A. O. C. و دفاع

برت Kavanaugh استناد آن. میچ مک کانل استفاده از آن بیش از حد. مت دیمون و بن افلک که در مورد آن صحبت کردیم و این هفته نماینده تد Yoho پیوست صفوف خود را: او بیش از حد است که در حال حاضر یک عضو از داشتن-یک-دختر-با-من-یک-متحد-به-زنان — و یا حداقل باید بهانه-من-بد-رفتار — باشگاه است.

“داشتن ازدواج 45 سال با دو دختر من بسیار آگاه از زبان” نماینده Yoho گفت: در یک سخنرانی در مجلس نمایندگان این هفته که انکار او به نام اسکندریه Ocasio-کورتز که دانشجوی سال اول که کنگره از نیویورک یک “لعنتی عوضی” پس از یک رویارویی در مراحل کاپیتول.

آقای Yoho بعد ابراز تاسف برای “ناگهانی شیوه گفتگو” است که در آن او گفت: خانم Ocasio-کورتز که اظهارات او را در مورد فقر و جرم و جنایت در شهر نیویورک شد “نفرت انگیز است.” اما او اشاره کرد: “من نمی توانم عذر خواهی برای من شور و شوق و یا برای دوست داشتن من خدا خانواده من و کشور من است.”

روز پنجشنبه در یک سخنرانی در کف خانه است که از آنجا رفته ویروسی است که در آن او به عنوان خوانده شده ابتذال به رکورد کنگره — خانم Ocasio-کورتز گفت: “من کسی را بیش از حد.” او گفت که او می خواهم برنامه ریزی شده به چشم پوشی توهین — آن را “فقط یک روز دیگر” به عنوان یک زن به او گفت: — اما تغییر ذهن خود را پس از آقای Yoho تصمیم گرفت به همراه همسر و دختر خود به نزاع.

فرهنگ ما پر است از platitudes در مورد پدران و دختران: مشخصه کارت, گریه, پدر در عروسی. اما با استناد به دختران و همسران منحرف انتقاد یک نوع خاص سیاسی استعاره — و یکی که استفاده شده است در طول تاریخ به “بهانه یک میزبان از رفتار بد گفت:” مورخ باربارا برگ.

عشق یک مرد به زن اعضای خانواده به خصوص فرزندان خود را که به فرض به ویژه قدرت به انسانی دیگر نیمی از جمعیت به او اجازه می دهد به تصور جهان دختر خود را زنده نگاهدارد. گاهی در واقعیت این اتفاق می افتد. بار دیگر به بهانه ای می آید در سراسر عمدتا به عنوان شگرد بدبینانه.

“اگر به عنوان خانوادگی وابستگی به تنهایی در برابر روشنفکر نگرش نسبت به زنان گفت:” سوزان داگلاس استاد ارتباطات و رسانه در دانشگاه میشیگان. “آن را مانند این ادعا ‘من یک دوست سیاه و سفید” را به عنوان اگر که باعث می شود شما ضد نژادپرست است.”

وجود دارد این است که علوم اجتماعی که وجود دارد نشان داده شده است که چیزی به عنوان پدر یک دختر.

در یک مطالعه به نام “اولین دختر اثر” الیزابت Sharrow عنوان استاد سیاست عمومی و تاریخ در دانشگاه ماساچوست و همکارانش مشخص شد که موجد دختران و نخستزاده دختران به طور خاص — در واقع نقش مهمی در ساخت نگرش جنسیتی پیشرفته تر به خصوص هنگامی که آن را به سیاست های مانند دستمزد برابر و یا آزار و اذیت جنسی پروتکل های. محققان همچنین مشخص شد که کسانی که پدران از نخستزاده دختران بودند و در سال 2016 به احتمال زیاد به حمایت هیلاری کلینتون یا داستانی زن کنگره نامزد ارائه یک شبیه زمین است.

“بحث ما است آن است که ژنتیک و یا زیست شناسی, اما آن است که نزدیکی,” دکتر گفت: Sharrow. به عبارت دیگر: دختران کمک پدران دیدن مشکلات آنها ممکن است قبلا رد کرد.

شاهد بسکتبال ستاره Stephen Curry که نوشته است در مورد چگونگی “ایده برابری جنسیتی تبدیل به یک کمی بیشتر شخصی برای من تازگی و کمی واقعی تر” از آنجا که داشتن یک دختر.

یا دیک چنی که در نمایش ازدواج همجنسگرایان منتقل زودتر از بسیاری ممکن است انتظار می رود به دلیل دختر خود را که همجنسگرا است.

