یک گروه از قضات فدرال برگزار خواهد شد جلسه اضطراری بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن نقش در DOJ را از صدور توصیه هایی برای راجر سنگ

دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در ملی کلانتر انجمن زمستان قانونی و فن آوری در کنفرانس در واشنگتن روز شنبه, فوریه. 10, سال 2020 است.

اسوشیتد پرس/سوزان والش

  • یک انجمن از قضات فدرال را برای تشکیل یک جلسه فوری تهمت دخالت در وزارت دادگستری را محکوم شدند راجر سنگ ایالات متحده امروز گزارش شده است.
  • به DOJ رهبری رد خود دادستان’ صدور حکم توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ بود که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر در هفت اتهامات شاهد دستکاری اظهارات نادرست و انسداد است.
  • به ابطال آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علنا شکایت در مورد صدور حکم توصیه برای سنگ خود را مدت زمان طولانی متحد در یک صدای جیر جیر آن را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت است.”
  • این قسمت ناشی از یک بحران داخلی در DOJ که منجر به تمام چهار دادستان خروج از این مورد و هزاران سابق دادستان فدرال خواستار AG ویلیام Barr به استعفا.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک انجمن از قضات فدرال برگزار خواهد شد جلسه بی سابقه ای در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دخالت در وزارت دادگستری به صدور حکم از زمان تهمت متحد و غیر رسمی مشاور راجر سنگ ایالات متحده امروز گزارش شده است.

رهبر انجمن قضات فدرال آمریکا در منطقه قاضی سینتیا Rufe گفت: خروجی است که بیش از 1000 نفر از اعضای گروه به نام برای اورژانس تماس کنفرانس برنامه ریزی برای پنج شنبه بیش از DOJ معکوس خود دادستان’ صدور حکم توصیه برای سنگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علنا شکایت بیش از شدت آن است.

Rufe گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که گروه “نمی تواند صبر کنید تا آن برنامه ریزی شده کنفرانس در مه “به بحث در مورد مسائل از این اهمیت” گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از مسائل است که ما را نگران می کند.”

در ژانویه 2019, ویژه, وکیل رابرت مولر تحت تعقیب سنگ با یک تعداد از انسداد پنج فقره از اظهارات نادرست و یک تعداد از شاهد دستکاری در ارتباط با تحقیقات خود به دخالت در انتخابات 2016 و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس با مقامات روسی. سنگ التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات و مواجه محاکمه.

در نوامبر 15, 2019, سنگ, شد, مجرم در دادگاه فدرال در همه می شمارد.

در ابتدا دادستان فدرال توصیه می شود هفت تا نه سال حبس برای سنگ که تهمت بلافاصله انتقاد در توییتر به عنوان “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت.

چند ساعت بعد وزارت دادگستری رهبری رد خود دادستان’ صدور حکم توصیه با سطح بالاتر مقامات با انتشار یک جداگانه یادداشت گفت: هفت تا نه سال توصیه “می تواند به عنوان بیش از حد و بی جا” و DOJ خواهد شد “[تسلیم] به دادگاه” در مورد چگونه سنگ باید محکوم شد.

در یکی دیگر از بی سابقه حرکت تهمت نیز حمله کرد قاضی دادگاه منطقه ما امی برمن جکسون از قاضی فدرال که ریاست هر دو سنگ مورد و بر اساس DC-پرونده جنایی در برابر تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری پل Manafort

“این قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی نیست حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل؟” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد جکسون. “چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتون ؟ فقط درخواست!”

ناگهانی برگشت از DOJ توصیه شوکه جانباز دادستان و منجر به چهار دستیار ما وکلای اختصاص داده شده به دادستان خروج از این مورد کلا ریخته گری جدی شک بیش از DOJ استقلال.

در مصاحبه با ABC News, دادستان کل ویلیام Barr — که شده است برای انتقاد متشکل از DOJ را صداقت با خود fealty به ناروا مطالبات — گفت که در حالی که تهمت هرگز از او خواست به دخالت در یک جنایتکار اقدام رئیس جمهور توييتها کار خود را مشکل تر است.

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” بر گفت. “من قصد دارم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

با وجود بر تلاش در کنترل خسارت کل قسمت است متزلزل ایمان و رهبری DOJ. بیش از آخر هفته بیش از 2000 سابق دادستان فدرال خواسته اند تا بر استعفا از سمت خود در نامه سرگشاده.

“اگر چه مواقعی وجود دارد که رهبری سیاسی مناسب وزن در فرد تعقیب آن است که بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد” نامه است.

ادامه مطلب:

بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری با مقامات تماس برای ویلیام, بر استعفای خود را پس از دست زدن به راجر سنگ محکومیت

AG Barr می گوید او نمی خواهد غار به فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود بارها و بارها انجام چه تهمت خواسته های عموم

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به ریاست قاضی راجر سنگ محاکمه و ستایش AG بار بعد از تمام DOJ تعقیب تیم استعفا داد و در اعتراض خود دخالت

‘نمی توانید به یاد بیاورید بدتر روز به DOJ’: مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه سوخت خود را ‘دیکتاتوری’ غرایز او به عنوان obliterates وزارت دادگستری آخرین تکه تکه استقلال

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de