نیم قرن پس از والاس تهمت پژواک سیاست تقسیم

واشنگتن — کشور شهرستانها شد و در شعله های آتش اعتراض در برابر نژادی و بی عدالتی و آتشین نامزد ریاست جمهوری متعهد به استفاده از زور است. او اجازه پلیس به “دست کشیدن کسی در سر” و “تماس 30,000 نیروهای نظامی و تجهیز آنها با دو پا بلند سرنیزه و ایستگاه آنها را هر چند پا از هم جدا است.”

لحظه ای بود که سال 1968 و “نظم و قانون” نامزد شد George C. والاس فرماندار سابق ایالت آلاباما در حال اجرا بر روی یک شخص ثالث بلیط. پنجاه و دو سال بعد در لحظه ای دیگر از ناآرامی های اجتماعی “قانون و نظم” نامزد است که در حال حاضر در دفتر بیضی و سیاست های تقسیم و مسابقه حلقه از طریق نسل به عنوان رئیس جمهور تهمت تلاش می کند به انجام آنچه والاس نمی تواند.

مقایسه بین این دو کشش و برگشت به 2015 زمانی که آقای تهمت زد برای کاخ سفید محکوم مکزیکی عبور غیر مجاز از مرز به عنوان تجاوزگران و متعهد به بار همه مسلمانان از ورود به کشور. اما نحوهی تبدیل شده اند و حتی برجسته تر در هفته های اخیر پس از کشتن جورج فلوید به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به تظاهرات با ارسال نیروهای فدرال به خیابان ها. والاس-سبک تاکتیک شد بر روی صفحه نمایش در روز چهارشنبه دوباره به عنوان آقای تهمت هم زده نژادپرستانه نگرانی در مورد کم درآمد مسکن در حال حرکت به سمت حومه شهر.

“در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 1968 پدر من فرماندار جورج والاس درک پتانسیل سیاسی قدرت منکوب و سرخورده طبقه کارگر سفید رای دهندگان که احساس بیگانه از دولت” دختر خود را پگی والاس کندی گفت: با ایمیل روز دیگر. “و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معدن همان mother lode.”

اینکه در مسالمت آمیز معترضان با تعداد کمتری از خشونت تظاهر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به تصویر کشیده ملت شهرستانها به عنوان باغ زمستان از هرج و مرج و باز کردن یک جبهه جدید در جنگ فرهنگی است که تقسیم امریکا از روز والاس. رئیس جمهور ریل در مورد “آنارشیست ها و آشوبگران” و متهم به “چپ رادیکال” در حال اجرا شایع از طریق خیابان های شهرستانها اجرا شده توسط “لیبرال دموکرات.”

این ممکن است به نظر می رسد نامتجانس به دیدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, نیویورکر دنیا به ثروت با روابط جنوبی فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک ملک در فلوریدا در آغوش همان تم به عنوان والاس بود که با افتخار خود را یک “redneck” segregationist از hardscrabble Alabama. در عین حال از آن صحبت می کند به پایدار قدرت ما-علیه-آنها سیاست در آمریکا و دیگ جوش از خشم که آقای ترامپ امید برای نجات ریاست جمهوری خود در تلاش است تا شیر به یک و نیم قرن پس از والاس بود به امید پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

برای رفتن به عقب و خواندن و یا گوش دادن به والاس سخنرانی ها و مصاحبه ها از منی که سال 1968 کمپین است که زده می شود با زبان و تجدید نظر است که صدای آشنا دوباره حتی اگر چارچوب و محدودیت های گفتمان تغییر کرده است.

مانند آقای ترامپ, Wallace محکوم کرد “آنارشیست ها” در خیابان محکوم لیبرال ها برای تلاش برای خرد کردن رایگان سخنرانی از کسانی که مخالفت آنها با زد و در برابر نخبگان واشنگتن و رسانه های جریان اصلی. او قول داد به “توقف سادگی خود را به دلار آمریکا و محصولات” به کشورهای دیگر است.

“یکی از مسائل مقابله با مردم است و فروپاشی قانون و نظم” والاس گفت: در مبارزات انتخاباتی خود کیکآف در واشنگتن در ماه فوریه سال 1968. “مرد به طور متوسط در خیابان در این کشور می داند که آن را می آید به دلیل فعالان شبه نظامیان انقلابی آنارشیست ها و کمونیست ها.”

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا حمله به پست الکترونیکی-در آراء شناور ‘تاخیر’ در انتخابات.
  • آن را بسیار بعید است که انتخابات عمومی خواهد بود به تعویق افتاده و یا لغو شود.
  • جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه امروز است. در مقاله پس از مرگ در زندگی او خواست تا مردم را به رای دادن.

فقط در هفته گذشته آقای ترامپ قاب زمان مبارزات انتخاباتی در شرایط مشابه. “پس از آن یک انتخاب بین نظم و قانون و میهن پرستی و رفاه و ایمنی ارائه شده توسط جنبش ما و هرج و مرج و هرج و مرج و جنایت و سوسیالیسم” او گفت: یک تله رالی در کارولینای شمالی. در توییتهایی این هفته او وعده داده است: “همه مردم زندگی خود را در حومه شهر زندگی رویا است که شما دیگر نمی خواهد ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله شما.”

