یک حساب با مسابقه برای اطمینان از تنوع برای امریکا چهره در خارج از کشور

واشنگتن — تیانا نیزه خواب برای سال از تبدیل شدن به یک دیپلمات آمریکایی. او ترک در ماه ژانویه پس از دو و می گوید: او هرگز بازگشت به دولت داده شده که آنچه او را به عنوان شکست خود را به محافظت از او را از تبعیض نژادی سازمان ملل از دولت ایالات متحده — که در این کار است.

خانم اسپیرز سیاه و سفید است. او اولین خارجی پست در سال 2018 شد در کنسولگری آمریکا در سیوداد خوارز, فقط بیش از مرز مکزیک از ال پاسو. بیش از شش ماه او گفت: ایالات متحده با مقامات مرزی کشیده او گذشته حدود 25 بار به صورت گسترده بازجویی و بازرسی.

او پرسید که آیا او یک فروشنده مواد مخدر. در یک نقطه او گفت: او گفت: به نظر نمی آید یک مرد افسر در چشم. گمرک و حفاظت از مرزها سوال که آیا او دیپلماتیک گذرنامه تقلبی بود. در برابر او احساس تهدید. و سفید همکاران خانم بریتنی گفت: به نظر می رسد برای عبور از مرز به راحتی و بدون تاخیر.

هنگامی که او در گزارش قسمت به سرپرستان در کنسولگری خانم بریتنی گفت: او توصیه شد در برابر صحبت کردن و منتقل شد به سفارت آمریکا در شهر مکزیک.

“پیام این بود: ‘شما در حال حاضر در شهر مکزیک — در کار خود تمرکز و آرام,’ ” خانم اسپیرز در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

مسئولان گمرک و حفاظت مرزی در واشنگتن را تکذیب کرد خانم بریتنی اتهامات و گفت: در بیانیه ای که آن را انجام شده در دو ماه تحقیقات داخلی است که “هیچ شواهدی از سوء.” در خود بیانیه وزارت امور خارجه گفت: در آن زمان خانم بریتنی اتهامات را “بسیار جدی است.”

وزارت امور خارجه بیانیه همچنین گفت: در آن مشغول به کار بود به “افزایش تنوع نیروی کار و پرورش فراگیر تر سازمان است.” اما خانم بریتنی مورد اول نشان داد در یک پست وبلاگ که از او منتشر شده در ماه گذشته پس از کشته شدن جورج فلوید زده یک عصب در آمریکا دیپلماتیک.

آن نشان داده شده چه زمان و مقامات سابق به عنوان وزارت فرهنگ بومی slights و توهین به درمان از کارکنان که مردم رنگ و زنان باعث خروج خود را و عیب پوشی تنوع از چهره ایالات متحده در خارج از کشور.

هفته گذشته سفارت آمریکا در سئول حذف یک زندگی ماده بنر که تا به حال آویزان از ساختمان خود را به مدت سه روز. آن را تا به حال به معنای نشان می دهد: “ما برای حمایت از عدالت و بی عدالتی و خشونت پلیس به عنوان ما در تلاش برای فراگیر تر و فقط جامعه” با توجه به ماموریت توییتر رسمی سایت.

مقامات بعد گفت: آن را پایین گرفته شده است برای جلوگیری از هر گونه ظاهر از حمایت های خاص هر سازمان و حتی سفیر آمریکا در سئول, Harry B. هریس جونیور بود توییتی یک عکس از آن را به یاد داشته باشید که با “تنوع ما به دست آوردن قدرت ما.” آقای هریس ژاپنی-آمریکایی است.

اعتبار…Yonhap/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

بود که پس از خروج از گروه را تنها آفریقایی-آمریکایی دستیار وزیر امور خارجه که استعفا بیش از رئيس جمهور تهمت سنگین-دست پاسخ برابر بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز که خواستار برابری بیشتر برای مردم سیاه و سفید پس از مرگ آقای فلوید و دیگران در موارد خشونت پلیس.

“رئيس جمهور در نظرات و اقدامات اطراف نژادی و بی عدالتی ها و آمریکایی های سیاه و سفید قطع به شدت در برابر ارزش ها و اعتقادات” مری الیزابت تیلور سیاسی منصوب که نظارت وزارت امور خارجه در تعامل با کنگره نوشت: در استعفا نامه.

