ریاست جمهوری به طور فزاینده ای توسط هدایت سوء ظن و بی اعتمادی

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت پیشنهادی در روزهای اخیر که او در واقع آموخته درس از خود را در حال حاضر مشهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است که در نهایت منجر به استیضاح: بیش از حد بسیاری از مردم در حال گوش دادن به تماس های تلفنی خود را.

“زمانی که شما یک تماس خارجی رهبر, مردم, گوش دادن” او مشاهده شده در Geraldo ریورا را نشان می دهد رادیو. “من ممکن است در نهایت این عمل به طور کامل. من ممکن است در نهایت آن را به طور کامل.”

آقای ترامپ همیشه متقاعد شده است که او در احاطه شده توسط مردم که نمی توان اعتماد کرد. اما در این 10 روز از او تبرئه شده توسط سنا در او رشد کرده بیشتر آوازی در مورد آن و تبدیل پارانویا به سیاست پاکسازی خود در کاخ سفید از حرفه ای بیشتر مقامات آوردن وفاداران و سفت کردن دایره در اطراف او به کوچکتر و بیشتر وفادار cenacolo از خواص است.

استیضاح پرونده آقای ترامپ ساخته شده تا حد زیادی در شهادت از مقامات که در واقع کار می کرد برای او تقویت شده مشخصات خود را که دولت پر است از leakers, پلاتر whistle-blowers و خائن. حرفه ای و حرفه ای که مشغول به کار در دولت قبل از او وارد هستند به عنوان “اوباما holdovers” حتی اگر آنها وجود دارد قبل از رئیس جمهور باراک اوباما. شهادت در زیر حکم بود آقای ترامپ ساخته شده است روشن “سرکش.”

رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr., گفت: در توییتر پس از تبرئه که این تحقیقات مفید بود, در راه خود را به دلیل آن ساخته شده آن را آسان تر “کشف که همه نیاز به اخراج می شود.” رئیس و کارکنان خود را به طور فزاینده در برابر خیانت به او با خیانت به ملت است. که باعث می شود برای فرار از هشت ماه پیش به عنوان آقای ترامپ دعوا عقب-گارد نبرد با دولت خود را در حالی که رو خاموش در برابر دموکرات در مبارزات انتخاباتی به نفع یک دوم.

“من فکر می کنم او احساس می کند مانند مردم برای دریافت او از رفتن به دریا. منظورم فقط خودتان قرار دادن در کفش خود را” سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه از ایالت کارولینای جنوبی و سرسخت متحد به خبرنگاران گفت: هفته گذشته به عنوان رئیس جمهور برافراشته در توییتر در برابر وزارت دادگستری دادستان. “وجود دارد فقط یک کلی نا امیدی که سیستم — وجود یک استاندارد دوگانه در رسانه ها و در واقع در قانون است.”

در آخرین هفته و نیم آقای تهمت قرار دادند از دو شاهد که شهادت در خانه, تحقیق محروم نامزدی از یک مقام رسمی او مقصر بودن اندازه کافی وفادار و هزینههای دادستان و یک قاضی و حتی داوران forewoman در مورد دوست خود را Roger J. سنگ جونیور

او مشاور امنیت ملی فقط به پایان رسید انتقال بیش از 50 حرفه ای حرفه ای خارج از کاخ سفید و بازگشت به خانه خود سازمان. رئیس جمهور آورده برگشت دو از قدیمیترین و معتبرترین مشاوران امید هیکس و جانی McEntee به عنوان او خلوت به پیله اصلی خود را به سال 2016 انتخاباتی. و پرسنل بیشتر حرکت می کند به احتمال زیاد در این روز آمده است.

آقای تهمت شخصی وفاداری آزمون شرکت گسترش نه به اینکه کسی مشغول به کار در کاخ سفید پس از مراسم تحلیف خود اما آیا کسی بود که بخشی از کمپین 2016 وجود دارد و از ابتدا بر اساس مصاحبه با بیش از نیم دوجین مقامات دولت و مشاوران رئیس جمهور. تصمیم خود را به نوبه خود به دفتر ریاست جمهوری پرسنل به آقای McEntee 29 سال دستیار بود که یک بار دستور داد راهپیمایی در خارج از کاخ سفید توسط John F. کلی کامپیوتری کاخ سفید در آن زمان متولد شد و از نگرانی در مورد که در اطراف او, از افراد آشنا با این حرکت گفت.

