خانه سالمندان 64-بعد Covid محاصره: ‘همه آنها در حال رفتن برای مردن’

بتی LaBombard یک دیرین پیشخدمت زن در Woolworth را جشن او 95 تولد در تاریخ 1 مارس در ورمونت, پرستاری در خانه که در آن او تا به حال شده است ثابت برای هشت سال اغلب نشسته در صندلی چرخدار خود را در نزدیکی چهارم-طبقه پرستاران ایستگاه. خواهر زاده او به ارمغان آورد او یک شکلات نوعی کیک کوچک.

پایین سالن فرانسیس مک کنا یک نیروی اجتماعی خود به زمین نگاه به جلو به گرفتن موهای او انجام می شود در خانه سالن. یک پرواز تا یوسف متالو که تا به حال وزش زوال عقل گفتگو با پسرش مایک در حالی که ساخت و ساز-کاغذ بره برای عید پاک. او عینک جدید, عینک نگه داشته و خود را بزرگ چاپ کتاب مقدس در این نزدیکی هست.

این یکی از آخرین معمول روز در برلینگتون بهداشت و مرکز نوتوانی قبل از هر کسی می دانست که چقدر بد coronavirus خواهد savage خانه های پرستاری, کشته شدن بیش از 44000 نفر از ساکنان و کارکنان در سراسر کشور. زمانی که برلینگتون خانه بسته درهای خود را به خارج در مارس 12, تنها دو نفر در ورمونت به حال آزمایش مثبت است. اما خیلی دیر شده بود. این ویروس در حال حاضر در داخل.

“من احساس می کنم مثل من قتل او را با قرار دادن او در آن وجود دارد” مایک متالو گفت از پدرش.

حتی اگر تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس کاهش پیدا کرده و این میراث از این بیماری همه گیر در این کشور است که در حال حاضر محدود در خانه های سالمندان. بیش از 40 درصد از coronavirus مرگ و میر در آمریکا بوده است به خانه های سالمندان و مراقبت طولانی مدت امکانات. پس از تلفات این کشور در برابر یک حساب بیش از آن در مراقبت از سالمندان, صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در ماه های آینده.

ارشد آقای متالو, 89, شد و برای اولین بار coronavirus مورد برای Burlington, مرکز, اما برای اولین بار پیدایش خدمات درمانی به صورت انتفاعی زنجیره ای با پر از لکه ضبط و تقریبا 400 خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در 25 متحده است.

نیویورک تایمز دنبال شیوع بیماری در برلینگتون زیر که به زندگی و درگذشت مصاحبه با اعضای خانواده و گوش دادن به کنفرانس تلفنی با مرکز مدیران. آنچه پدید آمده است صمیمی حساب چگونه ویروس را از طریق یک خانه سالمندان, چگونه اپراتورها تلاش برای به زانو در آوردن آن و چگونه ساکنان’ خانواده تقسیم بر عملکرد آنها و در نتیجه.

Burlington, سلامت, رتبه بندی توسط تنظیم کننده در سال گذشته به عنوان یکی از دولت را در بدترین خانه های سالمندان انجام برخی از چیزهایی که راست: آن را در نهایت آزمایش تمام ساکنان و کارکنان و اعضای جدا شده موارد مثبت. آن را نقل مکان کرد و یک طبقه از افراد سالم. مدیران به روز خانواده در زوم کنفرانس تلفنی در ابتدا دو بار در یک روز غیر معمول سطح از شفافیت. نزدیک خانه سالمندان دارای یک دولت بهتر, امکانات بالاتری از مرگ و میر.

هنوز 11 برلینگتون ساکنان درگذشت پس از عقد قرارداد Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. بستگان و گفت: آنها را ساقط در خانه عفونت-شیوه های کنترل. تاسیسات pilloried در مطبوعات. در این lakeside جامعه مورد 43,000 مردم فریاد زد: “قاتل!” آنها به عنوان سوار گذشته است. خانواده های سه تن از ساکنان که مرده گفت: آنها امیدوار به شکایت.

