‘بزرگتر چادر message’: لری هوگان در مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید جاه طلبی های

Whether یا نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات مجدد در ماه نوامبر مریلند فرماندار لری هوگان پیش بینی کرد حزب جمهوری خواه خواهد شد و در نهایت انجام برخی از روح جستجو.

که هسته اصلی تفکر پشت هوگان محبوب دو دوره فرماندار جمهوری خواه در یک قابل اعتماد دولت دموکراتیک به شدت شناور ایده در حال اجرا برای رئیس جمهور خود را.

“بخش بزرگی از آنچه با من شده است با تمرکز بر شش سال است که یک نوع بزرگتر چادر پیام و اجتناب از تفرقه و بلاغت و اجتناب از افراط و تفریط از هر دو حزب” هوگان گفت: نگهبان.

“همین دلیل است که من موفق بوده به عنوان یک جمهوری خواه در یکی از bluest متحده در این کشور داشته اند و توانایی رسیدن به بسیاری از رای دهندگان نوسان و حوزه است که جمهوری خواهان داشته اند [سخت] زمان رسیدن به.”

هوگان در نظر گرفته شده در کاخ سفید اجرا در این سال, اما او را مجبور به ضرب و شتم یک جمهوری خواه رئیس جمهور با گرفتن آهن در حزب. در سال 2024 این تهمت را نمی توان یک عامل است.

هوگان است که نه تنها نام بودن شناور. سابق سازمان ملل متحد نیکی هیلی, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo سناتور تد کروز جاش هاولی و تام پنبه فرمانداران گرگ ابوت و ران DeSantis و معاون رئیس جمهور مایک پنس همه در مخلوط بیش از حد.

اما هوگان یکی بیشتر مشتاق به برجسته کردن اختلافات با رئیس جمهور آشکارا اعتراف به این که مغلوب ساختن پیشی جستن دایره است “بسیار خوشحال نیست با من در این لحظه”.

به عنوان رئیس هیئت دو حزبی ملی Governors Association (NGA) او صادر کرده است نگران اظهارات در مورد تهمت را از دست داده و coronavirus بودجه امداد. به طور کلی او انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر.

در همان زمان او به بررسی جعبه هر ایالت سیاستمدار می کند جلوتر از کاخ سفید اجرا شود. او بازدید کرده اوایل اولیه متحده است. او به ریاست NGA. او به تصویب سطوح در دولت خود را. و او یک کتاب نوشته شده است تخمگذار کردن پس زمینه خود و ضربه زدن به رئیس جمهور فعلی. هنوز ایستاده در می آید در روز سه شنبه. این اطلاعات چگونه هوگان در مورد فکر به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال است.

او نمی دریغ به اعتراف است که او باز است برای در حال اجرا در سال 2024 است که معمولا به عنوان آنجا که هر نامزد بالقوه می رود این دور از انتخابات ، اما او نگه داشتن برخی از راه دور از دیگر ضد برگ برنده جمهوری خواهان مانند به طور فزاینده ای برجسته لینکلن پروژه.

در مورد خواسته سابق فرماندار اوهایو جان Kasich برجسته عضو anti-مغلوب ساختن پیشی جستن جناح حزب جمهوری خواه است که انتظار می رود برای شرکت در دموکراتیک ملی کنوانسیون هوگان demurred.

“من به ادامه حکومت دولت من در وسط یک بیماری همه گیر در وسط بدترین سقوط اقتصادی در طول عمر ما و من به عنوان فرماندار مریلند تا ژانویه از 2023,” او گفت:.

“بنابراین من در یک مکان مختلف از جان Kasich. من صحبت نکرده و به او در مورد آن, بنابراین من نمی دانم چه موقعیت خود را است. اما او قطعا یک جمهوری خواه که نا امید با جهت ،

Hogan and White House adviser Ivanka Trump tour Coastal Sunbelt Produce in Laurel, Maryland in May.

هوگان مشاهده است که اگر تهمت برنده ایران سعی خواهد کرد به گسترده تر رویکرد برای جذب رای دهندگان. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد, ایران سعی خواهد کرد به گسترده تر رویکرد برای جذب رای دهندگان.

هوگان امتیاز به 2018 midterms که در آن ایران با از دست فرماندار قصرها قانونگذاران ایالتی و ما خانه.

پس از سال 2012 ریاست جمهوری, انتخابات کمیته ملی حزب جمهوری خواه پیش نویس یک شکافی است که توصیه می شود تقریبا همان چیزی تن پایین التهابی شعارهای نمی اهریمن جلوه دادن گروه های اقلیت. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 با استفاده از التهاب و بلاغت و هشدار در مورد مهاجران غیر قانونی جاری شدن سیل در جامعه آمریکا اما هوگان مدعی است که ایران را در نظر بگیرید که بیشتر فراگیر به عنوان 2024 نزدیکتر.

“خوب,” او می گوید: “من نه سیاسی دانشمند. من فقط می تواند به شما بگویم آنچه که من دیده ام برای من و من می توانم به شما بگویم آنچه که باید اتفاق می افتد. اما ما به شما پیدا کردن در مورد 100 روز و یا پس از انتخابات ماه نوامبر.

“این می تواند شروع یک بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و 2024. من یکی و شاید من تنها کسی که می تواند استدلال برای حزب جمهوری خواه است که برای رفتن به فراگیر تر و گرفتن یک نگاه سخت در تلاش برای رشد حزب و بازگشت به راه آن استفاده می شود.”

این امکان وجود دارد که یک درگیری بین تهمت و هوگان قریب الوقوع است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بالتیمور به عنوان یک شهر که او قصد دارد به ارسال فدرال مأموران اجرای قانون.

در پورتلند اورگان ماموران فدرال تنها باعث بیشتر درگیری بین معترضان پلیس به دنبال اصلاح و اجرای قانون است. خوش بینانه, هوگان می گوید تظاهرات در بالتیمور مسالمت آمیز است بنابراین وجود خواهد داشت هیچ دلیلی برای ارسال به عوامل و اگر آنها در آینده وجود خواهد داشت هیچ درگیری.

“خوب وجود ندارد هر گونه مسائل در بالتیمور,” او می گوید. “ما برخی از قتل و جرم و جنایت مسائل اما تا آنجا که به اعتراض من بسیار افتخار از مردم بالتیمور که مردم معترض بسیار مسالمت آمیز است.

“ما احتمالا بهتر از هر شهرستان عمده در امریکا در نظر داشتن خشونت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>