‘یک بحران ملی’: چگونه قتل جورج فلوید است که تغییر سیاست آمریکاRiots در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده باعث شده فیلم نشان جورج فلوید, سیاه, کشته در زیر زانو از یک افسر پلیس باعث شده است که یک تغییر چشمگیر در سطح ملی بحث سیاسی در امریکا و رانش مسابقه به مرکز صحنه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن ارائه شده واگرا پاسخ آن نقطه به حتی بیشتر تفرقه بحث سیاسی در روابط بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در ماه های آینده.

رئیس جمهور در یک صدای جیر جیر در ساعات اولیه روز شنبه هشدار داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. بعد از آن در روز جمعه سابق معاون رئیس جمهور در یک آدرس ویدیویی به نام برای وحدت ملی و جدی پلیس اصلاحات گفت: “این است که هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی. این هیچ وقت برای تشویق به خشونت است. این یک بحران ملی است و ما نیاز به رهبری واقعی در حال حاضر.”

مدت کوتاهی پس از آن در جداگانه کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز که در آن رئیس جمهور به نظر می رسید آماده به پیگیری و آدرس بیشتر فلوید مرگ و شورش تهمت به جای اعلام کرد که ما را از برداشت سازمان بهداشت جهانی است.

او اشاره نمی کند شورش یا فلوید مرگ است.

در ضمن بایدن نشان داد او در حال حاضر صحبت به فلوید را عزادار خانواده و صحبت احساسی از شوک در قتل او و جامعه نژادی مشکلات. “ما یک کشور با یک زخم باز. هیچ یک از ما دیگر توان شنیدن عبارت “من نمی توانم نفس بکشم “و هیچ چیز” او گفت:.

Wildly مختلف پاسخ توسط دو مرد مبارزه برای کاخ سفید تحت مداوم ابر coronavirus همه گیر را ترک کرده است رهبران حزب مطمئن نیستید از آنچه که دقیقا آخر ماه از انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر خواهد شد مانند نگاه.

اما رهبران و استراتژیست در یک چیز توافق دارند: ماه های آینده به احتمال زیاد به یک bareknuckle نزاع و جدال بیش از آنچه که مبرم ترین مشکلات ما هستند.

“سوال این است که آیا دموکرات ها در حال رفتن برای تنظیم به واقعیت از آنچه که در حال رفتن به یک, وحشیانه, باطل و معنی کمپین چرخه و اگر ما نمی خواهیم به از دست دادن گفت:” سابق آتلانتا شهردار Kasim نی.

Bakari فروشندگان عضو سابق کارولینای جنوبی در مجلس نمایندگان گفت: “رئیس جمهور معمولا رشد در فرهنگ جنگ. اما من فکر می کنم این شعله است که احتمالا رفتن به غرق خود را در انتخابات ریاست جمهوری.”

لی Daughtry جانباز سیاسی دموکراتیک عمل هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر شب صدای تیراندازی غارتگران بود یک تلاش عمدی برای تحریک پایه خود را از حامیان به جای فشار برای وحدت و یا هر نوع د-تشدید تنش.

“من فکر می کنم رئیس جمهور را توییت می کند آنچه در آن در نظر گرفته شده برای انجام و [بود] به کارگردانی مخاطبان آن در نظر گرفته شده برای او را برای رسیدن به … آن را به وضوح در نظر گرفته شده برای تحریک و تعامل با بخش خاصی از مخاطبان خود” Daughtry گفت.

در روز جمعه, مینه سوتا, فرماندار, تیم Walz مشخصه نا امید برگزار شد, تمدید کنفرانس مطبوعاتی که در آن او به نام برای شفا و سعی کردم به آدرس آستین تنش نهفته است که فوران بیش از فلوید مرگ است. در همان زمان Walz همچنین بر اهمیت است که او و دیگر مقامات حفظ نظم در تظاهرات.
Protesters gather outside the Hennepin county government center in Minneapolis, Minnesota, on 28 May.

اما نه یکنواخت واکنش در میان دیگر شخصیت های مهم سیاسی . دلاور سناتور کریس Coons عضو کمیته قضایی مجلس سنا استدلال در فاکس نیوز که پنل باید “نگاه به کل string حادثه قتل, حوادث است که به شدت زخمی به کشور ما از خشونت پلیس و سپس پاسخ به آن توسط جوامع”.

برخی از اعضای کنگره توییتی ترس در دستگیری از یک ساعت در روز پنج شنبه شب. اما قانونگذاران دیگر خاموش شد.

