پر جنب و جوش پرستاری مدیر صریح فصاد: بهداشت و درمان ایالات متحده کارگران که درگذشت از Covid-19Lost خط مقدم همکاری بین نگهبان و قیصر اخبار بهداشت و درمان است که با هدف به سند زندگی بهداشت و درمان کارگران در آمریکا که می میرند از Covid-19 و به درک که چرا بسیاری از در حال سقوط قربانی به این بیماری همه گیر.

هر هفته ما در حال مستند سازی موارد جدید بهداشت و درمان کارگران که فوت کرده اند در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا داستان های خود را:

khn لوگوPhotograph:

Chantee ماک 44
خوب روح ” که به دنبال مادر خود را به بهداشت و درمان

شغل: بیماری مداخله متخصص
محل کار: Prince george’s county health department در Cheverly مریلند
تاریخ مرگ: 11 مارس سال 2020

Chantee ماک شد یک دوم “مامان” به او برادر کوچکتر رولاند مک.

Chantee رولاند و برادر خود را Aric رشد در پرنس جورج ایالت مریلند. خود را مادر تنها سو ان Mack پرستار, گاهی اوقات در زمان Chantee به کار بخش, الهام بخش, عشق, بهداشت و درمان.

برای 19 سال ماک در خدمت جامعه در شهرستان در بخش بهداشت و درمان که در آن یکی از مشاغل بود به مردم بگویید که نتایج آزمایشات برای بیماری های مقاربتی است.

ماک در نظر گرفته مادر او بهترین دوست او و زندگی با او به بزرگسالی مراقبت از او هنگامی که سو ان شد جنده. هنگامی که مادر او درگذشت یک دهه پیش ماک غرق افسردگی, اما او همچنان متعهد به کمک به مردم است. او امیدوار است در نهایت به دنبال مادرش به پرستاری.

“او یک روح خوب” رولاند گفت.

خانواده و دوستان باور او قرارداد Covid-19 از یک همکار در ماه مارس زمانی که به گفته مقامات اتحادیه, شخصی, تجهیزات حفاظتی نمی شد به طور گسترده ای استفاده می شود و مردم نمی شد به طور معمول اجتماعی فاصله. وزارت بهداشت رهبران نمی خواهد بحث در مورد ماک مرگ اما گفت: ایمنی کارگران یک اولویت و محل کار حمایت در حال حاضر عبارتند از PPE و اجتماعی فاصله.

– لورا ابدار
Photograph:

سالی لارا 62
آزمایشگاه دستیار صحبت کردن در مورد ایمنی کارکنان

شغل: دستیار آزمایشگاه
محل کار: Riverside community بیمارستان در ریورساید کالیفرنیا
تاریخ مرگ: 8 ژوئن 2020

سالی لارا شد تا حمایت از دختر او را از دوران کودکی رویای تبدیل شدن به یک فضانورد که یک تابستان او را به مرکز فضایی کندی که در آن آنها می خوردند فضانورد مواد غذایی و سوار یک شبیه ساز پرواز.

ونسا کامپوس, که با این نسخهها کار در خانه سالمندان گفت که زمانی که Covid-19 ضربه مادرش برداشت اضافی شیفت. او را تحت فشار در مورد مدیریت ایمنی کارکنان و PPE شیوه های تشویق او به انجام همان.

لارا توسعه علائم در روز مادر. کامپوس به یاد می آورد رانندگی با اشک جریان پایین چهره خود را به عنوان آنها دعا برای یک معجزه است. کارکنان بیمارستان سعی کردم همه چیز را به او گفت.

Riverside community بیمارستان در بیانیه ای گفت: از آن ویران شد از دست دادن لارا و آن “تمرکز شده است در حفاظت از ما مراقبان و همکاران و اطمینان آنها به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی”.

نزدیک به یک ماه پس از لارا بیمار شد کامپوس به نام و سخن او سخن پایانی به مادرش: “اگر آن زمان خود را رفتن مسالمت آمیز است. اگر این را هم من به شما نیاز به مبارزه با. من شما را خیلی دوست دارم; با تشکر از شما برای مبارزه است.”

– کریستینا Jewett
Photograph:

پل Moise, 50
پدر سه پژوهشگر به مشاغل متعدد

شغل: تحت حاد مدیر واحد و پرستار عملی مجاز
محل کار: خانه های مختلف پرستاری در نیوجرسی
تاریخ مرگ: 12 مارس سال 2020

پل Moise مصرف شده بود کلاس های آنلاین برای پیشبرد حرفه خود را هنگامی که coronavirus پدید آمده در نیوجرسی. Moise همسر رز به یاد می آورد که یکی از این امکانات که در آن او کار می کرد, Alameda, مرکز کافی نیست ماسک. “او سفارش خود را,” او گفت:.

این گردشگاه عمومی مرکز پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

در اوایل آوریل Moise شروع به تجربه تنگی نفس و در خانه مانده از کار – بدون پرداخت مرخصی استعلاجی. همسرش گفت که او قادر به دسترسی به یک Covid-19 تست اما پزشکی قانونی تایید این ویروس به عنوان علت مرگ.

رز همچنین یک پرستار بیمار بیش از حد ساخت آن را سخت به مراقبت از خود را برای سه, کودکان در سن مدرسه.

