خوب bromance? چرا Cuomos’ عشق برادرانه است فقط آنچه ما نیازشاید بودن در چنگال Covid-19 و با داشتن فقط دچار زنده توهم نیست, بهترین زمان برای Chris Cuomo به زندگی در هوا.

اما او تا روز پنج شنبه با برادر بزرگتر خود اندرو فرماندار نیویورک. کومو خود صحبت کرد علائم: تب و لرز و یک رویا که در آن او را دیدم او برادر رقص سوی او در یک توتو.

“شما به رقص در رویا و شما با تکان دادن گرز و گفت:” من آرزو می کنم من می تواند موج من و گرز و این از بین برود.’ و سپس شما به اطراف چرخید و رفت گفت:” کریس.

“در بسیاری از برخلاف واقعیت است که در یک. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری. این نوع از شما” پاسخ فرماندار سرکوب خنده و به دنبال برطرف برادرش نشده بود گفت: چیزی بدتر است.

ABC اخبار
(@ABC)

Chris Cuomo, چه کسی تشخیص داده شده است با COVID-19 می پیوندد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در طول برادرش جلسه.

کریس می گوید که او “بسیار خوب انجام,” اضافه کردن “مردم را یاد چه آنها به شدت در حال حاضر…و من بسیار افتخار از شما برادر بزرگ.” https://t.co/8vGvwn4cW4 pic.twitter.com/Y4N6HVZ3hT

مارس 2, 2020

دیدن این نوع صاف و پوست کنده تعامل بین یک سیاستمدار و یک روزنامه نگار نادر است و ممکن است آسان تر به جلو هنگامی که شما بخشی از یک آمریکایی خانواده سیاسی مانند Cuomos. کریس سی ان ان اخبار لنگر, بعد از همه, و بخشی از لذت تماشای دو تا شوخی در مورد کسی است که دوست داشتم بیشتر توسط این واقعیت است که پدر و مادر خود هستند فرماندار سابق و بانوی اول, New York.

و برخی به درستی ممکن است بپرسید که چرا این دو نیست بیشتر خجالت در مورد bantering در زمان. اما شاید آن چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر. بین دوست داشتن نظرات در مورد یکی دیگر از خانواده های احساساتی, جوک در مورد ماهیگیری و پرده ابراز عشق پنهان بین آنها (ظاهرا کریس همواره awed by Andrew اعتماد به نفس به پوشیدن یک تی شرت سفید در حالی که او ماهی) ما یادآوری می شود که گرما می تواند منتقل شود بیش از امواج رادیو و تلویزیون – حتی در طول بحران.

به کومو برادران jibes در یکی دیگر یک یادآوری است که افرادی که به ما خدمت می کنند در طول این همه گیر هم انسان هستند – افرادی که خانواده آنها را دوست دارم. هک, شاید حتی مردم با حس شوخ طبعی.

و حتی زمانی که اطمینان برادر کوچک خود را در مورد ابتلا به ویروس, اندرو کومو, به یاد او هنوز هم می تواند از خدمات به مردم است.

“من می دانم که این وحشتناک, شرایط تاسف برای شما اما فکر می کنم در مورد آن از یک روزنامه نگاری نقطه نظر خدمات عمومی از نقطه نظر. شما در حال پاسخ دادن به سوالات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها” اندرو گفت.

البته فرماندار بود صحبت کردن در مورد کریس توانایی برای پاسخ به سوالات در مورد ویروس. اما اگر آنها در حال مصرف هر گونه درخواست من صمیمانه می خواهم به می دانم که مادر خود را دوست دارد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im