روز جمعه بعد از ظهر رهبر اقلیت سنا چاک شومر با صدور بیانیه ای هجوم تهمت خود را “احساساتی” باغ گل رز رویداد.

“جوامع ما در حال صدمه زدن به از بی معنی قتل و سال از نژاد پرستی و بی عدالتی است. اما رئیس جمهور تهمت است که تنها علاقه مند به قربانی و تفرقه زمانی که او باید پیشرو” شومر گفت.
Donald Trump speaks in the Rose Garden at the White House on 29 May.

عدم چیزی نزدیک به یک متحد ملی پاسخ برجسته سرخوردگی مردم احساس گفت: ویسکانسین معاون فرماندار ماندلا بارنز.

“مردم نا امید و به حق ، وجود دارد مقدار زیادی از خشم برحق وجود دارد و بسیاری از آن است که از نادیده گرفته می شود و نه جدی گرفته شود و اجازه می دهد این نوع از چیزهایی که برای ادامه” بارنز گفت. “آنچه در آن احساس می کند مانند این است که این حساسیت مردم و من فکر می کنم که آن را در یک راه است.”

که تنها تشدید مداوم coronavirus همه گیر استدلال دموکراتیک فعال Abdul El-Sayed.

“نگاه پلیس شده اند اعدام در این کشور برای مدت زمان طولانی. ما فقط در حال حاضر درک آن در پنج تا 10 سال به دلیل همه رو یک دوربین در جیب خود” El-Sayed گفت. “من فکر می کنم مردم بیمار هستند اما پس از آن نه تنها که آن را در این واقعیت است که شما در نگاه Covid-19 است که داستان را برای چهار ماه گذشته به درستی پس از 100,000 زندگی از دست داده است. کسانی که زندگی نامتناسب سیاه مردمی زندگی می کند. به عنوان یک تابع از همان دقیق ساختاری نیروهای که اجازه داده اند مردم به اعدام توسط اجرای قانون است.”

شدید ملی تمرکز بر فلوید مرگ و پاسخ با رهبران سیاسی خود می آید حدود یک هفته پس از بایدن انتخاباتی تا به حال به انجام کنترل خسارت پس از معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد کرد در طی مصاحبه ای که هر کسی که پشتیبانی تهمت نیست واقعا ،

در آن زمان به نظر می رسید مانند بایدن در خطر از دست دادن برخی از آفریقایی آمریکایی پشتیبانی می کند. اما پس از آن که روایت معطوف شده به طور چشمگیری. جیم Clyburn بالاترین رتبه بندی دموکراتیک عضو کنگره در روز جمعه گفت که این درگیری ها آسیب دیده مینه سوتا سناتور ctq شانس بودن به عنوان بایدن را در حال اجرا mate با توجه به رکورد او را به عنوان یک دادستان در شهر.

Clyburn است استدلال کرد که بایدن باید انتخاب کنید یک زن آمریکایی آفریقایی تبار است که قطعا قرعه کشی تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم در حال حاضر آنچه که شما در حال دیدن سیاه است رای دهندگان را به دیدن چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهد به چیزهایی مثل این. این یک یادآوری از تاریخ, تاریخ و خواستار اجرای قانون به تهاجمی تر می شود بیشتر وحشیانه خود را در اجرای این قانون گفت:” دموکراتیک استراتژیست براندون دیویس.

دیویس افزود: “من فکر می کنم در چند ماه آینده این است که رفتن به ادامه بود جلو و مرکز در گفتگو. من فکر می کنم بیش از دوره زمانی که مردم در حال رفتن به ببینید که چگونه جو بایدن معاملات با این مسائل چگونه او واکنش نشان می دهد به این مسائل و من فکر می کنم آنها می خواهید برای دیدن دوباره آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.”

این است که به سختی اولین بار در کشور تا به حال دست به گریبان با پویایی در اطراف یک آمریکایی آفریقایی تبار در حال مرگ در دست پلیس اما Daughtry پیشنهاد کرد که این ممکن است منحصر به فرد خود را سریع.

“این احساس متفاوت” Daughtry گفت. “این می تواند به این دلیل که جهان کوچکتر است و اطلاعات سفر با سرعت بیشتری. اما من تعجب می کنم اگر آن را نمی تقاطع یک رئیس جمهور که حرف و رفتار و اقدامات باید به هر طریقی بخشی از آمریکا است که پنهان شده است, زیرزمینی و در گنجه برای چند دهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>