یک بحران آغاز شد که با یک تصویر از خشونت پلیس نگه می دارد ارائه بیشتر

ساکرامنتو در کالیفرنیا یک افسر نشستن در یک ماشین پلیس در وللجو به ضرب گلوله کشته و 22 ساله بود که بر روی زانو های خود را با دست خود ، تنها بعد از انجام این پلیس کشف که مرد بود که مظنون به تلاش برای غارت یک Walgreens تا به حال یک چکش در سرعت باد و جیب نه تفنگ.

در تگزاس a 20-year-old معترض به ضرب گلوله در سر توسط افسران پلیس در آستین هدف شخص دیگری با nonlethal beanbag مهمات رها شده است و با صدمه به مغز و جمجمه شکسته.

تلفن همراه ویدئوها نشان می دهد شهر نیویورک افسران پلیس ضرب و شتم معترضان غیر مسلح و sideswiping تظاهرکنندگان با باز پیراهن درب ماشین. دیگران در سراسر کشور نشان می دهد پلیس یکسره با استفاده از اسپری فلفل در تظاهرات و یا پیاده. در آتلانتا یک و نیم دوجین افسران شده اند با عنوان جرم جنایی متهم پس از یک حمله خشونت آمیز در دو دانشجویان نشستن در یک ماشین در طول تظاهرات. به صورت زنده از تلویزیون افسران پلیس در Louisville, Ky., اخراج فلفل اسپری توپ در روزنامه نگاران.

Video player loading
این بار بازسازی مرگ جورج فلوید در مه 25. امنیت فیلم شاهد ویدئوها و اسناد و مدارک رسمی نشان می دهد که چگونه یک سری از اقدامات افسران تبدیل کشنده است. (این ویدیو حاوی صحنه های خشونت گرافیک.)

یک جنبش اعتراضی که مشتعل شد توسط یک ویدیو وحشتناک از خشونت پلیس — یک افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را در برابر گردن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید برای نزدیک به نه ساعت — در حال حاضر باعث شد صدها نفر از دیگر قسمت های و فیلم مستند از موارد خشونت پلیس تاکتیک.

در فورت لادردیل فلوریدا., میامی هرالد خبرنگاران فیلم برداری افسران بودند که تیراندازی غیر خشونت آمیز معترضان در سر با فوم گلوله و شکستگی او چشم سوکت و خروج او جیغ و خونین است. در Kansas City, Mo. پلیس راه می رفت بر روی پیاده رو به استفاده از اسپری فلفل معترضان فریاد در آنها.

Video player loading
افسران پلیس زدم یک مرد را در یک پیاده رو در بوفالو در روز پنج شنبه به عنوان او تلاش کرد به صحبت کردن با آنها. 75 سال به نظر می رسد برای ضربه زدن سر خود را و دروغ بی حرکت بر روی زمین است.اعتباریاعتباری…WBFO NPR

در بوفالو یک ویدیو از WBFO محلی رادیو عمومی ملی ایستگاه های, در روز پنج شنبه نشان داد که افسران پلیس ضد شورش تنه زدن 75 سال به زمین و راه رفتن دور به عنوان او دراز ناخودآگاه در پیاده رو خون بیرون آمدن از گوش خود را.

تلفیقی از ضبط حوادث ارسال شده در توییتر توسط یک کارولینای شمالی وکیل بود در 281 کلیپ توسط پنج شنبه شب.

این قسمت رخ داده در شهرهای بزرگ و کوچک در گرما از تظاهرات توده ای و در آرام خود را پس. برخی از آنها هنگامی رخ داد که پلیس مواجه افرادی که مشکوک به غارت. کارشناسان پلیس گفت که این ویدئوها نشان داد در بسیاری از موارد نمونه از تشدید ناگهانی در بخشی از اجرای قانون است که دشوار است برای توجیه.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 1h پیش

  • به عنوان تظاهرات کشش به یک آخر هفته دوم این بیماری همه گیر را زیان کار ضربه سیاه پوستان به خصوص سخت است.
  • ‘ما در یک نبرد برای روح این کشور’ بایدن گفت: جمع آوری از هواداران است.
  • دو بوفالو افسران پلیس به حالت تعلیق درآمد و پس از مجروح شدن یک معترض.

“آن احساس می کند مانند پلیس در حال به چالش کشیده در راه است که آنها به چالش کشیده شده است در برخی از زمان گفت:” چاک Wexler مدیر اجرایی پلیس اجرایی تحقیقات فروم. “پاسخ آنها. و گاهی اوقات که پاسخ کاملا نامناسب است.”

اد Obayashi کالیفرنیا مبتنی بر متخصص در استفاده از زور توسط اجرای قانون گفت: این حوادث در حالی که اغلب نگران کننده بودند و به طور کلی بهبود در گذشته پلیس رفتار در طول قسمت از ناآرامی.