که وزارت امور خارجه شده است پر از “رنگ پریده نر و ییل” دیپلمات ها به عنوان مشترک خودداری می رود که به خوبی تاسیس شده است. آنچه جدید است این است که چه Uzra Zeya سابق اقدام دستیار وزیر امور خارجه است که هند و آمریکا به عنوان یک فرصت در “این لحظه نقطه عطفی برای امریکا” در میان ملی گفتگو در مورد از بین بردن تبعیض است.

خانم Zeya که بازنشسته شد در سال 2018 پس از 27 سال در خدمات خارجی گفت که این گفتگو طولانی سر رسیده در وزارت امور خارجه که در آن او و دیگران بازگو تلاش بیهوده به گزارش تعصب و یا درخواست تجدید نظر عوارض جانبی حرفه ای تکالیف تنها به کنار خار.

در مورد خانم Zeya گفت: او هیچ توضیح رسمی برای مسدود شده از رهبری ارشد تکالیف پس از خدمت به عنوان کاردار ایران — شماره 2 نقطه — در سفارت آمریکا در پاریس در طول تهمت و اوباما دولت. در عوض او بی سر و صدا گفت که او و یکی دیگر از زن دیپلمات که آفریقایی-آمریکایی عبور نمی کند “Breitbart آزمون” — اشاره به محافظه کار در این سایت خبری که او به درک به معنی وفاداری سیاسی به سمت آقای ترامپ با وجود وزارت امور خارجه حزبی ماموریت.

“من احساس می کنم که من نمی نگاه بخشی به رغم این واقعیت است که عملکرد من فراتر از سرزنش بود و ضد گلوله” گفت: خانم Zeya که در حال حاضر اجرایی برای حزبی اتحاد برای ایجاد صلح.

“این قطعا چیزی است که من هرگز تصور نمی,” او گفت:. “و ناتوانی از این اداره به آن آدرس نیز عمیقا ناامید کننده و به من هیچ چاره ای در پایان اما به ترک این موسسه که من تا به حال اختصاص داده شده بیشتر زندگی بزرگسالی من به حمایت.”

اعتبار…ژاک Demarthon/Agence France-Presse — Getty Images

وزارت امور خارجه استخدام در اطراف 76,000 مردم در سراسر جهان در حدود یک سوم از آنها حرفه ای مقامات خارجی و داخلی سرویس کارکنان.

سیاه کارکنان را تا 15.3 درصد از خدمات خارجی و داخلی سرویس کارکنان یک کمی بالاتر از متوسط از 13.4 درصد از آفریقایی-آمریکایی ها در جمعیت ملی است. حدود 7.3 درصد از شغلی کارکنان آسیایی — کمی بیش از 5.9 درصد به طور متوسط.

اسپانیایی کارکنان به مراتب کمتر ساخت تا 7.4 درصد از گروه های شغلی نیروی کار با وجود حسابداری برای 18.5 درصد از جمعیت است. و 44.1 درصد از شغل کارمند وزارت امور خارجه هستند و زنان نسبت به جمعیت است که 50.8 درصد ،

به مراتب کمتر از زنان و اقلیت کارکنان برگزاری ارشد-سطح حرفه ای و مشاغل در وزارت امور خارجه. زنان را تشکیل می دهند 36.3 درصد از کسانی که پست های آسیایی در حالی که نگه 5.3 درصد اسپانیایی ها نگه 4.5 درصد و 3 درصد به وزارت امور خارجه داده که از ماه مارس گذشته های اخیر در دسترس است.

ارتقاء نرخ در خدمات خارجی نخبگان دیپلماتیک رنگ یک تصویر حتی starker.

اطلاعات ارائه شده به نیویورک تایمز نشان می دهد که تنها 80 سیاه و خدمات خارجی افسران و متخصصان ترویج بودند در سال 2019 سال مالی — 1 درصد از 8,023 دیپلمات که رقابت پرداختند.

فرایند توسعه به شدت رقابتی است و بیش از همه تنها 1,496 دفاع کرد گرفته شد دیپلمات ها انتخاب شده بودند 2019 داده ها نشان می دهد. که شامل 108 اسپانیایی 106 آسیایی و 90 نفر دیگر از گروه اقلیت. تبلیغات داده شد به 549 زنان است. اکثریت قریب به اتفاق تبلیغات رفت و به مردان سفید پوست.

از 198 سفیران در حال حاضر در حال خدمت در سفارتخانه های خارج از کشور تنها سه حرفه نمایندگان در حال سیاه و سفید; یکی دیگر از چهار اسپانیایی هستند با توجه به آکادمی آمریکایی دیپلماسی است.

در نامه ای به کارکنان این ماه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت که مقامات اداره مشغول به کار بودند “مجدانه برای پیدا کردن بهترین و متعهد ترین و گسترده متنوع استعداد به ارائه برتری در آمریکا دیپلماسی است.”

