یک شکست اعتماد”: همه گیر خورده کلیسا-دولت در روابط روسیه

مسکو — یک دانش آموز فیزیک در دانشگاه دولتی مسکو دیمیتری Pelipenko تبدیل شده به دور از علم در سال 2018 به خود را اختصاص به خدا ثبت نام به عنوان یک تازه کار راهب در تثلیث مقدس-خیابان Sergius لورا معنوی مرکز کلیسای ارتدکس روسیه.

او در سفر روحانی از خط خارج توسط coronavirus آمد به طور ناگهانی و وحشتناک پایان مدت کوتاهی پس از ارتدوکس عید پاک.

بستری در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای بیماری آقای Pelipenko شکست یک پنجره در آوریل 24, پرید بیرون ریخته بدن خود را با سوخت از یک کلیسا لامپ و خود را به آتش. او از خود می سوزد و دو روز بعد.

صومعه خود به سرعت سرزنش خودکشی در “بیماری روانی است.” دیگران پرسید که آیا راهب را به وضوح شکننده وضعیت روانی شکسته شده بود توسط آخرالزمانی خلق و خوی آوردن گسترده عصری کلیسای روسی, برخی از رهبران که به چالش کشیده اند دولت stay-at-home سفارشات به عنوان کار شیطان است.

در سراسر جهان, مذهبی, مؤمنان از بسیاری از ادیان شده اند در میان بیشترین مقاومت را در برابر محدودیت در مجامع عمومی و دیدن آن را به عنوان یک تخلف در حق خود را به عبادت. اما درگیری میان ایمان و سلامت عمومی شده است به خصوص تفرقه در روسیه که در آن خاطرات از آزار و اذیت مذهبی در اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده اند کشیش و گله خود بسیار حساس به هر گونه محدودیت در آداب و رسوم آنها.

تقسیم رفته است فراتر از معمول کلیسا دشمنی بین لیبرال ها و محافظه کاران در حال گسترش به زنگ زدن یک ویژگی تعریف از ارتدکسی روسیه تحت ریاست جمهوری ولادیمیر V. پوتین: آن اعتماد و حمایت دولت روسیه است.

با برخی از کلیسا صومعه مهم و مقدس در حال حاضر آلوده با بیماری ناشی از ویروس Covid-19 کلیسای ارتدوکس چهره نه تنها یک بحران بهداشتی اما یک شکاف عمیقی در درون صفوف خود را در مورد چگونه مؤمنان باید در مقابله با این بیماری همه گیر.

کلیسای روسی مانند دولت روسیه که با آن این است که اغلب نقل مکان کرد و در مرحله قفل است به شدت سلسله مراتبی به این معنی که حتی کشیش که درک نیاز به تعلیق خدمات نمی تواند انجام دهد بدون برکت یک اسقف و اسقف به نوبه خود نمی تواند عمل بدون دستورالعمل های روشن از اسقف کیریل, روسی ارتدکسی ارشد روحانی.

نیز مانند دولت این کلیسا مشکل اختلافات بین قبیله رقیب ترک بسیاری از مؤمنان عادی نامشخص در مورد آنها به اعتماد به عنوان تعدادی از تایید عفونت در سراسر کشور افزایش بیش از 10 ، 000 در روز است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • Coronavirus رسیده فرانسه در ماه دسامبر پزشکان می گویند بازنویسی بیماری همه گیر در جدول زمانی.
  • صدها نفر از مردم ایرلند در چیپ به بازگشت 173-در سال حمایت از یک قبیله بومی آمریکا.
  • برخی از کشیش ارتدکس روسیه اسمش بد برای قفل کردن کلیساها تقسیم روحانیت و کشور است.

“متاسفانه واضح است که وجود وحدت در کلیسا در رابطه با آنچه اتفاق می افتد” یک گروه از اشتباه مؤمنان شکایت هفته گذشته در نامه سرگشاده ای به اسقف کیریل.

ابراز زنگ که برخی از کشیش “آشکارا موعظه آن است که غیر ممکن است برای تبدیل شدن به آلوده در یک کلیسا” نامه التماس برای هدایت به دلیل “پری از کلیسا نیاز به حقیقت است.”