یک وکیل که به توصیه انجمن کالیفرنیا از افسران آموزش پلیس در استفاده از زور آقای Obayashi گفت که با توجه به سطح هرج و مرج در سراسر کشور “از نقطه نظر من بوده است وجود دارد قابل توجه داری.”

لس آنجلس شورش در سال 1992 او گفت: سمت چپ بیش از 50 نفر کشته و بیش از 1000 مجروح فقط در آن شهر است. این اعتراضات بوده است ملی که شامل هزاران نفر از ماموران و تظاهرکنندگان در نمرات از شهرها به مراتب کمتر مرگ و میر و یا آسیب به غیرنظامیان و چند منجر به دستگیری اخراج و یا تحقیقات داخلی از افسران.

“من از دیدن همواره یک فرمان و کنترل سیستم در محل در بسیاری از این ادارات پلیس و بسیار بهتر آموزش,” او گفت:. “در سال گذشته شما می خواهم که افسران رفتن این راه و آن راه با هیچ سازمان است. این بود هر کس فقط برای خودش و ” چه کسی می تواند من گرفتن؟'”

بهبود آن, اما, اند, نه لزوما تغییر فرهنگ از رتبه و فایل اجرای قانون گفت: جان Burris یک دیرین حقوق مدنی وکیل در اوکلند کالیفرنیا که در سال 1994 به کمک نمایندگی رادنی کینگ در برابر اداره پلیس لس آنجلس.

“از آنچه که من می توانید ببینید برای بسیاری از آنها این است که هنوز هم فقط یک لحظه برای دریافت از طریق مانند فرگوسن” گفت: آقای Burris که در حال حاضر به نمایندگی از خانواده این مرد غیر مسلح شات شنبه درست پس از نیمه شب در یک Vallejo پارکینگ. که تیراندازی او اشاره شد تنها ترین برای یک گروه که با وجود استخدام یک رئیس جدید در سال گذشته تا به حال سابقه طولانی پلیس سوء استفاده کرده است.

“ما شاهد بسیاری از بد رفتاری ماموران پلیس در سراسر کشور” آقای Burris گفت. “و هیچ یک از آن نشان می دهد که آنها درک خشم مردم احساس به عنوان یک نتیجه از دیرینه پلیس در خشونت های صورت گرفته در آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی جوامع است.”

Video player loading
یک ویدیو نشان می دهد شهر نیویورک ماشین پلیس هل دادن به جمعیت معترضان در بروکلین در روز شنبه. شهردار بیل د Blasio گفت: او خواست از افسران به حال انجام داده است اما همچنین گفت که معترضان به سرزنش.

یک تفاوت این است که در تعدادی از موارد ادارات پلیس در حال نظم افسران برای اقدامات خود را. برای مثال در بوفالو حادثه دو مامور شده اند به حالت تعلیق و امور داخلی تحقیقات در جریان است.

ایالات متحده پارک پلیس گفت: پلیس قرار گرفتند به وظایف اداری و پس از آزار استرالیا اخبار خدمه در لافایت مربع در واشنگتن در روز دوشنبه. در ساکرامنتو باز پلیس با استفاده از زور تحقیقات پس از تماشاگران ضبط ماموران با استفاده از یک آشکار سبد به زانو در آوردن یک فرد مظنون به غارت پس از تظاهرات اواخر یکشنبه شب.

در آتلانتا که در آن یک گروه از افسران پلیس در روز شنبه yanked دو دانش آموز را از یک ماشین و تنظیم بر آنها را با یک تیزر دو افسر بودند بلافاصله از کار اخراج شدند. اتهامات جنایی واصل شد در این هفته در برابر تمام شش محصول, رئیس پلیس گفت: “یک سونامی سیاسی مانورهای رندانه.”

“ما درک می کنیم که افسران ما در حال کار ساعت های بسیار طولانی تحت مقدار زیادی از استرس گفت:” شهردار Keisha لنس پایین. “اما ما همچنین درک می کنیم که استفاده از نیروی بیش از حد هرگز قابل قبول است.”

اعتبار…آتلانتا اداره پلیس از طریق آسوشیتد پرس

پس از یک افسر پلیس در هوستون بر اسب فرار بیش از یک زن بود که او به افسر ضربه زدن او به زمین شهردار این شهرستان سیلوستر Turner, عذرخواهی به زن است. هنر اکودو این رئیس پلیس پیشنهاد کرد که افسر می توانست پریشان معترضان در میان جمعیت پرتاب سنگ و بطری.

