یک چهارم از بنگلادش آب گرفتگی است. میلیون ها نفر همه چیز را از دست داده اند.

بارش باران های سیل زیر آب فرو رفته اند حداقل یک چهارم از بنگلادش دور شستن چند چیز است که شمارش به عنوان دارایی های برخی از جهان فقیرترین مردم — خود بز و مرغ خانه ها از گل و لای و قلع کیسه برنج ذخیره شده برای تکیه فصل است.

این آخرین فاجعه به اعتصاب دلتا ملت از 165 میلیون نفر است. تنها دو ماه پیش طوفان کوبیده کشور غربی. در امتداد ساحل رو به دریا بلعیده کل روستاها. و در حالی که آن را بیش از حد به زودی معلوم چه نقشی تغییر آب و هوا بازی های برگزار شده است در این آخرین سیل در بنگلادش است که در حال حاضر شاهد الگوی شدید و مکرر رودخانه و جاری شدن سیل نسبت به گذشته همراه توانا رودخانه براهماپوترا, دانشمندان می گویند که پیش بینی شده است به بدتر شدن در سال های آینده تغییر آب و هوا و تشدید باران.

بوتان

نپال

هند

Kurigram

رنگپور

آب گرفتگی مناطق جولای 19-24

معمول بدن از آب

رودخانه براهماپوترا

جملپور

سیلت (بنگلادش)

Rajshahi

تنگیل

پبنا

هند

داکا

کمیللا

جسر

بنگلادش

خولنا

کلکته

چیتگنگ

میانمار

100 متر

خلیج بنگال

60 مایل

بوتان

نپال

هند

Kurigram

رنگپور

آب گرفتگی مناطق جولای 19-24

معمول بدن از آب

رودخانه براهماپوترا

جملپور

سیلت (بنگلادش)

Rajshahi

تنگیل

پبنا

هند

داکا

کمیللا

جسر

بنگلادش

خولنا

کلکته

چیتگنگ

میانمار

100 متر

خلیج بنگال

60 مایل

بوتان

هند

Kurigram

رنگپور

آب گرفتگی مناطق جولای 19-24

معمول بدن از آب

رودخانه براهماپوترا

جملپور

سیلت (بنگلادش)

Rajshahi

تنگیل

پبنا

داکا

کمیللا

هند

جسر

بنگلادش

خولنا

چیتگنگ

کلکته

100 متر

خلیج بنگال

60 مایل

بوتان

نپال

هند

Kurigram

رنگپور

آب گرفتگی مناطق جولای 19-24

معمول بدن از آب

رودخانه براهماپوترا

جملپور

سیلت (بنگلادش)

Rajshahi

هند

تنگیل

پبنا

داکا

کمیللا

جسر

بنگلادش

خولنا

کلکته

میانمار

چیتگنگ

100 متر

خلیج بنگال

60 مایل


توسط Blacki Migliozzi·منبع: موسسه آب و مدیریت سیل بنگلادش, دانشگاه مهندسی و فن آوری

“رنج بالا خواهد رفت” گفت: Sajedul حسن انسانی مدیر برک بین المللی توسعه سازمان مستقر در بنگلادش است که در توزیع مواد غذایی و پول نقد و صابون مایع به آوارگان.

این یکی از قابل توجه ترین بی عدالتی های دوران مدرن است. کسانی که حداقل مسئول برای آلوده کردن جو زمین هستند و در میان کسانی که بیشترین صدمه دیده از عواقب آن است. متوسط آمریکایی مسئول 33 برابر بیشتر سیاره گرم کربن دی اکسید از متوسط بنگلادش.

این شکاف است آلوده به دیپلماسی برای یک نسل است و یک بار دیگر در stark امداد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس upends اقتصاد جهانی و تهدید به فشار جهانی آسیب پذیر ترین مردم عمیق تر به خراب کردن.

حدود 24 تا 37 درصد از این کشور در خشکی غوطه ور است با توجه به دولت تخمین می زند و داده های ماهواره ای سه شنبه, با توجه به آخرین آمار موجود نزدیک به یک میلیون خانه بودند هولناک و 4.7 میلیون نفر تحت تاثیر قرار گرفتند. حداقل 54 فوت کرده اند بسیاری از آنها کودکان هستند.

