مردی که ماند در همان بخش به عنوان بوریس جانسون گفت: تجربه خود را وجود دارد ‘کاملا وحشتناک’


فایل عکس: نخست وزیر بوریس جانسون ارائه بیانیه مشترک با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی قبل از یک جلسه در مبارزه با تروریسم در اروپا در کاخ الیزه در پاریس

ایسنا

  • دیو شکار در لندن, نرم افزار, فروشنده, ماند در همان ICU بیمارستان به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون در حالی که بیمار با COVID-19.

  • شکار بازگو خود را تجربه وجود دارد که شامل قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و دیدن بیمار دیگر را آخرین نفس.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

روز قبل از پزشکان مرخص انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون از بیمارستان های لندن ساکن شد و در همان متوسط واحد مراقبت به عنوان جانسون مشترک خود تجربه که برای درمان COVID-19.

دیو, شکار 38 ساله نرم افزار فروشنده گفت SkyNews او صرف 10 روز در خیابان Thomas’ بیمارستان مشابه بیمارستان که در آن Johnson دریافت مراقبت.

شکار از بیمارستان مرخص شد, قبل از جانسون وارد وجود دارد در مارس 5 و توصیف زمان خود را وجود دارد به عنوان “کاملا وحشتناک” به دلیل شدت از موارد در اطراف او.

ویدیو های مرتبط: داخل لندن در طول COVID-19 مستند

“شما می بینید که مردم می میرند” شکار گفت: اخبار آسمان.

چهار روز شکار بود که در بیمارستان او ماند در ICU که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران قرار داده و او را در یک ونتیلاتور چرا که او نمی تواند نفس خود را.

در آماده سازی برای ونتیلاتور پزشکی کارکنان گفت: شکار او خواهد بود خواب برای هر نقطه از پنج به 10 روز است.

“برای من که در آن بود. من زنگ زد و به او گفت که رمز عبور به کامپیوتر من که در آن من خواهد شد این است که” شکار گفت.

اما شکار بیدار شد دو روز بعد در میان آنچه او به عنوان “هرج و مرج سازمان یافته” به دلیل هشدار دهنده به طور مداوم قرار بود به عنوان سلامت بیماران بدتر شده است.

“من فکر کردم من زنده است ؟ من مرده ؟ من به وضوح زنده اما من تا به حال این پانزده اینچ لوله پایین گلو من و من نمی توانستم صحبت” شکار گفت.

در حال حاضر شکار است که پشت در خانه در آپارتمان خود در لندن و بازیافت از COVID-19. اما او هنوز هم به خاطر وقت خود را در ICU و بعد از آن بالا وابستگی بخش از بیمارستان به عنوان یک چشم باز تجربه.

“آن را تحت تاثیر قرار من ذهنی” شکار او گفت: تجربه تماشای یک مرد خود را در بخش “نگاهی به گذشته خود را بکشید.”

شکار گفت: تجربه خود را به احتمال زیاد متفاوت از یکی جانسون با توجه به وضعیت, با وجود این واقعیت که آنها در آنجا ماند در همان بخش.

“بوریس جانسون خواهد بود در مراقبت های خوب” شکار گفت. “او باید یک پرستار اختصاص داده شده چک کردن اکسیژن خود را آمار سطح هستند… و او خواهید بود نشسته وجود دارد در مقدار هوا را به ریه های خود به عنوان امکان پذیر است.”

جانسون در سمت چپ سنت توماس ” بیمارستان در مارس 12 و بعد از پزشکان مرخص او خودی که قبلا گزارش شده است.

نخست وزیر هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به کار و به جای آن در ادامه بهبودی خود را در کشور خود در Chequers.

در توییتر Johnson تشکر بهداشت و درمان کارگران که تمایل به او را در حالی که در بیمارستان است.

 

“من می خواهم برای تشکر از هر کس که در کل بریتانیا برای تلاش و فداکاری شما را ساخته اند و در حال ساخت” جانسون گفت. “وقتی که خورشید است و بچه ها در خانه; زمانی که کل جهان طبیعی به نظر می رسد در آن زیباترین و خارج از منزل است تا دعوت من فقط می توانید تصور کنید که چگونه سخت شده است به پیروی از قوانین اجتماعی فاصله.”

خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>