روز قیامت زن و شوهر گرفتار در یک وب سایت از مرگ مشکوک و کودکان گم شده است. در اینجا یک جدول زمانی از وقایع مرموز متصل به چاد Daybell و لری Vallow.

چاد Daybell و لری Vallow

حسن نیت ارائه میدهد از رکسبرگ اداره پلیس

  • پلیس به دنبال شده است برای روز قیامت زن و شوهر, چاد Daybell و لری Vallow به سوال آنها در مورد Vallow دو کودکان گم شده است.
  • یک اداره پلیس محلی را بررسی Vallow را از دست رفته کودکان در ماه نوامبر به هم پاشید و یک سری از حوادث مشکوک در اطراف زن و شوهر, از جمله مرگ و میر مرموز زن و شوهر قبلی همکاران.
  • در اینجا یک جدول ترسیم وب سایت درهم از دست رفته کودکان و مرگ و میر مرموز در اطراف روز قیامت ،
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وب سایت درهم اطراف روز قیامت زن و شوهر لری Vallow و چاد Daybell به نظر می رسد مانند آن را پاره پاره سمت راست از یک اسکریپت فیلم: دو گمشده کودکان, مرموز, مرگ زن و شوهر همکاران قبلی و زن و شوهر دخالت در یک “فرقه مذهبی.”

رمز و راز شروع به باز کردن زمانی که رکسبرگ اداره پلیس شروع به جستجو برای Vallow را از دست رفته کودکان 17 ساله Tylee رایان و 7 ساله جاشوا “J. J.” Vallow. این سری از حوادث مشکوک در اطراف روز قیامت زن و شوهر آغاز شده قبل از مقامات شروع به تحقیقات خود را در ماه نوامبر.

در اینجا یک جدول ترسیم وب سایت درهم از دست رفته کودکان و مرگ و میر مرموز در اطراف روز قیامت ،

مارس 9, 1990: چاد و تامارا “Tammy” Daybell ازدواج در یوتا Utah

چاد ازدواج همسر اول خود را در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در ایالت یوتا است. این زن و شوهر بعد از آغاز مستقل شرکت چاپ و نشر به نام بهار نهر شرکت کتاب در سال 2004. چاد نوشت: بیش از 25 روز قیامت دبستان کتاب تحت این شرکت به کارگردانی نسبت به مورمون مخاطبان از جمله توهمات یک dystopian جهان ساخته شده توسط حملات بیوتروریسم و فاجعه بار بلایای طبیعی است.

منبع: پست ثبت نام

2001: لوری ازدواج Tylee پدر جوزف آنتونی Ryan جونیور

لری و سوم, شوهر, Joseph Anthony رایان ازدواج در سال 2001 با این حال تاریخ دقیق ازدواج ناشناخته باقی مانده است. این زوج در ادامه به Tylee رایان در سپتامبر 24, 2002. یوسف بعد از تصویب لری پسر Colby از ازدواج قبلی. لری و یوسف در نهایت طلاق در سال 2005.

منبع: پست ثبت نام

فوریه 24, 2006: لری weds لیلاند “چارلز” آنتونی Vallow

لری و لیلاند “چارلز” آنتونی Vallow ازدواج در لاس وگاس, نوادا, ساخت او چهارم ، چارلز مشغول به کار به عنوان یک شریک مدیریت در R. I. T. E. گروه برنامه ریزی و PFS Marketing LLC با توجه به مشخصات مربوط به خود را. با هم زن و شوهر به تصویب رسید و پسر در طیف به نام جاشوا “J. J.” Vallow. او بیولوژیکی نوه چارلز’ خواهر کی Woodcock افرادی که به لری Woodcock.

منابع: پست, ثبت لینک,

جولای 2014: لوری و چارلز رسما اتخاذ جاشوا “J. J.” Vallow

چارلز و لری نهایی تصویب خود را پسر جاشوا Vallow بهتر به عنوان شناخته شده “J. J.” او در طیف است و بیولوژیکی نوه چارلز’ خواهر کی Woodcock افرادی که به لری Woodcock.

منابع: پست, ثبت نام, East, آیداهو, اخبار

پایان سال 2014: چارلز و لری حرکت به Kauai, Hawaii با Tylee و J. J

با توجه به سوابق کسب و کار ثبت شده توسط Vallows خانواده نقل مکان کرد و با Tylee و J. J به جزیره هاوایی کائوآئی. لری است و بعد از آن تعطیلات در همان جزیره با شوهر جدید, چاد Daybell در ژانویه 2020 — این بار بدون این کودکان است.