و در عین حال.

دختران موثر بر پدران’ views بهتر است به مراتب متفاوت از پدران با استفاده از دختران خود را به عنوان “سپر و بهانه ای برای ضعیف رفتار” به عنوان خانم Ocasio-کورتز توصیف آقای Yoho در سخنرانی خود.

آن را نیز متفاوت از پدران با استفاده از آنها به عنوان “غرفه” به عنوان دکتر برگ قرار می دهد آن را به تاکید خود تراز با زنان علل — و یا در مقابل انزجار خود را بیش از رفتارهای تصور می شود در مخالفت با آنها.

در نظر گرفتن عدالت Kavanaugh که — در شهادت او قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در مورد اتهام تجاوز جنسی توسط کریستین Blasey فورد صحبت کرد بارها و بارها از دختران خود را (به عنوان خوب به عنوان همسر و مادر) و اشاره کرد که مربیگری دختر خود تیم بسکتبال چیزی بود که او دوست داشت “بیش از هر چیزی من تا کنون انجام داده ام در تمام زندگی من” — به عنوان اگر محبت مربیگری و گفته درمان زنان بد به عنوان یک نوجوان متقابلا منحصر به فرد.

“مردان اغلب با اشاره به روابط خود با عشق و برای برخی از زنان به ویژه همسران و دختران — به مبارزه با ادعا می کند که آنها بدرفتاری های دیگر گفت:” کلی Dittmar یک محقق در مرکز زنان آمریکایی و سیاست در دانشگاه راتگرز. “ما را دیده اند این هر دو در داخل و خارج از سیاست, به ویژه هنگامی که موضوع را به اتهام آزار و اذیت جنسی و تجاوز است.”

در پی 2016 گزارش دیدگاه های ساخته شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بدنام “Access Hollywood” نوار یک میزبان از پدران-از-دختران بیرون آمد و به محکوم کردن رفتار. آقای مک کانل اشاره کرد که “به عنوان پدر سه دختر” او معتقد بود که آقای ترامپ “نیاز به عذر خواهی به طور مستقیم به زنان و دختران در همه جا” در حالی که میت رامنی گفت که به نظر “رفتار ما از همسران و دختران.” (شاید شایان ذکر است که آقای ترامپ نیز دختران.)

به طور مشابه, در پاسخ به آیات سوء رفتار جنسی توسط Harvey Weinstein هر دو بن افلک و مت دیمون که کار کرده بود با خوار هالیوود تولید ابراز انزجار خود را از طرف خود به زن و فرزندان. ما “نیاز به انجام بهتر در حفاظت از دوستان ما خواهر همکاران و دختران” آقای افلک ” در توییتر در حالی که آقای دیمون توضیح داد که “به عنوان پدر چهار دختر این است که نوعی از شکار است که من را نگه می دارد تا در شب.”

زنان هم باید در زمان استناد مردان و دختران و دیگر زنان خويشاوند — در تلاش برای تجدید نظر به برخی از مردان است. وقتی پرسیده شد که در مورد آقای Yoho رفتار مجلس نانسی پلوسی گفت: “چه بسیار خنده دار است که شما می خواهم به آنها می گویند: آیا به شما ندارد ، آیا شما یک مادر ؟ آیا شما ندارد ؟ آیا شما ندارد ؟ آنچه باعث می شود شما فکر می کنم که شما می توانید تا’ — و این است که کلمه من استفاده از آنها — ‘مهربان علاوه بر اینکه بی احترامی?'”

این نکته البته صلاحیت. “مقدماتی خشم و انزجار خود را در برابر زن ستیزی به عنوان با توجه به نقش خود به عنوان یک پدر یا شوهر نشان میدهد که وجود ندارد و کسانی که نقش شما خواهد بود یا بی اطلاع و یا جونگ,” دکتر گفت: Dittmar.

و یا به عنوان خانم Ocasio-کورتز قرار داده و آن را: “داشتن یک دختر را نمی کند یک مرد مناسب و معقول. داشتن یک همسر را ندارد مناسب و معقول ، درمان مردم با عزت و احترام باعث می شود یک مرد را اداره کنند.” چرا باید دختران هنوز هم به عنوان یک پیش نیاز به احترام ؟

جسیکا بنت یک بار ویرایشگر در پوشش جنسيت و فرهنگ است. او نویسنده فمینیستی “باشگاه مبارزه” و “این 18 است.”

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de