عدالت Dept. شک و تردید از سوء استفاده پلیس از موارد تعهد به منظور بررسی فلوید مرگ

واشنگتن — دادستان کل William P. بار در روز جمعه با برچسب تصاویر از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که یک افسر پلیس به زانو در نزدیک به دو ساعت به عنوان “دلخراش” و “عمیقا نگران کننده” و قول داد که تحقیقات فدرال به مرگ او خواهد ادامه دهید به سرعت.

“من مطمئن هستم عدالت خواهد بود در خدمت” آقای Barr در بیانیه ای گفت که معترضان در سراسر کشور را محکوم کرد اقدامات افسر درک چوین که متهم شده بود روز شنبه توسط مقامات محلی با سوم-قتل عمد و قتل نفس.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از انفعال در خشونت های پلیس و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش اجرای قانون ساخته شده اند حقوق مدنی طرفداران با احتیاط از وزارت دادگستری دخالت در Floyd مورد. دولت تا حد زیادی برچیده پلیس نظارت تلاش مهار استفاده از فدرال رضایت احکام به تعمیرات اساسی ادارات محلی پلیس. آقای Barr گفته است که جوامع است که انتقاد از اجرای قانون ممکن است و نه سزاوار حفاظت پلیس و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق افسران به “خیلی خوب” در دست زدن به مظنون است.

طرفداران برای پلیس تعمیرات اساسی گفت: در مصاحبه روز جمعه که آنها در یک موقعیت دشوار است: پس از افشاگری در مورد دولت فدرال عقب نشینی از پلیس پاسخگویی — حقوق مدنی و اجرای گسترده تر — آنها در حال حاضر با احتیاط از اهداف خود را.

“اعتماد به نفس ما در یک مداخله فدرال در موارد شبیه به این است که کاملا وابسته به سابقه دولت است که پله در گفت:” Derrick جانسون رئيس جمهور از N. A. A. C. P. “این دولت فاقد اعتبار وقتی که می آید به پرداختن به مسائل مربوط به عدالت و انصاف و مسابقه است.”

آقای Barr گفت که هر گونه اتهام فدرال خواهد بود “بر اساس قانون و حقایق” و که آنها نمی خواهد آمد تا پس از, محلی شارژ تصمیم گیری.

به فدرال حقوق مدنی اتهامات در Floyd مورد دادستان باید به دیدار دشوار نوار: اثبات این است که آقای چوین در نظر گرفته شده به نقض آقای فلوید حقوق مدنی و عمل کرده است که ای کاش آقای جانسون گفت. دادستان اغلب تمایلی به آوردن چنین مواردی از آنجا که آنها بسیار دشوار است را به نفع خود.

“ما در مواجهه با واقعیت تلخ این خانواده ممکن است ببینید عدالت حتی با غالب شواهد در روز روشن از دوربین های متعدد نمایش ها بود که هیچ مقاوم در برابر فیزیکی هیچ اقدام تحریک آمیز که او را تسخیر کرده و بسر برده که او گفت که او نمی تواند تنفس و خون آمدن از دهان او” آقای جانسون گفت.

آقای Barr اعلام پیشنهاد هیچ تحقیقات گسترده تر به امکان سوء استفاده در مینیاپولیس اداره پلیس یک حرکت است که فعالان محلی را خواستار شدند. دموکرات کنگره نیز خواسته وزارت دادگستری این هفته به باز کردن یک تحقیقات به پلیس. این شهرستان دارای یک تاریخچه از اتهام سوء استفاده پلیس و در سال 2017, یک افسر در حومه شهر مینیاپولیس شد به جرم قتل نفس در مرگ Philando کاستیا سیاه رانندگان.

تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و وزارت دادگستری به شدت به دنبال مبارزه با استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس است. گروه های محلی و ادارات پلیس امضا 14 رضایت حکم دادگاه اجرا موافقت نامه شرح درمان های اضافی مانند آموزش پلیس و یا جمع آوری داده ها.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 30m پیش

  • اخراج افسر متهم شده است با سوم قتل درجه پس از جورج فلوید مرگ است.
  • مینیاپولیس است که تحت یک شب حکومت نظامی به عنوان گارد ملی در roams خیابان.
  • ماشین های پلیس و سی ان ان نشانه تخریب هستند به آرامی رشد می کند در آتلانتا.

وزارت دادگستری زیر نظر آقای اوباما به احتمال زیاد “را نگاه در مینیاپولیس با توجه به الگویی از مشکلات است که آشکار گفت:” جاناتان اسمیت سابق بخش رسمی که مذاکره چند از احکام.

وزارت دادگستری یافته به طور معمول باعث رضایت نامه. پلیس در فرگوسن Mo. که در آن تیراندازی مرگبار در سال 2014 از یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح توسط یک افسر سفید تنظیم کردن یک بحث ملی بر استفاده از نیروی پلیس جریمه و بازداشت آفریقایی-آمریکایی ها در بخشی به تعادل بودجه شهرستان را در این بخش یافت می شود. به این نتیجه رسیدند که پلیس بالتیمور شد بیشتر در رابطه با جمع آوری آمار از کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز.

آقای ترامپ اول دادستان کل, جف جلسات نقل مکان کرد و برای مهار وزارت دادگستری تلاش برای بررسی الگوهای اتهامات سوء رفتار توسط پلیس محلی.

مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن او دستور داد یک بررسی گسترده از رضایت احکام. او در روز اخراج شد در سال 2018 آقای جلسات به شدت محدود و استفاده از آنها در دسترس نباشد.

