زباله های هسته ای سایت که در آن بزرگترین ترس نیست, تابش, اما coronavirusبرای بیش از یک ماه coronavirus آورده پاکسازی یک 586-مایل مربع توقف هسته ای تولید مجتمع در جنوب شرقی ایالت واشنگتن به نزدیکی متوقف.

بسیاری از بیش از 9000 کارمند در هانفورد سایت به خانه فرستاده شدند در اواخر ماه مارس با تنها ضروری کارگران باقی مانده را به مطمئن شوید که “سمی ترین محل در امریکا” باقی می ماند امن و مطمئن است.

در حال حاضر با نشانه هایی که واشنگتن تبدیل شده است یک گوشه ای با ویروس ها و دولت فرماندار به آرامی شروع به استراحت برخی از اقدامات ایمنی هانفورد کارگران به دنبال امکان بسیار واقعی بودن به نام بازگشت به کار.

اما پس از مواجهه با کسانی که چند هفته اولیه واشنگتن coronavirus بحران در سایت در هانفورد کارگران می گویند که آنها دریافت اطلاعات کمی و حتی کمتر اقدامات ایمنی از رهبری و برخی از کارکنان در حال وحشت زده با چشم انداز.

“هنگامی که شما دوباره به کار چه انتظار [برای حفاظت] پرسید:” تعمیر و نگهداری و عملیات کارگر در هانفورد که خواسته نمی شود شناسایی شده توسط نگهبان برای محافظت از کار خود را. “وجود دارد هیچ … نه به می گویند که این جهت نمی تواند بیرون می آیند در هفته آینده. اما من قصد دارم به سمت با تاریخچه اینجا و تاریخ می گوید که آنها در حال رفتن به انجام یک چیز لعنتی.”

ابتدا در 1940s به هانفورد سایت تولید پلوتونیوم برای سلاح های هسته ای از جمله بمب است که کاهش یافته بود در ناکازاکی در پایان جنگ جهانی دوم است. این سایت نیز با تکیه به شدت در طول جنگ سرد و در نهایت تبدیل شدن به کشور اصلی تولید کننده پلوتونیوم برای سلاح های هسته ای.

که تولید در آمد با قیمت. در زمان کار متوقف شد و فدرال و سازمان های دولتی توافق کردند که برای شروع فرآیند پاکسازی در سال 1989 میلیاردها گالن فاضلاب در حال حاضر آلوده زمین و آبهای زیرزمینی با رسیدن به رودخانه کلمبیا. پرداختن به این آلودگی و 56m گالن زباله های رادیو اکتیو ذخیره شده در مخازن زیرزمینی در حال حاضر با بسیاری از خطرات برای این سایت هزاران نفر از کارکنان.

پس از واشنگتن مقامات بهداشتی گزارش دادند که برای اولین بار ما را به مرگ در ارتباط با کروناویروس در اواخر فوریه و پس از آن با گذشت هر هفته بودند که مستند بسیاری از موارد در کشور کارکنان می گویند آن باقی مانده کسب و کار به طور معمول در هانفورد که در آن پاکسازی پروژه های اجرا شده توسط وزارت فدرال انرژی با کار تکمیل شده را از طریق پیمانکاران است.

در طول این چند هفته اول کارگران فراخوان دریافت راهنمایی کمی در سایت های خاص coronavirus اقدامات ایمنی. آنها می گویند اطلاعات از هانفورد مقامات تمایل به بیش از حد گسترده با تمرکز در سراسر کشور وضعیت به جای نیازهای منحصر به فرد از کارگران در دولت بود که در آن زمان در مرکز ما coronavirus بحران است.

یک رادیولوژی تکنسین کنترل کار کرده است که در هانفورد برای بیش از 15 سال گفت تریلر در ادامه به اشتراک گذاشته می شود به عنوان بسیاری از 50 نفر و هر جمعه صبح از 200 نفر پرسنل با هم می آیند برای یک جلسه در یک اتاق.

هنگامی که کارگران به پایان رسید و در یکی از بسیاری از مناطق آلوده از هانفورد آنها نیاز به بررسی تابش قبل از ترک. تکنسین می ایستادن در کنار آنها بدون یک ماسک بر روی, در حال اجرا یک دستگاه دستی بیش از بدن خود را – برای اینکه مطمئن شوید که به ماندن در یک چهارم از یک اینچ از پوست خود را برای اطمینان از دقیق خوانش.

در یک ساعت یکی از این رادیولوژی تکنسین کنترل ممکن است مورد بررسی به عنوان بسیاری از 30 نفر است.

“وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن که اجتماعی فاصله. حق با تو تا کسی چهره آنها تنفس در شما آنها عرق” گفت: تکنسین که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه در محل کار.

