پنتاگون زبانشناس است که متهم از دادن نام ما جاسوسان به او له با روابط ایران با حزب الله و گروه های شبه نظامی

وزارت دادگستری ساختمان

رویترز / جاناتان ارنست

  • وزارت دادگستری به اتهام 61 ساله و مريم Taha Thompson, پنتاگون زبانشناس با ایران در روز چهارشنبه.
  • تامپسون این است که متهم از انتقال به شدت طبقه بندی شده ملی-دفاع اطلاعات از جمله اطلاعات در مورد محرمانه منابع خارجی را که مظنون به داشتن روابط به سازمان شبه نظامی حزب الله.
  • استشهاد متصل به شکایت کیفری علیه تامپسون گفت: او شروع به دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده در پنتاگون شبکه در دسامبر 30 —روز بعد از آمریکا حملات هوایی را علیه ایران مورد حمایت نیروهای خود در عراق و همان روز معترضان با هجوم به سفارت آمریکا در عراق در اعتراض به کسانی که اعتصاب.
  • تامپسون ادامه داد: دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده به مدت شش هفته پس از, تا ماه فوریه 10. در آن زمان دوره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دستور ترور برتر ایران نظامی ژنرال قاسم سلیمانی.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وزارت دادگستری در روز چهارشنبه به اتهام مريم Taha تامپسون 61 ساله زبانشناس در پنتاگون با نشت این شناسایی از ما جاسوسان و روش خود را به یک فرد خارجی که مظنون به داشتن ارتباط با حزب الله گروه های شبه نظامی و به چه کسی او را به خود جلب.

با توجه به آزادی مطبوعات یک استشهاد حمایت از شکایت کیفری علیه این متهم گفت: اطلاعات تامپسون جمع آوری و انتقال “شامل طبقه بندی شده دفاع ملی اطلاعات در مورد انسان فعال دارایی های خود از جمله نام واقعی.”

“با به خطر انداختن هویت از این بشر دارایی تامپسون قرار داده و زندگی انسانی دارایی ها و پرسنل نظامی ایالات متحده در معرض خطر جدی” آزادی مطبوعات گفت.

استشهاد امضا شده توسط FBI Special Agent دانیل ری ادعا که داخلی سیاهههای مربوط را نشان داد “قابل تغییر” در تامپسون فعالیت های کامپیوتر ابتدا در دسامبر 30 — روز بعد از آمریکا حملات هوایی را علیه ایران مورد حمایت نیروهای خود در عراق و همان روز معترضان با هجوم به سفارت آمریکا در عراق در اعتراض به کسانی که اعتصاب.

با توجه به استشهاد به نمایش سیاهههای مربوط تامپسون بارها و بارها دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده در پنتاگون شبکه که او نیاز ندارد.

به طور خاص, استشهاد گفت: متهم دیده “ده ها تن از فایل های مربوط انسانی منابع اطلاعاتی از جمله نام واقعی شناسایی شخصی داده, زمینه اطلاعات” و عکس ها از منابع برای شش هفته بین دسامبر 30 و 10 فوریه.

در آن شش هفته دوره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین مجاز ترور برتر ایران نظامی رسمی ، ژنرال قاسم سلیمانی بود که به طور گسترده ای مورد احترام رقم در داخل کشور.

تامپسون نیز متهم دسترسی به طبقه بندی کابل جزئیات اطلاعات یک منبع منتقل شده به دولت آمریکا.

در مجموع وزارت دادگستری گفت: تامپسون دیده 57 فایل که شامل اطلاعات در مورد هشت منابع اطلاعاتی.

تامپسون شد متهم در منطقه کلمبیا و برنامه ریزی شده است را برای اولین بار او را دوشنبه بعد از ظهر قبل از یک قاضی فدرال.

FBI عوامل خاص انجام یک جستجو از تامپسون خانه در فوریه 19 و یک یادداشت دست نویس عربی زیر تشک, با توجه به استشهاد. سند بیشتر ادعا شده که ترجمه ای از توجه داشته باشید نشان داد که آن شامل نام سه محرمانه دارایی های که جمع آوری اطلاعات برای دولت ایالات متحده و دستور داده است که تلفن های خود را باید تحت نظارت است.

آن را نیز شامل اطلاعات طبقه بندی شده از وزارت دفاع سیستم های کامپیوتری و همچنین به عنوان یک هشدار به یک هدف وابسته به یک سازمان تروریستی خارجی وابسته به حزب الله استشهاد گفت.

استشهاد ادعا که تامپسون منتقل اطلاعات طبقه بندی شده از توجه به coconspirator که او شاعرانه علاقه مند است که مظنون به داشتن روابط با حزب الله و اتحاد نسبی کار برای دولت لبنان.

در یکی دیگر از ارتباطات استشهاد ادعا تامپسون انتقال اطلاعات به coconspirator که شناسایی یکی دیگر از منبع محرمانه و اطلاعاتی که فرد تا به حال ارائه شده به دولت آمریکا. او همچنین متهم به جزئیات تکنیک های دارایی های مورد استفاده برای جمع آوری اطلاعات برای ما.

اف بی آی دستگیر تامپسون در تاریخ 27 فوریه در آمریکا تاسیسات نظامی خارج از کشور که در آن او یک قرارداد زبانشناس و برگزار محرمانه امنیتی ترخیص کالا از گمرک.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>