کار در خارج از کشور, اما رشته های کروناویروس ممنوعیت سفر

دلار هنگ کنگ — جید Doringo وارد مانیل فرودگاه بین المللی بیش از پنج ساعت قبل از خروج برنامه ریزی شده به هنگ کنگ که در آن او کار می کرد به عنوان یک مهندس نرم افزار. اما به جای گرفتن در پرواز او به تسلیم او پاس شبانه روزی.

که آن روز صبح در فوریه. 2 رئیس جمهور رودریگو Duterte فیلیپین اعلام کرده بود به طور موقت ممنوعیت سفر که منع پروازهای ورود از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو است. در فرودگاه مقامات گفته خانم Doringo که این ممنوعیت نیز اعمال فیلیپینی مسافران رفتن در جهت مخالف است.

به عنوان جدید کروناویروس گسترش در سراسر جهان چندین کشور صادر محدودیت در ورود مسافران از سرزمین اصلی چین است. فیلیپین که گزارش یک مرگ از ویروس غیر معمول است که در تحمیل کرد که به موجب آن شهروندان خود را از سفر نیز به هنگ کنگ و ماکائو semiautonomous چینی سرزمین.

خانم Doringo است که در میان صدها نفر از فیلیپینی که زندگی شده اند طرح میتوانست به عنوان آنها پیدا کردن خود را قادر به بازگشت به شغل خود را در این دو شهر. “تصور کنید سردرگمی ما احساس کردیم که در آن زمان نمی دانستند همه چیز,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته است.

خانم Doringo نشسته شده بود در دروازه تماشای به عنوان خدمه منتظر تصویب به هیئت مدیره پرواز و گوش دادن به عنوان کارکنان شرکت هواپیمایی تکرار یک اطلاعیه در مورد ممنوعیت سفر. در 4 بعد از ظهر تمام فیلیپینی دارندگان گذرنامه خواسته شد برای رفتن به مهاجرت. در اطراف او کارگران خانگی به نام کارفرمایان خود را در هنگ کنگ صدای خود را افزایش در وحشت.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

سپس چمدان خود را از دست داده است. اما کمی دیگر او می تواند انجام دهد علاوه بر این هم با دیگر مبتنی مسافران است. بسیاری از آنها را خورده بود از آنجا که آن روز صبح. به جای پیشنهاد می splurging بدهید در فرودگاه رستوران های آنها snacked و صرف شام.

در 11 p. m. خانم Doringo چپ ترمینال دست خالی.

او تا به حال نقل مکان کرد به هنگ کنگ دو سال پیش با آرزوی ایجاد یک زندگی بهتر برای خانواده اش. این کار در هنگ کنگ پرداخت حقوق بهتر از آنچه او را به دست آورده اند به خانه و به زودی پس از شروع او قادر به خرید یک قطعه زمین در روستایی استان است. او شروع به کنار گذاشتن پول در هر ماه برای ساخت یک خانه برای خانواده اش.

او از دست رفته آنها را به طور مداوم به خصوص در طول هرج و مرج از هفت ماه گذشته زمانی که هنگ کنگ را لرزاند توسط antigovernment تظاهرات. او احساس غربت تنها تشدید در اواخر ماه ژانویه به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

“تظاهرات و بیماری و تنهایی به تنهایی زندگی می کنند — همه از این باعث اشتیاق رفتن به صفحه اصلی,” او نوشت: در یک Instagram post on Jan. 25 قبل از بازگشت به فیلیپین برای یک تعطیلات. “به خانه واقعی خود.”

که سفر آغاز شده در مانیل که در آن او در زمان او و خواهر و برادر و همسر و فرزندان خود را به خوردن lechón یک تف بو خوک در یک مرکز.

بعد او بازگشت به زادگاه خود در روستا و سوار بر یک سه چرخه موتوری با پدرش به یک نهر کوچک در نزدیکی جایی که او برنامه ریزی برای ساخت یک خانه برای آنها. مادرش پخته او nilagang baka بخار آبگوشت گوشت گاو. او گریه رها احساس می شود در زیر سقف خود را.

“من را وادار به غذا خوردن در هنگ کنگ, اما آن را متفاوت هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی خود را با خانواده,” او گفت:.

هنگامی که آن زمان برای او را به بازگشت به هنگ کنگ برادر او خریداری یک جعبه ماسک برای او و پدر و مادر او nagged او را به مراقب باشید. او به پایان رسید تا صرف تمام روز در فرودگاه پس از پرواز لغو شد و سپس در آنجا ماند و در آن خانه در مانیل. او توشه از دست رفته نشان داد تا دو روز بعد.

سرپرست او داده بود به او اجازه کار از راه دور, اما او نگران بودن وجود ندارد و برای بیش از حد طولانی است.

“به خارج از کشور کارگران فیلیپینی, هیچ یک از ما می توانیم به از دست دادن شغل ما,” او گفت:.

خانم Doringo هنوز مطمئن نیست که او قادر خواهد بود به بازگشت به هنگ کنگ. اما او نگردند تا در ماسک مالش الکل و تنقلات به طوری که زمانی که او می کند او نمی خواهد که به سرمایه گذاری در خارج از منزل.

“من می ترسم به مریض. همه ما هستند اما ما تصمیم به گرفتن خطر,” او گفت:. “ما می دانیم عواقب رفتن به خارج از کشور.”

هانا ریس مورالس کمک گزارش از مانیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>