یک Coronavirus واکسن پروژه طول می کشد یک صفحه از ژن درمانی

محققان در دو دانشگاه هاروارد-بيمارستان های در حال تطبیق با یک فرم ثابت از ژن درمانی به منظور توسعه یک coronavirus واکسن که آنها انتظار دارند برای تست در افراد بعد از این سال آنها اعلام کرد در روز دوشنبه.

کار خود را در استخدام یک روش در حال حاضر مورد استفاده در ژن درمانی برای دو بیماریهای ارثی از جمله یک شکل از کوری: آن را با استفاده از یک ویروس بی ضرر به عنوان یک بردار یا حامل به DNA به بیمار سلول. در این مورد DNA باید دستور سلول را به یک coronavirus پروتئین است که باعث تحریک سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت های آینده.

تا کنون این تیم آن را مطالعه واکسن نامزدها تنها در موش سوری. تست های ایمنی و قدرت در میمون ها باید در شروع یک ماه یا بیشتر در یکی دیگر از مرکز علمی محققان گفتند. اما دو نفر از هفت امیدوار کننده نسخه های در حال حاضر در حال تولید برای مطالعات در انسان است.

این پژوهش یکی از حداقل 90 واکسن پروژه بالا بردن سرعت پیش رو در سراسر جهان نومیدانه در تلاش است که بهترین و احتمالا تنها امید برای متوقف کردن و یا حداقل کاهش این بیماری همه گیر.

“ما در حال ارائه یک زاویه متفاوت از هر کس دیگری” دکتر Luk H. Vandenberghe مدیر Grousbeck ژن درمانی مرکز در ماساچوست چشم و گوش در مصاحبه ای گفت:.

زاویه آنها دارای چندین مزیت است. یکی این است که نوع, وکتور, یک آدنو مربوط به ویروس و یا NAL است یک ویروس بی ضرر است که در حال حاضر استفاده می شود در دو مورد تایید فرم از ژن درمانی و آزمایش شده است در بسیاری از بیماران و یافت می شود امن است.

به علاوه دیگر این است که این روش نیاز به مقدار بسیار کمی از بردار و DNA برای تولید ایمنی بنابراین عملکرد دوز بالا خواهد بود دکتر Vandenberghe گفت. مقدار کمی به اندازه کافی هستند چرا که این وکتور بسیار خوب در وارد شدن به سلول های که در آن DNA حمل آن را تبدیل به کارخانه هایی که به میل لنگ از پروتئین مورد نیاز برای قرار دادن سیستم ایمنی بدن در حالت آماده باش در برابر coronavirus او اضافه شده است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد دولت او قصد دارد به تعطیل coronavirus نیروی کار.
  • یک رکود عمیق و بالونی بیکاری در اروپا تیره اقتصادی جهانی عکس.
  • به عنوان فشار برای بازگشایی اقتصاد در ادامه گزارش های جدید نشان می دهد تکه تکه فدرال پاسخ.

علاوه بر این بسیاری از مواد مخدر و زیست فناوری به شرکت های بزرگ و کوچک در حال حاضر تولید ویروس-آدنو همراه است و می تواند به راحتی به تولید قالب های مورد نیاز برای واکسن. امکانات جدید را ساخته بود از ابتدا. این بدان معناست که تولید به سرعت می تواند باشد مقیاس برای کمک به دیدار بزرگ و فوری جهانی نیاز به واکسن.

“ما با تکیه بر تاسیس صنعت” دکتر Vandenberghe گفت. “NAL به عنوان یک طبقه تا به حال سرمایه گذاری ده ها میلیارد دلار است. وجود ظرفیت وجود دارد که می تواند اهرمی اگر ما خوش شانس و موفق است.”

تایید ژن درمانی است که با استفاده از آدنو-ارتباط ویروس ها Luxturna برای شکل ارثی نابینایی و Zolgensma برای یک کشنده عصبی بیماری آتروفی عضلانی نخاعی. قیمت Luxturna است $425,000 در هر چشم. آن است که ساخته شده و فروخته شده در ایالات متحده توسط جرقه درمان و فروخته شده در خارج از کشور توسط نوارتیس. Zolgensma ساخته شده توسط نوارتیس داده شده است برای کودکان به عنوان یک بار تزریق در یک قیمت از $2.1 میلیون نفر است.