در حالی که برخی از مقامات ذکر شده عدم پاسخگویی از مسئولان کاری در پرسنل اتاق کار دیگران گفت که آقای ترامپ گرفته بود به سرزنش آنها را برای قرار ملاقات است که او ساخته شده در مشاوره از دیگر مشاوران. که شامل گوردون D. Sondland جمهوریخواه دهنده او منصوب سفیر اتحادیه اروپا شد که یک شاهد کلیدی در استیضاح استعلام و در حال حاضر شده است را رد کرد. آن را نیز شامل John R. Bolton سابق مشاور امنیت ملی که برنامه ای برای انتشار یک کتاب در ماه آینده آشکار آقای تهمت دسیسه در مورد اوکراین است.

در مکالمات خصوصی آقای تهمت شکایت کرده تلخی که هیچ یک از دشمنان خود شده است با عنوان جرم جنایی متهم با استناد به James B. Comey سابق F. B. I. مدیر و زمانی معاون Andrew G. McCabe. آقای بولتون در خاص شده است یک منبع خشم خود را در گفتگوهای چند به گفته افراد آشنا با آنچه رئیس جمهور گفته است. او را متهم آقای بولتون از خیانت به او و روشن ساخته شده است خشم خود را گسترش به هر کسی که او معتقد است با کمک آقای بولتون.

آقای تهمت پیشنهاد که او ممکن است نوار مقامات دولتی از گوش دادن به تماس های تلفنی خود با رهبران خارجی را معکوس دهه از عمل در کاخ سفید است. رئیس جمهور به طور سنتی دارای چندین دستیاران از شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه مانیتور خارجی رهبر تماس برای کمک به تفسیر معنای خود را ثبت هر گونه توافق نامه و اطلاع رسانی به قطعات مربوطه از دولت است.

آقای ترامپ اما احساس سوخته در اوایل زمانی که رونوشت از تماس های خود با رهبران مکزیک و استرالیا به بیرون درز شد به واشنگتن پست. در طول صحبت های بعدی با رهبران خارجی او گاهی اوقات لگد مشاوران خصوصی در ایران و در مورد رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه و حتی خواستار آن شدند که خود را مترجم به نوبه خود بیش یادداشت از بحث است.

“او می داند که هر چیزی که حتی منطقی بحث کردن از دهان خود بر روی گوشی و یا خاموش خواهد شد و گزارش و تفسیر در بد ترین راه ممکن” آقای ریورا اچ رئیس جمهوری که مصاحبه با او را برای خود کلیولند رادیو نمایش گفت: در روز شنبه. “به عنوان یک نتیجه او به من نشان داد که او به طور چشمگیری پوسته پوسته شدن پشت” تعداد زیادی از مردم “لوپ به حالت تماس بگیرید.”

قصد بازگشت به روز خود را در املاک و مستغلات کسب و کار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی در نظر گرفته ظن کلیدی برای موفقیت است. “پارانویا” او توصیه در انگیزه سمینار در سال 2000. “در حال حاضر است که برای تلفن های موبایل وحشتناک است. اما شما باید درک کنند که مردم متاسفانه متاسفانه بسیار باطل است. شما فکر می کنم ما خیلی متفاوت از شیرها در جنگل ؟ من نمی دانم.”

و نه ریاست جمهوری پارانویا یک پدیده جدید حتی به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که افزایش آن به هدایت فلسفه خود را در کاخ سفید. از توماس جفرسون به فرانکلین روزولت و جان اف کندی, دیگر رئیس جمهور تبدیل شده در زمان به قدر و حتی روش های بی رحمانه در برابر دشمنان خود مانند شنود غیر قانونی است. احتمالا هیچ پیشین رئیس جمهور بودند به عنوان پارانوئید به عنوان لیندون جانسون و ریچارد نیکسون و در مورد دوم به آن کمک کرد تا او را از ریاست جمهوری است.