ایلخانی هر چند یک متحد نزدیک پوتین رئیس جمهور ابتدا dithered بیش از اجرای دستورالعمل از مقامات بهداشتی است که مردم باید به جلوگیری از تجمعات عمومی مانند خدمات کلیسا. او به جای سوار در امتداد یک بزرگراه در اطراف مسکو در ون مرسدس با مقدس نماد برکت پایتخت روسیه با نماز در مسیر.

با کرملین به طور فزاینده ای نگران شتاب سرعت از عفونت ایلخانی متمایل به هشدارهای بهداشتی در اوایل ماه گذشته و به صراحت خواست نمازگزاران به دور ماندن از خدمات بیش از هفته دفاع مقدس که منجر به ارتدوکس عید پاک در مارس 19. اما او آن را به محلی دایره اسقفی که آیا برای برگزاری خدمات است که بسیاری را به ویژه در شب عید پاک در صفوف منظم و مناجات, مهم ترین وقایع سال در مسیحی ارتدکس تقویم.

RBK یک خروجی اخبار در روسیه محاسبه شده است که کلیساها باقی مانده باز در طول عید پاک در 43 کشور 85 مناطق.

افزایش عفونت است که باید به دنبال بازیگران سایه برنامه ریزی برای باز کردن یک جدید کلیسای جامع اختصاص داده شده به روسیه نیروهای مسلح. تصور به عنوان یک نماد از روابط صمیمی بین کلیسا و دولت کلیسای جامع است که در مراحل نهایی ساخت و ساز در Patriot پارک خارج مسکو است.

در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن در 9 مه سالگرد 75 از ارتش سرخ را در پیروزی بر آلمان نازی در آن به ویژگی های یک موزاییک از آقای پوتین او را وزیر دفاع و دیگر دولت آمار و ارقام از جمله اتحاد جماهیر شوروی در زمان جنگ استالین رهبر.

اما در میان تنش های رو به رشد بین کلیسا و دولت بیش از همه گیر یک اسقف ارشد نظارت بر کلیسای جامع های داخلی در هفته گذشته اعلام کرد که در کرملین درخواست آمیزه ای از آقای پوتین می تواند برداشته شود. باز شده است به تعویق افتاد.

به جای وحدت به سمت رئیس جمهور و مقامات خود را به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر با محدود کردن تجمعات عمومی از جمله خدمات کلیسا بسیاری از کشیش ها شکایت کرده اند تلخی که دولت حق دخالت در کسانی که شرکت خدمات.

دلسرد عبادت عمومی هشدار داد شهری Longin ارشد churchman در ساراتوف یک منطقه در جنوب غربی روسیه تنها زنده کردن خاطرات دردناک دوران شوروی سرکوب. او را تهدید damnation برای کسانی که اجرا و یا اطاعت محدودیت هشدار داد که هر کسی که به انجام دستورالعمل از دولت مقامات بهداشتی که نقض دیکته ایمان “پاسخگو خواهد بود.”

جرالدین Fagan سردبیر “شرق-غرب کلیسا گزارش” یک مجله در امور دینی در اتحاد جماهیر شوروی سابق گفت: “وجود واقعی بوده است تفکیک اعتماد است.” مردم را به رفتن به کلیسا او یک کشیش است “علت وجودی بنابراین سفارشات که مؤمنان دور ماندن باعث تعجب واقعی و خشم.”

چند روز قبل از آقای Pelipenko خود را به آتش یک اسقف در شمال روسیه در منطقه کومی اعتراض محدودیت در churchgoing به عنوان یک تخلف از حقوق اساسی و تهدید به رفتن به دادگاه به آنها معکوس شود. اعلام کرد که از زنگ زنگ کلیسا بود و بهترین راه برای مبارزه با این بیماری همه گیر او ادعا کرد که کلمه coronavirus مشتق از کلمه لاتین “تاج” — است “تصادفی نیست بلکه مربوط به تاجگذاری و تجلیل از دجال.”

سرگئی رومانوف یک روحانی در شهر صنعتی یکاترینبورگ نیز وزن در غرش در برابر محدودیت در مجامع عمومی از جمله خدمات کلیسا به عنوان بخشی از یک طرح شیطانی کمک به یهودیان است.