“Covid نمی کشتن او غفلت نکرد” گفت: جان رینولدز که در یکی از ساکنان که تا به حال بیماری درگذشت و در عین حال از عفونت ادراری است که گسترش در سراسر بدن خود را. او گفت: خانواده گفته بود خانه بارها و بارها در مورد تاریخ خود را از چنین عفونت. او و همسرش پس از صحبت به دولت محققان در مورد آنچه اتفاق افتاده است, او گفت:.

دکتر ریچارد Feifer این افسر ارشد پزشکی در پیدایش و گفت: این شرکت تا به حال ملاقات و یا بیش دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در پاسخ به کوروناویروس. اما کسانی که دستورالعمل او معتقد بود برای گرفتن تا با آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.

وجود دارد معمولا به اندازه کافی نیست تست در دسترس است. هنگامی که وجود دارد تست گرفتن نتیجه گرفت تا 11 روز دکتر Feifer گفت. تا اواخر ماه مارس هیچ کس متوجه شدم که چگونه بسیاری از افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس.

در اوایل پیدایش تصمیم گرفت هر خانه با یک مورد مثبت خواهد نگه دارید و به طور منظم تماس با اعضای خانواده. در بسیاری از امکانات دیگر بستگان و تلاش برای به دست آوردن حتی اطلاعات اولیه.

به برلینگتون تماس های آغاز شده در مارس 18, دو روز پس از آقای متالو تشخیص و تکرار بحث های ملی. زمانی که باید coronavirus مثبت کارکنان اجازه داده می شود به کار می کند ؟ چرا برخی از افراد با علائم تست مثبت برای هفته ؟ چه مدت آنها مسری است ؟

“این نا امید کننده است چرا که ما خیلی دوست دارم پاسخ قطعی,” آماندا Nagell اصلی را مدیر پرستاری گفت: خانواده ها در 15 آوریل. “ما فقط نمی دانم. و این بخشی ترسناک.”

در اطراف شهر برلینگتون مرکز خریداری شده توسط Genesis در سال 2016 شد شناخته شده به عنوان خانه سالمندان آخرین رفت و آمد مکرر.

سراسر کشور را برای سود های زنجیره ای تا به حال شهرت برای کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن سود. در سال 2017, پیدایش موافقت به پرداخت دولت فدرال حدود 54 میلیون نفر در بخش, برای ارائه “به شدت نامطلوب پرستاری مراقبت در منزل” در خانه های چند, هیچ یک در ورمونت. این شرکت مستقر در کنت مربع Pa. رد اتهامات برخی مسائل اتفاق افتاده در امکانات قبل از پیدایش آنها را به دست آورد.

در برلینگتون در ضمن ساکن به مرگ خفه پس از اینکه به اشتباه تغذیه انگور; در سال گذشته دولت فدرال پرچم آن را به عنوان یکی از ورمونت بدترین خانه. در ماه فوریه دولت مستقر با پیدایش برای $740,000 بیش ادعا می کند از غفلت در سه خانه از جمله برلینگتون.

اعتبار…یعقوب هانا برای نیویورک تایمز

“تسهیلات آخرین محل برای قرار دادن مردم هنگامی که وجود دارد هیچ جای دیگری به آنها قرار داده گفت:” مایک متالو که پدر فرستاده شد وجود دارد در ماه اکتبر از بیمارستان پس از کشمکش های ذات الریه. او گفت که او شکایت کرده بود بارها و بارها در مورد مراقبت در برلینگتون. خانه خود را از دست داد پدر عینک و سمعک. زمانی که او بازدید او گفت که او شنیده ام مردم خواستار کمک; هیچ کس پاسخ داد.

هنوز هم برخی از مردم نمی خواهید به ترک. خانم LaBombard به تصویب رسید تازه واردان به نام اتاق “صفحه اصلی” رد و خانواده اش تلاش برای حرکت خود را.

او اغلب بازی یکنوع بازی شبیه لوتو با دوستان خانم مک کنا که فلج در یک طرف از یک سکته مغزی. در حال حاضر یک بیوه او حمایت کرده بود او چهار فرزند و بیمار در سال 1980 توسط سیم کشی سلاح برای هواپیماهای نظامی در جنرال الکتریک گیاه.