“این پارانویا سبک قدیمی و مکرر پدیده در زندگی عمومی است که اغلب در ارتباط با حرکات مشکوک نارضایتی” به عنوان ریچارد هافستادر های مشهور midcentury مورخ آمریکایی نوشت: در خود نقطه عطفی 1964 مقاله “این پارانویا سبک در سیاست آمریکا است.” در آقای ترامپ مورد آن متصل با حامیان مشکوک از نخبگان است.

John A. Farrell, یک نیکسون شرح حال گفت: بیشتر از دیگر روسای جمهور موفق به مهار و یا خود را پنهان پارانوئید عناصر, اما آن سوار جانسون و نیکسون به افراط بودند که در نهایت خود مخرب است. آقای ترامپ گفت: می بیند بدون نیاز به پنهان کردن آن.

“او در پاسخ به انتقاد مخالفان و دیگر محدودیت هایی در قدرت خود را با یک مبتذل انرژی و ننگین Nixonian استراتژی که آمریکایی ها از یکدیگر متنفر قوی در راه به دست گرفتن و امن قدرت” آقای فارل گفت. “این تصادفی نیست که یک رئیس جمهور اقدام به این راه می آید از یک زنجیره ای از تأثیرات است که شامل Roy کوهن و راجر سنگ.”

آقای تهمت مشاوران و مدافعان به نوبه خود به nostrum — فقط به خاطر او ممکن است پارانوئید به این معنا نیست مردم نه به او. بی امان تحقیقات در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن-هجوم پیام های متنی توسط F. B. I. مقامات افراط نظارت حکم در سابق کمپین مشاور های دیرین وکیل-دلال که علیه او سوت دمنده که در زمان نگرانی های خود را به آمریکا, همه, آن, آنها گفت: کمک به یک فهم defensiveness.

“مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به اتاق تقریبا پاتولوژیک بی اعتمادی نسبت به دیگران و غیر قابل مقاومت ضربه ای برای حمله به هر گونه تهدید درک شده” جاناتان Turley, یک استاد حقوق در دانشگاه جورج واشنگتن که شهادت در برابر استیضاح آخرین سال قبل از کمیته قضایی مجلس. “این مستند تعصب در F. B. I. و وزارت دادگستری در برابر تهمت سوخت خود را از سوء ظن و تمایل به کانتر. هر دو خود را برداشت و پاسخ او شد بیشتر اغراق شده است.

“اما” آقای Turley افزود: “او سوء ظن اعتبار شد به حدی در این تحقیقات چیزی است که بسیاری حاضر به اذعان. او به واشنگتن با یک دستور کار است که به شدت متضاد و تهدید به وضع موجود. آن را بلافاصله روشن شد که او با آن مواجه عمیق مخالفت دستور کار خود دارد.”

به عنوان با بسیاری از جنبه های شخصیت او را دانه از آقای تهمت واکنش ممکن است دروغ در زندگینامه خود را. Michael D’Antonio نویسنده “حقیقت در مورد تهمت” به یاد می آورد که رئیس جمهور آینده مطرح شد توسط یک پدر که به او آموخت که همه زندگی یک نبرد برای قدرت است و او باید یک “قاتل.” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن d’آنتونیو گفت: آمد به دیدن دیگران به عنوان مفید برای اهداف خود و یا موانع خرد.

“در این راه او را وادار همه ما برای زندگی در جهان است که یک بار وجود داشته و فقط در تهمت و ذهن خود را در نزدیک دایره” d’آنتونیو گفت. “در اینجا در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا ما به این باور است که همه نهادهای فاسد هستند. هیچ کس قابل اعتماد است. کسانی که صحبت می کنند در برابر او دریغ. کلمات اعتراض و افشاگری است که ممکن است توسط ساخته شده whistle-blowers در حال خفه از ترس. این جهان مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه مسکونی و او می خواهد ما را به زندگی می کنند وجود دارد بیش از حد.”

پیتر بیکر گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de