محبوب لویی صاحب رستوران بود کشته شده توسط پلیس. چه اتفاقی افتاده است ؟

در این گیج کننده نهایی ثانیه از زندگی اش, دیوید McAtee او را دیدم کباب پز ایستاده در Louisville, Ky., پر کردن با مردم به دنبال پناهگاه از اجرای قانون است.

پلیس و گارد ملی بدست کرده بود به تقاطع 26 خیابان و غرب برادوی به اجرا درآوردن 9 بعد از ظهر حکومت نظامی. نیمه شب گذشته بود و گروه از دوستان در این شهر عمدتا سیاه و سفید پایان غرب بودند mingling و گوش دادن به موسیقی در خارج از دینو غذایی Mart, محبوب ایستگاه گاز پاتوق و یایا BBQ آقای McAtee را متواضع رستوران.

“برو! برو!” افسران فریاد زد. سپس آنها اخراج فلفل توپ.

همانطور که مردم با عجله از داخل درب سمت به را پوشش آقای McAtee peeked کردن تفنگ در دست است. او به نظر می رسد به ساقه.

لحظاتی بعد او غیر روحانی کشته شدن توسط یک گلوله به قفسه سینه. دو افسر پلیس و دو نفر از اعضای گارد به حال ترخيص سلاح های خود را شلیک حدود 18 دور.

آنچه در چند دقیقه بین زمانی که اجرای قانون وارد شده و زمانی که آقای McAtee و 53 کشته شد در اوایل صبح روز دوشنبه در حال حاضر تحت بررسی توسط فدرال و مقامات دولتی در کنتاکی. تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال حاضر خروشان در لوییویل بیش از مرگ و میر ناشی از Breonna تیلور و جورج فلوید. در حال حاضر تظاهر کنندگان اضافه شده نام دیگری به لیست: David McAtee.

اعتبار…ماروین McAtee

مقامات می گویند پلیس و گارد ملی بودند بازگشت آقای McAtee آتش. نظارت ویدئوها منتشر شده توسط لویی مترو اداره پلیس و همچنین به عنوان یک تماشاچی تصویری تجزیه و تحلیل توسط visual تحقیقات تیم نیویورک تایمز نشان می دهد که او شلیک تفنگ خود را.

اما آنها همچنین نشان می دهد بر اساس یک هماهنگ گاهشناسی از وقایع آن شب که پلیس تا به حال برای اولین بار اخراج حداقل دو فلفل توپ را از خارج از رستوران به سمت آقای McAtee و بستگان خود را. یکی از توپ که ممکن است به طور قابل تشخیص در آن زمان از دیگر مهمات — ضربه یک بطری در یک جدول و دیگری نزدیک به هدف قرار دادن خواهرزاده خود را در سر درست قبل از اینکه آقای McAtee از کار اخراج شدند.

شلیک در نظر گرفته شده برای پراکنده کردن جمعیت در خارج از رستوران در نقض مقررات منع رفت و آمد. اما جمع آوری شد معترضان به کسانی که آنجا بودند گفت: اما از ساکنان که برای یک زمان خوب در یکشنبه شب.

“آنها ممکن است نقض مقررات منع رفت و آمد, اما من نمی دانم اگر آن را توجیه بودن شات با فلفل توپ” گفت: David James, یک افسر سابق پلیس و رئیس لویی مترو شورای اسلامی که در منطقه شامل سایت از تیراندازی.

Video player loading
نیویورک تایمز انتشار همزمان نظارت ویدئوها و اطرافیان تصویری ضبط شده در طول تیراندازی مرگبار دیوید McAtee در Louisville, Ky., در تاریخ 1 ژوئن. این ویدئوها فعال کردن بینندگان را به دیدن آنچه که اتفاق افتاد قبل از تیراندازی مرگبار از آقای McAtee توسط پلیس و ملی Guardsmen. هشدار: زبان قوی.اعتباریاعتباری…نیویورک تایمز

آقای جیمز می دانستند که آقای McAtee گفت که او و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار در لوییویل نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر مقامات می شده اند خیلی سریع به استقرار فلفل توپ برابر مقررات با متخلفان در یک محله.

