44 ساله دونده ماراتن می گوید او در حال حاضر به نشستن بر روی مدفوع پلاستیک در حمام قادر به ایستادن برای مدت طولانی پس از اینکه در یک ونتیلاتور برای یک مورد شدید از COVID-19


دیوید لات

  • دیوید لات توصیف آنچه در آن بود قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه برای شش روز پس از تنفس مشکل از COVID-19 در واشنگتن پست op-ed.

  • Lat است که 44 سال سن قانونی همکاران و وبلاگ نویس که قبلا زد ماراتن.

  • او از آسم رنج می برد به عنوان یک کودک و بعد از آن تا به حال ناشی از ورزش آسم که موفق شد با یک استنشاقی به عنوان یک بزرگسال.

  • در حال حاضر او می گوید زندگی خود را نمی خواهد همان بعد از اینکه در یک ونتیلاتور.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در اواسط ماه مارس دیوید عرض یک زن 44 ساله و حقوقی همکاران و وبلاگ نویس نشان داد در توییتر است که او تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و درد و رنج بود از وحشتناک علائم شبه آنفولانزا.

ویدئو: چه Coronavirus علائم مانند نگاه روز

44 ساله که قبلا تکمیل دو ماراتن بود و ناشی از ورزش آسم را صرف 17 روز در دانشگاه نیویورک Langone medical center پس از داشتن مشکل در تنفس. او قرار بود به یک دستگاه تنفس مصنوعی به مدت شش روز.

“من نمی خواهد در اینجا امروز بدون ونتیلاتور,” لات نوشت: در واشنگتن پست op-ed.

لات گفت که در حالی که او سپاسگزار بود در میان چند که ذخیره شده توسط فن های زندگی خود را نمی خواهد همان خواهد بود.

دیوید عرض یک زن 44 ساله و حقوقی نویسنده است که در شرایط بحرانی شوهر خود گفت: در روز شنبه.

“برای کسانی از ما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت کردن فن های زندگی ما هستند. بسیاری از بیماران که آمده هواکش رنج می برند پایدار فیزیکی و روانی و مسائل عاطفی از جمله اختلالات شناختی مشاغل از دست رفته و مسائل روانی مانند افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه,” لات نوشت.

لات توصیف دشواری تنفس در حالی که انجام کوچک و ساده حرکات و ناتوانی در انجام کارهای روزمره و بدون کمک اضافی و یا احساس نفس.

“من استفاده می شود به اجرا ماراتن; در حال حاضر من نمی توانم راه رفتن در سراسر اتاق و یا یک پرواز از پله ها بدون گرفتن نفس. من نمی توانم رفتن در اطراف بلوک برای هوای تازه مگر اینکه شوهر من هل من در یک صندلی چرخدار. زمانی که من دوش من نمی توانم ایستاده تمام وقت من را می شکند و از ایستاده به نشستن بر روی مدفوع پلاستیک من قرار داده شده در داخل وان حمام,” او نوشت.

COVID-19 می تواند باعث نارسایی تنفسی در موارد شدید و هواکش ماشین آلات است که برای کمک به بیماران مبتلا به نفس لازم برای کمک به نجات زندگی خود را.

در حالی که مطالعات متعددی انجام شده تا شدید coronavirus موارد است که آن را ICU آن را دشوار است به منظور جلب دراز مدت نتیجه گیری در مورد آنچه اتفاق می افتد به این بیماران است اما برخی از کوتاه مدت نتیجه گیری نشان می دهد که بسیاری از اقامت در ICU برای هفته ها و بخش قابل توجهی از آن موارد مرگ کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده است.

دنیس کارول سر از ایالات متحده برای توسعه بین المللی را بیماری عفونی واحد گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که حدود یک سوم از COVID-19 بيمار در هواکش زندگی می کنند.

لات توضیح داده بودن در شرایط با ثبات برای چند روز اول با استفاده از مکمل اکسیژن تا یک روز تنفس خود را در زمان به نوبه خود و به او گفته شد او نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“این من وحشت زده. چند روز قبل پس از ورود به بیمارستان من پزشک پدر هشدار داده بود من: “بهتر است شما نمی توانید در یک ونتیلاتور. مردم نمی آیند از آن” لات نوشت.

“به عنوان پرستاران من آماده برای لولهگذاری من با خودم فکر کردم: آن زمان من نیست به مرگ است. من و شوهرم 2 ساله پسر. من می خواهم برای دیدن او فارغ التحصیل از دبیرستان فارغ التحصیل از کالج. اگر او ازدواج و یا بچه های خود را روزی من می خواهم وجود داشته باشد. شروع کردم به دعا تگرگ مری و بیش از” لات نوشت.

لات گفت که او احساس خوش شانس به تجربه هر گونه توهم و کابوس وقتی او تسکین یافته بود و بسیاری از بیماران در هواکش.

او همچنین سپاسگزار است که او نمی نیاز به یک tracheostomy که در آن یک برش ساخته شده است در گردن و لوله تنفس قرار داده شده است به طور مستقیم در نای و این که او قادر به تنفس با اکسیژن مکمل پس از تراشه خارج.

او هنوز مطمئن شوید که چه مدت آن را به او بهبود می یابند و یا اگر او را به طور کامل اما لات گفت: او فقط سپاسگزار هنوز هم زنده است.

“من شکایت نیست. من فوق العاده سپاسگزار برای زنده ماندن است. و برای که من ونتیلاتور برای تشکر از” او به این نتیجه رسیدند.

خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>