جریان سیل که در نتیجه شدید باران بالادست در براهماپوترا می تواند گذشته از طریق اواسط ماه اوت است. تا آن زمان Taijul اسلام, a 30-year-old sharecropper خانه است که شسته را به اردوگاه موقت در بامبو پناهگاه در کمی بالاتر از زمین. حداقل او قادر به نجات قلع ورق بود که یک بار روی سقف خانه اش. بدون آن گفت: خانواده گسترده خود را نه خواهد بود در معرض عناصر.

آقای اسلام مخمصه ضرب شده است و توسط میلیون ها نفر در میان کسانی که در خط مقدم از تغییر آب و هوا. وانواتو است به معنای واقعی کلمه غرق شدن در اقیانوس آرام. چوپان در شاخ آفریقا در حال تحت فشار قرار دادند به لبه بقا توسط back-to-back خشکسالی. در megacity بمبئی باران در آمده وحشتناک cloudbursts.

اعتبار…Anupam Nath/آسوشیتد پرس

بی عدالتی این است که قابل توجه و مهم نیست که راه شما آن را تکه تکه. های اخیر یک تجزیه و تحلیل نشان داد که ثروتمند جهان 10 درصد مسئول تا 40 درصد از جهانی آسیب های زیست محیطی از جمله تغییرات آب و هوایی در حالی که فقیرترین 10 درصد حساب کمتر از 5 درصد است. یکی دیگر تخمین زده شده است که گرم شدن کره زمین تا به حال کاهش درآمد در فقیرترین کشورهای جهان توسط 17 درصد و 30 درصد.

کشورهای فقیر به مدت طولانی به دنبال یک نوع غرامت برای چه به آنها تماس بگیرید ضرر و آسیب را از تغییرات آب و هوایی. کشورهای ثروتمند به رهبری ایالات متحده و اتحادیه اروپا باید در برابر عمدتا از نگرانی است که آنها می تواند زین با ادعای مسئولیت برای آب و هوا آسیب.

آن را کمک نمی کند که ثروتمند جهان موفق به ارائه 100 میلیارد دلار کمکهای مالی برای کمک به کشورهای فقیر برای مقابله وعده داده شده به عنوان بخشی از 2015 پاریس خبر داد.

Coronavirus برنامه های بازیابی را به تازگی شروع به باز کردن درب به بحث جدید در مورد بدهی های مربوط به آب و هوا انعطاف پذیری است.

در ماه ژوئن اتحاد جزیره کوچک کشورهای در حال توسعه به رهبری بلیز فشرده برای چه آن را به نام جدید جمع و جور با خصوصی و دوجانبه طلبکاران “به تحویل بدهی و افزایش انعطاف پذیری تامین مالی است.”

کشورهای کارائیب با اقتصاد ویران شده توسط طوفان در سال های اخیر در حال حاضر پیدا کردن خود را در حال سقوط به بدهی های عمیق تر به این بیماری همه گیر خشک گردشگری درآمد. یک مطالعه که به سفارش سازمان ملل متحد نشان داد که 20 آب و هوا آسیب پذیر کشور را به پرداخت بیش از $40 میلیارد دلار اضافی پرداخت بهره به دلیل ضرر و زیان ناشی از حوادث آب و هوایی شدید.

در بنگلادش جاری شدن سیل از براهماپوترا نشان دهنده نابرابر درد شدید آب و هوا ،

سیل در ماه ژوئن آغاز شد. در اکثر موارد سنگین باران بالادست در کشور همسایه هند که دارای عقاید حوضه رودخانه که جریان را از طریق بنگلادش قبل از تخلیه به خلیج بنگال است. کسانی که زندگی می کنند در طول براهماپوترا هیچ غریبه ای به جاری شدن سیل. هنگامی که رودخانه متورم کار متوقف می شود, زمین کارائی مردم حرکت به زمین بالاتر و صبر کنید تا آب به عقب رفتن. آنها با تکیه بر پس انداز خود را و یا کمک به تغذیه خود را.

در این سال متفاوت بود ، زمان رودخانه آب گرفتگی در ماه ژوئن مردم بودند در حال حاضر در حال اجرا از مواد غذایی گفت: آقای حسن برک.

به دلیل مستند کار مردم بود اما کار متوقف شد. ارسالی از بستگان در خارج از کشور بسیاری از آنها به تازگی بیکار خشک بود. در روستا مردم آغاز شده بود خود را به فروش بز و گاو در قیمت های مقرون به صرفه. آنها تا به حال هیچ غذایی برای خوردن.

