شکار برای سرنخ در هاوایی پس از یک توریست زن و شوهر می افتد بیمار مبتلا به کروناویروس

هونولولو — Chantelle Pajarillo تا به حال حل و فصل را به یک رفت و آمد مکرر در هاوایی معروف Waikiki ساحل امید برای صلح آخر هفته طولانی دور از محل کار و مدرسه با خانواده اش. صلح آمیز قسمت به پایان رسید و به زودی به عنوان او در مجموعه تلویزیونی شب جمعه و یاد گرفتم که یک زن و شوهر که ماندن در همان هتل افتاده بود بیمار مبتلا به کوروناویروس.

خانم Pajarillo زندگی می کند که 25 مایل دور در بخش دیگری از جزیره اوآهو, نمی دانم چه اتاق زن و شوهر باقی مانده بود اما مهم نبود: او درخواست ذخیره کردن از دستمال مرطوب ضد عفونی و شروع به تمیز کردن هر سطح او می تواند پیدا کنید.

“من محو کردن همه چیز من می دانستم که آنها را لمس: کشویی درب یخچال تخت خواب و حمام” خانم Pajarillo گفت: به عنوان او راه می رفت و پشت به استخر در گرند Waikikian, toting یک پشته از حوله. “من germaphobe خودم و من سه بچه های کوچک, بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که من هر احتیاط.”

هاوایی مقامات بهداشتی مشغول به کار بودند به سرعت بیش از آخر هفته برای پیدا کردن هر کسی که ممکن است تا به حال در تماس با ژاپنی, زن و شوهر که تا به حال همچنین بازدید از جزیره مائوئی. مقامات بهداشت گفت: زن و شوهر هر دو در 60s بود تشخیص داده نمی شد تا آنها به ژاپن بازگشت اما شوهر شروع به نشان دادن علائم در حالی که هنوز اقامت در یکی از محبوب ترین هاوایی گردشگری محله.

بیش از نه میلیون نفر سفر هاوایی, هر سال یک سوم از آنها گردشگران بین المللی. مقامات بهداشت گفت که کمی وجود دارد شانس است که عفونت گسترش یافته بود اما آنها همچنان به جستجو برای هر کسی که تا به حال تماس طولانی مدت با این زن و شوهر. وجود داشته است هیچ تایید موارد coronavirus در دولت قبل از این دو گردشگر تشخیص داده شده در ژاپن است.

از شیوع کروناویروس

 • چگونه است که در ایالات متحده تحت تاثیر قرار?

  به روز شده در فوریه.15, 2020

  • پانزده موارد از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده از جمله 35 سال در ایالت واشنگتن یک زن و شوهر در 60s در شیکاگو و هشت نفر در کالیفرنیا است.
  • یک زن و شوهر آزمایش مثبت پس از بازگشت از تعطیلات در هاوایی است.
  • یکی از افراد تخلیه شده از ووهان هفته گذشته به سن دیگو به حال coronavirus اما مرخص شد چرا که از یک شوی خطا.
  • برخی از evacuees در حال تعجب که چرا آنها در حال آزمایش بر روی پایگاه.
  • برخی از تست کیت های ارسال شده به کشورهای در حال ناقص با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.
  • پیتسبورگ ووهان را “خواهر شهر” متزلزل شده است شیوع و ارسال کمک به بستگان و دوستان به دام افتاده در مرکز شیوع بیماری مرگبار.
  • وجود دارد یک مسابقه برای مهار این بیماری پس از یک مرد سرفه شد تایید آمریکا اولین مورد است.
  • بسیاری از کسانی که به تازگی از سفر به چین در حال منزوی خود را در “خود قرنطينه” برای 14 روز.
  • دبیرستان تبادل دانشجو ممکن است در میان گذشته آمریکایی ها برای رسیدن به خانه در زمان برای جلوگیری از لازم الاجرا شده است.
  • اکثر کارشناسان معتقدند: برای محافظت از خودتان در شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • راهنمایی برای بیمار نمی کنید در حالی که سفر.
  • تحت تاثیر سفر ؟ و یا آیا شما می دانید کسی است ؟ لطفا با ما تماس بگیرید [email protected] اگر شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار و یا نظرات و پیشنهادات خود را برای استفاده در آینده داستان.

اما حداقل یکی از ساکنان محلی گفت: او معتقد است که او در حال صرف زمان با مرد ژاپنی که بعدها تایید کرد با این ویروس. ساکن جان Fujiwara, 52, گفت, دوست, دوست که او بازدید کرده بود با حدود نیم ساعت در فوریه. 4 تا به حال همان سفرنامه سفر عنوان شرح داده شده توسط مقامات بهداشتی دولت; او همچنین زندگی در همان شهر و نیز در 60s. آقای Fujiwara گفت که او تا به حال شده است قادر به رسیدن به دوست خود پس از او سمت چپ هاوایی در فوریه. 7.

