یک پزشک نوشت که اشعار یک پرستار که اشتیاق برای کودکان: بهداشت و درمان ایالات متحده کارگران که درگذشت از Covid-19Lost خط مقدم همکاری بین نگهبان و قیصر اخبار بهداشت و درمان است که با هدف به سند زندگی بهداشت و درمان کارگران در آمریکا که می میرند از Covid-19 و به درک که چرا بسیاری از در حال سقوط قربانی به این بیماری همه گیر.

هر هفته ما در حال مستند سازی موارد جدید بهداشت و درمان کارگران که فوت کرده اند در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا داستان های خود را:
Photograph:

برنارد عطا, 61
غنا متولد پرستار ساخته شده ‘تاثیر عمیقی در سراسر این سیاره’

شغل: پرستار ثبت شده
محل کار: تادیبی پذیرش مرکز در شرق اوهایو
تاریخ مرگ: 17 مارس سال 2020

در ماه دسامبر گذشته زمانی که Kojoh عطا بازدید از خانه پدرش در شهر Offinso غنا او وارد تحمل هدیه. پدرش برنارد عطا مشغول به کار اضافه کاری در اوهایو, زندان, بنابراین او می تواند به استطاعت ارسال طبل لباس در سراسر اقیانوس اطلس.

KHN لوگو

داخل شد و کفش, صندل و رالف لورن polos برای عموزاده. “همیشه با راه راه” Kojoh گفت: “پس پسر می دانست که آنها خاص است.” پدرش سخاوت و بستگان خود را’ توجه به او ساخته شده Kojoh متوجه “وجود دارد بی شماری قهرمانان گمنام ساخت یک تاثیر عمیق در سراسر این سیاره”.

به عنوان Covid-19 ویران اوهایو Kojoh خواست پدرش به ترک کار نگران ناکافی دنده محافظ. برنارد رد کرد و گفت آن وظیفه خود را به ماندن بگیرید. (یک زندان سخنگو گفت که شخصی دنده محافظ “… بود و همچنان در دسترس کارکنان است.”)

پس از برنارد آزمایش مثبت برای Covid-19 او باقی مانده است, صفحه اصلی, ترس از صورتحساب بیمارستان. در 17 مه Kojoh از خواب بیدار شد به سراسیمگی از پیام های واتساپ. پدر خود را ترک پشت سر همسر خود را سه دیگر فرزندان و نوه ها.

– الی Cahan
Photograph:

نستور باتیستا 62
آرام پرستاری دستیار یک کارگر سخت کوش

شغل: دستیار پرستاری
محل کار: کلارا Maass مرکز پزشکی در بلویل, New Jersey
تاریخ مرگ: 15 مارس سال 2020

نستور باتیستا آمد از یک خانواده آرام مردان است. او آرام بود هم گفت: سیسیلیا باتیستا یکی از چهار خواهر و برادر.

سیسیلیا و نستور آمد به ما از فیلیپین در 1980s. سیسیلیا شد ، نستور که تا به حال مورد مطالعه قرار مهندسی تبدیل به یک پرستاری دستیار.

نستور زندگی با سیسیلیا خانواده کار می کرد و در همان بیمارستان به صورت 24 سال, او گفت:. نستور که به دیابت پخته شده برای خودش و “ترجیح به انجام همه چیز را به تنهایی”.

او را برداشت اضافی شیفت در روز خود را خاموش. سیسیلیا گفت: “او فقط کار و کار و کار.”

هشت روز پس از او در بیمارستان بستری شد با Covid-19 سیسیلیا به صحبت کرد نستور توسط تلفن. او گفت که او احساس خوب است. روز بعد او منتقل شد به بخش مراقبت های که در آن او از ایست قلبی.

یکی از نستور همکاران درگذشت و همان روز از Covid-19 عوارض. یک سخنگوی بیمارستان کاهش یافته است به نظر مرگ و میر خود را با استناد به حریم خصوصی.

