یک پرستار در ووهان پیاده روی به کار در حالی که شوهر او درایوهای پشت سر او نشان افراطی طول که پزشکی کارگران در حال حاضر به رفتن به جلوگیری از coronavirus گسترش

شوهر از یک ووهان پرستار درایوهای پشت سر او روشنایی مسیر خود را به عنوان او راه می رود به کار در صبح زود.

CGTN

  • یک ووهان پرستار قرنطینه خودش دور از خانواده او به طوری که او نمی خطر افشای آنها را به جدید COVID-19 ویروس CGTN یک دولت در ارتباط ایستگاه در چین گزارش شده است.
  • شوهر زن درایوهای پشت او را به عنوان او راه می رود به کار در 3:00 صبح به نور راه خود را با سر تیرهای چوبی.
  • این فقط یک مثال از افراطی فداکاری توسط چینی بهداشتی کارگران در طول شیوع بیماری است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک پرستار مشغول به کار در ووهان چین, کانون COVID-19 شیوع ویروس دارای قرنطینه خودش را به طوری که او می کند به طور بالقوه در معرض خانواده اش به رمان coronavirus این Shanghaiist نوشت.

CGTN یا چین جهانی شبکه تلویزیونی دولتی مرتبط خروجی رسانه ها آپلود ویدئو به یوتیوب. این نشان می دهد که زنان وانگ Xiaoting بنا به گزارش راه رفتن به کار در 3:00 am به وقت محلی. شوهرش وانگ Yinghe است ظاهرا رانندگی پشت او را به نور او راه.

Xiaoting اقامت در یک هتل CGTN تصویری می گوید و او حاضر به اجازه شوهرش به او رانندگی به کار می کنند. به جای او راه می رود و Yinghe درایوهای پشت سر او با توجه به این ویدئو.

“حتی اگر این بیماری را نگه می دارد آنها را از هم جدا او را به محافظت از او را از نزدیک به عنوان ممکن است” CGTN می گوید: در عنوان ،

این زن و شوهر با استفاده از چت تصویری به صحبت کردن با یکدیگر CGTN می گوید و Yinghe باعث می شود مطمئن شوید که همسر خود را به یک وعده غذایی پخته شده در حال انتظار برای او در اتاق هتل خود را هنگامی که او بازگشت می شود.

این وضعیت نشان می دهد که طول های شدید جامعه پزشکی در خط مقدم از این بیماری — مصرف برای جلوگیری از گسترش حتی در زندگی شخصی خود است.

گزارش های رسمی ادعا 500 پزشکی کارگران در ووهان تشخیص داده شده اند با این ویروس و دیگری 600 مظنون به داشتن آن. گزارش های دیگر در رسانه های اجتماعی گفت که بیش از یک هزار نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند قرارداد ویروس.

سه کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر از درگذشت این ویروس از جمله Li Wenliang دکتر که سانسور شد و با مقامات چینی برای صدایی زنگ در مورد ویروس.

در نمونه ای دیگر از فداکاری پرستاران اصلاح سر خود را به محدود کردن گسترش ویروس. اصلاح سر آن را کمتر به احتمال زیاد برای این ویروس به گسترش ابتلا به معرض مو و آسان تر برای قرار دادن در دنده محافظ.

با توجه به خودی کسب و کار مراقبت های بهداشتی کارگران از سایر نقاط کشور راه جدا از خانواده خود و به طور داوطلبانه به کار در ووهان بیمارستان.

در طول شیوع کارکنان بیمارستان با آن مواجه اند کمبود منابع و دنده محافظ, و برخی با توسل به پوشیدن پوشک بزرگسال برای اجتناب از نیاز به hazmat مناسب.

برخی از کارکنان نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی از بیمارستان ها که تا به حال از کمبود مواد غذایی است.

تا کنون بیش از 1300 نفر کشته شده اند و بیش از 64,000 آلوده شده اند.

  • ادامه مطلب:
  • بیش از 500 بهداشت و درمان کارگران در ووهان بدست coronavirus. یک مطالعه نشان داد که 29 درصد از عفونت در کارکنان پزشکی.
  • هزاران نفر از پزشکان چینی به صورت داوطلبانه به خط مقدم از شیوع کروناویروس. آنها در حال غرق تحت مجهز خسته و حتی مرگ.
  • هزاران نفر از پزشکان چینی به صورت داوطلبانه به خط مقدم از شیوع کروناویروس. آنها در حال غرق تحت مجهز خسته و حتی مرگ.
  • چینی پرستاران رفتن به ووهان در حال تراشیدن سر خود برای درمان coronavirus بیماران به دلیل طولانی مو می تواند به گسترش این بیماری

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>