یک ساندرز رای دهندگان خسته از بدهی در 29: “من چیزی برای از دست دادن’

MADISON, Wis. — بدهی به گل نشسته برایان Michelz تمام زندگی بزرگسالی است.

آن آغاز شده و با آمبولانس سوار زمانی که او 18 و دو بیمارستان باقی می ماند. سپس وام های کالج. در زمان آقای Michelz ساخته شده آن را به صورت نمره اعتباری خود را بسیار پائین او نمی تواند حتی یک کارت اعتباری است. او به پرداخت برای همه چیز او تا به حال خریداری شده — تلویزیون, مبلمان, ماشین تا جلو. پس از خرید مواد غذایی در چهارشنبه حساب بانکی خود را تا به حال سه دلار در آن است.

آقای Michelz, 29, هرگز فرسوده سیاسی T-پیراهن و یا شده است به کمپین تجمع است. اما زمانی که او رای دادند و برای اولین بار در زندگی خود در اولیه از سال 2016 آن را برای برنی ساندرز.

“من نمی خواهد می گویند من در سمت چپ و یا لیبرال و مترقی” آقای Michelz گفت: در آپارتمان او یک روز صبح در هفته گذشته نشسته در کنار همسرش سارا Michelz که فقط به خانه از محل کار به عنوان یک پرستار است. “من احساس می ساندرز درک وجود دارد بیش از حد بدهی های پزشکی و کالج بدهی. گفتم خوب او صحبت حقیقت است.'”

آقای ساندرز است بنا مبارزات انتخاباتی خود وعده که او می تواند در قرعه کشی رای دهندگان که احساس چپ کردن سیاست — به ویژه در جوانان و طبقه کارگر به ویژه در مناطق مانند میانه که در آن دموکرات ها را از دست داد به Donald J. Trump در سال 2016.

در حال حاضر به عنوان مبارزه برای نامزدی حزب دموکرات روش چه چیزی می تواند یک نهایی مرحله بحرانی با مقدماتی در میشیگان و ویسکانسین آینده نامزدی خود را بر این رای دهندگان و اینکه آیا آنها را به نوبه خود در اعداد بزرگتر از آنها تا کنون. حزب دموکرات نیز در معرض خطر: باید به آقای ساندرز از دست دادن نامزدی, برخی از هواداران خود را — خسته از در حال ارائه راه حل های معمولی — می تواند نشستن در انتخابات و یا رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا یک شخص ثالث نامزد شده است.

برای رای دهندگان مانند آقای Michelz (تلفظ مایکلز) آقای ساندرز الهام گرفته از وفاداری چون او نادر رهبر سیاسی است که هر دو تشخیص داده منبع مشکلات خود و تلاش برای ارائه راه حل. آقای Michelz بخشی از یک نسل زخم خورده با رکود اقتصادی ، پس از قرض گرفتن پول بیشتر برای آموزش و پرورش خود را از پدر و مادر خود را, بسیاری از تاسیسات آب در مشاغل است که پرداخت نمی کند به اندازه کافی و تاخیر در ازدواج و فرزندان.

آقای ساندرز پیام طنین انداز عمیقا با این رای دهندگان. در اخیر کالیفرنیا اولیه 47 درصد از رای دهندگان که گفت: نابرابری درآمد خود را مهم ترین مسئله برداشت آقای ساندرز. فقط 13 درصد رای برای معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

آقای Michelz همسر دارای بدهی بیش از حد, به عنوان انجام بسیاری از دوستان خود را. یکی است بنابراین نگران آن است که او طول می کشد دارو. تنها آنهایی که بدهی آمده از خانواده است که می توانیم به آنها کمک کند.

خانم Michelz و 30 قرض گرفته شده حدود 100.000 دلار برای مدرسه پرستاری و پرداخت $800 در هر ماه یک مبلغ است که بیش از نیمی از اجاره بها را در کوچک مرتب آپارتمان در لبه جنوب غربی مدیسون. آنها هر دو می خواهند کودکان, اما خانم Michelz فکر می کند که آنها باید صبر کنید.

