گرجستان بهداشت و درمان کارگر مرده پیدا شد در خانه او و پس از مرگ تست در بر داشت او با آلوده جدید کروناویروس

یک سواب مورد استفاده قرار گیرد برای تست رمان coronavirus دیده می شود در منابع Harborview Medical Center, صفحه اصلی, تیم ارزیابی در طول آماده سازی برای بازدید از خانه یک فرد به طور بالقوه در معرض رمان coronavirus در Harborview Medical Center در سیاتل

دیوید رایدر/ایسنا

  • یک زن مرده را در خانه اش در گرجستان آزمایش مثبت برای coronavirus چندین آژانس های خبری گزارش شده است.
  • Diedre ویلکس بود ماموگرام تکنسین در بیمارستان اما کار نمی شد با COVID-19 بيمار پس از آن مشخص نیست که چگونه او قرارداد ویروس.
  • یکی دیگر از گرجستان کارگران بهداشت و درمان نیز درگذشت از COVID-19.
  • مرگ به عنوان کارگران بیمارستان در سراسر ایالات متحده برای بیش بپرسید تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها در درمان تعداد فزاینده ای از موارد.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گرجستان مادر داشت با آلوده coronavirus پس از او درگذشت, NBC News گزارش شده است.

Diedre ویلکس’ یک ماموگرام تکنسین در ناحیهای در شمال غربی فرودگاه بیمارستان. او در خانه اش در هفته گذشته و پس از مرگ coronavirus آزمون برگشتم مثبت, The Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

ویلکس شد 42 سال است. او به نظر می رسد به نفر 12 تا 16 ساعت قبل از بدن او پیدا شد در خانه اش. او چهار ساله کودک بود در نزدیکی بدن خود را هنگامی که پلیس او را در بر داشت.

ویدیو های مرتبط: آنچه COVID-19 علائم مانند نگاه روز

کالبد شکافی در حال انجام است اما مادر نمی هر گونه شناخته شده در زمینه شرایط بهداشتی. معلوم نیست زمانی که و که در آن ویلکس قرارداد ویروس و ناحیهای در شمال غربی فرودگاه بیمارستان گفت: NBC ویلکس بود درمان هر گونه شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 موارد است.

بیمارستان گفته NBC این امر تماس با بیماران و همکاران او ممکن است در تماس با آمده و آنها را به “اطلاعات دقیق برای self-monitoring و ارائه خواهد شد COVID-19 تست برای کسانی که درخواست آن را.”

این AJC همچنین گزارش دیگری گرجستان بهداشت و درمان فوت کارگر از این بیماری است. یک زن 48 ساله که مشغول به کار در Donalsonville بیمارستان در گرجستان درگذشت پنج شنبه گذشته در بیمارستانی در تالاهاسی ،

کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر کشور در حال درخواست برای اطلاعات بیشتر تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها در درمان تعداد فزاینده ای از coronavirus بیماران. برخی از کارکنان بهداشتی درمانی باید متوسل به استفاده مجدد از ماسک و یا با استفاده از کیسه های زباله به عنوان لباسهای میان کمبود و برخی از ترس که کمبود آنها را در معرض خطر بالاتری از ابتلا و گسترش ویروس.

موارد عفونت کروناویروس را بیش 69,000 در ایالات متحده و بیش از 1,050 فوت کرده اند.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de