‘یک طوفان کامل’: فقر و نژاد اضافه کردن به Covid-19 تلفات در آمریکا جنوبیLast آخر هفته در دو کلیسا در New Orleans دو شبان از خواندن جداگانه معابر از کتاب مقدس به عنوان آنها به خاک سپرده شد چهار نفر از اعضای همان خانواده است. هر مرده بود در عرض چند روز از یکدیگر پس از انقباض رمان coronavirus.

در سنت جیمز Methodist church تک-طبقه آجر قرمز در شهر هفتم ward, برگرد یوسف تیلی خوانده لوقا فصل 15 او به عنوان سوگواری تیموتی فرانکلین 61 و برادران آنتونی 58 و هرمان و 71. “سه ولخرج پسران,” او گفت: کوچک و جماعت عزادار بستگان نشستن در یک فاصله از یکدیگر “رفته اند به پدر آسمانی.”

Tilly آموخته بود “پسران” پس از آنها کودکان بودند در مدرسه یکشنبه. “من دعا قبل از سرویس و خدا به من قدرت,” او گفت:.

روز بعد در باپتیست گنگ پاستور Jermaine dani w خواندن از کار فصل 1 به عنوان او به یاد برادران مادر 86 ساله آنتوانت, Franklin, مادام العمر گناه در کلیسا که فقط چند هفته قبل از آن تا به حال در آغوش dani w و او را برای یکی دیگر از سرویس یکشنبه.

“آن ویرانگر گفت:” کشیش تأمل در این وکیل او به فرانکلین بازمانده و نه کودکان. “شما می توانید تصور از دست دادن یک مادر و سه برادر در یک ماده از روز ؟ این یک فاجعه برای جامعه ما است.”

‘نژادی نامتناسب نرخ مرگ و آمار آمریکا در فقیرترین منطقه’

در سراسر شهر نیواورلئان و در سراسر ایالت لوئیزیانا در آمریکا جنوبی, شبیه صحنه های عزاداری را بازی کرده اند در میان صدها نفر از خانواده های آمریکایی است. لوئیزیانا است که در میان کشورهای سخت ترین ضربه Covid-19 با 755 مرگ و میر مارک یکی از بالاترین سرانه نرخ مرگ و میر در کشور است. هفتاد درصد از کسانی که فوت کرده اند در اینجا سیاه با وجود آفریقایی آمریکایی ساخت تا تنها 32 درصد از دولت جمعیت.

این دلیل نامتناسب نرخ مرگ شروع به ظهور در میان کشورهای دیگر در ایالات جنوبی امریکا فقیرترین منطقه که در آن رابطه بین نسلی فقر بیشتری شيوع شرایط بهداشتی اساسی و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی خاصی را برجسته تر عواقب آن برای جامعه سیاه و سفید به عنوان ویروس proliferates.

“از جنوب به طوفان کامل از ویژگی ها فقط غم انگیز منطقه از نظر Covid شیوع گفت:” توماس LaVeist رئیس بهداشت و طب گرمسیری در دانشگاه Tulane.
People walk to a Palm Sunday service at Life Tabernacle church in Baton Rouge, Louisiana, despite statewide stay-at-home orders due to the coronavirus pandemic.

LaVeist با اشاره به نرخ بالاتر از دیابت و فشار خون و بیماری های قلبی – عمدتا وابسته به فقر در میان ساکنان سیاه لوئیزیانا و دیگر سابق Jim Crow متحده از جمله آلاباما و جورجیا و کارولینای جنوبی را تشکیل می دهند جنوبی. تمام شرایط مشکوک به بالا بردن خطر مرگ ناشی از Covid-19.

“آمریکایی های آفریقایی تبار نه تنها شیوع این شرایط مزمن, اما آنها نیز به طور متوسط به دست آوردن این شرایط در سنین جوان تر. بنابراین هنگامی که ما صحبت در مورد مردم بیش از سن 65 در افزایش خطر برای آمریکایی های آفریقایی تبار که سن احتمالا 55 شاید حتی 50 است.”

اگر چه اکثر مرگ و میر در لوئیزیانا هنوز هم هستند کسانی که بیش از سن 70 31 درصد را سالمندان بین 50 و 69 یک نسبت است که کمی بالاتر از در شهر نیویورک مرکز امریکا Covid-19 شیوع.