منابع: پست, ثبت نام, خودی

2015: لری گزارش شده است با وسواس چاد Daybell روز قیامت کتاب

لری گزارش شد “با وسواس چاد کتاب” در اطراف 2015. لری بود به خصوص احمقانه با “ایستاده در اماکن مقدس” مجموعه داستانی سری های مختلف در مورد “هیجان انگیز پیشگویی اتفاقاتی که هنوز رخ می دهد باید قبل از آمدن دوم.”

چاد Daybell کتاب

“کسانی که کتاب او واقعا با وسواس و شروع به خرید من آن کتاب بیش از حد” لری گفت: دوست Fox5 در یک ناشناس ، “او باید بدست نزدیک به او از خود کتاب است.”

منابع: Fox 5 آمازون

 

5 دسامبر 2018: اولین مستند اتصال چاد Daybell و لری Vallow

چاد Daybell و لری Vallow اول به نظر می رسد با هم در یک پادکست به نام “زمان به جنگجو” با آماده سازی مردم در روز قیامت katey که لری بستگان نگران بود مذهبی “فرقه است.” این دو به نظر می رسد با دیگران در شرایط مختلف آماده سازی مردم پادکست که بسیاری از صحبت در مورد پایان جهان است. این سازمان که تولید آماده سازی مردم مطالب گرفته شده پایین محتوای آن را مرتبط با لری و چاد و پس از تلاش برای فاصله خود را از روز قیامت ،

زمان به جنگجو بالا/آماده سازی مردم پادکست

منابع: شرق آیداهو, اخبار خودی

فوریه 2019 به مارس 2019: لری به طرز مرموزی از بین می رود 58 روز

با توجه به لری, خانوادگی, مادر بدون هیچ ردی ناپدید شد 58 روز خروج بچه ها با اعضای خانواده. آن است که هنوز ناشناخته که در آن او در طول این زمان.

منبع: شرق آیداهو اخبار

فوریه 8 2019: چارلز Vallow فایل برای طلاق از لری

چارلز برای ثبت طلاق از لری در فوریه 2019. با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط فاکس 10, Vallow ادعا کرد که لری معتقد بودند او خدا آماده شدن برای آمدن مسیح دوم. او همچنین ادعا لری تهدید به کشتن او اگر او در راه او و گفت: او منتقل $35,000 از زن و شوهر پول به ناشناخته حساب بانکی. او بعد از کاهش طلاق تشکیل پرونده و تلاش برای آشتی با همسر خود.

منبع: Fox 10 Phoenix

جولای 11, 2019: چارلز ضرب گلوله کشته شد توسط لری برادر الکساندر Cox

چارلز رفت و به لری اجاره خانه در چندلر آریزونا را انتخاب کنید تا J. J. طی یک درگیری لری برادر الکس کاکس به ضرب گلوله چارلز در قفسه سینه دو بار. Cox ادعا کرد که آن را “دفاع از خود” و هرگز متهم توسط پلیس. با توجه به چارلز و لری ملک مدیر جو Pongratz همسایه ها گزارش یک حزب استخر در لری به خانه بعد از آن روز با “موسیقی با صدای بلند و تعداد زیادی از مردم،”

منابع: شرق آیداهو, اخبار, پست, ثبت نام

اوت 10 2019: آخرین باری لری و کی Woodcock گزارش صحبت با J. J.

لری و کی خروس جنگلی اسیایی و اروپایی می گویند که آنها در آخرین تماس با J. J. در ماه اوت سال 2019 در مصاحبه با KSL تلویزیون. زن و شوهر گفت: آنها FaceTimed با نوه برای 35 ثانیه قبل از تماس به پایان رسید.

منبع: KSL TV, شرق, آیداهو, اخبار

سپتامبر 2019: لری Tylee و J. J. حرکت به آیداهو

لری Tylee و J. J. نقل مکان کرد به آیداهو در آغاز ماه سپتامبر 2019, اگر چه دلیل خود را برای حرکت همچنان نامشخص است. با توجه به لری آریزونا صاحبخانه او خواسته خانواده به تخلیه خانه که در آن تیراندازی صورت گرفت احتمالا باعث حرکت خود را به رکسبرگ ، Tylee در اصل برنامه ریزی شده برای به حرکت در با یک دوست در آریزونا اما تصمیم گرفت او می خواست به ماندن با او برادر کوچک با توجه به Tylee را دوست.