“من افتخار می کنم که ترکیب ما وزارت امور خارجه نیروی کار نیز منعکس امریکا ارادت به اصل فرصت برابر” آقای Pompeo گفت.

کمک هزینه های تحصیلی و دیگر استخدام برنامه ها به طور خاص به دنبال استخدام افراد از رنگ شده است در جریان سال در وزارت امور خارجه. اما در برخی موارد آنها هم ناخواسته اثر منفی singling آن استخدام در میان همسالان خود.

یک دیپلمات سابق Kashia Dunner پیوست خارجی خدمات پس از برنده شدن در یک Charles B. Rangel تنوع یاران در سال 2010. در طول مقدماتی, دوره های آموزشی گفت: این جایزه شد بیشتر از یک ننگ از افتخار به عنوان سفید همکلاسی به طور معمول فرض بر این است که دانش آموزان اقلیت بودند واجد شرایط فقط به این دلیل از یاران.

“من ناگهان احساس کردم واقعا شرمنده و خجالت در مورد آن گفت:” خانم Dunner که سیاه و سفید است.

بعد در حالی که خدمت در کنسولگری ایالات متحده در تیخوانا, مکزیک, او گفت که او توصیه شد در برابر شرکت در ماه تاریخ سیاه رویدادهای چرا که آنها را “typecast” او. او همچنین گفته شد که او مرعوب دیگران به دلیل ارتفاع نژاد و مو.

پر کردن فرصت های برابر شغلی شکایت شد یک مبارزه است که او اعتقاد را به کمی تفاوت و در غیر این صورت صحبت کردن یا هل دادن به عقب در معرض خطر آسیب رساندن به او را “راهرو شهرت” — همکار-اجرا سیستم با یک آستین ، نفوذ در هنگام انتخاب دیپلمات برای انتخاب تکالیف.

اعتبار…استخر عکس توسط مندل فا نگن

در سال 2016 در حالی که ارسال شده به کنسولگری امریکا در اربیل عراق, خانم Dunner به دست آورده سالانه وزارت امور خارجه آمریکا دریافت جایزه حقوق بشر کار خود را با اقلیت های قومی و مذهبی که تا به حال قربانی شده توسط دولت اسلامی مبارزان. اما در انتساب بعدی در سان سالوادور “رئیس من در یک نقطه و فقط گفت: من تخت, ‘کار خود را خوب است اما ما فقط شما را دوست ندارم,’ ” او به یاد می آورد.

“چگونه می توانم به شما در بازیابی از که ؟” او گفت:.

او در سمت چپ و خدمات خارجی در سال 2017. وزارت امور خارجه کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات پرونده او اما گفت که در یک بیانیه نوشته شده است که “اگر این اتهامات درست است او سزاوار بهتر در طول زمان خود را در اینجا.”

کنگره تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران عدم تنوع در وزارت امور خارجه و تعدادی از دیپلمات ها از رنگ است که به صورت داوطلبانه ترک.

“مردم را که تنوع به وزارت امور خارجه به ما کمک خواهد کرد بیش از دیگران چرا که ما باید یک خدمات خارجی که نشان دهنده امریکا” نماینده براد شرمن عضو حزب دموکرات از کالیفرنیا گفت: در یک مجازی جلسه هفته گذشته است.

به عنوان با دیگر آژانس های فدرال وزارت امور خارجه در حال کار بر روی تنوع و گنجاندن برنامه ای برای جذب, حفظ و ترویج بیشتر زنان و کارکنان رنگ. “ما ساخته شده است یک فراگیر محل کار که در آن هر کارمند است با عزت و احترام رفتار و احساس قدرت برای خدمت به مردم آمریکا” این گروه در بیانیه ای گفت در ماه نوامبر.

دو ماه بعد خانم بریتنی چپ وزارت امور خارجه گفته شده توسط سفارت پزشکی رسمی است که او تا به حال توسعه یافته اضطراب و افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه. او ویژگی های آن به تعاملات خود با ماموران مرزی و “حوادث واقعه” که هیچ کس مسئول برگزار می شود.

“مردم شروع به از خود بپرسید این پرسش که نیست دشوار بود و اگر سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست,” او گفت: در مصاحبه. “وزارت خارجه امریکا نهادهای دولتی باید مسئولیت را به ایجاد یک تغییر. و بقیه از ما در حال انتظار برای دیدن چگونه آنها را پاسخ دهند.”