Austin رئیس پلیس برایان مانلی نیز عذرخواهی کرد و پس از آسیب به معترضان در این شهر از جمله به جاستین هاول 20 بود که به شدت صدمه دیده توسط یک beanbag دور پس از یک فرد در کنار او پرتاب یک بطری آب در پلیس.

مجروح شدن مردم “است نه آنچه که ما مجموعه ای را به انجام به عنوان یک اداره پلیس” رئیس مانلی روز دوشنبه گفت:.

آقای هاول مادر میرا هاول روز پنجشنبه گفت که پسر او بود که در مورد شروع سال سوم خود را در کالج بود “انجام بهتر” از آسیب های خود را اما که “آن را روز به روز.”

Austin شورای شهرستان در روز پنج شنبه افتتاح دو روز بررسی پلیس دست زدن به تظاهرات بیش از آخر هفته با چند تن از اعضاء ابراز خشم و انزجار بیش از پلیس استفاده از “کمتر کشنده” مهمات که چهار مجروح تظاهر کنندگان از جمله آقای هاول.

“مردم نباید در یک بیمارستان برای حضور در تظاهرات گفت:” گرگ کسر یک عضو شورای محلی که برای یک “تحول” تغییر در policing “از بالا به پایین.”

اعتبار…عکس خانواده

برخی از فیلم ها نشان داده اند بیشتر همدلانه پاسخ بود که نشان داد ماموران با معترضان در, Lincoln, Neb.

اما در بسیاری از ویدئوها تلفن همراه است که نشو و نما در رسانه های اجتماعی افسران اغلب به نظر می رسد unapologetic برای درمان شدند. “Don’t kill ’em اما hit ’em سخت” دولت سپاهی ضد شورش exhorts در تصویری نوشته شده این هفته در جریان تظاهرات در سیاتل.

حتی پرسنل پزشکی در تلاش برای ارائه مراقبت از معترضان را گزارش کرده اند که هدف اجرای قانون است. زمانی که جف Markowitz مشغول به کار بود به عنوان یک طبیب آخر هفته گذشته در یک تظاهرات در دنور او شگفت زده شد زمانی که گلوله های لاستیکی از کار اخراج شدند در جهت خود را. آقای Markowitz سوم-سال دانشجوی پزشکی بود رسیدگی به یک معترض شده بود که در معبد توسط فوم گلوله شلیک شده توسط دنور اداره پلیس.

آقای Markowitz تخمین زده است که او اشک آور و گاز کشته و بیش از ده بار حتی اگر او تنها با نزدیک شدن اگر کسی به شدت مجروح شد و نیاز به نقل مکان کرد.

“من باور دارم که این غلط است که هدف پزشکی و حرفه ای اقدام به ارائه کمک های اولیه,” او گفت:.

Video player loading
پلیس با شلیک گاز اشک آور در قوطی و فلش نارنجک در روز دوشنبه به روشن کردن معترضان بنابراین رئیس جمهور تهمت می تواند به بازدید از کلیسای جان که آسیب دیده بود توسط آتش شب قبل از.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در پاسخ به تاکتیک های پلیس با پرونده های حقوقی: پس از روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفتند توسط پلیس در طول تظاهرات در مینیاپولیس سازمان شکایت کرد شهر مینیاپولیس آن را متهم به abridging این قانون اساسی موظف آزادی مطبوعات است. روز پنجشنبه A. C. L. U. واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور تهمت و دادستان کل William P. بار به نمایندگی از زندگی ماده سی و معترضین بودند که در پارک لافایت در واشنگتن روز دوشنبه گفت که پلیس با شلیک گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز نقض قانون اساسی خود rigThe ظهور ویدئوها از تظاهرات به ارمغان آورده است قسمت های دیگر به نور است که ممکن است در غیر این صورت نادیده گرفته شده است. در یکی از ویدئو های گرفته شده در روز یکشنبه در شیکاگو افسران پلیس احاطه شده یک خودرو در یک پارکینگ و به زور بیرون کشیده و مردم در داخل. این زنان بودند که در ماشین گفت: بلوک باشگاه شیکاگو آنها به سادگی در تلاش برای خرید اقلام در فروشگاه و متوجه شدم که آن را بسته بود زمانی که پلیس pounced.

شهردار لری Lightfoot که زد برای امیدوار به اصلاحات در اداره پلیس گفت: وجود خواهد داشت یک بررسی.

“اگر هر گونه تخلف کشف شده است, افسران پاسخگو خواهد بود,” خانم Lightfoot در بیانیه ای گفت. کیم فوکس کوک کانتی خارجه آمریکا گفت که او را به انجام یک تحقیقات مستقل.

شاون Hubler گزارش از ساکرامنتو و جولی Bosman از شیکاگو است. دیوید مونتگومری کمک گزارش از شهر آستین در تگزاس و Wudan یان از سیاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>