سیسیلیا قرار داده است یک کوزه حاوی نستور خاکستر در اتاق خواب خود را. او قصد دارد خود را به باقی می ماند به فیلیپین و محل آنها را در کنار برادر بزرگتر است.

نستور تا به حال چند نفر از دوستان او گفت: اما در این راه: “اگر کسی به دیدار من برادر دیگر کسی را بازدید نستور نیز هست.”

– ملیسا Bailey
Photograph:

جان رابرت Oglesbee, 80
یک دکتر و یک شاعر او را انجام نداده’

شغل: پزشک خانواده
محل کار: CCOM گروه پزشکی کلینیک قلب و عروق در ماسکووگی اوکلاهما
تاریخ مرگ: 26 مارس سال 2020

جان Oglesbee پذیرش پرداخت در قالب یک بوشل ذرت یا گوشت از خانواده مزرعه. مهم نیست که او همیشه قرار دادن بیماران خود را برای اولین بار.

“او عاشق شهر های کوچک ایالت اوکلاهما گفت:” نوه آدم Oglesbee.

برای دهه Oglesbee فرار یک عمل خصوصی در خارج از ادا در جنوب مرکزی ایالت اوکلاهما. در سال های اخیر او تمرین در یک کلینیک قلب و عروق در زادگاه خود.

خواننده مشتاق در هر موضوع او همیشه بازگشت به کتاب مقدس است. او churchgoer و شماس برای بسیاری از سال و اغلب مهمان-موعظه. او همچنین نوشت: اشعار گاهی اوقات بر روی دستمال سفره یا پشت یک پاکت نامه; او پر آنها را در کتاب های خود را گسترده کتابخانه.

او را دیدم بیماران تا زمانی که او بیمار شد با Covid-19. در 19 مارس او را به خانه انزوا. او آزمایش مثبت روز بعد. خود کارفرما را پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

“او به من گفت که من آخرین بار او را دیدم در خانه خود را از طریق پنجره, ‘Dammit من نبود انجام می شود'” آدم گفت.

– Eriech Tapia, دانشگاه اوکلاهما
Photograph:

Monemise Romelus, 61
پرستاری یکی از دستیاران چهار فرزند او را به حوزه بهداشت و درمان

شغل: دستیار پرستاری
محل کار: نیوجرسی جانبازان یادبود خانه در منلو پارک ادیسون در نیوجرسی
تاریخ مرگ: 11 مارس سال 2020

هر روز برای ناهار Monemise Romelus و همکار او هائیتی همکاران گرم تا پس از کاسه کاسه از غذاهای سنتی: بوقلمون سرخ شده و برنج و نخود فرنگی griot – گوشت خوک شانه خوابانده شده در مرکبات. آنها به طور مشترک با همه گفت شرلی Lewis او رئيس جمهور اتحادیه.

Romelus آرام بود اما تا به حال بسیاری از دوستان لوئیس گفت. او مخابره هنگامی که صحبت کردن در مورد او چهار فرزند همه آنها کار در بهداشت و درمان.

زمانی که این بیماری همه گیر شروع کارگران در ابتدا گفت: نه به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از موجب ترس بیماران گفت: پل دا کوستا, یک وکیل به نمایندگی از Romelus خانواده. Romelus که مشغول به کار در یک طبقه که در آن بیماران تحت درمان بودند به صورت Covid-19 نیست کافی دنده محافظ قرارداد Covid-19 و درگذشت دا کوستا گفت.

بیش از 100 کارگر در جانبازان خانه باید آزمایش مثبت برای Covid-19; 62 ساکنان درگذشت, دولت, داده ها را نشان می دهد. تسهیلات سخنگوی کاهش یافته است به نظر Romelus مرگ اما گفت: کارگران “به کارگردانی پوشیدن PPE مطابق با دستورالعمل CDC”.

