یک هواپیما تا به حال به نوبه خود در اطراف و پرواز از 1000 مایل در بازگشت به خانه به خاطر یک مرد در هیئت مدیره ادعا را ووهان coronavirus

Top World News بوئینگ 737

Top world news

  • یک پرواز به مونتگوبی, جامائیکا مجبور شد به نوبه خود در اطراف و بازگشت به کانادا پس از یک مرد ایستاد و اعلام کرد که او به قرارداد coronavirus در حالی که در سفر اخیر به چین است.
  • 28 ساله جیمز Potok اعلام اواسط پرواز در روز دوشنبه که او تا به حال قرارداد این ویروس کشنده به گفته پلیس محلی.
  • هنگامی که هواپیما در بازگشت به پیرسون تورنتو در فرودگاه بین المللی بود مورد بررسی کادر پزشکی و تلقی شد نشانه رایگان.
  • کانادا تایید پنجم آن coronavirus مورد در روز سه شنبه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک top world news پرواز از تورنتو به مونتگوبی, جامائیکا مجبور شد به نوبه خود در اطراف یک مرد ایستاد و اعلام کرد که او به قرارداد coronavirus در حالی که در سفر اخیر به چین است.

پوست پلیس منطقه ای در بیانیه ای گفت که در حدود 1 بعد از ظهر به وقت محلی در دوشنبه 28 ساله جیمز Potok اعلام اواسط پرواز که او قراردادی به این ویروس کشنده که تا کنون به کشته شدن حداقل 426 مردم و آلوده بیش از 20 ، 000 در سراسر 24 کشور جهان است.

به گفته پلیس اعلام شد با خدمه پرواز که تصمیم به بازگشت به پیرسون تورنتو در فرودگاه بین المللی. مرد مورد بررسی قرار گرفت پس از فرود در تورنتو در حدود ساعت 2 بعد از ظهر بود و تلقی علامت رایگان.

Potok شد و متهم به فساد است و به دلیل در دادگاه انتاریو در ماه مارس است.

داده ها از FlightRadar24 نشان می دهد که هواپیما مسیر پرواز. این هواپیما به نظر می رسد که تبدیل به اطراف و حدود دو ساعت به پرواز در نزدیکی Jacksonville, Florida.

تورنتو coronavirus مسیر پرواز

FlightRadar24

Top world news در بیانیه ای گفت به CBC که خدمه پردازنده به دنبال روش های مناسب برای بیماری های عفونی از جمله جداسازی ، آنها همچنین این حادثه عذرخواهی کرد.

پنج نفر تست مثبت برای این ویروس در کانادا از جمله سه در تورنتو و ونکوور, از شنبه.

حداقل 62 شرکت های هواپیمایی را لغو پروازها به مقصد چین در میان coronavirus نگرانی.

روز یکشنبه نخست وزیر کانادا جاستین ترودو تشکیل یک ویژه incident response گروه به بحث در مورد شیوع و تلاش برای مهار این ویروس در کانادا.

“دولت باقی می ماند به طور کامل درگیر در موضوع و انجام تمام است که لازم است برای اطمینان از ایمنی از کانادایی ها هر دو در خانه و خارج از کشور” ترودو در بیانیه ای گفت.

ترودو همچنین گفت که اجاره بازی خواهد پرواز به ووهان چین — کانون این بیماری در حال حاضر در مستند — در روزهای آینده به تخلیه کانادایی ها به دام افتاده در این شهر است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>