یک منبع جدید از Coronavirus گسترش: ‘Covid-19 احزاب

سیاتل یک شهرستان در ایالت واشنگتن در برخورد با کروناویروس شیوع شناسایی کرده است مخدوش منبع جدید گسترش: “Covid-19 احزاب” سازمان یافته به طوری که مردم می توانند به عمد معاشرت با یک فرد آلوده به امید گرفتن خود به خود بیماری از راه.

Meghan Debolt مدیر سلامت جامعه برای Walla Walla شهرستان گفت: شهرستان محققان آموخته بود از دو جمله احزاب در این منطقه رخ داده است که در هفته های اخیر. دو نفر که رفت به یکی از طرفین که شامل حداقل 20 شرکت کنندگان باید پس از تبدیل شدن به بیمار و آزمایش مثبت برای ویروس.

شما شنیده ام از هر Covid-19 احزاب اتفاق می افتد در جامعه خود را? ما می خواهم برای شنیدن در مورد آن. لطفا به ایمیل [email protected]

کشف حیرت زده رهبران محلی که مشغول به کار بود در هفته های اخیر برای مهار شیوع بزرگ در پردازش گوشت تسهیلات در این منطقه است.

“ما می خواهیم که قادر به شروع به بازگشایی جامعه ما” خانم Debolt در مصاحبه ای گفت:. “اما اگر جامعه ما نیست تمرین فیزیکی مناسب فاصله اجتماعی فاصله دستورالعمل و آنها عمدا تلاش برای رفتن و قرارداد Covid-19 که مجموعه ما را بسیار دور از بودن قادر به باز کردن.”

چشم انداز عفونت احزاب برای افرادی که مایل به سرعت قرارداد این بیماری در امید به دست آوردن ایمنی شده و ترس در میان برخی از کارشناسان بهداشت زیرا این کشور دارای یک سابقه طولانی از مردم انتخاب هدفمند عفونت است. مقامات بهداشت برای مثال در گذشته کار کرده به توقف آبله مرغان احزاب که در آن پدر و مادر به دنبال خود را در معرض unvaccinated کودکان به این بیماری است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این موارد گفت: آن را “به شدت توصیه می کند در برابر میزبانی و یا شرکت در این حوادث است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • خرده فروشان آنلاین از جمله آمازون می خواهید کنگره برای صرفه جویی در خدمات پستی.
  • حدود 1 در 5 کودکان در ایالات متحده نمی توانید به اندازه کافی به غذا خوردن تحقیقاتی یافت می شود.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد ،

در حالی که برخی از مردم ابراز اشتیاق برای رسیدن به این ویروس دو طرف در واشنگتن بر این باور هستند که برای اولین بار اختصاص داده شده حوادث به تایید مقامات بهداشت عمومی.

به جای سرعت بخشیدن به این بیماری را انتقال مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از گسترش سریع بیماری است که مربوط به بیش از 72,000 مرگ و میر در ایالات متحده با وجود گسترده اقامت در خانه داشتیم.

خانم Debolt گفت: دو نفر که بیمار شد و پس از حضور در یکی از طرفین در Walla Walla منطقه جوان بودند و نیاز به مراقبت در بیمارستان. آنها مطلع سلامت محققان که آنها که آنها قادر خواهد بود به سرعت بهبود می یابند از این ویروس ظاهرا نه با توجه به این که آنها پس از آن می تواند گسترش آن به دیگران بیشتر در معرض خطر جدی سلامت اثرات و یا مرگ.

“آنها احساس واقعا بد در حال حاضر که دانستن آنها قرار دادن خانواده و دوستان خود و دیگران در معرض خطر” خانم Debolt گفت.

او گفت: مقامات بهداشتی در مورد آموخته دوم حزب در طول مصاحبه های خود بود اما تا کنون تنها به شناسایی دو نفر که بیمار شد.

در حالی که منطقه سیاتل بود اوایل کانون شیوع Walla Walla است در طرف دیگر از دولت است. در هفته های اخیر مقامات بهداشت محلی را شناسایی کرده اند عمده شیوع موارد در یک تایسون غذاهای پردازش تسهیلات در شهرستان — شیوع در حال حاضر مربوط به مرگ و میر.

خانم Debolt گفت: این منطقه به مسطح منحنی آن بود اما با شروع به دیدن بیشتر مردم درگیر شدن در تعاملات اجتماعی با وجود اقامت در خانه مورد نیاز است.

“ما می دانیم که مردم خسته از جداسازی و قرنطینه” خانم Debolt گفت. “ما می خواهیم که قادر به بازگشایی بیش از حد. ما می خواهیم قادر به رفتن به رستوران و معاشرت با دوستان و اعضای خانواده. ما نیاز به جامعه ما کمک به سخت کوش برای کمی طولانی تر به طوری که ما می توانیم پیش از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>