کشیش، اتوبوس مدرسه و سفر را از طریق یک شهر اورگان سوخته

ققنوس، اور – در یک فصل است که دیده می شود آتش سوزی سریع در حال حرکت زباله به میلیون ها هکتار در امتداد ساحل غربی، شاید هیچ شهر خشم مخرب است که بخش هایی از ققنوس تسطیح دیده می شود، اور.

در طول چند ساعت در تاریخ 8 سپتامبر، آتش آلمدا از طریق بخش های بزرگی از نه تنها ققنوس بلکه شهر همسایه استعداد، با هم خانه به 11،000 نفر سوزانده شده است. مقامات محلی تخمين زدند که آتش سوزی نزديک به ۱۸۰۰ خانه و کسب و کار را منهدم کرده است.

این ویرانه به اندازه ای گسترده بود که یک هفته بعد، مقامات هنوز اجازه نمی دادند ساکنان به خانه بازگردند تا ببینند چه چیزی باقی مانده است. برای روزها، بسیاری از آواره ها مجبور به موشکافی بیت هایی از فیلم های هوایی برای سرنخ شدند، در حالی که دیگران برای مایل ها پیاده روی کردند تا به دور راه بندان ها برگردند.

چهار روز پس از آتش سوزی، يک خبرنگار نيويورک تايمز در يک پارکينگ انبار خانگی در حومه شهر ايستاد و سعی کرد راهی برای وارد شدن پيدا کند. گارد ملی نقاط اصلی ورود را مسدود کرده بود و پلیس در حال گشت زنی در خیابان ها برای افرادی بود که دزدکی وارد شده بودند و نگران خطر خطوط برق و فرورفتگی های فرورفتگی بودند.

و بعد یک اتوبوس مدرسه زرد بالا کشید.

پشت چرخ یک پدربزرگ بورلی با عینک آفتابی و یک لباس بازتابی نارنجی بود. او خود را لی گریگوری، ۶۳ ساله، کشیش محلی و راننده اتوبوس مدرسه در اصل از همه جا، پارادایس، کالیفرنیا، محل مرگبارترین آتش سوزی کالیفرنیا معرفی کرد. او پس از ایجاد خیریه برای زادگاهش هنگامی که در سال ۲۰۱۸ سوزانده شد، اکنون در خانه جدیدش با فاجعه مواجه شد. در عرض یک روز، او موسسه خیریه را دوباره آغاز کرد و خود را به تلاش امدادی دیگری انداخت.

او می گوید: «اگر می خواهید سوار اتوبوس کنید، دعوت می کنید.» ميتونم ببرمت اونجا هیچ دیگری نمی تواند.»

لی گریگوری، ۶۳ ساله، کشیش محلی و راننده اتوبوس مدرسه ای که اصالتاً اهل پارادایس، کالیفرنیا است، محل مرگبارترین آتش اعتبار… آلیشا جوسویچ برای نیویورک تایمز

اتوبوس شایعه پایین بزرگراه 99، کرایه اصلی در ققنوس و استعداد است که در حال حاضر تبدیل به یک مسیر را از طریق خرابه.

سواری همراه مسافر دیگری بود که آقای گریگوری دو روز پیش از آن در همان پارکینگ انبار خانگی او را برداشت: استوارت وارن، عضو شورای ققنوس ۳۵ ساله که به دنبال راه هایی برای کمک به اجزای تشکیل دهنده بود. این دو نفره از آن زمان در حال حمل مواد غذایی تخریب ناپذیر از سوپرمارکت های ناتوان و خانواده های آواره به پناهگاه های تخلیه بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im