هنگامی که رودخانه برای اولین بار دارای عقاید, Taijul اسلام sharecropper از Kurigram منطقه در این کشور از شمال با عجله خود را به صرفه جویی دام — گاو, بز, جوجه, اردک. چند او نجات داد. بسیاری از او از دست داده است. رودخانه در زمان دور باغ سبزی کوچک بعدی را به خانه خود را در خانه که در آن او تا به حال stashed تقریبا از 1300 کیلو برنج. سپس آن را شسته و یک فروشگاه کوچک است که او هنگامی که او کار نمی کند در زمین دیگران. همچنین این مدرسه که او 6 ساله و پسر با حضور در این روستا است.

اعتبار…منیر Uz علی/Agence France-Presse — Getty Images

همه او می تواند فکر می کنم در حال حاضر است که در آن او می تواند برای به دست آوردن یک زندگی. او تنها نان آور خانه خانواده گسترده خود را. نه همه آنها زندگی کرده بود در برنج و سیب زمینی پخته و عدس. سبزیجات غیرقابل تحمل اجازه دهید به تنهایی ماهی یا گوشت که او گفت: “در حال حاضر غیر قابل تصور است.”

Akkas علی, 48, در حال حاضر شده است از طریق یک بد سیل. او نقل مکان کرد به آقای اسلام ایجاد کرد شش سال پیش زمانی که خود را پیر کرد شسته به براهماپوترا. دو هفته پیش به عنوان رودخانه رز شکستن از طریق آن سدهای خود را چهار هکتار از زمین های کشاورزی زیر آب رفت. روستا و مسجد و بازار شسته. بنابراین بیش از حد متوسطه که در آن بیش از 250 کودکان شدند. آقای علی نگران که در آن آنها خواهد رفتن به مدرسه در حال حاضر اگر در همه.

خانه او هنوز ایستاده بود در این هفته اما رودخانه که تا به حال شده یک چهارم مایل دور بود با عجله خطرناکی نزدیک است. او مطمئن بود که آن را بیش از حد خواهد دور به زودی.

این براهماپوترا یک مهیب شکل تغییر 2,400-مسیر رودخانه که فوران از تبت هیمالیا و نشت به شمال شرقی هند قبل از ادغام با گنگ در بنگلادش و تخلیه به خلیج بنگال است. آن irrigates مناطق وسیع از زمین های کشاورزی, اما آن را نیز غیر قابل پیش بینی و اغلب بلع سلیمان که به صورت درون آن را مانند که در آن آقای علی روستا و یک بار ایستاده بود.

تغییر آب و هوا هم تغییر سرنوشت خود را — و آن افرادی که در طول زندگی می کنند خود را از بانک. باران غیر قابل پیش بینی تر و رودخانه در حال افزایش است بالاتر از سطوح خطرناک به مراتب بیشتر از قبل از آن با توجه به 35 سال از جاری شدن سیل دادهها توسط A. K. M. Saiful Islam, آب مدیریت متخصص در بنگلادش دانشگاه مهندسی و فن آوری در داکا.

پنج سال گذشته به تنهایی آورده اند چهار عمده سیل و فرسایش مردم ظرفیت برای انطباق با دکتر اسلام گفت.

بیشتر و بدتر سیل برچسبها.

حتی اگر دمای متوسط جهانی افزایش فروتنی — 2 درجه سانتیگراد بیش از به طور متوسط برای preindustrial بار — جاری شدن سیل در طول براهماپوترا در بنگلادش است که پیش بینی شده برای افزایش 24 درصد است. با افزایش 4 درجه سانتیگراد سیل پیش بینی شده است به افزایش بیش از 60 درصد است.

مهم نیست که چه, دکتر, اسلام, گفت, این کشور را مجبور به وفق دهند. که نیاز به پول برای لایروبی رودخانه ها حفظ سدهای بهبود زهکشی و ارائه کمک به کسانی که بارها و بارها آواره و فقیر.

طرفداران فقیر می گویند بنگلادش مخمصه با حوادث نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل آب و هوا مذاکرات به تعویق افتاد تا سال 2021 نیاز به ارائه غرامت برای افرادی که باعث این مشکل است.

“مردم در حال از دست دادن هر چه کمی آنها گفت:” فرح کبیر بنگلادش کشور, مدیر ActionAid بین المللی است. “هنگامی که و چگونه آنها می رویم به پشتیبانی می کند ؟ زمانی که جامعه جهانی را متوقف و مسئولیت؟”

Somini Sengupta گزارش از نیویورک و Julfikar علی Manik از داکا, بنگلادش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de