تام نجار, مدیر اجرایی هانفورد چالش نه برای سود سازمان دیده بان در سیاتل گفت: او حداقل 10 ایمیل و تلفن تماس در دو هفته در ماه مارس از کارکنان نگران هانفورد ارائه ماسک های صورت و یا دستکش یا نیاز اجتماعی فاصله برای محافظت از آنها را از coronavirus.

“کارگران بسیار مضطرب در مورد خود ایمنی و سلامت و احساس کردند که مدیریت نمی شد در نظر گرفتن این مسئله را جدی بگیرید,” او گفت:.

‘توقف کار می کند, یک پروتکل در هانفورد که در آن یک کارمند متوجه چیزی نا امن است یا خطرناک و کار متوقف شده است تا مقامات می تواند به رفع این مشکل شد به طوری که مکرر در مورد مسائل مربوط به کروناویروس گفت: رادیولوژی تکنسین کنترل, که, کوچک, کار شد و در واقع گرفتن انجام می شود.

“مردم درخواست شد برای پروتکل های در مورد چگونه به نظرسنجی مردم و مادی و چه نوع از محصولات خود را به استفاده از چه نوع روش شما نیاز به انجام, شما نیاز به اسپری آن برای اولین بار شما نیاز به پاک کردن آن برای اولین بار,” او گفت:. “فقط تمام این دستورالعمل که آنها درخواست برای به انجام کار خود را و احساس مانند آنها محافظت می شود.”

آن نبود تا 25 مارس – پس از فرماندار جی Inslee اقامت-در-صفحه اصلی حکم که شامل بسته شدن غیر ضروری شرکت (هانفورد در نظر گرفته شده است ضروری) – که سایت تغییر به حالت ضروری ماموریت بحرانی ،

سایت باقی خواهد ماند عملکرد این ظرفیت از طریق حداقل هفته آینده. این معلوم نیست که آیا این تمدید شد فراتر از آن.

یک زن که با این نسخهها کار در دولت در هانفورد و آسم و فشار خون بالا گفت که او نگران امنیت خود را در سایت. او در آنجا کار می کرد برای بیش از 15 سال است و گفت که اگر سایت بازگشایی و او دیگر نمی تواند telework او برنامه ای برای بازنشستگی پیش از موعد.

نجار گفت: نگرانی از عدم حمایت است که در مورد بیش از نگه داشتن کارگران ایمن از coronavirus. او گفت: اگر این ویروس شد و به تصویب سراسر هانفورد آن می تواند بسیار حساس کار در حال انجام وجود دارد در معرض خطر است.

“شما فقط تعجب می کنم که آیا آنها به اندازه کافی پرسنل در خارج وجود دارد برای حفاظت و اطلاع اگر چیزی اشتباه است و می تواند کافی عمل است که گاهی اوقات خواهد گرفته شود باید در عرض چند دقیقه یا چند ساعت برای جلوگیری از چیزی بد از اتفاق می افتد ؟” او گفت:. “ما نگرانی نخست: آیا آنها حق مردم خارج وجود دارد انجام کارهای درست برای اطمینان از ایمنی از سایت؟”

نجار گفت: هانفورد مقامات گزارش داده اند که دو کارگر تشخیص داده شده اند با کروناویروس اما او گفت: “وجود دارد و تقریبا هر آينه بیشتر”.

در نامه ای به کارکنان در 4 آوریل, هانفورد مقامات گفت که غیر ماسک پزشکی در سایت لازم نیست و “کارگران که انتخاب می کنید به پوشیدن صورت پوشش باید طرح خود را از خانه. پزشکی-درجه ماسک ها در تامین کوتاه مدت هستند و در حال محفوظ است برای مراقبت های بهداشتی کارگران به طوری که آنها به طور کلی در دسترس نیست.”

نگهداری و عملیات کارگر در هانفورد که در نظر گرفته شده است ضروری و در حال حاضر به گزارش سایت حدود دو بار در هفته گفت: او نظر خود را خوش شانس است زیرا گروه خود دارای ذخایر از دستکش و ماسک. اما او تنها انتظار دارد که آن را به دو تا سه هفته.

کارگر گفت: نگهبان: “رفتن به جلو, آیا ما به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای حفاظت از نیروی کار? جواب این است: هیچ.”

جف Tyree سخنگوی وزارت انرژی هانفورد سایت در بیانیه ای گفت: در روز جمعه که هیچ جدول زمانی تعیین شده است از نظر بازگشت به کامل عملیات و برنامه ریزی خواهد بود اقتباس بر اساس چه coronavirus وضعیت همچنان به توسعه.

“سلامت و ایمنی نیروی کار ما اولویت ما است و ما همچنان به کار در یک محیط امن مسئول و عمدی شیوه,” او گفت:.

“ما ادامه خواهد داد برای اجرای افزایش سلامت و پروتکل های ایمنی که در محل بوده است, به عنوان مناسب, از جمله اجتماعی و دورى سفر و محدودیت ها و جمع آوری محدودیت و همچنین ادامه داد: افزایش نظافت و بهداشت روش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de