جف مک کنا پسرش گفت که او و سایر اعضای خانواده بازدید غالبا تمایل به او به این دلیل که خانه بود understaffed.

هیچ کس نمی داند برای برخی چگونه این ویروس وارد شده است. آقای متالو رفت و به چشم پزشک در شلوغ بال بیمارستان در مارس 9. در اطراف آن زمان همسایه خود در طبقه پنجم یک کهنه سرباز جنگ ویتنام مبتلا به زوال عقل در بازگشت از 10 روز اقامت در یک مرکز روانپزشکی در ماساچوست و سپس یک ویروس ،

“این چیزی است که هنوز هم نگه می دارد تا در شب” گفت: دکتر مارک پارچ یک متخصص داخلی و صفحه اصلی را مدیر پزشکی از 25 سال چه کسی می دانست که تمام ساکنان با نام اول خود را.

در 15 مارس سه روز پس از خانه بسته به بازدید کنندگان آقای متالو خوب به نظر می رسید. اما صبح روز بعد او را به بیمارستان فرستاده شده با تب و مشکلات تنفسی. 7 بعد از ظهر به خانه می دانست که او تا به حال ویروس.

دیگران در طبقه چهارم افتاده بود مریض است. شاید آنها قرارداد آن در یکنوع بازی شبیه لوتو و یا از طریق یک از کارکنان و یا یکی از ساکنان مبتلا به زوال عقل که سرگردان سالن. اما آن شب مارس 16, خانه سالمندان به نام خانم LaBombard را برادرزاده. عمه خود یکی از به یاد آورد شد که به عنوان “تحت آب و هوا.”

خانم LaBombard حفره حفره. دو روز بعد او خواهر زاده هالی ویلارد گفت: یک دکتر به نام در مورد تب و کم اکسیژن است. صبح روز بعد یکی دیگر تماس بگیرید: عمه او در حال مرگ بود.

اعتبار…یعقوب هانا برای نیویورک تایمز

خانم ویلارد با عجله. او گفت: عمه او اتاقی بود که هنوز هم وجود دارد; پرده بین دو تخت باز بود; درب اتاق باز بود. او گفت: او با توجه به یک ماسک و لباس شب اما کارکنان شد راه رفتن در اطراف و بدون ماسک و دستکش.

“برخی در لباس خیابانی رفتن حق کار” او به یاد می آورد. “پرستاران با هیچ ماسک رفتن بین طبقه.” پرسید: بعد از آن در مورد شیوه های ایمنی دکتر پارچ گفت: کارگران ممکن است تغییر دنده محافظ بین اتاق. او گفت: “یک فرصت بسیار کمی که ممکن است کسی نمی تواند به طور کامل سازگار” در مورد چرخ دنده ها.

در مارس 19, خانم LaBombard درگذشت. آن شب این مرکز, مدیر اجرایی, راس فرانس وورس زنگ زد خانم ویلارد با نتایج تست: عمه او تا به حال تا به حال ویروس.

آقای فرانس وورس آغاز شده و دو بار روزانه زوم تماس که هفته باز کردن صفحه اصلی به ضرب و جرح رم از سوالات.

روز 5: در 20 مارس یکی از بستگان پرسید: آیا این خانه ارسال coronavirus مثبت بیماران به بیمارستان است ؟

نه لزوما آقای فرانس وورس پاسخ داد. آن را وابسته ساکنان خواسته و می تواند در درمان بسیاری از ساکنان.

ممکن است آن را بهتر به حرکت آنها را به بیمارستان, به طوری که آنها نمی آلوده کردن دیگران ؟ هیچ. این خانه تا به حال به فرض دیگر در این ساختمان در حال حاضر این ویروس مدیر گفت. و دولت هم به اندازه کافی تست به صفحه نمایش تمام ساکنان.

آقای فرانس وورس را “اعداد” گریم شمارش او را در هر تماس. شش بیشتر ساکنان با علائم تا به حال آزمایش مثبت; 17 بودند و منتظر نتایج.