“توفان کامل” LaVeist اشاره به brews بیش از یک منطقه است که تقریبا به اتفاق آرا – نوار لوئیزیانا — کاهش یافته است به گسترش مدیکید مزایای ارائه شده توسط باراک اوباما امضا, بهداشت و درمان, قانون, قانون مراقبت مقرون به صرفه است که قادر می سازد میلیون کم درآمد جنوبی ها دسترسی به بیمه درمانی.

در آلاباما است که دیده می شود یکی از بالاترین نرخ های روستایی بیمارستان تعطیلی در امریکا که در آن 75 درصد از بیمارستان های روستایی کار در مالی کسری بودجه تا حدی با توجه به این جمهوری خواه دولت تصمیم به گسترش مزایای – بهداشت و درمان طرفداران هشدار داد همه گیر می تواند منجر به تعدادی از بیمارستان ها بسته شدن در اوج شیوع با توجه به فشارهای مالی مرتبط با بیمه درمان مردم است.

اما هشدار داد مایکل Saag استاد بیماری های عفونی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام عدم مزایای گسترش در اینجا نیز می تواند متوقف کردن مردم از به دنبال درمان Covid-19 تا زمانی که خیلی دیر است.

“بسیاری از افرادی که در فقر زندگی می کنند صبر کنید با یک بیماری تا زمانی که آنها کاملا دیده می شود به طوری که آنها می آیند با علائم شدیدتر از هر آنچه که آنها در حال برخورد با.

“این بدان معنی است که افرادی که آن را انتخاب کنید در حال رفتن به به طور معمول دیر به حال [درمان] و به احتمال زیاد در بیمارستان بستری شود و بنابراین به طور بالقوه بیشتر احتمال دارد به پیشرفته بیماری و شاید نیاز به مراقبت ويژه.”

آلاباما شروع به خروش در موارد در روز های اخیر با 80 نفر در حال حاضر در حال مرگ از ویروس – 36 درصد از مرگ و میر بودند آفریقایی آمریکایی است که تنها 26 درصد از جمعیت این ایالت.

‘ایالت های جنوبی به کندی واکنش نشان می دهند, ترجیح می دهند برای حفظ اقتصاد باز’

اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای به عمیق تر شدن بحران در جنوب است انفعال است که مشخص می شود بسیاری از فرمانداران دولت’ پاسخ به همه گیر فقط هفته پیش با یک شماره در تلاش برای نگه داشتن اقتصاد خود را باز زمانی که ممکن است.

در گرجستان جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ یک متحد نزدیک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتظر تا زمانی که پنج شنبه گذشته به موضوع اقامت در خانه سفارش به مراتب پشت سر خود را دموکراتیک همتایان خود در سایر حوزه های قضایی.
Governor Brian Kemp of Georgia was slow to issue a stay-at-home order in response to the pandemic.

گرجستان منتشر کرده است تنها به اطلاعات جزئی در تفکیک نژادی از آن Covid-19 مرگ و میر که رسید به 425.

داستان همان است که در می سی سی پی که در آن جمهوری خواه فرماندار تیت ریوز صادر اقامت در خانه سفارش فقط یک روز قبل از کمپ. دو هفته قبل به عنوان او ادامه داد: به مقاومت در برابر تماس برای ثبت سفارش و به عنوان همسایه لوئیزیانا و آن فرماندار دموکرات جان ادم ادواردز, اعلام وزارت امور خارجه و یا اورژانس – ریوز نوشته بود یک op-ed در مطبوعات محلی دفاع قدرت دعا برای مبارزه با ویروس ها و مشاوره Mississippians به وحشت نیست.

هشتاد و دو نفر فوت کرده اند از Covid-19 در دولت است. می سی سی پی در بخش سلامت کاهش یافته است به شکستن اعداد پایین مسابقه.

در آستانه آخر هفته عید پاک, با کلیساهای سراسر این عمیقا مسیحی منطقه عمدتا بسته حقوق مدنی و اخلاقی احیای مبارز برگرد ویلیام باربر موعظه خطبه آنلاین.

“نگاهی به شمع و نور آن را در یاد کسانی که فوت کرده اند و در حال مرگ بی ارزش” گفت: آرایشگر که بسیار متمرکز از مبارزه در جوامع فقیر در سراسر جنوب. “مرگ به دلیل سهل انگاری بشر. نه آنچه را که خدا انجام داده است اما در عوض آنچه که ما انجام نداده اند. مرگ خود را نمی خواهد بیهوده است. درد و رنج خود را بدون شاهد.”

لورن Zanolli کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>