خشم اتحاد چپ اسقف کیریل تلاش برای بازگرداندن برخی از سفارش در حالی که در همان زمان دفع انتقاد که او انجام داده است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

پس از افزایش عفونت در مسکو ایلخانی صدور یک فرمان در هفته گذشته که صومعه اببتس و محله rectors در پایتخت روسیه باید “مسئولیت شخصی” مطابق با دستورالعمل دولت با هدف مبارزه با ویروس. روحانیون و غیر روحانی کلیسا کارگران که چشم پوشی از مقامات بهداشت هشدار داد در صورت آزمایشی قبل از یک کلیسا دادگاه اگر خود را noncompliance نتایج در مرگ از Covid-19.

ظاهرا ترس از ناراحت کننده سنتی تر فکر کشیش که تسلط کلیسا ایلخانی تا کنون گرفته شده رسمی اقدام انضباطی علیه تنها یک روحانی نسبتا لیبرال آندره Kuraev که مسخره سر از مسکو, کلیسای جامع که درگذشت از این ویروس به عنوان یک “گنگ careerist.”

پس از عید پاک کلیساها و صومعه ها تحت صلاحیت این دادگاه ها از کلیسای ارتدکس روسیه گزارش داده اند که افزایش عفونت در روسیه و کشور های همسایه بلاروس و اوکراین است.

بیش از 200 نفر گزارش شده آلوده در داخل و اطراف یک صومعه در نیژنی نووگورود منطقه شرق مسکو از جمله 70 راهبه.

سنت الیزابت یک صومعه اجرا شده توسط کلیسای روسی در مینسک پایتخت بلاروس که در آن مقامات دولت پیوسته اند کشیش در حال بازی کردن خطرات ناشی از این ویروس در نهایت رفت و به مستند هفته گذشته پس از نمرات از کشیش ها و راهبه ها گزارش بیمار پس از تست مثبت است.

صومعه ارشد کشیش کشیش آندره Lemeshonok شده است در خط مقدم کره زمین ارسال ویدئو آنلاین با عنوان: “چه کسی می تواند ناکرده ما را به این باور؟”

در آن او سرزنش نمازگزاران برای نگرانی در مورد بیماری جسمی که “ترسناکترین چیزی که او گفت:” زمانی است که مردم می خواهید به تغییر جنسیت خود را نمی, را, کودکان و یا در غیر این صورت نادیده گرفتن ارزش های سنتی.

برخی از کشیش عمل زود به سعی و حاوی ویروس است. در ماه مارس برای مثال پیشوا در کلیسا از اس اس. Cosmas و دامیان در مسکو آغاز شده اصرار گله خود را به سازمان دیده بان خدمات آنلاین به جای حضور در فرد است. حتی پس از, رییس دانشگاه و چندین نفر دیگر آلوده شد.

به ضربه بسیار سخت coronavirus شده است یکی از مهم ترین سایت های مذهبی کلیسای ارتدکس روسیه, صومعه غارها در پایتخت اوکراین کیف. در اوایل ماه آوریل اوکراین گارد ملی مسدود شده و تمام ورودی ها به آلاینده های پیچیده که در آن یک دخمه پرپیچ و خم از دخمه دارای مقبره ارتدوکس پرستاران پس از راهب بزرگ حاضر به توقف نمازگزاران از بازدید.

زمان آن مهر و موم شده بود خاموش با توجه به شهردار کیف 142 کشیش از جمله راهب بزرگ و بازدید کنندگان تا به حال آلوده شده است.

تثلیث مقدس-خیابان Sergius لورا صومعه که در آن آقای Pelipenko به خودکشی راهب تازه کار, آماده به عهد خود سعی در نگه داشتن بازدید کننده در طول عید پاک اما با توجه به یک حساب کاربری از حوادث ارسال شده آنلاین توسط اسقف Pitirim Tvorogov های پیشوا از کلامی آکادمی مستقر در صومعه عصبانی نمازگزاران اعتراض “به شدت” و مجبور راهب بزرگ برای باز کردن درب.

“طاعون را آغاز کرد و روز جمعه” با بسیاری از “بهترین روحانیت” سقوط بیمار اسقف Pitirim گفت. بندگان او افزود: “خواستار معجزه اما هیچ معجزه اتفاق افتاده است.”

سوفیا Kishkovsky و اولگ Matsnev کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>