جهانی شیوع سوخت واکنش به جهانی شدن

لندن — قبل از یک ویروس کشنده شروع به گسترش در سراسر مرزهای جهان تعریف شده توسط تعمیق اتصال به نظر می رسد به ارزیابی مجدد شایستگی جهانی شدن است.

ایالات متحده به رهبری بی شرم ملی, Donald J. Trump, بود سفارش شرکت های چند ملیتی به رها کردن چین و کالاهای خود را در آمریکا کارخانه. بریتانیا بود دل کندن اتحادیه اروپا تقریبا به طور قطع احیای آداب و رسوم چک در هر دو طرف از کانال انگلیسی در حالی که تهدید به اخلال در تجارت حیاتی ارتباط است.

موجی از پناهندگان فرار برخی از خطرناک ترین مکان بر روی زمین — سوریه, افغانستان, آمریکای مرکزی — تا به حال تولید یک واکنش در برابر مهاجرت در بسیاری از کشورهای توسعه یافته است. در اروپا آن افزايش قد راست افراطی و احزاب بودند که برنده رای با وعده به شدت دروازه بسته است. رئیس جمهور تهمت بود به دنبال ساخت یک دیوار در حال اجرا در امتداد مرز با مکزیک در حالی که به دنبال به نوار مسلمانان از ورود به کشور.

Coronavirus است که چشمانداز از چین حیله گر خود را به حداقل 76 کشور در حالی که کشتار بیش از 3200 نفر تا به طور موثر در تسریع و تشدید مقاومت مواجه به جهانی اتصال.

آن را کاشته هرج و مرج در زنجیره تامین جهانی که لینک های کارخانه ها در سراسر مرزها و اقیانوس ها را قادر می سازد گیاهانی که تولید محصولات به پایان رسید به قرعه کشی قطعات, قطعات و مواد اولیه از سراسر جهان است. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر به دنبال جایگزین تامین کنندگان در کشورهایی که به نظر می رسد کمتر در معرض اختلال.

اعتبار…Luong تایلندی Linh/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

این بیماری همه گیر است عرضه شده در اروپا احزاب جناح راست تازه فرصت زنگ خطر را به صدا در مورد باز کردن مرزها. آن را محدود و میلیون ها نفر از مردم را به جوامع و حتی در داخل خانه های خود را به آنها زمان برای اندیشیدن به این که آیا جهانی شدن بود واقعا مانند یک ایده عالی.

“آن را تقویت همه نگرانی در مورد مرزهای باز” گفت: Ian گلدین, استاد, جهانی شدن و توسعه در دانشگاه آکسفورد و نویسنده 2014 کتاب که پیش بینی واکنش به لیبرالیسم از طریق یک بیماری همه گیر “پروانه نقص: چگونه جهانی شدن باعث ایجاد خطرات سیستمیک و آنچه در مورد آن انجام دهد.”

“در آمریکای شمالی و اروپا وجود دارد recalibration یک مایل به شرکت در انتخابی اساس,” او گفت:.

توسط آقای Goldin را برآورد coronavirus صرفا آخرین زور به فاش کردن کمبود جهانی شدن آن را به عنوان موفق شده است در دهه های اخیر — یک زیر-تنظیم راضی شکل اتصال است که در سمت چپ جوامع آسیب پذیر به یک آرایه قوی از تهدید. از سراسر جهان بحران مالی سال 2008 به تغییر آب و هوا مردم عادی به این نتیجه رسیده اند که مقامات نمی تواند اعتماد به آنها را امن نگه دارید. اجازه داده است که سیاستمداران به حمله مشروع مشکلات با راه حل های ساده انگارانه مانند تجارت حمایت از تولیدات داخلی و زرهی مرزها.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

در حال حاضر coronavirus ترساندن است و تشدید روند. “من فکر نمی کنم هر دیواری را می توان بالا به اندازه کافی برای نگه داشتن یک بیماری همه گیر و یا تغییر آب و هوا یا هر یک از دیگر تهدیدات است که چهره بشریت در آینده بنابراین من فکر می کنم آن را معکوس” آقای Goldin گفت.

جهانی شدن به مراتب بیش از. تجاری لینک های که تولید این محصولات از عصر مدرن از کامپیوتر به خودرو شامل بسیاری از مردم هماهنگی بسیاری از فرآیندهای که صرفا موضعی صورت صنعت در حال حاضر به نظر می رسد غیر قابل تصور در مقیاس انبوه. Coronavirus خود را می کند احترام به مرزهای بین المللی نیاز به هماهنگی یک فرایند تسهیل زیرساخت های جهانی شدن است.

