بهتر سال برای مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خانوادگی (در سال گذشته است)

قبل از coronavirus پاره پاره از طریق کشور upending جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خانوادگی و گسترده تر در صنعت مهمان نوازی شرکت در سال گذشته نشان داد متوسط سود به گفته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مالی سالانه افشای گزارش منتشر شده در اواخر جمعه.

افشای گزارش ارائه می دهد که تنها رسمی عمومی جزئیات از رئيس جمهور در امور مالی شخصی شده بود با تاخیر برای ماه بعد آقای ترامپ دریافت دو پسوند.

تاخیر در آمد بخش بر اساس پرسش از دولت اخلاق را مطرح کرده و در مورد در میان مسائل دیگر ارزش pro bono کار قانونی ارائه شده به رئیس جمهور توسط رودلف W. جولیانی سابق شهردار نیویورک با توجه به مردم با آگاهی از تاخیر.

به عنوان اقتصاد ایالات متحده بود زمزمه در 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گزارش درآمد حداقل $446.3 میلیون تا بیش از 2 درصد از $434.9 میلیون دلار در سال 2018 است. در سال 2017 او گزارش حداقل $452.6 میلیون درآمد.

تمام گفته این گزارش نشان می دهد که درآمد سال گذشته در حالی که بهبود بیش 2018 هنوز هم منعکس تلفات آقای تهمت تفرقه ریاست جمهوری گرفته شده در نام تجاری خود را.

رئیس جمهور گزارش دارایی ها به ارزش حداقل $1.35 میلیارد و دقت از 2018 و 2017.

در یک بیانیه اریک مغلوب ساختن پیشی جستن پسر رئيس جمهور و رییس اجرایی در این شرکت آن را به نام “سال فوق العاده برای کشور ما و یکی از بهترین سال در تاریخ این سازمان نسبت ناروا.”

در حالی که ارائه خاص تاریخی مقایسه برای بخش خصوصی برگزار شد شرکت او در توصیف این درآمد به عنوان “قوی” و اشاره کرد که این شرکت “بسیار سطح پایین بدهی.”

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

23m پیش
کداک را اجرایی کردم گزینه های سهام. بعد قیمت سهم مشخصی از 1000 درصد.
3h پیش
Fitch در رتبه تنزل رتبه چشم انداز خود را در بدهی ایالات متحده است.
10h پیش
ایالات متحده تحریم های بیشتر مقامات چینی بیش از موارد نقض حقوق بشر به عنوان تنش شعله ور شدن

بیش از همه شرکت گلف کسب و کار خوب انجام شده — تعدادی از خواص ثبت نام دو رقمی درآمد سود — و اریک تهمت تاکید کرد که “ما هسته کسب و کار شد تا بطور قابل توجهی در سال بیش از سال است.”

این گزارش همچنین شامل افشای غیر معمول توسط رئیس جمهور این است که از دولت اخلاق فشرده کرده و او را به آدرس حقوقی رایگان خدمات ارائه شده توسط آقای جولیانی بیش از دو سال گذشته است. برخی از کارشناسان حقوقی استدلال کرده بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور بالقوه شکسته قوانین با افشای هدیه سال گذشته است.

“اگر چه ما اعتقاد نداشت و بر این باور نیست که هر طرفدار بونو publico مشاور گزارش که به عنوان یک “هدیه” در درخواست از OGE ما توجه داشته باشید که عنوان شده است به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه های, رودی جولیانی ارائه چنین pro bono پابلیکو مشاور در سال 2018 و 2019″ این گزارش می گوید با اشاره به pro bono خدمات حقوقی و دفتر دولت اخلاق است.

به طور معمول اگر چنین هدیه ای از خدمات حقوقی رایگان ارائه شده دولت فدرال رسمی مورد نیاز است به افشای ارزش هدیه. آقای ترامپ کاهش یافته است به انجام این کار با افشای گزارش گفت: “آقای جولیانی است که قادر به برآورد ارزش” خدمات پس “بنابراین ارزش است unascertainable.”

افشای مورد نیاز در هر سال تحت فدرال اخلاق قوانین در اصل با توجه on May 15. کاخ سفید تأخیر در coronavirus pandemic, اما آن را نیز به دنبال مکالمات بین اخلاق مسئولان و نمایندگان برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد یک پیش نویس از تشکیل پرونده از جمله بحث بر آقای جولیانی را حقوقی رایگان کار با توجه به افراد آشنا با این موضوع که مجاز به صحبت های عمومی.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

78-صفحه افشای ششم بود توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از او اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در سال 2015.

بر خلاف گذشته شش رئیس جمهور آقای ترامپ حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را ترک اضافی شکاف در ثبت عمومی امور مالی خود را و حتی به دادگاه رفت و برای جلوگیری از آزادی خود را. دیوان عالی کشور حکم در اوایل ماه جولای که دموکرات کنگره نمی تواند حداقل در حال حاضر برای دیدن برخی از رئيس جمهور در اسناد و مدارک مالی به احتمال زیاد محافظ پرونده از نمایش عمومی قبل از انتخابات.

