‘وضعیت فاجعه بار’: کوه ها از مواد غذایی هدر رفته به عنوان coronavirus همونطور زنجیره تامینمیلیاردها دلار ارزش غذایی در حال رفتن به زباله به عنوان تولید کنندگان و تولیدکنندگان از کالیفرنیا به فلوریدا روبرو هستند عظیم مازاد بسیار فاسد شدنی.

همانطور که ما بانک های مواد غذایی اداره ثبت تقاضا و فروشگاه های مواد غذایی در تلاش برای نگه داشتن قفسه انبار کشاورزان در حال آزادسازی شیر تازه و شخم سبزیجات به خاک به عنوان shutdown از خدمات مواد غذایی صنعت درهم زنجیره تامین. تقریبا نیمی از مواد غذایی رشد در ما قبلا به مقصد رستوران ها و مدارس و ورزشگاه پارک و کشتی های کروز.

این تاثیر می تواند به $1.32 میلیارد دلار از مارس تا ماه مه در مزرعه ضرر و زیان به تنهایی با توجه به ملی کشاورزی پایدار ائتلاف گزارش.

کشاورزی مقامات اصرار دارند که عرضه خود را در سوال نیست اما تطبیق است که عرضه با تقاضا و گرفتن آن را به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است جدید و فوری مشکل است.
A pile of ripe squash sits in a field in Homestead, Florida.

‘قطع’ در زنجیره غذایی

این زمان در سال گذشته نیمی از پل آلن لوبیا سبز و کلم محصولات در RC هاتون مزارع در Pahokee فلوریدا بوده ام به مقصد خدمات مواد غذایی. در حال حاضر او را شخم 5 متر به 6 متر پوند از سبزیجات را به زمینه های.

“خرده فروشی نمی تواند آن را جذب می کند,” او گفت:. “هر چیز دیگری شما رو فقط می رود unharvested و شما رو به مالچ آن بازگشت به زمین است.”

آلن است که به دور از تنهایی. او با ابراز تاسف از شرایط خود گوجه فرنگی در حال رشد خود را با 80% یا بیشتر از محصولات خود را که قبلا برای خدمات مواد غذایی. “همه در همان وضعیت است.”

جنوب فلوریدا است که یک تولید کننده عمده سبزیجات برای ما مصرف کنندگان به خصوص در زمستان و اوایل بهار است. در حال حاضر برای بسیاری از کشاورزان هزینه را انتخاب کنید و بسته است که تولید بالاتر از قیمت بازار.

“این همه ترکیب فقط یک وضعیت فاجعه آمیز برای فلوریدای جنوبی تولید کنندگان که در واقع یک محصول سپر از آمدن به فصل برداشت گفت:” لیزا Lochridge مدیر امور عمومی فلوریدا میوه و سبزی در ارتباط است.

“این است که واقعا داشتن یک نامتناسب در اثر آب و هوای گرم متحده و کوچکتر مزارع” گفت: Kara Heckert کالیفرنیا مدیر منطقه ای برای زمین های کشاورزی آمریکا اعتماد. “این نوع از تغییر یک شبه به حداقل بخش قابل توجهی از مواد غذایی سیستم.”
A fruit and vegetable stand, normally open in spring, sits shuttered in the Salinas Valley, California.

توت فرنگی در سواحل کالیفرنیا و کاهو در دره سالیناس “کاسه سالاد” – که رشد می کند تقریبا 70 درصد از ملت کاهو محصول – آمار شده اند بسیار سخت است. و تلاش برای حفظ farmworkers امن و اجتماعی و تعهدی در این زمینه چیست حتی آهسته تر برداشت.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری که در زمین باقی مانده و تعداد زیادی در حال پیشرفت زیرزمینی” گفت: Heckert. بیشتر هنوز هم نشسته است در تاسیسات ذخیره سازی.

تولید کنندگان لبنیات در ویسکانسین ورمونت و کشورهای دیگر گرفته اند به آزادسازی بیش از حد شیر, یکهو, جاری شدن سیل در زمینه های خود را و یا ریختن آن پایین تخلیه در امکانات تولید. از دست دادن مواد غذایی کسب و کار خدمات به خصوص مدارس که سیستم های بزرگ خریداران از محصولات لبنی را ترک کرده اند و تولید کنندگان با شدت فاسد شدنی عرضه بیش از تقاضا است که آنها نمی توانند به راحتی حل و فصل.

آماده سازی و بسته بندی مواد غذایی به صورت خرده فروشی به عنوان مخالف به عمده فروشی و گرفتن آن را بسته بندی و حمل در کامیون های کاملا جدید و گران مشکل است. و بهار به خصوص مولد های نجومی برای گاوهای شیری منجر به حتی بیشتر از عرضه در یک زمان با حتی کمتر از تقاضا است. بیش از شش هفته ما لبنی قیمت های آتی باید nosedived.

هنوز گفت Heckert وجود دارد سردرگمی بیش از کجا خط لوله است که در مواجهه با استرس بیشتر. “بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در حال محدود کردن چقدر شیر مردم می توانند خرید, تفکر آن را به اجرا. وجود یک قطع وجود دارد.”
Ryan and Chris Eble stand by while fresh milk gushes down a drain at the family’s Golden E Dairy farm near West Bend, Wisconsin.

کشاورزان پر کردن شکاف

برای کشاورزان با لینک مستقیم به مصرف کننده تولید جعبه, خدمات, هرج و مرج شده است یک مزیت. در شمال منطقه خلیج سان Francisco در هر مزرعه تحویل برنامه کامل با لیست انتظار در صدها.