اما به عنوان فولاد ماسک تبدیل به شدت آیتم های مورد نظر به عنوان مدارس از ژاپن به ایرلند بنشینید بسته به خطوط هوایی قراضه پرواز نمايشگاه ها لغو شد و بازارهای سهام غوطه نابودی تریلیون دلار ثروت وحشت به نظر می رسد به احتمال زیاد به تغییر خطوط از جهانی شدن است.

بارز ترین تاثیر را بر تجارت است. این بیماری باعث شده است تا یک بررسی مجدد از جهان مرکزی اتکا به چین به عنوان ground zero برای تولید یک روند است که در حال حاضر در جریان است از طریق تجارت جنگ است.

در آقای تهمت تصویر هر محصول ساخته شده در یک کشور خارجی و سپس در ایالات متحده فروخته شده به مقدار یک نمونه از کارگران آمریکایی گرفتن fleeced. در آن روح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تعرفه های صدها میلیارد دلار’ ارزش کالا از چین امیدوار است که این نیروی شرکت — از مارک های لباس به ابزار سازندگان را به تولید بازگشت به ایالات متحده است.

تجارت جنگ است موفق به تولید شغل وعده داده شده به جای بازده تولید و کاهش رشد در ایالات متحده است. برخی از شرکت های چند ملیتی باید نقل مکان کرد و کارخانه های تولید از چین تغییر کار به ویتنام و بنگلادش و مکزیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گرفته اند شیوع کروناویروس به عنوان انگیزه ای برای تقویت فشار خود را در شرکت به ترک چین است. “این کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به بازگشت از مشاغل به شمال امریکا” اداره ویلبر راس گفت: در اواخر ماه ژانویه است.

هفته گذشته آقای تهمت ارشد تجارت مشاور پیتر ناوارو نوشت که یک کتاب به نام “مرگ در چین” با استفاده از coronavirus به عنوان یک استارک یادآوری است که ایالات متحده اجازه داده شده بود بیش از حد تولید کارخانه را ترک سواحل آن است.

“مقدار زیادی از آن را در چین گفت:” فاکس نیوز. “ما باید به آن بازگشت.”

بسیاری در تولید جهانی اخراج چنین بحث سیاست masquerading به عنوان سیاست های اقتصادی. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد آمریکایی ها بعید است برای پیدا کردن خود را نشسته در اعداد بزرگ در پشت دوخت ماشین آلات دوخت لباس یا معلق در هوا بیش از خطوط مونتاژ به عنوان آنها متناسب الکترونیک به تخته مدار. اما یک حاشیه شیفت کار از کارخانه های چینی به کسانی که در دیگر دستمزد پایین سازمان ملل است که به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به.

“مردم درک کرده اند از تجارت جنگ است که آنها نمی توانند تکیه بیش از حد در چین” گفت: Sebastien Breteau مدیر اجرایی Qima یک دلار هنگ کنگ-بر اساس شرکت است که بازرسی از کارخانه ها که, لباس, الکترونیک, و دیگر محصولات به صورت عمده مارک های بین المللی.

از ابتدای سال گفت: Qima را بازرسی افزایش یافته است تقریبا نیمی در هر دو ویتنام و بنگلادش است.

شیوع آورده به تیز امداد است که کارخانه ها و خرده فروشی عملیات تبدیل شده اند به طوری وابسته به چین است که یک بحران وجود دارد می تواند به سرعت تبدیل به مشکل تقریبا در همه جا. اقتصاددانان به طور گسترده فرض کنیم که کمبود قطعات محصول خواهد شد تا در هفته های آینده و ماه های پس از موجودی خسته هستند.

تولید کنندگان در هند و ژاپن تکیه بر چین برای 60 درصد از آنها وارداتی قطعات الکترونیک با توجه به رتبه Fitch در. تولید کنندگان آمریکا خرید تقریبا نیمی از آنها وارداتی قطعات الکترونیک از چین است.

هیوندای جهان پنجمین خودروساز متوقف تولید در کارخانه ها در کره جنوبی در ماه گذشته به دلیل کمبود قطعات ساخته شده در چین. نیسان اشاره کرد کمبود قطعات در توقف تولید در ژاپن است. نینتندو چهره تاخیر در ارائه آن محبوب کنسول بازی سوئیچ به مشتریان در ایالات متحده و اروپا به دلیل یک کارخانه است که باعث می شود دستگاه های در ویتنام بوده و قادر به تامین امنیت نقاط حساس از چین است.