در این مرحله اولیه دکتر Vandenberghe برآورد هزینه ساخت هر دوز از واکسن می شود از $2.50 برای $250.

این پژوهش دارای پشتوانه مالی خیرین و رهبری Wyc Grousbeck سرب صاحب بوستون سلتیکز همسرش, امیلیا Fazzalari مدیر اجرایی کینکو ارواح و اعضای Grousbeck خانواده است.

چندین واکسن پروژه شامل وکتورهای ویروسی اما دیگران با استفاده از آدنو-ارتباط ویروس ها.

صدها نفر از AAVs آلوده کردن انسان و دیگر پستانداران. پژوهشگران در ژن درمانی تبدیل شده به آنها به عنوان یک جایگزین امن تر پس از فوت بیمار در یک مطالعه در سال 1999 از یک شديد واکنش ایمنی بدن به یک نوع متفاوت از ویروسی بردار.

برای ژن درمانی, دانشمندان به دنبال آدنو مرتبط با ویروس ها که عمل به عنوان یک نوع از خفا حامل DNA و تنظیم کردن هر گونه التهاب یا پاسخ ایمنی است. آنها همچنین بهینه سازی این ویروس ژنتیکی برای جلوگیری از آنها را از تکرار در داخل سلول های انسان است.

کار در دانشگاه پنسیلوانیا در حدود 15 سال پیش دکتر Vandenberghe ایجاد ترکیبی NAL از دو نسخه موجود در میمون ها ممکن است برای استفاده در ژن درمانی. این خوب بود: آن باعث ایجاد یک پاسخ ایمنی است.

اما این باعث می شود آن را یک کاندیدای خوب برای یک واکسن به دلیل چنین واکنش می تواند کمک به استوک سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با کروناویروس. بسیاری از واکسن ها حاوی موادی به نام کمکی برای کمک به برگرد تا پاسخ به واکسن است. برای این واکسن ترکیبی NAL ممکن است در عمل نه به عنوان تنها یک بردار بلکه به عنوان کمکی.

دکتر میسون Freeman, مدیر و بنیانگذار مرکز تحقیقات ابتدایی در بیمارستان عمومی ماساچوست که در حال برنامه ریزی روی انسان آزمایش واکسن گفت: محققان امیدوار بودند فقط به اندازه کافی پاسخ ایمنی به NAL و نه بیش از حد. اما ترکیبی بردار هرگز مورد استفاده در انسان قبل از بنابراین هنوز هم وجود دارد و بسیار به یاد.

مانند دیگر واکسن پروژه این است که با تمرکز بر روی به اصطلاح سنبله در coronavirus که با استفاده از آن به گرفتن بر روی سلول ها و حمله به آنها را. در تئوری اگر سیستم ایمنی بدن می توان به ایجاد آنتی بادی برای جلوگیری از سنبله ویروس نمی خواهد بود قادر به ایجاد عفونت شود.

DNA انجام شده توسط این وکتور دارای جهت برای ساخت یک پروتئین بخشی از سنبله. زیرا معلوم نیست کدام بخش از سنبله است به احتمال زیاد به مجموعه ای خاموش بهترین پاسخ ایمنی بدن محققان آزمایش DNA برای بخش های مختلف.

یک مشکل بالقوه است که هر واکسن پروژه خواهد شد در lookout برای بیماری افزایش: احتمال این که یک واکسن به جای جلوگیری از عفونت در واقع می تواند این بیماری را بدتر می کند. دکتر Vandenberghe گفت که تیم او مشغول به کار بود با سه آزمایشگاه های دیگر که انجام آزمایشات برای پرداختن به این سوال است.

بیماری افزایش تبدیل به یک نگرانی خاص چرا که تمام واکسن پروژه های در حال تلاش برای به حرکت بسیار سریع تر از حد معمول است که ترس این مشکل می تواند نایافته فریمن گفت. آن را به چالش به طراحی مطالعات برای پیدا کردن آن به خصوص با یک بیماری جدید است که به خوبی درک نشده است.

این دو دانشمند گفت: بسیاری از گروه های تحقیقاتی جعل جلوتر با واکسن پروژه مسابقه در برابر یک دیگر اما در مقابل coronavirus.

“ما نیاز به چند عکس در هدف” دکتر Vandenberghe گفت. “سطح گمنام از آنچه که ما باید سعی کنید برای رسیدن به اینجا بیش از حد بالا است و سطح ضرورت به همان اندازه بالا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>