بسیاری از ورزشکاران به نظر می رسد که Coronavirus. در اینجا برخی از دلایل است.

در حالی که برخی ممکن است باید امیدوار بود که در بازگشت از ورزش لیگ در ایالات متحده خواهد پیروزمندانه سیگنال برخی از مراحل نسبت به حالت عادی به گردش روند تا به جای احساس ظریف و وحشت زده و عصبی بالا-سیم عمل می کنند.

منبع مقدار تنش در طول چند هفته گذشته بوده است امواج از تست انجام شده در سراسر ورزشی و در نتیجه موجی از ورزشکاران با تایید عفونت کروناویروس. هیچ کدام از لیگ ها شده اند در امان ماند. آماده سازی به تعویق افتاده اند و امکانات را بسته و باز و دوباره بسته شده و تمام انواع سوالات گسترش اند.

پس چگونه باید نتایج این آزمون تفسیر می شود وقتی که می آید به چشم انداز ورزش در این کشور ؟ چرا آنها رخ داده است در وهله اول ؟ کجا لیگ را از اینجا بروم ؟

با کمک چند کارشناسان ما در تلاش برای ایجاد حس از چند هفته گذشته و درک آنچه می تواند در معرض خطر در این روز آمده است.

ورزش لیگ در ماه گذشته آغاز کرده اند چرخه تهاجمی تست مورد نیاز برای عملکرد در میان همه گیر.

روز دوشنبه برای مثال N. H. L. اعلام کرد که از 396 بازیکنان که تا به حال بازگشت به باشگاه امکانات بیش از ماه گذشته تا به حال 23 آزمایش مثبت برای ویروس. یکی دیگر از 12 بازیکن لیگ گفت: شناخته شده بودند به آزمایش مثبت خارج رسمی لیگ تست پروتکل. تیم های متعدد بسته آموزش سایت در ماه گذشته در پاسخ به intrasquad شیوع است.

هفته گذشته N. B. A. اعلام کرد که 25 بازیکن از 351 تا به حال آزمایش مثبت از 23 ژوئن تا 29 ژوئن. لیگ همچنین اعلام کرد که در همان دوره 10 تیم کارکنان از 884 آزمایش مثبت است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • مرگ و میر است که کانت در چندین ایالت احتمالا در پایان ماه از کاهش ملی, مرگ, بالغ.
  • دیگر اوایل نقاط داغ پیشتر شیوع بیماری خود را. اما ایالات متحده شاهد ثبت تعداد موارد جدید.
  • جنگ لفظی بین تهمت و Fauci در حال پخش است از طریق مصاحبه با رسانه های خبری.

لیگ برتر بیسبال آمریکا روز جمعه اعلام کرد که 58 بازیکنان و هشت اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت از 3,748 تعداد نمونه های جمع آوری شده از لیگ برتر در آخرین دور از تست. لیگ تا به حال به طور موقت تعطیل تمام بهار-آموزش امکانات در ماه گذشته در آریزونا و فلوریدا در پاسخ به موج مثبت آزمون. اخیرا واشنگتن اتباع Houston Astros, St. Louis Cardinals و San Francisco Giants لغو شد تمرینات تیم به دلیل تست به تاخیر می اندازد.

به کارشناسان آنها به نظر می رسد ، 5.8 درصد تست مثبت رای در N. H. L. رسمی پروتکل مثلا احتمالا بالاتر از آنچه یک تست از همان تعداد از مردم را نشان می دهد. به همین دلیل کارشناسان می تواند تنها حدس و گمان.

“آنها در حال پر انرژی مردم به طبیعت خود گفت:” ویلیام Schaffner, یک دانشگاه استاد متمرکز بر بیماری های عفونی. “بسیاری از آنها کاملا معاشرتی و خوش مشرب. انتظار آنها را به تغییر رفتار خود را به طور کامل برای تبدیل شدن به نیمه زهد و شرکت در فعالیت های اجتماعی است و یک نوع کشش.”

اما نگه داشتن در هر عمده فروشی سرزنش از ورزشکاران است. این می تواند منطقی برای مثال که این بازیکن می توانست صرف زمان کمتر در موقعیت های مخاطره آمیز و در نتیجه قرارداد کمتر از موارد این ویروس اگر آنها تا به حال احساس فشار به بیرون رفتن و آماده شدن برای آینده راه اندازی مجدد خود را در لیگ.

به جای خواسته های خود را در مشاغل مورد نیاز برخی از آنها به صرف زمان بیشتری را در ورزشگاه کار کردن و یا بازی بازی به ماندن تیز و آماده شدن برای مسابقه.

به طور کلی عدم نتيجه گيري در اطلاعات منتشر شده توسط لیگ ساخته شده است برخی از تجزیه و تحلیل دشوار است اما وجود دارد یک برنامه به طور بالقوه گفتن پویا تعبیه شده در N. B. A. های اخیر آزمایش شماره: تفاوت شدید در تست مثبت نرخ بین بازیکنان (7.1 درصد) و کارکنان (1.1).

