‘بررسی واقعیت در ریاضی’: آنچه پیش رو برای کالیفرنیا و Covid-19کالیفرنیا مقامات این هفته به توصیف یک “آهسته و پیوسته افزایش می دهد” در تایید عفونت کروناویروس پیش بینی که اوج دولت شیوع رخ خواهد داد و در اواسط تا اواخر ماه مه.

کالیفرنیا ثبت بیش از 370 مرگ و میر به علت Covid-19 و 15,800 تایید موارد به هیچ وجه نزدیک به عنوان بد به عنوان افزایش ravaging نیویورک.

اندرو Noymer استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین توضیح داد چه بود دولت پیش بینی – و آنچه در کالیفرنیا می توانید انتظار بعدی. این گفتگو ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

قبلا پیش بینی برآورد کالیفرنیا را ببینید اوج خود در اواسط ماه آوریل است. چرا مقامات دولتی معتقدند که در حال حاضر به اوج خواهد رخ می دهد در اواسط تا اواخر ماه مه ؟

این یک حدس است. کالیفرنیا شده است تحت ایالت اجتماعی فاصله سه هفته. اجتماعی فاصله کار می کند اما در آن طول می کشد در حالی که به نیش می زنند. یک دسته کامل از مواجهه را پنج تا هفت روز به کار کردن. و انتقالات نگه داشته می افتد به عنوان مثال هر زمان وجود دارد تعطیلات آخر هفته هنگامی که مردم نادیده گرفته ،

بنابراین شما باید برای انجام یک بررسی واقعیت در ریاضی. ما هنوز شاهد افزایش تعداد ایالت هر روز پس ما نمی توانیم پیش بینی است که آن را برای پایان دادن به یک هفته از هم اکنون. نیز وجود دارد یک تمایل به تماس با اوج بیش از حد به زودی و به طور بالقوه به مردم امید کاذب. این است مدیریت انتظارات است.

در لس آنجلس که در آن وجود دارد بیش از 6000 موارد مقامات خواسته اند که ساکنان برای جلوگیری از فروشگاه های مواد غذایی در این هفته در صورت امکان. چرا که آنها فکر می کنم این هفته خواهد بود پس بد ؟

لا مقامات شهرستان در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در مواردی که آنها را مضطرب است. آنها در حال فکر کردن ‘چگونه می تواند ما را در بهبود این مستند?’ در ایتالیا پلیس اجرای مستند. ما یک کمی کمتر شدید منظور در اینجا و به آنها گفت: “ما نمی خواهیم هر کسی که نیاز به مواد غذایی به آنها را دریافت کنید.’ آنها نه گفت: ما به سر خم کردن برای بعد از هشت هفته, اما آنها می خواهم به پهلو این چشم انداز مثبت در جوانه.

چه اتفاقی می افتد بعد از ما ضربه اوج?

اگر موارد اوج خود در اواسط ماه مارس این بدان معنا نیست که این مستند به پایان می رسد. این بدان معنی است که آنها اوج و شروع به کاهش است. و اگر چه وجود دارد می تواند در کاهش موارد در میان شش هفته یا بیشتر مستند پس از این مستند به پایان می رسد موارد می تواند به بالا و دوباره. خیلی کم در مورد ما تحت بهتر و بهتر پایبندی به یک مستند – که ممکن است یک سراب نیست واحه. این واقعا خیلی زود است که بگوییم هنگامی که شما ببینید موارد پایین است که این بدان معناست که همه روشن برای پایان دادن به مستند.

پس چگونه کالیفرنیا تصمیم به شروع به بازگشایی بعد از ما فکر می کنم ما به یک قله?

که رفتن به نیاز به تست سرولوژی – به دنبال آنتی بادی در جمعیت این ایالت. ما می خواهیم به انجام serosurveys که علمی نمونه کالیفرنیا جمعیت به دلیل وجود این تعداد گریزان از مردم که در حال حاضر آن asymptomatically. هر کس امیدوار است که این تعداد بیشتر از ما درک می کنیم که راه بیشتر وجود دارد افرادی که در حال حاضر از آن و بهبود یافته اند.

اگر این آنتی بادی نیست گسترده پس از آن پایان دادن به این مستند است که فقط رفتن به موج دیگری. این ویروس نیست فقط رفتن به محو تحت مستند و پس از آن ما می تواند همه فقط می آیند. اگر ما برخی از سطح گله ایمنی آن را به تولید یک موج دوم به این دلیل که ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد در جیب.

وجود دارد برخی از امکان است که ما را قادر به گرفتن یک استراحت با فصلی اثرات – آن است که فقط کمتر انتقال در تابستان. من فکر نمی کنم آن را به خصوص به احتمال زیاد اما من حکومت نه از آن است. آن را نیز ممکن است ما را باز در این مستند بیش از حد به زودی اما فقط گرفتن جستن خوش شانس در فصلی اثرات. اما تحت این سناریو من کاملا تضمین سقوط موج بازگشت.

واکسیناسیون می تواند یک بازی بزرگ-changer اما به نظر می رسد که 12 ماه یا بیشتر. بنابراین همه ما نیاز به جراحی خودمان را برای انجام این کار حداقل تا 1 ژوئن و به طور بالقوه دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>