هرگز تا به حال بسیاری از ساکنان خود را از دست داده زندگی می کند تا به سرعت. هفت درگذشت قبل از پایان ماه مارس است. در یک نقطه و دکتر پارچ گفت یک همکار “همه آنها خواهند مرد.”

آقای متالو بود سوزانده با کتاب مقدس خود را ، همسایه خود را کهنه نیز درگذشت. بنابراین تنها مادر است که حال تبدیل شدن به یک برنامه نویس کامپیوتر در I. B. M. سابق پیمانکار بام و دو مدرسه janitors با دیابت و محقر به نام ایرنه Santulli که نوه ها و فرزندان خواند “راه من” و “Let It Go” از طریق تلفن و در آخر روز.

دایان Santulli دخترش گفت: من چیزی جز ستایش برای کارکنان. “ما فقط فکر می کردند که فرشتگان,” او گفت:.

اعتبار…یعقوب هانا برای نیویورک تایمز

اما بسیاری از شهر ساکنان سرزنش صفحه اصلی. دکتر پارچ گفت که او شاهد مردم بطور شفاهی سوء استفاده یک آسایشگاه ، ناشناس تماس گیرنده تهدید پرستاران. پلیس با قرار دادن یک علامت ماشین از جلو تا کارکنان وارد می تواند با خیال راحت. کارکنان نیز بیمار شدن: چهارده تا به حال آزمایش مثبت است.

کفن کارکنان نمی خواهم برای رفتن به داخل دکتر پارچ گفت. او گفت که او تا به حال گریه تنها یک بار در مارس 24, هنگامی که یک پرستار به او گفت که او تا به حال خواسته شده است به چرخ ویروس, آخرین قربانی از پشت نزدیکی آشغال. او گفته بود برای قرار دادن بدن در پلاستیک قبل از کفن می گیرد.

که I. B. M. برنامه نویس.

خانم مک کنا مادر چهار بازیکن از یکنوع بازی شبیه لوتو حافظ از بستنی یخی در یخچال کوچک و مشخصی تب بعد از چند روز خانم LaBombard درگذشت. سپس او آزمایش مثبت است. خانواده او نیست به او بگویید که ترس آن را تعدیل روح او.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


خانم کنار نوزاد قرار داده و در اکسیژن شمارش روز به 90 روز تولد در آوریل 21. محدود به اتاق او نیست همیشه پوشیدن ماسک او گفته بود برای پوشیدن دارم.

روز 19: در مارس 3, خانه به دست آمده از آزمون برای همه ساکنان. بیست و دو مثبت بودند از جمله هفت بدون علائم است. خانم مک کنا آزمایش مثبت دوباره; پس او را بدون علامت, خواهر, آنا Stoll.

صفحه اصلی آغاز شد جدا مثبت ساکنان از آنهایی که منفی زیر جدید C. D. C. دستورالعمل.

اعتبار…Mark Johnson/VTDigger

روز 20: “این باید انجام شده است سه هفته پیش” یک مرد شکایت زوم تماس بگیرید. “من می دانم که منابع سخت برای دریافت, اما این کانون.”

پس از دیگران chimed در صحبت کردن بیش از آقای فرانس وورس به عنوان او تلاش برای پاسخ او خاموش همه. “پس از سه هفته پیش — آنچه که من در تلاش بود به می گویند — منابع بودند کمیاب,” او گفت:. “آنها در دسترس نیست, دوره, برای تست همه در خانه.”

در تماس اعضای خانواده کاهش یافت و به دو اردوگاه: کسانی که تشکر برای همه چیز و کسانی که مثل پت مک کنا خانم کنار نوزاد دختر در قانون, که پرسیده مانند یک دادستان است.

در آوریل 6, Burlington رو تست صفحه کارگران. از 118 کارکنان, 17 مثبت بودند. آنها اجازه داده می شود به بازگشت به زمانی که آنها علامت-رایگان به مدت هفت روز در خط با C. D. C. دستورالعمل در آن زمان است.