مدیریت هرگز اذعان Romelus مرگ لوییس گفت. زمانی که پلیس به قتل جورج فلوید مشتعل تظاهرات در سراسر کشور کارکنان و سرپرستان جمع آوری شده برای هشت دقیقه سکوت. لوئیس گفت: او اصرار داشت آنها را نگه دارید یک لحظه سکوت برای Romelus بیش از حد.

– ملیسا Bailey
Photograph:

ماریو Araujo, 49
نشاط و گرم او شیکاگو اولین آتش نشان به مرگ از Covid-19

شغل: آتش نشان و تکنسین فوریتهای پزشکی
محل کار: Chicago fire department کامیون شرکت 25
تاریخ مرگ: 7 مارس سال 2020

با وجود مبارزه با آتش سوزی و درمان مجروح برای نزدیک به 20 سال ماریو Araujo باقی مانده مسخره و نور است.

او توانایی خارق العا د به دیلم یا اهرم بلند کردن کفش سقف و پاپ درهای باز گفت: Richard وایتهد یک شخص آتش نشان است. اما او همچنین عاشق بازی کردن حافظه مجازی ماشین آلات و ترک خوردگی جوک.

“او همیشه شوخی در اطراف. شما هرگز نمی تواند او را جدی” وایتهد گفت. “اما هنگامی که آن زمان برای رفتن به محل کار او فقط همیشه آماده برای رفتن.”

او اولین شیکاگو آتش نشان به مرگ از coronavirus گروه را تایید کرد. شیکاگو شهردار لری Lightfoot افتخار او در توییتر: “ماریو selflessly اختصاصی زندگی خود را به محافظت از جوامع ما است.”

Araujo با نزدیک شدن رابطه اش با دوست دخترش رزا Castillo 48 و پسرش, لئو, هفت, با همان مراقبت. او توجه چیدن لئو از مدرسه و به او یک قرص کامپیوتری به طوری که آنها می تواند ارتباط برقرار زمانی که او در سفر کرد.

“او پسر من حتی اگر آنها نمی, به اشتراک گذاری همان خون” Castillo گفت.

Castillo گفت: لئو که خدا در زمان Araujo به سهولت درد و رنج خود را. او گفت: فرزند او معتقد است که او یک فرشته: “او در آغوش من و می گوید:” مادر من می توانم احساس پدر با ما.”

– کارمن هردیا رودریگز
Photograph:

راجر لیدل, 64
بیمارستان مدیر تامین فاقد دنده محافظ برای خود

شغل: مدیر تامین
محل کار: مک لارن چخماق بیمارستان در فلینت میشیگان
تاریخ مرگ: 10 مارس سال 2020

راجر لیدل بود یک مرد خانواده است. یکی از نه خواهر و برادر او اغلب به بازدید از خانواده گسترده خود را پشت در می سی سی پی. او درگیر شد و او در کلیسا و دوست داشتنی پخت و پز وسترن و شیکاگو خرس.

لیدل پیوست دریایی سپاه پس از دبیرستان و در نهایت حل و فصل در میشیگان کار در مک لارن سنگ چخماق برای تقریبا 20 سال است.

کار خود را در زمان او بیش از همه بیمارستان – از جمله به طبقه با Covid مثبت بیماران – و به عنوان تعدادی از موارد صعود او رشد نگران است. لیدل درخواست دنده محافظ, از بیمارستان که در, اتحادیه اروپا, اما رد شد از او نمی درمان بیماران. در یک ایمیل از یک سخنگوی بیمارستان گفت: مک لارن چخماق تا به حال دولت به دنبال دستورالعمل برای اطمینان از کارکنان دریافت کافی دنده محافظ.

در 30 مارس, لیدل ارسال به Facebook: او هفته گذشته در ICU و بخش مراقبت های ويژه, بدون PPE. “برای من دعا کنید خدا است که هنوز در کنترل,” او نوشت.

