد مربی.

اعضای دموکرات پروژه رنسانس آمد و از سن در سایه سپتامبر. 11. در آنها تماشا ایالات متحده در حمله به عراق است. اما برای برخی از, آن جان کری از دست دادن در سال 2004 که مستحکم احساس خود را از بحران سیاسی است.

“نتایج انتخابات ما مجبور به عقب بکشد چرا که به جای توطئه و چگونه ما می رویم برای پیدا کردن جالب نقش در دولت ما تا به حال به انجام برخی از روح جستجو” آقای تاونسند گفت. “اینجا جایی است که گانش چشم انداز D. R. P. در آمد و از آن شده است یک طرح برای زندگی خود را.”

2020, کمپین یک ظرف پتری از ایده های مترقی ساخته شده خود را در دهه مکالمات دموکراتیک رنسانس کمتر احساس نظری — آقای Sitaraman و آقای Buttigieg در خاص است.

“گانش پیتر و من غرق در متفکران متمرکز بر مهار نهادهای عمومی برای حل مشکلات بزرگ” گفت: آقای وارن. “ما در نهایت با دیدن میوه از آن.”

در ماه گذشته کتاب رویداد آقای Sitaraman مواجه اتاق از خوانندگان مشتاق خود را برای اتصال نظریه سیاسی خود را در واقعیت است. چند خواسته در مورد دموکراسی آمریکایی بقا چشم انداز. آقای Sitaraman تاکید بر نیاز به هر دو ایده ها و رهبرانی که می دانند چگونه آنها را اجرا.

“ما در واشنگتن, d. C.,” او گفت:. “که جهان متفاوت است و دارای منطق خاص خود را به آن را و شما باید به افرادی که می دانند چگونه به مانور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im