“من می خواهم به کمی راحت تر, مالی,” او گفت: “به یک کمی اضافی کوسن.”

آقای Michelz شنیده انتقادات از آقای ساندرز: او unelectable. او رادیکال. برنامه های هزینه بیش از حد. او می داند که سناتور کامل نیست. اما او دوست دارد خود را در جهت.

او قصد دارد در رای دادن به آقای ساندرز در ویسکانسین اولیه در ماه آینده. اما او مطمئن است آنچه که او انجام خواهد شد در ماه نوامبر اگر آقای ساندرز است نه نامزد.

آقای ساندرز است که قطعا یک انتخاب بهتر از آقای بایدن گفت که به نظر می رسد مانند “عادی اجرا از آسیاب سیاستمدار” است که تحت تاثیر پول و قدرت در همان روش های قدیمی.

“هنگامی که من به او نگاه کنید من نمی بینم تغییر واقعی یا چیزی شبیه به آن است,” او گفت:.

آقای Michelz رشد در یک خانه بزرگ با یک حوض در پایان از طولانی جلوی خانه چند مایل از دانشگاه ییل یک شهر کوچک در روستایی در شرق میشیگان شناخته شده برای آن سالانه بولونیا جشنواره است. پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کردند در این نزدیکی هست و متعلق به یک باغ سیب. او صرف تابستان پاکسازی آن از قلم مو و علف های هرز.

پدر بزرگ او سیاسی بود — مشتاق Rush Limbaugh شنونده که همیشه جمهوری خواه رای دادند. اما پدر و مادر خود جذب و با خود مشکلات شد. پدرش که مشغول به کار در خطوط تلفن و وحشیانه مادر خود گاهی اوقات با خشونت. او می تواند عشق بازی گرفتن با آقای Michelz و برادر خود را پس از کار. اما او نیز می تواند ترسناک پس از تنه زدن آقای Michelz در سراسر اتاق نشیمن زمانی که او بدرفتاری. زمانی که آقای Michelz 13 بود او پدر خود را کشته.

تجربه تبدیل شده آقای Michelz به شک و تردید کسی که اعتماد ندارند به راحتی. او یک حس مشتاق برای زمانی که بزرگسالان بودند که صادقانه — و زمانی که آنها نمی شد.

“من به دنبال هر چیزی که واقعی بود,” او گفت:.

اخبار و فرهنگ عامه و گسترش سیاست — احساس جعلی. یک روز چیزی درست بود و روز بعد از آن بود. او به خاطر دیدن چیزی در تلویزیون گفت: شکلات بد بود برای شما. روز بعد چیزی وجود دارد که با آن برای شما خوب است.

“در آن بود همه چیز برای فروش” او گفت:. “من همیشه فکر می کردم واقعیت تلویزیون نشان می دهد واقعا شرم آور است. اخبار lumped با آن است.”

در سال 2008 بحران مالی پاره از طریق خانواده اش. مادر خود را از دست داده و خانه خود را که او تا به حال مبارزه برای نگه داشتن پس از پدرش خودکشی و او و او را دو پسر بود به حرکت در با آقای Michelz را پدربزرگ و مادربزرگ.

که در آن سال زمانی که آقای Michelz 18 ساله بود او در زمان یک کار پاره وقت تمیز کردن خانه پس از آنها تا به حال شده است وام. او را دیدم پستو پر شده با گرامی اموال — عکس, مدل لباس, ساعت و انداخت این چیزها به dumpsters. هنگامی که یک مرد خواهش کرد که او را به باز کردن درب به طوری که او می تواند بازیابی اموال خود را.

این یک سوزاننده تجربه و آغاز سیاسی خود آموزش و پرورش است.

“وقتی که من شنیدن برنی بخشش بدهی و مردم بگو: این راه بیش از حد گران” من فکر می کنم شما آیا این احمقانه ترین چیزی که برای بانک ها گفت:” از کمک مالی. “و در عین حال طبیعی خانواده ها پرتاب شد در خیابان به معنای واقعی کلمه.”

