یک معامله است که دو انتخابات به جای مذاکرات صلح به عنوان تمرکز خود را

رییس جمهور تلاش برای پیروزی در یک استیضاح محاکمه ایستاده بود با یک نخست وزیر اسرائیل تحت کیفرخواست در روز سه شنبه اعلام طولانی-تاخیر در برنامه ریزی برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین و نتیجه این صدا بیشتر شبیه به یک نقشه راه برای آینده خود را نسبت به خاورمیانه است.

برای رئیس جمهور تهمت آن است که یک برنامه است که بر اساس تصمیم خود را به حرکت سفارت ایالات متحده در اورشلیم — یک موفقیت سیاسی او در میان محافظه کار یهودی اهدا کنندگان و پروتستان های انجیلی که بر خلاف پیش بینی ها را لمس کردن واکنش های خشونت آمیز در منطقه است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر وارد قلب خود را در انتخابات اعلام کرد که او تحویل داده شده است یک طرح است که باعث می شود اورشلیم که میخواهد سرمایه اسرائیل و relegates فلسطینی سرمایه به حومه و یکی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پیروزی واقعی املاک و نام تجاری است که به طور ناگهانی تماس “شرق اورشلیم.”

و این زمان است که هیچ حادثه: در یک لحظه زمانی که تلویزیون کابلی است که با تمرکز بر استیضاح و چشم انداز است که سابق مشاور امنیت ملی John R. بولتون ممکن است شهادت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فرصتی برای ایستادن در شرق اتاق و بازیگران خود را به عنوان یک مصلح. با نادر انضباط او هرگز ذکر کلمه استیضاح.

برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل راهپیمایی به سمت مارس خود در انتخابات دارای حق اعمال قوی استدلال که اسرائیلی ها باید چشم پوشی خود را کیفرخواست به اتهام فساد مالی و تمرکز بر این واقعیت است که او با نیروی خود را در رابطه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد واشنگتن به دائمی مشروعیت به شهرک های یهودی نشین در سرزمین مورد مناقشه است.

یکشنبه نخست وزیر گفت: او به عنوان ترک واشنگتن اسرائیل را اساسا ضمیمه استراتژیک حیاتی بخشی از دره اردن که نظامی خود را در حال حاضر کنترل. به عنوان انتخابات در اسرائیل نزدیک آن حرکت می کند اجازه می دهد تا او را به فروش خود را به عنوان برگ برنده نجوا کن ضروری مردی که خم کاخ سفید به او خواهد شد.

“نوار دور داخلی اسرائیل و ملاحظات سیاسی است که تعیین زمان طرح انتشار” گفت: Robert Malley رئیس گروه بین المللی بحران و سابق دولت اوباما رسمی “و این پیام را به فلسطینی ها آب پز کردن به ذات خود است: شما از دست بیش از آن دریافت کنید.”

این پیام به طور ضمنی یا به صراحت بازنویسی هنر خاورمیانه معامله است. با چرخش نقشه آینده فلسطینی پس شتاب در اسرائیل جهت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش یک برنامه است که اساسا گسیختن 60 سال از حمایت هر دو حزب برای مذاکره فرایند بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها که در آن هر دو سازش و زمین معاوضه که تعریف خطوط جدید نقشه.

به عنوان آقای ترامپ اذعان کرد واشنگتن دیگر نمی خواهد نقش خنثی داور — حتی در حالی که تعهد به اسرائیل منبع حمایت می کند. در عوض ایالات متحده کشیده شده است این خطوط در یک سری از نقشه ها که طرح یک آینده فلسطین است که پس از gerrymandered که نیاز به ساخت و ساز از یک غول تونل در سراسر اسرائیل برای اتصال دو مناطق فلسطینی کنترل.

به آقای ترامپ این ادغام مقابله با ساخت و خاورمیانه و برنامه ریزی شهری و انتخابات سال سیاست — و یا به جای معامله بالقوه ساخت.

چند روز پیش آقای ترامپ گفت: “من فکر می کنم ما نسبتا نزدیک است اما ما به افراد دیگر به توافق برسند به آن است.” به عبارت دیگر “معامله قرن” بود و هیچ معامله ای در همه. و دیگر مردم فلسطینی ها که رد این پیشنهاد و همراه با نقشه روز سه شنبه ساعت پس از انتشار آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای یک دولت فلسطینی
زمان

پیشنهاد

غرب

بانک

تل آویو

تل آویو

اورشلیم

اورشلیم

غزه

غزه

اسرائیل

دولت

فلسطین

مصر

اردن

مصر

اسرائیل

انکلاوها

30 مایل

زمان

پیشنهاد

غرب

بانک

تل آویو

تل آویو

مدیترانه

دریا

مدیترانه

دریا

اورشلیم

اورشلیم

غزه

غزه

اسرائیل

اسرائیل

اردن

اردن

مصر

مصر

دولت فلسطین

20 مایل

اسرائیل انکلاوها

زمان

پیشنهاد

غرب

بانک

تل آویو

تل آویو

مدیترانه

دریا

مدیترانه

دریا

اورشلیم

اورشلیم

غزه

غزه

اسرائیل

اسرائیل

اردن

اردن

مصر

مصر

دولت فلسطین

20 مایل

اسرائیل انکلاوها


توجه داشته باشید: مرزهای تقریبی هستند و بر اساس داده های موجود ارائه شده توسط کاخ سفید که برخی از آنها پنهان شد.

منبع: کاخ سفید

توسط نیویورک تایمز

برای انتخابات اهداف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می کند نیاز به یک معامله او به سادگی نیاز این تصور که پیشرفت در حال ساخته شده است.