این بخش زیر نظر آقای تهمت وارد شده به رضایت احکام با پلیس در ویل پلت و کلانتر را در Evangeline محله La., بر اساس یک تحقیق باز در سال 2015 و باز به اصطلاح الگو-و-عمل تحقیقات به پلیس در اسپرینگفیلد جرم است. آن را نیز به دنبال موارد نقض حقوق بشر در زندان های سیستم در آلاباما و نیوجرسی.

اما منتقدان گفت که وزارت رویکرد کلی را کمی برای رسیدگی به اتهامات سوء رفتار پلیس.

“آنها فقط واقعا بی اعتنا بوده است در مورد این واقعیت است که پلیس سوء استفاده اتفاق می افتد و این واقعیت است که آن را یک مشکل دولت فدرال می توانید و باید انجام دهید چیزی در مورد گفت:” کریستی E. لوپز معاون سابق رئیس در ویژه قضایی بخش حقوق مدنی بخش در دولت اوباما.

او با اشاره به نظرات که آقای ترامپ ساخته شده و در سال 2017 به پلیس در لانگ آیلند نشان می دهد که آنها باید محافظت از سران مظنون طلیعه به ماشین پلیس. در ادارات پلیس در سراسر این کشور فاصله خود را از موقعیت رئيس جمهور.

“این تنور از کل این اداره و از D. O. J.,” خانم لوپز گفت. “که کاملا می فرستد یک پیام به افسران پلیس در خیابان.”

آقای جلسات بارها و بارها استدلال کرد که انتقاد از پلیس و یا نظارت بیش از حد می تواند آسیب روحیه افسران آسیب رساندن توانایی خود را برای کنترل جرم و جنایت است. آقای Barr در نظرات عمومی تاکید شده است که موارد نقض حقوق بشر منعکس کننده “سیب بد” بیش از سیستمیک خرابی.

جوامع اقلیت طولانی انتقاد آقای Barr کامل-بویژه حمایت از اجرای قانون, در آغاز او برای اولین بار روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج بوش زمانی که او در حمایت از طرف حداکثر محکومیت قوانینی که گذاشته و زمینه را برای بالا نرخ حبس در میان مردم سیاه و سفید.

های حقوق مدنی از جمله N. A. A. C. P. مخالف خود را تایید سال گذشته است. در طول سه ماهه آخر آقای Barr در دفاع از رکورد او اما گفت که چنین رویکرد سخت در صدور حکم شد و در حال حاضر غیر ضروری.

منتقدان با احتیاط از وزارت دادگستری مداخله در Floyd مورد نیز با اشاره به اظهارات آقای Barr ساخته شده در سال گذشته است که در آن او حمایت پلیس و بازیگران معترضان به خطر انداختن امنیت عمومی.

او هشدار داد در ماه دسامبر که منتقدان از پلیس معرض خطر از دست دادن اجرای قانون حفاظت و گفت: “اگر جوامع را نمی دهد که حمایت و احترام آنها ممکن است پیدا کردن خود را بدون حفاظت پلیس آنها نیاز دارند.” و او گفت: در تابستان گذشته که افسران ناعادلانه طلبه هنگامی که مردم در برابر دستگیری در حالی که این واقعیت است که مظنون که در برابر بازداشت به خطر انداختن خود و پلیس “غالبا بدون ذکر.”

“بدبینی است که مردم باید به خوبی پایه” گفت: David Rudovsky یک حقوق مدنی وکیل در فیلادلفیا و یک عضو ارشد در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه قانون است که مشغول به کار در پلیس پاسخگویی موارد است.

این بار در Floyd مورد است که در اجرای قانون “نشان می دهد که آنها در واقع می توانید انجام دهید معتبر بررسی,” او گفت:.

آقای Barr مدافعان با اشاره به اول خود را از روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل زمانی که تبرئه از چهار سفید لس آنجلس افسران پلیس در ضرب و شتم یک سیاه رانندگان رادنی کینگ تحریک اعتراضات و شورش در لس آنجلس و در سراسر کشور است.

وزارت دادگستری مداخله شارژ افسران با نقض آقای کینگ حقوق مدنی. دادستان فدرال امن گناه در برابر حکم دو نفر از افسران و بسیاری از حقوق مدنی طرفداران گفت که دولت فدرال کمک کرده بود امن عدالت برای آقای شاه.

“بیل را بسیار علاقه شخصی در این مورد گفت:” جورج Terwilliger آقای Barr بالا معاون در زمان. “آسیب است که می تواند انجام شود برای اجرای قانون منافع زمانی که افسران درگیر در اعمال مجرمانه را نمی توان دست کم گرفت.”

آقای Terwilliger گفت که هر دادستان کل باید یک رکورد از پشتیبانی محکم برای پلیس “است اما این بدان معنا نیست که زمانی که اجرای قانون و مقامات مورد آزار قرار گرفته است که شما در حال رفتن به زمین بگذارند.”

آقای فلوید را مرگ پژواک مرگ اریک گارنر که پس از یک افسر در استاتن آیلند پیچیده بازوی خود را در اطراف آقای گارنر را گردن. برخورد دستگیر شد در تصویری و آقای گارنر در حال مرگ عبارت از “من نمی توانم نفس بکشم” شد rallying cry برای تظاهرات.

محلی و هیئت منصفه رای دادند نه به دادستانهای افسر دانیل Pantaleo و وزارت دادگستری کاهش یافته است به اتهام او پس از پنج سال تحقیقات گفت: آن را نمی تواند اثبات فراتر از شک معقول است که او تا به حال خواسته و آگاهانه نقض آقای گارنر حقوق مدنی. اداره پلیس نیویورک در نهایت اخراج آقای Pantaleo بیش از استفاده از مواد غیر قانونی در سبد آقای گارنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>