لیدل آزمایش مثبت برای Covid-19. او قرار بود در ونتیلاتور اما ترک پشت همسرش چهار فرزند دو stepchildren و 11 نوه.

– Shefali Luthra

Quen اگبر آکو و 53
یک پرستار از کامرون که دوست را به آواز خواندن و رقص

شغل: پرستار ثبت شده
محل کار: FutureCare پیر دادگاه پرستاری صفحه اصلی رندلزتاون مریلند
تاریخ مرگ: 10 مارس سال 2020

Quen آکو شناخته شده بود به پوشیدن لباس شیک, لباس های روشن و شکستن در رقص و آواز است. ارسال به صورت آنلاین یادبود دوستان و خانواده و همکاران شرح داده شده پر جنب و جوش و مهربان است.

“حافظه من از شما این است که از یک گرم فرد که از شکستن در آهنگ شادی” یکی از دوستان نوشت. یکی دیگر از توصیف خندیدن به شوخی در داخل با آکو تنها چند هفته قبل از مرگ او. “من برای یک ثانیه فکر می کنم که من هرگز به شنیدن این که توجهی خنده دلچسب دوباره؟”

متولد در کامرون آکو به دست آورده خود را در رشته پرستاري در ایالات متحده و کار برای زنجیره ای از خانه های سالمندان و مراکز توانبخشی که دیدم بزرگ Covid-19 شیوع است. به گفته مقامات از مریلند وزارت بهداشت, شبکه نه امکانات تایید 1,422 موارد Covid-19 و 181 مرگ و میر در میان بیماران و کارکنان از 26 ژوئن.

آکو خانواده کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله اما به گفته یک ایستگاه خبری محلی که او درگذشت Covid-19. نگهبان به طور مستقل تایید آکو را علت مرگ با یکی از اعضای سابق شرکت کارگران است. آکو را کارفرما را پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد مرگ او.

– آنا ژان قیصر

سوزان Sisgundo, 50
دوستان می گویند نوزادان, پرستار یک کودک نجوا کن

شغل: پرستار ICU نوزادان
محل کار: بیمارستان بلوو در شهر نیویورک
تاریخ مرگ: 8 مارس سال 2020

با هشت خواهر و برادر, سوزان Sisgundo تا به حال به مبارزه برای ایستادگی کردن اینکه آیا آن را دانشگاهیان و یا یک حرکت رقص, دوست, دوست Lowelia Avellana گفت.

دو ملاقات در کلاس مدرسه در فیلیپین. Avellana به نیویورک نقل مکان کرد; Sisgundo دنبال کرد. آنها مورد مطالعه قرار پرستاری و زندگی در کوئینز 10 دقیقه از هم جدا.

Sisgundo مشغول به کار در یکی از کشور شلوغ ترین بیمارستان که در اواسط ماه مارس با Covid-19 بيمار. یک سخنگوی بیمارستان گفت: کارکنان خود را تا به حال مناسب تجهیزات حفاظت شخصی.

در بخش مراقبت ويژه نوزادان واحد Sisgundo یک کودک نجوا کن ماهر در coaxing این fussiest نوزاد به خواب.

“او می خواست به بچه ها” Avellana گفت: “اما او خوش شانس برای پیدا کردن یک پسر خوب.”

در ماه مارس Sisgundo شروع به احساس بیمار. هنگامی که او در تلاش برای نفس کشیدن او گرفته شده بود به کوئینز بیمارستان که در آن Avellana کار می کند. بیمارستان غرق شد و Avellana نمی تواند رسیدن به دوست خود را قبل از او را انتوبه. او بازدید او هر روز.

دوستان در حال برنامه ریزی برای سفر به فیلیپین بعد از این سال را به جشن تولد خود را. در حال حاضر Avellana در حال رفتن به او را بهترین دوست, دوست, صفحه اصلی.

– کاتلین Horan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de