او ادامه داد: “انگشت وسط داده شد به خانواده ما در حالی که غنی از بچه ها رو خاموش معاف از مالیات.”

در سال 2012 آقای Michelz حضور در یک کالج لوتری در مینه سوتا است. او شروع به توجه بیشتر به اخبار است. او هزینه های زیادی از زمان حاضر و شروع به دنبال کردن چیزهایی که او تا به حال شنیده ام مانند خط از تظاهرکنندگان در جنبش اشغال وال استریت که بالای 1 درصد از آمریکایی ها تا به حال ثروت بیشتر از نزدیک به نیمی از سایر نقاط کشور است.

“در ابتدا من فکر کردم آن را نمی تواند درست باشد,” او گفت:. “این فقط حس را ندارد.”

آن را در اطراف این زمان او برای اولین بار دیدم آقای ساندرز — در پدربزرگ و مادربزرگ’ تلویزیون صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی. آقای Michelz نگاه او را دیدم که او تا به حال شده است گفت: همان چیزی که برای سال. او دوست داشت که آنچه که او شنیده می شود. او فکر خود را در مورد $24,000 در بدهی های پزشکی و چه خودسرانه آن به نظر می رسید.

همانطور که برای اقتصاد هیچ چیز ساخته شده حس. او سال ها در کلاس های یادگیری, آموزش, اما به پایان رسید تا کار در یک تایر فروشگاه به دلیل آن پرداخت شود بهتر است. او به کالج رفت درست مثل همه گفت: او باید است اما در حال حاضر مشغول به کار در یک شغل است که نیازی به مدرک.

آقای ساندرز به نظر می رسید به او را گفتن چرا زندگی خود را نگاه و احساس راه آن را انجام داد. خود را در بی ثباتی مالی بود نه فردی شکست اما عملکرد گسترده تر سیستم اقتصادی است که تبدیل شده بود به طوری نابرابر است که رفع آن اخلاقی خواستار است.

آنچه آقای ساندرز پیشنهاد “ایجاد شد شرایط را برای زندگی مردم را کمتر استرس زا” او گفت:.

و به عنوان برای استدلال در برابر آقای ساندرز — همه این چیزهایی که او می خواست را بیش از حد هزینه و می تواند باعث هرج و مرج اقتصادی و مردم را به رنج می برند — که در حال حاضر اتفاق می افتد, او فکر می کردم. خشونت خانواده شکستن از هم جدا کودکان نه گرفتن مراقبت از آنها مورد نیاز — موضوع مشترک بود سیستم اقتصادی است.

این واقعیت که آقای ساندرز رد شد استقرار صرفا اثبات ارزش خود را برای آقای Michelz.

“من می دانستم که آن را OK به منفور اصلی,” او گفت:.

بنابراین در مارس 8, 2016 او سوار به محل شعبههای اخذ رای در دانشگاه ییل با پدر بزرگ خود را. راش Limbaugh بود در رادیو. زمانی که آنها راه می رفت در داخل او رای برای آقای سندرز و پدر بزرگ او رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. این نخستین بار رای دادن, اما او نمی خواهد به یاد داشته باشید احساس بسیار از هر چیزی.

“من فقط فکر کردم من می خواهم به حداقل قرار دادن صدای من در یک جهت حتی اگر هیچ کس آن را می شنود,” او گفت:.

آقای Michelz در نظر گرفته هرگز رای دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, پیدا کردن او نچسب و ناراحت موضع خود را در تغییر آب و هوا. اما او نه از او متنفرم. برخی از مردم او را دوست دارد به او رای دادند. او می داند که چرا.

“حقیقت این است که آنها در حال صحبت کردن به یک سرخوردگی امریکا” آقای Michelz گفت: از نامزدهای سیاسی. “همین دلیل است که کسی که به عنوان مضحک به عنوان برگ برنده رو انتخاب می شوند. مردم می خواستند به دیدن کسی که مناسب نبود که نبود ترس از ایجاد. او به دادگاه تجدید نظر به کسانی که فکر می کردم این همه تبدیل شدن به یک شم.”