و در کاخ سفید در روز سه شنبه سفرای امارات متحده عربی, بحرین و عمان — اما نه عربستان سعودی کشور, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را son-in-law, Jared کوشنر کار کرده اند سخت ترین وو را در اتاق بودند برای اعلام یک ظاهری حمایت از رویکرد خود را اگر نه جزئیات.

حضور آنها شده اند غیر قابل تصور در گذشته به خصوص برای هر اطلاعیه که در کاهش و از ایجاد یک دولت فلسطینی.

و این یکی قطعا می افتد کوتاه از این هدف است. آقای تهمت 180 صفحه طرح نیاز فلسطینی ها به قبول تنها بخشی از حاکمیت بیش از یک آینده فلسطین حداقل برای یک زمان قابل توجهی و رها کردن هر گونه ادعا به منطقه ای که اسرائیلی ها در حال حاضر پذیرفته شهرک. و آن را آنها را به این شرط که به عنوان آقای ترامپ وعده داده شده آنها را در نهایت به دلیل غنی از 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری صندوق پرداخت می شود توسط همسایگان عربی.

آن را به یک پیچ و تاب و درخشان: فلسطینی ها نیست باید بگویم بله یا نه چهار سال. این بدان معناست که خود را از پایین به خط پاسخ نمی خواهد آمد تا پایان آقای تهمت مدت بعدی اگر او دوباره انتخاب شود. در این میان اسرائیل با توقف شهرک سازی در سرزمین های که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در کنار مجموعه ای از فلسطینی ها بسیاری از آن مناطق اسرائیلی ها باید کمی علاقه.

که شرط به عهده همه سوال سخت برای چندین سال مذاکره — با ضعف اجتناب ناپذیر و بحران. اما آن را می دهد آقای ترامپ کمپین-دنباله صحبت کردن در نقطه ای که او انجام شده است یک سال 2016 وعده و پیشنهاد یک راه حل واقعی و نه فقط یک فرایند است.

این پیشنهاد البته کمک می کند تا آقای نتانیاهو با حرکت هدف پست است. وضعیت بیت المقدس است که در مغلوب ساختن پیشی جستن سند به جای اینکه موضوع مذاکره است. و در حالی که روسای جمهور گذشته در سخنرانی آقای نتانیاهو در مورد ایجاد شهرک های یهودی نشین در سرزمین های که به موضوع مذاکره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح باعث می شود آنها را یکی از ویژگی های دائم.

به منتقدان این است که نقص کشنده.

سناتور کریستوفر S. Murphy, دموکرات از کنتیکت بود که در میان قانونگذاران جریان توسط آقای کوشنر در کاخ سفید آن را به نام “در مجموع رها از دهه آمریکا در سیاست های خاورمیانه ای.”

او با اشاره به دیرین آمریکا برای حمایت از یک معامله است که تنها شامل تنظیمات متوسط به اسرائیل مرزهای کشیده شده در سال 1967 سال از جنگ اعراب و اسرائیل و روند ایجاد شده در پیمان اسلو که در سال 1993 آغاز شد و تا حد زیادی به پایان رسید و با شکست اجلاس در سال 2000 در کمپ دیوید. قضیه از این مذاکرات این بود که اسرائیلی ها و فلسطینی ها خواهد راه اندازی یک فرایند پیچیده اینچ و راه خود را به سمت توافق در مرزهای شهرک حقوق سیاسی و خروج ارتش اسرائیل از سرزمین های فلسطینی.

وجود دارد سال از مذاکرات stalemates, “نقشه راه برای صلح” سقوط مذاکرات و intifadas.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به disrupter روشن ساخته است او باور ندارد که روش کار می کنند. روز سه شنبه او اشاره کرد که هر رئیس جمهور پس از لیندون جانسون تا به حال سعی کردم و شکست خورده به مذاکره و معامله است. همیشه واقعی املاک و مغول آقای ترامپ اعلام کرده است که او بیشتر علاقه مند به کار با واقعیات موجود در زمین از ایجاد فرآیندهای.

بنابراین طرح خود سه سال در ساخت است که کمتر در مورد آینده مذاکرات و بیشتر در مورد حفاری آنچه امروز وجود دارد و معاملات در اطراف لبه های. اگر فلسطینی ها آن را به او پیشنهاد کرد و ثروت را دنبال کنید. وجود دارد خواهد بود یک میلیون شغل جدید, او گفت:, و فقر خواهد بود به نصف کاهش دهد. آقای ترامپ ارائه شده مشابه انگیزه ای برای, رهبر کره شمالی, Kim Jong-un.

آن بود بسیار آشنا مغلوب ساختن پیشی جستن زبان متولد از یقین است که مشوق های اقتصادی غلبه قومی قبیله ای و مذهبی تفاوت وجود شواهد قابل توجهی به خلاف. و برای نخست وزیر اسرائیل آن را یک برنامه سفارشی برای یک انتخابات چهار هفته دور. بنابراین خیاط ساخته شده که ده سناتور دموکرات در نامه ای نوشت به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه گفت که “زمان بندی این طرح همزمان با نخست وزیر نتانیاهو در کیفرخواست اتهامات رشوه خواری نیز افزایش نگران کننده سوال در مورد قصد خود را به مداخله در انتخابات اسرائیل روند.”

جای تعجب نیست که آقای نتانیاهو مخالفت کرد. “این یک طرح بزرگ برای اسرائیل” گفت: با یک شور و شوق او به ندرت نشان داد در طول بازدیدکننده داشته است به کاخ سفید اوباما در سال است. “این یک طرح بزرگ برای صلح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>