“ما در حال استفاده از این به عنوان یک فرصت برای تشویق همکاری و کشاورزان همکاری با یکدیگر سعی کنید برای پر کردن شکاف ها در این اختلال گفت:” اوان Wiig, عضویت مدیر در کالیفرنیا اتحاد با خانواده کشاورزان است که کار به جفت مزارع که قبلا فروخته شده به طور مستقیم به مدارس و رستوران ها در حال حاضر تاسیس تحویل تدارکات.

“این نوع از یک دیوانه عجله به شکل عرضه و تقاضا و چه کسی باید چه کسی است, چه,” او گفت:. “این است که معمولا چیزی است که شما را با دقت طی یک سال تمام. و در اینجا ما در حال تلاش برای انجام آن در یک ماده از یک هفته به منظور جلوگیری از بسته شدن مزارع و همچنین بسیاری از زباله های مواد غذایی.”

قبل از coronavirus تقریبا همه برادران تولید و کسب و کار خدمات مواد غذایی و تحویل. در ماه مارس قیمت نفت برنت Erenwert مدیر عامل شرکت هوستون, تگزاس, مواد غذایی, توزیع کننده, ایجاد یک به طور کامل مدل جدید خود را به نگه داشتن کارکنان در کسب و کار و شرکت خود را شناور: فروش تولید جعبه میوه ها و سبزیجات و تخم مرغ و شیر از طریق تعاونی در منطقه و مستقیم به مشتریان آنلاین.

“برخی از مصرف کنندگان احساس نمی امن رفتن به فروشگاه مواد غذایی متاسفانه به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم وجود دارد. من می دانم که چگونه به آن محصول با خیال راحت به مصرف کننده دست” گفت: Erenwert. “بزرگترین چیزی بود برای نگه داشتن کارکنان مشاغل و حفظ زنجیره تامین در حال حرکت – چرا که اگر افراد زنجیره تامین جلوگیری از آنها را حتی بیشتر از یک وحشت است.”
Casondra Myers and Ellen Henslee pack produce delivery boxes at Front 9 Farm.

اما این زنجیره تامین از دست رفته است یک لینک بسیار مهم پل زدن شکاف بین مواد غذایی خواهد بود که به هدر رفته و نیاز رو به رشد در بانک های مواد غذایی در سراسر کشور.

بسیاری از تولید کنندگان در حال حاضر وضعیتی وخیم از زیان های بزرگ در فروش نیست قادر به بیشتر خوردن هزینه های برداشت و بسته بندی و حمل و نقل محصولات به نیازمندان مواد غذایی بانک ها بدون هر گونه کمک های مالی. فلوریدا تولید کنندگان خواسته اند وزارت کشاورزی ایالات متحده برای خرید مازاد تولید و پس از آن می تواند اهدا به مردم نیاز به بیشتر بدون صدمه زدن به مزرعه امور مالی. وزارت کالیفرنیا از مواد غذایی و کشاورزی است که با همکاری انجمن کالیفرنیا از مواد غذایی بانک ها برای ارائه بودجه و منابع برای کمک به تغذیه در سراسر برنامه های دولت است.

هنوز هم وجود دارد تنها تا آنجا که بانک های مواد غذایی می تواند.

“آنچه واقعا عجیب و غریب در حال حاضر در زنجیره تامین است که در فروشگاه های مواد غذایی به نظر می رسد بسیار سنگین در محصول کشاورزان در حال پرتاب چیزهای دور و بانک های مواد غذایی هستند. ما نمی دانیم که در آن تقاضا نهفته است” گفت: Erenwert.

“ما در حال همکاری با دولت به سعی کنید به آن را به موسسات خیریه است. اما کاملا رک و پوست کنده بسیاری از کسانی که در راه هستند” گفت: پل آلن فلوریدا گیاهی رشد می کند. “آنها نمی تواند آن را جذب می کند, همه, هیچ راهی وجود ندارد.”

مواد غذایی بانک نیست اندازی می شود انبارها برای چنین مقادیر عظیمی از رشته و بسیار مواد غذایی فاسد شدنی.
Members of the California national guard help pack boxes of fruits and vegetables at Second Harvest food bank in San Jose, California.

“همه چیز را تحت خورشید تولید عاقلانه نشان داده. ما در حال گرفتن کرم محصول” گفت: Brian Greene, مدیر عامل شرکت هوستون بانک مواد غذایی. “ما یک پتانسیل ثروت باد اورده – در حال حاضر ما در حال کار بر روی قابلیت سرمایه گذاری بر روی آن. تمام مواد غذایی بانک ها باید برای حل این پازل. آیا مشارکت ما بنابراین ما می توانید با استفاده از این ؟ از آنجا که ما در حال رفتن به دریافت چیزهای دیگر.”

با قفسه پایدار اصلی محصولات فروش در بازارهای سراسر کشور مواد غذایی بانک ها در حال پیدا کردن آن را دشوار است به امن مازاد خشک و منجمد کالا. این هجوم از تولید می تواند کمک به ساحل شیب در, کمک های مالی, اما نیاز به آن بیشتر کارگران و داوطلبان برای مرتب سازی و بسته بندی مواد غذایی موسسات خیریه در تامین کوتاه مدت هستند از کمک به دست. بدون شک وجود دارد گفت: گرین که خیلی از این مواد غذایی خواهد شد و متاسفانه هنوز هم به هدر.

“واقعیت این است که چه چیزی باعث می شود زنجیره غذایی کار به طور معمول است وجود دارد فقط ده ها هزار نفر از مقدمات که در طول زمان توسعه یافته اند به منظور مطابقت با عرضه و تقاضا است. سپس شما فقط به طور ناگهانی شکستن تمام است و شما در حال تلاش برای, با داوطلبانه روابط قطعه چیز با هم در یک بازه زمانی بسیار کوتاه” او گفت:. “وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از شکست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>