وی افزود: “این همان چیزی که با برنی.”

چند ماه بعد هیلاری کلینتون شد حزب دموکرات نامزد.

در ماه نوامبر او رای ندادند. به دنبال بازگشت او آن را پشیمانی نیست.

چهار سال بعد او حتی بیشتر در معرض خطر است.

آقای Michelz در حال حاضر ازدواج کرده. پس از سال ها از مسدود کردن خود را خراب نمره اعتباری او مراقبت زیادی در مورد آن. او هنوز هم می تواند دریافت وام که به معنی اجاره یک ماشین جدید است از سوال. او می خواهد به شدت به خرید یکی با صندلی گرم برای سارا. به جای آنها در گیر خود را با مدل های قدیمی. او به تازگی ریخت $3,000 در پاداش از کار خود را در فروشگاه تایر به اتومبیل خود.

گاهی اوقات آقای Michelz نگرانی در مورد ارائه نمی کند به اندازه کافی برای خانواده اش است.

“من فکر می کنم در مورد سارا” او گفت:. “او در اطراف پزشکان در هر روز است. آیا او همیشه باید یک فکر در ” من می تواند با کسی که باعث می شود راه پول بیشتر؟’ من می دانم که این غیر منطقی است. در یک دست من ناراحت آن. اما از سوی دیگر من می دانم که من به 110 درصد است.”

بنابراین او تلاش می کند به او نشان می دهد هر روز که او را دوست دارد. او اغلب اقدام به خرید گل او. پنجشنبه گذشته یک گلدان کوچک در آشپزخانه برگزار شد دو carnations و یک گل رز.

“گاهی اوقات من احساس شرم او گفت:” از وضعیت مالی خود را. “اما من مبارزه با آن از آنجا که من می دانم این است که از من انجام می دهند.”

همه از این است به او در بازگشت به سیاست است که او در حال حاضر می داند که این موضوع اجرا می شود که از طریق بسیاری از این مشکلات است. در این سال او متوجه شد که او دوست داشت اندرو یانگ.

“برای من او ساخته شده برنی به نظر می رسد منسوخ شده,” او گفت:. زمانی که آقای یانگ کاهش یافته است “من bummed اما من خوشحال بود ، پیام خود را خارج وجود دارد.”

او احساس می کند عاقلانه تر در حال حاضر. او معتقد است که دیگر آمریکا داستان است که هر کس باید قادر به خود را بالا بکشد با خود خندیدن.

“این یک دروغ بزرگ است که مزایای غنی و نگه می دارد سیستم همان” او گفت:.

او هنوز هم می خواهد رای برای آقای ساندرز هر چند او می داند این است که یک شات.

“حتی اگر آن کار نمی کند من می خواهم به پرتاب رای من که راه” آقای Michelz گفت. “من چیزی برای از دست دادن.”

به او رای بدهند در ماه نوامبر ؟

اگر او فکر می کردم آقای ساندرز به حال ناعادلانه رفتار شده است توسط حزب دموکرات استقرار “این امکان وجود دارد که من ممکن است فقط رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:.

او صدا کمی ترسو.

“که ممکن است نابالغ که ممکن است بد باشد,” او گفت:. “اما من حدس می زنم من هنوز هم مشاهده نمی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هیتلر یا نه.”

حتی اگر آقای بایدن برنده در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم در فقر و مدارس و هنوز هم با کمبود بودجه روبرو “همه چیز آنها سرزنش در مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم وجود خواهد داشت.”

اما به او رای برای آقای بایدن?

“شما می دانید من فکر نمی کنم من می خواهم” او گفت:. “هیچ چیز در برابر او به عنوان یک فرد. اما زندگی من احتمالا نمی خواهد تغییر کند اگر او رئیس جمهور شد. من فکر نمی کنم دیگر مردم خواهد یا نه. پس نقطه چیست؟”

آماندا Cox کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de