مانند pugnacious آقای ترامپ, Wallace لذت می برد ، در واقع او لذت می بردند گرفتن معترضان که نشان داد تا در رویدادهای خود را. “شما می دانید آنچه شما هستند ؟” او به نام به یکی. “شما پانک کمی که شما هستند. شما نمی کردم هر احشاء.” به دیگری گفت: “من ممکن است به شما یاد می دهد هر گونه سیاست اگر شما گوش دادن اما من به شما آموزش برخی از رفتار خوب.”

یادآوری زمان معترضان مسدود رئیس جمهور لیندون جانسون کاروان والاس اصرار داشت که او هرگز اجازه دهید که به او اتفاق می افتد. “اگر شما انتخاب من رئیس جمهور و من به کالیفرنیا یا من آمد به آرکانزاس و برخی از آنها به دروغ در مقابل خودرو,” او گفت:, “این خواهید بود آخرین چیزی که شما همیشه می خواهید به دراز کشیدن در مقابل.”

آقای ترامپ ساخته شده است که مشابه قفسه سینه-ضرب و شتم و تهدید. “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” او در توئیتر نوشت: پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در مینیاپولیس زیر آقای فلوید مرگ زیر زانو از یک افسر پلیس است. چند روز بعد رئیس جمهور گفت که معترضان که تلاش برای ورود به کاخ سفید زمینه خواهد بود استقبال “با ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح” و عوامل سرویس مخفی خواهد “به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت است.”

در میان کسانی که دیدم یک مقایسه بین این دو نفر شروع شد, John Lewis, حقوق مدنی آیکون بود که مورد ضرب و شتم بر روی سلما پل در والاس آلاباما در سال 1965 و درگذشت این ماه است. “آن است که معقول و منطقی مقایسه” آقای لوئیس گفت: در مصاحبه با نیویورک تایمز و CNBC در سال 2016. “من فکر نمی کنم والاس اعتقاد در تمام مسائل او موعظه شد. من فکر می کنم والاس گفت: بسیاری از مسائل فقط به جلو. من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا معتقد است در تمام این مسائل اما او فکر می کند این خواهد بود که بلیط خود را به کاخ سفید است.”

اخیرا معاون رئیس جمهور سابق آمده است. گفته است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است “بیشتر جورج والاس از جورج واشنگتن است.” آقای تهمت کمپین اخراج این هفته در بیانیه ای با کاترینا پيرسون ارشد مبارزات انتخاباتی مشاور رئیس جمهور که اعتبار او را با افزایش بودجه برای تاریخی سیاه و سفید در مدارس و امضای عدالت کیفری اصلاحات.

“تنها یک نامزد در این مسابقه که bragged در مورد دریافت جایزه از جورج والاس و این که جو بایدن” خانم پيرسون گفت. “بایدن همچنین گفت که دموکرات ها نیاز به یک” لیبرال جورج والاس کسی که از ترس به ایستادن و توهین به مردم است.'”

هر دو به نقل از مراجعه به مقالات در Philadelphia Inquirer, یکی در سال 1975 در مورد آقای بایدن را مخالفت با قرارگرفتن و دیگری در سال 1987 ذکر یک کمپین توقف در آلاباما در اولین انتخابات ریاست جمهوری است. این بایدن کمپین مقابله با دیگر کلیپ از دهه 1970 که در آن آقای بایدن با انتقاد والاس و قول داد به رای حزب جمهوری خواه اگر او برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 1976.

والاس ساخته شده نام خود را به عنوان برجسته ترین segregationist از وقت خود را اما او نه آغاز و نه پایان رسید که در راه است. بر خلاف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او از یک شهر کوچک پسر بچه (Clio, Ala.) که به پرش به سیاست به عنوان یک پیشرو و مشتاق برای کمک به محروم با قرارداد جدید به سبک برنامه های. به عنوان یک قاضی و یک نامزد حزب دموکرات برای فرمانداری در سال 1958 او ساخته شده یک نقطه امیدوار کننده برابری برای Alabamians. اما زمانی که او از دست داده است که مسابقه به یک نامزد که demagogued در تفکیک والاس گفت: یک دستیار که “من-niggered و من هرگز-niggered دوباره.”

پس از برنده شدن فرماندار عمارت با hard-core نژادپرستانه درخواست تجدید نظر او به توجه ملی در سال 1963 توسط امیدوار کننده در مراسم تحلیف “تبعیض نژادی در حال حاضر تفکیک فردا تفکیک برای همیشه” و سال بعد در مدرسه درب در تلاشی ناموفق برای جلوگیری از ادغام دانشگاه آلاباما. والاس که در همان سال دستور داد مؤتلفه پرچم پرواز بالای دولت و کنگره که در آن باقی مانده است برای 30 سال قبل گرفته شده را برای خوب است.