پت مک کنا این ساخته شده وجود ندارد. افراد بدون علامت می تواند با تصویب ویروس. کارکنان باید برای تست منفی قبل از کار او احساس می شود.

روز 26: در آوریل 10, او در زمان ایستاده است. “چوب پدر و مادر خود را در وجود دارد,” او گفت: “صدای او در حال افزایش است. “چرخ مادر خود را درست در وسط لابی و 17 امتیاز مثبت راه رفتن بیماران مناسب است. شما نمی خواهد آن را انجام دهد.”

ناراحت او گذاشت به طوری که او را نمی شنوند شخص دیگری نسبت پاسخ می دهند: “اگر شما که در مورد چگونه آنها در حال اجرا مرکز, چرا شما حرکت خود را عضو خانواده؟”

مردم gasped.

در مارس 14, خانه مدیران تغییر دوره: کارگران می تواند بازگشت تنها در صورتی که آزمایش منفی دو بار.

پس از آن خانواده ها به نظر می رسید کمتر آشفته. سوالات کمتر شد مقابله بیشتر کنجکاو.

روز 31: “آیا همه کردم برای تست منفی بیماران و کارکنان ؟” یکی از خانم ها پرسید. “و سپس ما مجاز به دیدن اعضای خانواده ما?”

بعد 33: “هیچ دستور آزمایشات برای ساکنان راست?”

بعد 36: “آیا افراد جدید برای رفتن به معرفی ساختمان؟”

بازدیدکننده داشته است یک راه طولانی ، هیچ آزمايشات در انتظار. ساکنان جدید را پذیرفته و با احتیاط. دکتر پارچ همچنین صحبت در مورد ویروس گیج کننده رفتار است.

“اگر کسی می تواند به من هر بینش چرا برخی از افراد بسیار بیمار بسیار به سرعت و دیگر افراد مریض نیست و در همه, من خواهد بود بیش از شاد برای گوش دادن به نظر شما چون من clueless او گفت:” در آوریل 20.

روز بعد فرانسیس کنار نوزاد خود را جشن 90 تولد در تماس های تصویری با بستگان. پت مک کنا ارسال بیش از یک کیک هویج و اتصالات برای شرلی معابد — مادرش-در مورد علاقه های شما. او همچنین با ارسال 15 پای برای کارکنان.

در روز فرانسیس مک کنا آزمایش منفی, آیا به عنوان خواهر او. “این چیزی کمتر از یک معجزه” او پسر جف گفت.

اعتبار…یعقوب هانا برای نیویورک تایمز

تعداد نهایی: قبل از وقوع این برلینگتون خانه تا به حال 90 ساکنان. بیش از دو ماه 39 آزمایش مثبت است. یازده نفر از کسانی که درگذشت. در حال حاضر 48 نفر زندگی می کنند وجود دارد.

بعد 64: بر مه 18, Dr. پارچ گفت: خانواده های ساختمان بود به احتمال زیاد روشن از coronavirus. تنها resident هنوز هم در ساختمان که تا به حال مثبت بوده است برای این ویروس برای چند هفته به حال آزمایش مثبت آنتی بادی و احتمالا دیگر مسری است. (ساعت بعد او آزمایش منفی برای ویروس.)

اما این معنی نیست که این تهدید بود. “ما نیاز به یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند” دکتر پارچ گفت. “ما نمی تواند زندگی می کنند به ترس از آن است.”

طی هفته های اخیر, تلفن, تماس, تبدیل, تر, به آینده نامعلوم: ساکنان جدید به نگه داشتن خانه شناور بازگشت به نوعی از حالت عادی است. که به خودی خود به نظر می رسید به شدت غمگین است. قفل در اتاق خود را برای تقریبا سه ماه بسیاری از ساکنان نمی دانم تلفات.

“شما می توانید تصور کنید که همه این افراد بیرون آمدن از اتاق خود را پس از این است که بیش از و آنها را به هر کسی که از دست رفته است؟” آقای مک کنا پرسید: صدای خود را شکستن. “آنها هیچ نظری ندارم.”

Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>