یک خانه در کشور: چگونه این بیماری همه گیر در معرض “راز پول”Tدر اینجا شده است مقدار زیادی از گفتگو در مورد تمام راه های این بیماری همه گیر گذاشته لخت شکنندگی از سیستم های ما: 27.5 میلیون آمریکایی بدون بیمه سلامت گسترده شکاف در بهداشت عمومی و بهداشت و درمان از بودجه دو در ما پنج نفر که نمی تواند آمد تا با 400 $در مواقع اضطراری است.

برای بسیاری از ما هیچ یک از این احساس تکان دهنده – ما شده است دست و پنجه نرم کردن با این عمق و وسعت امریکا سیستمیک شکست برای سال. شوهر من و من برخی از آن افراد بدون بیمه درمانی. خانواده ما فقط نقل مکان به یک آپارتمان جدید مشروط به شوهرم کار جدید اما آن را غیر ضروری است و نمی تواند از خانه انجام می شود به طوری که او کار نمی کند. او پرداخت می شود, زمان تنظیم شده است برای اجرا به زودی.

جعبه

این بحران همچنین گذاشته لخت امتیازات برخی از ما در حال فراهم است. در نیویورک مردم از یک کلاس خاص در حال فرار خود را به خانه های کشور است. راز پولیکی از دوستانم تماس این که آشنایان که شکایت همراه با شما در مورد دشواری ساخت آن در برخی از حرفه یا پرداخت اجاره در شهر نیویورک و پس از آن شما پیدا کردن آنها اضافی خانه و کودکان خود را به مدرسه خصوصی. بلکه در تجربه من این چند هفته اخیر این بیماری همه گیر در معرض دسترسی است که برخی از ما هنوز هم بدون در نظر گرفتن چگونه شکست ما هستند.

در علاوه بر این به زیر 40 و بدون هیچ گونه شرایط بهداشتی اساسی در علاوه بر این به ما تحصیلات و توانایی من برای کار از خانه ما که دسترسی به شوهرم, برادر, همسر, خانواده, New Jersey کشور خانه در حال حاضر. من در حفظ و گفت: تمام آن چیزهایی شوهر برادر همسر – به مردم زمانی که من به آنها می گویم که ما در سمت چپ این شهرستان برای اثبات, من حدس می زنم که ما یکی از این خانواده ها که باید راز خانه های کشور خود ما.

من شده اند خجالت این دسترسی در همان راه من خجالت به پدر و مادر که پول است که می گویند من پیدا کردن افراد با داشتن چیزهایی که آنها را در کسب و یا افراد بسیار بیشتر از بیشتر به نوع شنیع بدون همیشه دانستن اینکه چرا من احساس می کنم که در راه است. امتیازی است که نفرت انگیز, من فکر می کنم که چگونه اساسا نادرست و ناعادلانه آن تخصیص همیشه است.

من شوهر و برادر و خانواده خود را نیز در شهرستان زندگی می کنند اما در سمت چپ یک ماه قبل از ما در آخر هفته گذشته. آنها همچنین باید بچه های کوچک و در حال تلاش برای. آنها همچنین مقدار زیادی از دست داده درآمد که همه چیز را تعطیل و هیچ یک از ما این است که مطمئن شوید که چگونه ما برای زنده ماندن به عنوان این گستراند. همه ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای زندگی ما را در همان راه ما همیشه سعی کردم به زندگی ما را کار است که می گویند, در حاشیه وصله و همه چیز با هم با کمک دوستان و خانواده با بچه ها در پس زمینه همیشه در جایی نیاز به همه چیز. ما در حال گرفتن نوبت پدر و مادر و پخت و پز. ما می دانیم که خطر وجود دارد و در آینده هم بیشتر بدن و شانس بیشتری برای عفونت, اما ما در حال خروج از ملک جز یکی از ما هر هفته برای مواد غذایی. یا نه این است که حق تماس با ما تصمیم گرفتیم که آن را به ارزش خطر است.

از چند روز قبل از ما به سمت چپ ما می خواهم کودکان گرفته شده برای پیاده روی و عصبانی به من بیش از چیزی است که ما هفت سال تهدید کرده بود به لیسیدن تمام چیزهایی که ما گذشت به من رفته…. این یک امداد در حال حاضر به کودکان در خارج بدون گفتن آنها را که آنها نمی توانند لمس هر چیزی را بیشتر در داخل فضا برای آنها را به انجام خود را از راه دور و یادگیری برای آنها را به بازی.

روز ما چپ شهر من به درخواست شوهر من اگر او احساس گناه. البته او گفت. اما من هم فقط خیلی می ترسم. آن را احساس می کنیم ترک شهر ما دوستان ما. این آخر هفته من دو تماس تلفنی در مورد دو نفر از دوستان از دست دادن عزیزان به این ویروس است. چهار دوستان گذاشته شده و سه نفر دیگر شده اند furloughed. مردم از دست دادن شغل و مسکن در نظر گرفتن مترو به محل کار هنوز هم قادر به تغذیه خود و یا بچه های خود را. هر روز ما در اینجا من احساس گناه می کنم اما هر روز احساس می کنم کمی کمتر می ترسم.

البته هیچ یک از این دستمال دیگر نگران. هنوز هم وجود دارد اجاره آپارتمان ما شوهر من در حال حاضر تشکیل پرونده برای بیکاری وجود دارد هنوز هم مواد غذایی در سفرهای. من نگران که به پایان می رسد ملاقات هرگز دوباره برای ما بعد از این بحران است. من نگران است که ما ممکن است مجبور به ترک شهر و حرکت در با خانواده شوهر در فلوریدا, که من ممکن است من از دست دادن مشاغل مختلف به عنوان یک نتیجه. اما نگرانی به شکل های مختلف, من حدس می زنم که شما با اطمینان می دانیم که مشکل بیش از حد بزرگ برای شما به آن را تعمیر. زمانی که مشکل است بنابراین بدیهی است که کمتر مهم تر از همه از دست دادن است که شما می بینید همه در اطراف.

در حالی که من فکر می کردم این مقاله بود در مورد قدردانی است. من سپاسگزار هستم. من از خواب بیدار هر روز صبح هر دو numbed و تقویت شده توسط چگونه خوش شانس خانواده ما بوده است تا کنون. اما شانس ما فقط بیشتر به نقطه چگونه به طور کامل غیر منصفانه ناهموار و خودسرانه بقا احساس می کند در این لحظه حاضر. من امیدوارم که بیشتر از ما درک است که برای بسیاری از مردم در این کشور این بوده است که می خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>