Moise که متولد هائیتی و عاشق بازی فوتبال مشغول به کار در زندگی کمک مراکز. “او یک کارگر خوب” رز گفت: “از آنجا که او رهبر تیم خوب است.”

– جسیکا کلاین
Photograph:

Nicanor ‘نیک’ بالتازار, 60
یک پرستار با انرژی بی حد و حصر او حمایت برای بیماران

شغل: مدیر پرستاری
محل کار: Long Island مرکز مراقبت در کوئینز نیویورک
تاریخ مرگ: 31 مارس سال 2020

نیک بالتازار عاشق آواز خواندن و حتی زمانی که هیچ کس در اطراف. همسرش گریس و مادر ابیگیل اغلب پیوست. او حتی به ارمغان آورد یک دستگاه کارائوکه به خانه سالمندان که در آن او کار می کرد و او و ابیگیل یک بار serenaded بیماران وجود دارد با عشق بی پایان.

نیک تا به حال بی حد و حصر انرژی بیش از حد. اعمال او دو بار در روز راه می رفت و به کار می کنند. او یک مدافع خستگی ناپذیر برای بیماران و کارکنان خود را اغلب در نظر گرفتن پرستاران تازه کار در زیر بال خود را.

او شناخته شده بود به ماندن تا دیر وقت برای پخت رفتار مانند کاساوا کیک برای همکاران و هنگامی که ابیگیل شد و تحصیل در رشته پرستاری در بوفالو پدر و مادر او خواهد پک ماشین با مواد غذایی و وعده های غذایی او می خواهم آماده برای او. “من می خواهم به او بگویید که شما می دانید وجود دارد فروشگاه های مواد غذایی در بوفالو!” ابیگیل گفت.

باغبان مشتاق نیک و فضل آخرین برداشت آنقدر فراوان است که او را دعوت همکاران به انتخاب, فلفل, گوجه فرنگی و خربزه تلخ.

پس از 40 سال در پرستاری او برنامه ریزی بازنشستگی در دو ،

در 20 مارس وی به ایجاد سرفه و تب است. او آزمایش مثبت برای Covid-19 و درگذشت دو هفته بعد به او منتظر به بستری در بیمارستان است.

خود کارفرما را پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

– ناتالی The Npd Group, Columbia Journalism School
Photograph:

Kettely تمایل 64
مادر بزرگ مشغول به کار ساعت اضافی در خانه سالمندان ویران شده توسط Covid-19

شغل: Certified nursing assistant
محل کار: داد سلامت در غرب هکتار در برککتن ماساچوست
تاریخ مرگ: 11 مارس سال 2020

Kettely میل شده بود برنامه ریزی حزب برای نوه اش را از دبیرستان فارغ التحصیلی که coronavirus از طریق پرستاری در خانه که در آن او کار می کرد.

او بیمار شد و در اواخر ماه مارس پس از کار در دو شیفت به گفته او ، او در بیمارستان بستری شد و قرار داده بر روی یک ونتیلاتور قبل از تسلیم شدن به عوارض ناشی از Covid-19.

اواخر آوریل 23 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 و 22 از تسهیلات بیماران فوت کرده است با توجه به بوستون گلوب.

یک اتحاد سلامت, سخنگوی, کیت کان گفت: این تسهیلات آغاز شده و با داشتن کارکنان “پوشیدن دنده محافظ قبل از آن لازم الاجرا توسط دولت”. او افزود که میل بود “… و احترام برای او دلسوز مراقبت و رفتار حرفه ای”.

تمایل Facebook صفحه نشان می دهد عشق پایدار برای موسیقی بومی هائیتی و ارادت به او برککتن کلیسا که در آن عبادت نشان داده شده رقص و آواز در جشن تعطیلات.

JK
Photograph:

نورمن آینهورن, 69
‘درخشان’ متخصص چشم ‘دوست به حزب’

شغل: چشم
محل کار: نیوجرسی مرکزی مراکز توانبخشی
تاریخ مرگ: 6 ژوئن 2020

او می تواند صحبت با کسی در مورد هر چیزی. او می تواند آواز بخواند. او عاشق شراب ایتالیایی شام و کنسرت: اسپرینگستین, تصویر حضرت مریم, Diana Ross. همیشه با همسر خود لذت آینهورن.

“او درخشان بود,” او گفت:, “و او نیز دوست داشت ،

نورمن حال اپتومتری عمل از سال 1983 بلکه کار کرده در مغز و اعصاب بینایی سنجی کمک به افرادی که بیماری یا آسیب را مختل چشم انداز خود را. او تحت درمان بیماران مبتلا به سکته مغزی ویژه ورزشکاران المپیک و تروما قربانیان. “آن را مانند فیزیوتراپی” شادی گفت: “اما برای چشم است.”

او توقیف دفتر خود در ماه مارس پس از دستور دولت اما در ادامه به دیدن بیماران در مراکز توانبخشی. خانواده او معتقد است که او قرارداد coronavirus در یکی از مراکز.

نورمن خود را از دست داده اشتها و شروع به سرفه است. دیگر اعضای خانواده مریض شدم ، نورمن در بیمارستان درگذشت حدود دو هفته پس از تشخیص.

نورمن فکر کردم او تا به حال شده است حفاظت از خود شادی گفت: “اما این فقط مسری”.

– مورین O’Hagan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im