انسان سالم به نظر می رسید اگر کمی خسته هنگامی که آنها را ملاقات کرده بود به نوشیدن قهوه گرفتن و ارز شکلات به عنوان هدیه آقای Fujiwara گفت. مرد صرف کرده بود که صبح روز خرید در محله چینی ها, و به او گفته است که برنامه ریزی برای حضور در یک زبان ژاپنی رویداد در یک فروشگاه مواد غذایی محلی بلافاصله پس از سفر خود را.

آقای Fujiwara گفت که او تا به حال رسیده به مقامات بهداشتی دولت و تا به حال ارائه شده برای منزوی کردن خود را پس از خواندن یک گزارش در مورد مرد در Honolulu Star-Advertiser.

در یک ایمیل او با نیویورک تایمز یک بیماری مداخله متخصص با هاوایی وزارت بهداشت را تایید نمی کند که آقای Fujiwara دوست بود که تشخیص داده شده بود اما به او گفتم که او باید در بخش تماس با ما اگر او تا به حال هر گونه علائم قبل از شنبه خواهد بود که دو هفته پس از او را دیدم دوست خود — حداکثر دوره کمون برای کوروناویروس.

“من قصد دارم برای رفتن به شام با دوست دختر من امشب مگر اینکه همه چیز را تغییر دهید به طور خاص از آنجا که من آن را در نوشتن از ایالت هاوایی وزارت بهداشت برای ادامه زندگی روزمره من” آقای Fujiwara گفت.

جانیس Okubo سخنگوی هاوایی وزارت بهداشت گفت که مردی که تایید شد با ویروس “است و نه اعتقاد به هر حال طولانی مدت تماس نزدیک با ساکنان هاوایی” اما مقامات بهداشت شد و در ادامه به بررسی.

دکتر سارا پارک دولت اپیدمیولوژی مرد گفت: تا به حال به احتمال زیاد شده است در معرض ویروس قبل از ترک ژاپن و یا در حالی که سفر به هاوایی. او و همسرش که او نیز در روز شنبه تایید کرد با این ویروس اما علائم نشان می دهد در حالی که در هاوایی وارد مائوئی در Jan. 28. مرد نیز علامت رایگان در مائوئی اما پس از زن و شوهر منتقل شده به هونولولو در اوآهو در فوریه. 3 او شروع به نشان دادن نشانه هایی از یک سرماخوردگی است.

سخنگوی Hilton Grand Vacations اجرا می شود که هتل و زمان-به اشتراک گذاری که در آن زن و شوهر ماند در Waikiki گفت: این شرکت مشغول به کار بود با مقامات بهداشتی. نامه ای تضعیف زیر درب از گردشگران اتاق ارائه راهنمایی در مورد چگونه به نگه دارید از گرفتن این ویروس شستن دست بودن رئیس در میان آنها است.

مردی که بیمار شد عینک, ماسک, زمانی که او در خارج و در حالی که در پرواز به ژاپن گفته مقامات و ذات الریه مبتلا شد و بعد از آن با coronavirus پس از بازگشت به خانه در ناگویا ژاپن چهارم بزرگترین شهرستان.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری باید گفت که ممکن است ممکن است برای انتقال این ویروس قبل از نشان دادن نشانه ای از بیماری, اما یک فرد بسیار بیشتر احتمال دارد به گسترش آن زمانی که آنها را نشانه.

Aubree گوردون استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان گفت: او با موافقت هاوایی مقامات بهداشتی است که افرادی که تا به حال سفر با مرد بودند در معرض بیشترین خطر هر چند هر کسی که لمس سطوح در مدت کوتاهی پس از او مانند یک شیر آب و یا توالت رسیدگی — نیز می تواند در معرض خطر است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیاری از موارد شبیه به این ظاهر که در آن مردم می آیند به یک محل و تشخیص وجود یا ترک و ما پس از این واقعیت است که آنها بیمار” پروفسور گوردون گفت.

بیش از 66,000 مردم در سراسر جهان آلوده شده با این ویروس و 1,523 اند و تقریبا همه آنها در سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شد و در شهر ووهان. در ایالات متحده 15 نفر تایید شده است با این ویروس بسیاری از آنها شده اند گفت: به علائم خفیف.

Lorin النی Gill گزارش از هونولولو و نیکلاس Bogel-Burroughs از نیویورک است. Motoko غنی کمک گزارش از توکیو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im