“اگر آنها می شده است در بخش دیگری از شهر و مردم بودند lounging در یک گروه بزرگ می خواهم که آنها را نورد با گارد ملی و اخراج فلفل توپ و یا آنها بالا رفته و صحبت به مردم؟” آقای جیمز گفت. تا به حال ماموران به سادگی گفت: مردم برای روشن کردن آقای جیمز گفت: “من یک احساس است که نتیجه می توانست متفاوت باشد.”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

14m پیش
ساعت پس از حکومت نظامی, پلیس ارسال بروکلین معترضان صفحه اصلی.
1ساعت پیش
زیادی اعتراض در دیترویت مسالمت آمیز به پایان می رسد.
2 ساعت پیش
در واشنگتن اعتراض بارندگی و غرش رعد.

آقای McAtee بستگان می گویند او نمی خواهد که آگاهانه در پلیس. او دوست داشت به ارائه افسران غذای رایگان در رستوران خود به نام یایا دلیل است که یایا آقای McAtee را با نام مستعار. این کباب پز ایستاده بود و همچنین آقای McAtee خانه: او در زیرزمین گفت: برادرزاده اش ماروین McAtee, 46, که کمک به اجرای کسب و کار و رستوران هنگامی که تیراندازی شروع شد.

اجرای قانون نشان داده بود تا در شب شنبه برای هشدار دادن به مردم در خارج در مورد منع رفت و آمد آقای McAtee گفت. زمانی که پلیس و گارد ملی کشیده تا اوایل صبح روز دوشنبه او فکر است. گاهی وقتها کردم داد و بیداد کن در دینو است که در آن بازداشت غیر معمول نیست, او گفت:, اما عموی خود بود و در شرایط خوب با پلیس است.

اعتبار…لوقا Sharrett برای نیویورک تایمز

این گروه در یایا این ایوان شامل شاید نیم دوجین مردم گفت: بسیاری از آنها دوستان نزدیک گوش دادن به موسیقی و لذت بردن از آب و هوای خوب پس از هفته ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. چندین بستگان در داخل بودند کمک دیوید McAtee تمیز کردن.

مردم شروع به جریان در بار فلفل توپ از کار اخراج شدند. این سیاست اداره پلیس این است که شلیک توپ به زمین در مقابل جمعیت به سعی کنید به آن را پراکنده دستیار رئیس LaVita Chavous گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

دستورالعمل ها همچنین می گویند افسران باید سعی کنید برای جلوگیری از استفاده از زور برای متفرق کردن خشونت پرهیزی در جمعیت شناسایی خود را به عنوان پلیس و مردم را در یک مدت زمان معقول و با رعایت پراکندگی سفارشات.

یکی از این توپ به نظر می رسد به طور مستقیم ضربه یک بطری نوشابه خارج از یایا را BBQ, ضربه زدن آن یک میز است. یکی دیگر از فلفل توپ زده راهرو. آقای McAtee شویم که تا به حال با نزدیک شدن به درب از داخل تقریبا ضربه به سر. او حمایت, امنیت, تصویری نشان داد.

دیوید McAtee برداشت تفنگ خود را که holstered در لگن منتقل و نسبت به خواهر زاده خود را. او با قرار دادن دست خود را به بالا و خارج از درب. پس از آن صدای یک شات خود را با توجه به پلیس — به دنبال یک رشته از عکس از پلیس و گارد ملی.

ماروین McAtee گفت که او نمی دیدن عموی خود را شلیک کنید. افراد دیگر در میان جمعیت بوده مسلح گفت; پلیس بازیافت شش اسلحه و یک تفنگ ساچمهای از صحنه جرم.

“وجود دارد هیچ راه او تا به حال یک چشم انداز روشن از پلیس از وجود” آقای McAtee گفت. “او تا به حال هیچ وجه قصد تیراندازی در هیچ پلیس.”

اگر او شلیک و او گفت: “آن شده اند که برای دفاع از اموال خود را در اعتقاد به این که کسی در خارج ممکن است تهدید آن — و بالاتر از همه برای محافظت از خواهر زاده خود را: “من می دانم که در قلب من درگذشت او برای او.”