در “مشک’ جنگل در آتش” تحسین 2000 فیلم مستند در زندگی خود والاس به نقل از گفتن دیپلم که خواسته خود را در مورد نژاد-طعمه که او می خواست به صحبت در مورد مسائل مانند جاده ها و آموزش و پرورش اما او هرگز به عنوان توجه زیادی به عنوان زمانی که او thundered در مورد مسابقه.

والاس اولین ضعف چاقو در کاخ سفید در سال 1964 اما زمانی که او برای رئال در سال 1968 او پیچ و مهره ای از حزب دموکرات به رهبری بلیط از آمریکا مستقل ، تلاش برای تجدید نظر به مخاطبان ملی او باب روز پایین به صراحت نژادپرستانه زبان و استفاده از کلمات کد به جای دفاع از دولت حقوق کوبیدن دادگاه دستور قرارگرفتن و امیدوار کننده نظم و قانون.

اعتبار…آسوشیتد پرس

مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وی قاچاق در نژادپرستی و تبدیل این اتهام در اطراف مخالفان خود را. “من فکر می کنم بزرگترین نژادپرستان در جهان کسانی هستند که در تماس مردمی دیگر نژادپرستانه” والاس گفت. “من فکر می کنم بزرگترین متعصبی در جهان کسانی هستند که در تماس مردمی دیگر افراد متعصبی.”

در مصاحبه ای در “چهره ملت” در CBS در واشنگتن او گفت سفید منتقدان او را به نام یک نژادپرست در حالی که در حال فرار به حومه بنابراین آنها را مجبور به فرستادن فرزندان خود به مدارس با کودکان است. “این یک تفکیک شهرستان در اینجا چون از منافقان که نقل مکان کرد,” او گفت:. “این منافق پایتخت جهان است.”

آقای ترامپ است که به دفاع از مؤتلفه پرچم با تمسخر نسکار برای ممنوعیت آن نیز تلاش می کند به نوبه خود از اتهام نژادپرستی علیه منتقدان خود را. سال گذشته او اظهار داشت که چهار congresswomen از رنگ “بسیار نژادپرستانه گروهی از مشکل” با اشاره به کنگره که خشم او را به عنوان “نژادپرستانه الیاس کامینگز” و اعلام کرد که برگرد. Al Sharpton “متنفر سفیده & پلیس!”

پس از آقای بایدن هفته گذشته او را به نام “اولین” نژادپرستانه رئیس جمهور آقای ترامپ تکرار ادعای اینکه او تا به حال “انجام می شود بیشتر به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها بیش از هر کسی با استثنای احتمالی آبراهام لینکلن.” (این هر دو ahistoric اظهارات ، بسیاری از روسای جمهور بودند نژادپرستانه و اوایل حتی صاحبان برده در حالی که لینکلن بود به سختی و تنها رئیس جمهور به انجام بیشتر برای آمریکایی های سیاه و سفید از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.)

که در سال 1968 نژاد ریچارد نیکسون ضرب و شتم Hubert H. Humphrey اما والاس برنده پنج متحده در جنوب عمیق — Alabama, آرکانزاس, گرجستان, لوئیزیانا و می سی سی پی — آخرین بار مستقل و یا شخص ثالث نامزد اسیر هر متحده در کالج انتخاباتی است.

والاس زد دوباره در سال 1972 این بار به عنوان یک دموکرات بود اما قطع توسط یک می تواند گلوله قاتل که در سمت چپ او فلج است. او دوباره در سال 1976 از یک صندلی چرخدار, برنده دموکراتیک مسابقات در سه متحده اما از دست دادن نامزدی به یک مطلب متوسط جنوبی جیمی کارتر.

توسط در اواخر عمر والاس تغییر قلب و توبه خود را زودتر نژادپرستی رفتن تا آنجا که به تماس با آقای لوئیس و دیگران شخصا عذرخواهی می کنیم. او برای فرماندار برای آخرین بار در سال 1982 با رسیدن به رای دهندگان و پس از برنده شدن در نصب بسیاری از سیاه انتصاب در دولت. در سالگرد 30 از سلما او خواند “ما باید غلبه بر” با Alabamians. زمانی که والاس در سال 1998 درگذشت آقای لوئیس نوشت: یک Op-Ed مقاله در بار او آمرزنده.

آقای ترامپ برای بخشی خود را نشان می دهد هیچ نشانه ای از حمایت کردن. والاس دختر رئيس جمهور گفت: درک به عنوان پدر او که “دو بزرگترین محرکها برای رای دهندگان ناراضی” هستند “نفرت و ترس است.”

“آقای ترامپ دودی همان تمایل به مبارزه به جای اینکه به دنبال راه حل های عقلانی بسیار شبیه پدر من را در سال 1968” خانم والاس کندی گفت. “هر دو به قول رئیس جمهور با شخصیت و پهلوانان که آماده است برای مبارزه با اول و نگرانی در مورد عواقب بعد از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>