در ایتالیا مقامات محلی قرنطینه جوامع صنعتی جنوب میلان به عنوان coronavirus گسترش وجود دارد در اواخر ماه گذشته تهدید برای تقویت مشکلات برای زنجیره تامین جهانی. ایتالیا یک تامین کننده اصلی قطعات خودرو به این معنی است که اختلال در آن کارخانه است به احتمال زیاد احساس در آلمان و بقیه اروپا.

اما نتیجه اخلاقی این داستان می گویند اقتصاددانان است که جهانی شدن است ذاتا خطرناک است: آن است که نیروهای بازار بدون نظارت چپ مطرح خطرات.

بخشی از جهان آسیب پذیری زنجیره تامین با اختلال ناشی از بیش از حد در آغوش به اصطلاح فقط در حالت زمان ساخت: به جای نگه داشتن انبارها مواجه نگردند با قطعات مورد نیاز اطمینان حاصل کرد که آنها در دست آمده چه ممکن است این کارخانه مدرن با استفاده از وب برای سفارش قطعات به عنوان نیاز مطرح می شود در حالی که با تکیه بر جهانی هوا و شبکه های حمل و نقل به ارائه آنها را در یک جدول زمانی همزمان با تولید.

فقط به عنوان بحران مالی نشان داد که بانک ها وام ذهن خم مبالغ از پول بدون ترک به اندازه کافی در ذخیره برای پوشش بدهی های بد coronavirus است تأکید چگونه جهانی تولید شده و در حال اجرا بیش از حد لاغر عامل در بی اعتنایی از خطرات مانند زلزله و بیماری های همه گیر و حوادث دیگر.

که وضعیت بازی است که نتیجه مستقیم از برتری منافع سهامداران در اقتصاد جهانی با هر بازده کوتاه مدت سود به طور کلی هل دادن کنار محتاطانه ملاحظات در مورد دراز مدت خطرات.

“هزینه آن به سهام گفت:” آقای گلدین آکسفورد ، “شما باید به فشار از بازار و گزارش فصلی و تحلیلگران در حال تنفس پایین گردن خود را. شما نمی توانید می گویند ” خوب ما سود پایین تر اما بیشتر انعطاف پذیری است.'”

در قلمرو سیاسی coronavirus به دست کسانی که محکوم به مهاجرت احتمالي شواهد برای هشدارهای خود را.

تاثیر امر به ویژه قابل لمس در 27 کشور اتحادیه اروپا است که توسط اداره مرکزی اعتقاد به این که اقتصاد و جوامع در حال پویا ترین زمانی که مردم و کالا قادر به حرکت آزادانه در سراسر مرز. ورود میلیون ها نفر از مهاجران در سال های اخیر را آزمایش کرده است که تفکر. راست افراطی و احزاب پدید آمده از سیاسی بیابان برای رسیدن به جریان اصلی وضعیت وعده داده است که آنها را مهر و موم کرد.

سوئد دموکرات یک حزب با ریشه در جنبش نئو نازی ها; جایگزین برای آلمان که پیروان باید احیا زبان هیتلر و جبهه ملی فرانسه باید تمام دانسته ، در ایتالیا لیگ — که رهبر Matteo Salvini گفت: مهاجرت تلاش در “پاکسازی قومی” از ایتالیایی ها — حمله کرده است دولت این کشور برای عدم تقویت مرزها در مواجهه با این بیماری همه گیر.

اما اگر برخی از آنها تمایل به استفاده از coronavirus به عنوان یک فرصت برای نوشتن جهانی شدن را اگهی دیگران می گویند که نتواند نقطه از شیوع دنیا در تولید جهانی hub رو با مدرن مسافرت هوایی و گسترش سرکش انسان ضربه به حرکت در اطراف.

“این فقط یک نشانه است که جهانی شدن است و آنچه در آن است” گفت: ماریا Demertzis یک اقتصاددان و معاون مدیر در Bruegel یک موسسه تحقیقاتی در بروکسل. “مردم همیشه می خواهند به سفر. آنها همیشه می خواهند به تجارت. پاسخ این است که نه برای دوباره ساختن دیوار. شما نیاز به همکاری بیشتر و پاک کردن اطلاعات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>