رئیس Chavous گفت: نظارت تصویری منتشر شده توسط مقامات نشان داد که دیوید McAtee “شلیک سلاح خود را از در بیرون از کسب و کار خود را به عنوان پلیس نزدیک شد.”

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت دولت او منتشر شده بود غیر منتظره ای اطلاعات دقیق در مورد این تحقیقات پس Kentuckians می تواند “را تعیین و با چشم خود.”

“من می دانم که ما باید به طور شفاف,” او گفت:.

اعتبار…لوقا Sharrett برای نیویورک تایمز

در روز سه شنبه, شهردار گرگ فیشر اخراج استیون کنراد رئیس پلیس پس از یادگیری است که افسران درگیر در تیراندازی به حال موفق به فعال کردن بدن خود دوربین. شلیک آمد و پس از سالها نگران حوادث است که کاشته اند بی اعتمادی در پلیس از جمله یک رسوایی است که در آن افسران تجاوز جنسی نوجوانان در یک گروه-اجرای برنامه های جوانان. این شهر نیز دیده می شود سنبله در آن نرخ قتل.

تحت فشار بیش از خانم تیلور قتل آقای کنراد گفت: در ماه گذشته که او بازنشسته خواهد بود در پایان ماه ژوئن. اما آقای McAtee کشتن sped تا خروج او و معاون رئیس رابرت شرودر گرفته است جای خود را در حال حاضر جلوتر از ملی جستجو. این شهر همچنین قصد دارد به استخدام یک مشاور به بررسی بخش های آموزشی و سیاست های آقای فیشر گفت.

شهردار به پایان رسید حکومت نظامی در روز پنج شنبه گفت که آن را تا به حال کمک به حفظ صلح بلکه تصدیق کرد که این شهر تا به حال نشان داده و “ناتوانی در اعمال آن را به طور مساوی.”

خانم تیلور 26 ساله اورژانس تکنسین کشته شد در آپارتمان او در ماه مارس بعد از پلیس سعی در خدمت یک حکم وجود دارد حساب های متفاوت که آیا آنها در زدم و ماموران گفت: کسی که در داخل اخراج ، افسران در آن واحد نمی شد و نیاز به پوشیدن بدن دوربین outraging ساکنان و وادار به تغییر سیاست. لویی نیز به حالت تعلیق بدون ضربه حکم عمل است. هیچ افسران اخراج شده است در این تیراندازی که در دست بررسی است.

این دو افسر پلیس که با شلیک سلاح های خود را شب آقای McAtee کشته شد Allen, Austin و کتی خدمه که قرار است در مرخصی اداری. این گروه همچنین شروع یک حرفه ای استانداردهای تحقیقات به افسر خدمه بیش از یک Facebook پست که در آن او با اشاره به یک عکس از یک زن معترض در تلاش برای به دست او گل.

“او می گوید و انجام خیلی بیشتر از ‘ارائه گل به من” افسر نوشت. “من امیدوارم که فلفل توپ که او روشن با کمی بعد از آن صدمه دیده است. دوباره و دریافت ya بیشتر اوله دختر من در خط دوباره امشب.”

عمده استفان مارتین سخنگوی کنتاکی گارد ملی که ماموریت بود برای حمایت از اداره پلیس کاهش یافته است به شناسایی دو نفر از اعضای گارد درگیر در تیراندازی.

اعتبار…لوقا Sharrett برای نیویورک تایمز

آقای McAtee را عزادار خانواده و دوستان صرف روز پس از مرگ او شنیدن از اعضای جامعه در مورد آقای McAtee سخاوت. آقای جیمز شورای رئیس جمهور به خاطر آن است که صاحب رستوران ارائه وعده غذایی رایگان در سال گذشته به خانواده مردی که در زندگی در ماشین خود را. مرد نمی خواهید آن را بپذیرید چرا که او شرمنده شد که خانواده اش او را قادر به پرداخت.

“من خواهد شد مراقبت از آن چگونه به نظر می رسد” آقای McAtee گفت: با توجه به آقای جیمز و او آن را مانند نگاه مرد به پرداخت برای همه چیز.

کورا Miller کمک گزارش. Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>