“این بدان معناست که وجود دارد چیزی رفتاری در مورد بازیکنان که منجر آنها را به بیمار چند بار بیشتر سپس کارکنان” گفت: Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری. “من قرار نیست که کاملا تکان دهنده است. این بچه های جوان. آنها ممکن است احساس ایمنی بدن. شما انتظار می رود برخی از تفاوت ها بود که یک شکاف گسترده تر از من انتظار داشتم.”

با دقت. یک مثال واضح از چه چیزهایی می توانید شروع به رفتن جنوبی دیده می شود می تواند در لیگ برتر فوتبال به اصطلاح حباب در مجموعه ورزشی ESPN در دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا. (N. B. A. نیز با تکیه بر یک شبیه محدود شده اما نه به طور کامل محصور در خشکی برای محیط زیست خود را راه اندازی مجدد در این مجموعه و از روز شنبه تمام 22 تیم وارد شده بود بر روی سایت است.)

“ظریف ترین زمان برای یک حباب است که مردم به حباب مثلا,” Binney گفت. “M. L. S. شکست مفتضحانه در آن است.”

تا کنون دو M. L. S. باشگاه شده اند مجبور به خروج از آن پس از مسابقات چند بازیکن تست مثبت پس از ورود در سایت. FC Dallas تا به حال 10 بازیکن و یک مربی مثبت تست قبل از مسابقه آغاز شد. روز پنج شنبه در دومین روز از مسابقات Nashville, SC بود مجبور به خروج از این رویداد پس از نه بازیکنان آن تیم آزمایش مثبت است.

Binney گفت: coronavirus را دوره کمون که به طور معمول طول می کشد حدود سه تا پنج روز است اما می تواند تا دو هفته احتمالا ساخته شده است آن را دشوار است برای گرفتن موارد بیش از یک دوره کوتاه از تست. این امر می تواند یکی دیگر از چند روز قبل از لیگ می تواند مطمئن باشد که این ویروس تا به حال پخش نشده را به دیگران وجود دارد.

است که چرا Briana Furch, یک متخصص بیماری های عفونی که غیررسمی توصیه تعدادی از N. B. A. بازیکنان این تابستان به خواست ورزشکاران برای ادامه به ورزش احتیاط حتی پس از ورود در یک bubblelike محیط زیست است. او گفت: آنها باید پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و پاک کردن سطوح در هر زمان ممکن است.

“در یک حباب آن را هنوز هم می تواند مانند آتش سوزی گسترش,” او گفت:.

اوایل موفقیت ملی فوتبال زنان لیگ را محدود پردیس ممکن است ارائه یک حس امید برای سایر رشته های ورزشی. این تیم وجود دارد نشان داده اند هیچ مورد مثبت پس از بازی آغاز شد و در ژوئن 27.

آنها را به حال چند عامل در کار خود استفاده. آنها شیوع در یک تیم اما خوش شانس بودند که این خوشه از عفونت — 10 موارد مثبت در میان بازیکنان و کارکنان اورلاندو غرور که حکومت این تیم از رقابت در ژوئن 22 — اتفاق افتاده است قبل از اینکه افراد وارد شده در سایت در ایالت یوتا است. آنها مردم کمتر وجود دارد به این معنی وجود دارد فرصت کمتری برای عفونت است. و این ویروس در سراسر جهان به طور کلی به نظر می رسد هدف قرار دادن مردان سخت تر از زنان است.

اما در یک سطح پایه Binney گفت: “N. W. S. L. حباب اثبات مفهوم است که یک حباب کار می کنند.”

عفونت به خصوص در جنوب و غرب شده اند صعودی برای ماه گذشته است. و کارشناسان تصریح کرد که مهم نیست چقدر محکم کنترل ورزشی لیگ را محدود فضا ممکن است آن را هنوز هم وجود دارد در داخل و تحت تاثیر قرار بزرگتر اطراف اکوسیستم.

“شرایط در سراسر کشور تغییر کرده و این ویروس به نظر می رسد خارج از کنترل دوباره” Schaffner گفت.

فلوریدا موقت خانه این تابستان N. B. A. و M. L. S. شده شدید نقطه داغ با بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش چشمگیر نرخ. حتی اگر لیگ موفق به نگه داشتن ویروس را از صفوف خود می تواند به بدتر شدن وضعیت در این منطقه آنها را وادار به تجدید نظر خود را عمل ؟

“اگر اورلاندو در حال تلاش برای آزمایش مردم و به نوبه خود این آزمون در اطراف به سرعت به اندازه کافی شما می توانید اقامت در حباب خود را تست همه انجام هر آنچه در آن است شما در حال تلاش برای انجام و آزمون در 24 تا 48 ساعت؟” Binney گفت. “چه مدت می تواند شما کمانچه در حالی که اورلاندو برنز ؟ من فکر می کنم این یک سوال واقعی. در برخی از نقطه شما باید به اطراف خود نگاه کنید و تصمیم می گیرید که این می شود همه دست در عرشه وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de