“او فقط محافظ از J. J. علت او برادر کوچک او” دوست گفت.

منبع: پست ثبت نام

سپتامبر 23, 2019: J. J. است گذشته در مدرسه جدید خود را کندی ابتدایی در رکسبرگ ،

پس از یک دوره کوتاه از حضور در کندی ابتدایی در آیداهو لری unenrolls J. J. از مدرسه. او بنا به گزارش ها گفت: مدرسه اصلی که او را در منزل او. آخرین تایید رویت Tylee Ryan ناشناخته است اما پلیس به اعتقاد او گذشته بود در اطراف این زمان نیز هست. به گفته پلیس لری و چاد گفته شاهدان که Tylee درگذشت در سال 2017. چاد گفت: یکی دیگر شاهد که لری به حال هیچ جزئی کودکان است.

منبع: شرق آیداهو, اخبار رکسبرگ اداره پلیس

اکتبر 9, 2019: Tammy Daybell تماس پلیس پس از یک نقاب ضارب اقدام به شلیک با تفنگ پینت بال

Tammy Daybell چاد همسر اول شد و تخلیه مواد غذایی از ماشین خود را هنگامی که یک مرد در یک ماسک اسکی اقدام به شوت او با آنچه او تصور می شود یک تفنگ پینت بال در خانه خود در Salem, Idaho. تامی به نام پلیس اما ضارب فرار قبل از نمایندگان وارد شده است. محققان در Fremont County Sheriff بر این باور بود که یک شوخی و هرگز یافت ،

منابع: رکسبرگ استاندارد مجله

اکتبر 19, 2019: Tammy است که مرده در خانه اش

Tammy Daybell است که مرده در خانه اش در سن 49 با توجه به رکسبرگ اداره پلیس. پس از چاد حاضر به منظور کالبد شکافی به پزشکی قانونی ذکر شده مرگ او به عنوان “طبیعی است.”

منابع: رکسبرگ Police Department, The Daily Beast

نوامبر 2019: چاد Daybell و لری Vallow در حال حاضر ازدواج

روز قیامت زن و شوهر

حسن نیت ارائه میدهد از رکسبرگ اداره پلیس

با توجه به رکسبرگ اداره پلیس, چاد و لری بحباله نکاح در اوردن, در عرض چند هفته از Tammy مرگ است. هنوز معلوم نیست دقیقا چه زمانی و کجا جفت ازدواج کردم.

منابع: رکسبرگ اداره پلیس رکسبرگ استاندارد مجله

نوامبر 26, 2019: رکسبرگ اداره پلیس را از کار برکنار و تندرستی بررسی J. J.

پس از لری و کی Woodcock نگرانی که آنها تا به حال نه دیده و یا شنیده از J. J. در ماه رکسبرگ اداره پلیس رفت و به چاد و لری را به انجام یک رفاه را بررسی کنید. این زن و شوهر به افسران گفت: در آن زمان که J. J. بود ماندن با بستگان در آریزونا که آنها بعدا کشف شد نادرست است. ماموران پلیس رفت و به زن و شوهر را از خانه دوباره روز بعد با یک جستجو در حکم اما من در حال حاضر از بین رفته اند.

منبع: پست ثبت نام

11 دسامبر 2019: مقامات تصمیم به بررسی بیشتر مرگ تامی Daybell

اجرای قانون تصمیم می گیرد برای بررسی بیشتر Tammy مرگ در حال حاضر باور آن به “مشکوک” با توجه به چاد ناپدید شدن و نقاب مرموز ضارب. Tammy بدن بود آيند و فرستاده شده برای یک کالبد شکافی.

منبع: پست ثبت نام

12 دسامبر 2019: الکساندر کاکس می میرد به دلایل نامعلوم در آریزونا

لری برادر الکساندر Cox داشت العملی در گیلبرت آریزونا. علت مرگ او هنوز نامعلوم است.

منبع: پست ثبت نام

20 دسامبر 2019: رکسبرگ اداره پلیس رسما اعلام رسیدگی به ناپدید شدن Tylee و J. J.

Tylee Ryan and J. J. Vallow از دست رفته

حسن نیت ارائه میدهد از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان

در رکسبرگ اداره پلیس علنا اعلام تحقیقات خود را به ناپدید شدن Tylee Ryan and J. J. Vallow و از آنها بخواهید برای کمک در محل آنها. در انتشار اخبار پلیس می گویند چاد و لری در حال همکاری نمی کنند و کودکان ناپدید شدن ممکن است به Tammy را “مشکوک مرگ است.”