برای خیلی از آقای تهمت ریاست جمهوری خود را در کسب و کار خانوادگی گیر کرده بود در خنثی است. نام خانوادگی محروم شد از چندین خواص. خط لوله جدید بالقوه معاملات خشک بود. و آقای تهمت پلاریزه سیاست تا به حال تولید شده قرمز و آبی تقسیم در میان بسیاری از خواص ترک هتل خود در شیکاگو در تلاش برای مثال در حالی که باشگاه گلف خود در کارولینای شمالی رونق است.

نتایج مخلوط شد یک بار دیگر در سال گذشته با توجه به بیانیه افشا.

درآمد رشد حدود 2 درصد در هر دو ایالت کارولینای شمالی و در مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال میامی شرکت بزرگترین ژنراتور پول. رفت و آمد مکرر است که شامل یک هتل و چهار گلف بوده است به خصوص نیش زده با تقسیم بیش از رئيس جمهور در سیاست به عنوان درآمد sagged پس از انتخابات خود را. یکی دیگر از باشگاه گلف در بدمینستر, N. J. — که آقای ترامپ اغلب بازدید در طول تابستان — اره درآمد افزایش 12.6 درصد در حالی که باشگاه خود را در ژوپیتر فلوریدا., شد تا 11.9 درصد است.

اما در Mar-a-لاگو در پالم بیچ فلوریدا., که در آن آقای ترامپ اغلب صرف زمان در طول ماه های زمستان درآمد شد $21.4 میلیون پایین 5.5 درصد از سال 2018 ادامه روند رو به پایین از 2017.

در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن فقط بلوک از کاخ سفید درآمد شد $40.5 میلیون دلار در حال سقوط فقط خجالتی از 1 درصد از سال 2018 است.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

در این شرکت تنها راه باقی مانده نیویورک هتل در پارک مرکزی غرب درآمد در فضای تجاری بین $1 میلیون و 5 میلیون دلار در همان محدوده به عنوان گزارش برای سال 2018 است. سال گذشته این شرکت موافقت کرد به کوچک “تهمت” نشانه هایی در محل پس از برخی از صاحبان مجاور مجتمع مسکونی برج شکایت کرده است که نام تجاری بود صدمه زدن به ارزش اموال خود را.

در بهترین حالت افشای فراهم می کند و یک نمای کلی از آقای تهمت منافع کسب و کار. چنین اظهاراتی ارائه inexact حسابداری به عنوان مقدار دلار اغلب گزارش شده در محدوده و آنها را منعکس نمی کند سود یا زیان آن را دشوار است به ارزیابی خط پایین.

این گزارش به عنوان مثال به طور کامل منعکس کننده درآمد از یک جفت برج در نیویورک و کالیفرنیا که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک جزئی مالک. هر دو خواص شده اند منبع قابل توجهی از درآمد در سال های اخیر برای ضعف در دیگر خطوط کسب و کار.

مالی افشای گزارش شد و همچنین یک یادگاری از گذشته طولانی قبل از آن منتشر شد. کمتر از سه ماه به سال جدید همه گیر شروع wreaking ویران در میلیون ها نفر از کسب و کار در سراسر کشور. آقای تهمت شرکت — های خود را با منافع در مهمان نوازی و املاک تجاری دو تا از سخت ترین ضربه بخش شده است از این قاعده مستثنی شدن آن باشگاه ها و استراحتگاه تخمگذار کردن یا furloughing کارگران و قطع مزایای مراقبت های بهداشتی برای برخی از.

حتی به عنوان شرکت بازگشایی دورال, رفت و آمد مکرر یک حرکت بود که انتظار می رود به نفس برخی از زندگی جدید به کسب و کار مورد جدید از coronavirus شد خونتان در اطراف میامی-Dade County, نشان دادن قدرت همه گیر به اخلال در هر بازیابی.

بازتاب آشفتگی مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان به دنبال کاهش یا به تاخیر انداختن آن پرداخت وام های خاص از دویچه بانک از جمله حدود 125 میلیون دلار به شرکت قرض گرفته شده که آن را خرید دورال در سال 2012 با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است. بانک موافقت به یک استراحت در خط با کسانی که ارائه شده به وام گیرندگان دیگر اما این سازمان نسبت ناروا به این نتیجه رسیدند که این پیشنهاد بود نه ارزش مصرف و تبدیل آن را به مردم گفت.

اعتبار…اسکات مک اینتایر برای نیویورک تایمز

املاک و مستغلات تحلیلگران پیش بینی کرده اند که بخش هتل نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند تا اواخر سال 2023 و داده ها نشان می دهد که هتل لوکس از جمله هفت مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک هتل ها در ایالات متحده شده اند سخت ترین ضربه را ادامه داد: صنعت افسردگی است.

افشای نشان می دهد این سازمان نسبت ناروا بدهی بدون تغییر باقی مانده از سال قبل است.

اعتبار…اسکات مک اینتایر برای نیویورک تایمز

اریک لیپتون کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>