یک وکیل به نمایندگی از چاد و لری مسائل بیانیه ای از طرف زن و شوهر انکار هر گونه خطا. “چاد Daybell شد یک شوهر دوست داشتنی و حمایت از فرزندان خود در این زمینه است. لری Daybell یک مادر اختصاص داده شده و متنفر اظهارات به خلاف. ما مشتاقانه در انتظار رسیدگی به اتهامات یک بار آنها را فراتر از حدس و گمان و شایعه” شان Bartholick نوشت: در بیانیه ای.

منابع: رکسبرگ اداره پلیس رکسبرگ استاندارد مجله

27 دسامبر 2019: چاد را دوست جولی رو ادعا می کند او نبوت Tammy مرگ

جولی رو دوست چاد تلاش برای دفاع از دوستان خود را به عنوان اخبار از تحقیقات باعث می شود عناوین. Rowe ادعا کرد که Daybell تا به حال یک “چشم انداز” از “فرشتگان” است که می خواهد بمیرد سال قبل از مرگ او در مصاحبه با فاکس 13.

منبع: فاکس 13 سالت لیک سیتی

ژانویه 3 سال 2020: در رکسبرگ اداره پلیس و FBI جستجو چاد و Tammy خانه سابق

اجرای قانون از Fremont County Sheriff دفتر رکسبرگ اداره پلیس و FBI جستجو چاد و Tammy سابق خانه. پلیس گفت: بیش از 43 اقلام جمعآوری شده از خانه از جمله “رایانه و تلفن همراه و مجلات و اسناد و داروها” که فرستاده شده است به کارشناسان پزشکی قانونی برای معاینه.

منبع: پست ثبت نام

ژانویه 5, 2020: لری اولین پسر Colby باعث می شود یک درخواست به مادرش

 

 

Colby رایان لری اولین پسر پست یک ویدئو در یوتیوب شفاعت با مادر خود را Tylee و J. J. خانه با خیال راحت. “شما از این قدرت برای پایان دادن به این. شما باید یک فرصت برای قرار دادن این همه به بقیه” Colby گفت: در این ویدئو.

منبع: یوتیوب

25 ژانویه 2020: مقامات محلی قرار چاد Daybell و لری Vallow در Kauai, Hawaii

به عنوان جستجو برای JJ. و Tylee همچنان محلی هاوایی مقامات چاد و لری تعطیلات در Kauai, Hawaii — بدون کودکان گم شده است. این زن و شوهر بود و ماندن در یک محل سکونت لوکس در Kaiulani از Princeville Townhomes قیمت $6,150 در هر ماه. زمانی که مقامات جستجو واحد زن و شوهر ماندن شده بود در اواسط ماه دسامبر آنها هیچ مدرکی وجود ندارد که کودکان همیشه وجود دارد. لری بود-دستور دادگاه به لحاظ جسمی تولید کودکان قبل از یک قاضی در آیداهو, ژانویه 30.

 منابع: Insider, ایمیل های روزانه

30 ژانویه 2020: لری نتواند در مهلت برای تولید J. J. و Tylee

لری موفق به تطابق با حکم دادگاه به لحاظ جسمی تولید Tylee و J. J. به آیداهو وزارت بهداشت و رفاه. او دستور داده در تاریخ 26 ژانویه بود و با توجه به پنج روز برای قرار دادن کودکان از دست رفته. او به تصویب رسید پسر مادر بزرگ کی Woodcock, که همچنین Vallow سابق sister-in-law, گفت که او فکر می کند که اجرای قانون را “هیولا” پاسخگو باشد.

 منابع: Idaho State Journal, خودی

  • ادامه مطلب:
  • روز قیامت زن و شوهر لری Vallow و چاد Daybell داشت و از گذراندن تعطیلات خود در هاوایی — اما بچه ها هنوز هم هیچ جا یافت می شود
  • در داخل آماده سازی مردم روز قیامت katey گروه لری Vallow و چاد Daybell درگیر شدند در
  • لری Vallow نمی دیدار با مهلت پنج شنبه به نوبت بچه های خود را بیش از به دولت است. خود مادر بزرگ معتقد است ‘هیولا’ را بپذیرد.
  • روز قیامت نویسنده چاد Daybell بر اساس شخصیت های کتاب های او در خانواده اش. در حال حاضر مردم در حال خواندن آنها را برای سرنخ.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>